Ook in het VK heeft het merendeel Pfizer hoor.quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:11 schreef Wantie het volgende:
[..]
Hebben ze daar dan al zoveel boosters gezet?
Israel wel meende ik, maar België en VK is nieuw voor me.
VK is lastig, die testen volgens mij gevaccineerden niet meer en hebben bijna uitsluitend Astrazeneca, wij vooral Pfizer.
Thanksquote:Op dinsdag 23 november 2021 09:17 schreef Molo het volgende:
[..]
Ah
Ja kan me voorstellen. Sterkte met de hulp op je tijdelijke afdeling nu dan!
Ik trok vooral de geluiden rond alles met longen niet, kan veel hebben maar daar werd ik altijd onpasselijk van
Hoeveel kans heeft een ongevaccineerde 50-'er om na een besmetting in de zorg te komen dan een gevaccineerde 60+'er waarvan de antistoffen zijn uitgewerkt?quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:17 schreef Tarado het volgende:
[..]
dat ze wat laat zijn geloof ik wel maar vergeet niet dat het ongevaccineerden zijn die voor het grootste probleem zorgen
Het is wel een beetje een 'kijk ons het eens even goed doen' artikel. Vooral de punten die ze aanhalen, dat ze het nu zo goed doen omdat ze de alpha en delta variant al veel eerder hadden dan het Europese vasteland is een nogal non-argument. Als er weer een nieuwe dominante variant komt zijn ze ook gewoon weer net zo hard aan de beurt en niet de 'zorgeloze winter'.quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:12 schreef Simmertje het volgende:
https://www.bbc.com/news/health-59378849
Wel interessant artikel met de verschillende redenen waarom het in de UK wel goed gaat i.t.t. veel andere Europese landen.
Volgens mij zit het het probleem meer in hormonen als ghrelin and leptin en minder in het niet genoeg verbranden.quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:13 schreef Wantie het volgende:
[..]
Tja, dat roepen 911-ontkenners ook over de instorting van de Twin Towers...
Dat is te simpel gesteld.
Het is niet zo dat het lichaam altijd dezelfde hoeveelheid calorieën nodig heeft. Was dat maar zo, dan was afvallen inderdaad een kwestie van minder calorieën innemen.
Zucht. Die 60 plusser wil wel maar kan nog geen booster krijgen. Die 50- er is bij velen pure onwil.quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:22 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Hoeveel kans heeft een ongevaccineerde 50-'er om na een besmetting in de zorg te komen dan een gevaccineerde 60+'er waarvan de antistoffen zijn uitgewerkt?
Eens, blijven chauvinistische Britten. Hadden wij ook niet zo'n moment tijdens de pandemie dat heel de wereld keek naar Nederland waarom wij het zo goed deden.quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:22 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Het is wel een beetje een 'kijk ons het eens even goed doen' artikel. Vooral de punten die ze aanhalen, dat ze het nu zo goed doen omdat ze de alpha en delta variant al veel eerder hadden dan het Europese vasteland is een nogal non-argument. Als er weer een nieuwe dominante variant komt zijn ze ook gewoon weer net zo hard aan de beurt en niet de 'zorgeloze winter'.
Waarom is dat geen argument? Het is toch gewoon waar? Dan vind ik het vooruitlopen op niet-bestaande varianten eerder een non-argument.quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:22 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Het is wel een beetje een 'kijk ons het eens even goed doen' artikel. Vooral de punten die ze aanhalen, dat ze het nu zo goed doen omdat ze de alpha en delta variant al veel eerder hadden dan het Europese vasteland is een nogal non-argument. Als er weer een nieuwe dominante variant komt zijn ze ook gewoon weer net zo hard aan de beurt en niet de 'zorgeloze winter'.
Maar evengoed is wel volledig te begrijpen waarom we ongevaccineerden die negatief testen wel de toegang moeten ontzeggen met een 2G systeem? Daarvan heeft Hugo ook gezegd dat het is om de ongevaccineerden te beschermen.quote:Op dinsdag 23 november 2021 08:19 schreef Wantie het volgende:
Het zijn van die voorstellen van mensen die niets begrijpen van het doel van de maatregelen.
Je beschermt dikkertjes en oudjes niet door ze de toegang te ontzeggen tot de horeca.
Dan is het gewoon nog steeds zo dat wanneer je minder kcal eet, dan dat je verbruikt, je afvalt.quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:01 schreef Wantie het volgende:
[..]
Het is niet zo dat het lichaam door blijft gaan met 2000 kcal te onttrekken als je maar 1000 binnenkrijgt.
Dat is de valkuil bij afvallen door drastisch te snijden op inname: op het moment dat je je eetpatroon normaliseert heeft je lichaam veel minder calorieën nodig en is het meer gemotiveerd om reserves aan te leggen. Veel mensen worden na een dieet zwaarder dan dat ze ervoor waren.
Ben ik het een keer met je eens. Daarbij geven ze een mogelijke reden waarom het zo goed bij ze gaat. Zeker weten doen ze het niet. En ja, er kan zeker weer een nieuwe variant ontstaan die alles weer opnieuw laat beginnen.quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:26 schreef Bliksem92 het volgende:
[..]
Waarom is dat geen argument? Het is toch gewoon waar? Dan vind ik het vooruitlopen op niet-bestaande varianten eerder een non-argument.
Alleen als ze zich aan het oorspronkelijke tijdpad hadden gehouden. Daar zat de grootste fout. Er was een prima planning voor het loslaten van maatregelen, afgestemd op de snelheid van de vaccinatiecampagne. En vervolgens is het loslaten een paar weken naar voren gehaald en zijn vaccinaties naar achteren geschoven door gewijzigd prikbeleid. Tijdens de "discopiek" waren er nog genoeg 50-plussers die op hun 2e prik aan het wachten waren. Dat had gewoon ook een fiasco opgeleverd als niet was ingegrepen.quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:21 schreef Simmertje het volgende:
Oftewel, we hadden de festivals van de zomer gewoon door moeten laten gaan. Eigenlijk jammer dat we in juli zo panisch reageerde op die kleine golf toen het testen van toegang van start ging (het dansen met Janssen fiasco). Achteraf had je misschien op deze manier meer immuniteit kunnen opbouwen onder de jongeren terwijl de ouderen onder ons nog genoeg antistoffen hadden van de vaccins. Dan hadden we na de zomer meteen kunnen beginnen met boostershots voor 65+.
Dat is volgens mij de conclusie ook van het artikel waarom de UK relatief weinig last heeft nu.
welke dag was dat?quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:26 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Eens, blijven chauvinistische Britten. Hadden wij ook niet zo'n moment tijdens de pandemie dat heel de wereld keek naar Nederland waarom wij het zo goed deden.
quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:26 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Eens, blijven chauvinistische Britten. Hadden wij ook niet zo'n moment tijdens de pandemie dat heel de wereld keek naar Nederland waarom wij het zo goed deden.
Toen bergamo overliep en wij hier nog geen besmetting hadden. RIVM had alles onder controle zo vlak voor carnaval. Toppersquote:
Die kans is bijzonder klein. Delta is de meest besmettelijke variant en die eet gewoon elke andere op. Er is volgens mij nog een subvariant die iets besmettelijker lijkt te zijn maar veel minder ziekmakend. Die krijgt volgens mij ook nauwelijks voet aan de grond, ook omdat er al zoveel mensen in de UK met bepaalde mate van immuniteit rondlopen.quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:27 schreef aartstyle het volgende:
[..]
Ben ik het een keer met je eens. Daarbij geven ze een mogelijke reden waarom het zo goed bij ze gaat. Zeker weten doen ze het niet. En ja, er kan zeker weer een nieuwe variant ontstaan die alles weer opnieuw laat beginnen.
Helemaal aan het begin. Onze prachtige intelligente lockdown, terwijl andere landen keiharde lockdowns hadden.quote:
Ja ok zit ook wel een punt in, komt misschien door dat dikke chauvinistische Britse sausje dat zo'n beetje over elke zin wordt gegoten dat het zo irritant wegleest.quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:26 schreef Bliksem92 het volgende:
[..]
Waarom is dat geen argument? Het is toch gewoon waar? Dan vind ik het vooruitlopen op niet-bestaande varianten eerder een non-argument.
Ik vond dat uitstekend beleid destijds. En nog wel eigenlijk. Ondanks alle kritiek vind ik het beleid gevoerd in Nederland in 2020 een van de betere.quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:31 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Helemaal aan het begin. Onze prachtige intelligente lockdown, terwijl andere landen keiharde lockdowns hadden.
https://www.bloomberg.com(...)h-followed-the-rules
Toen het volk nog wel soort van solidair was.
Wow, 5 juni 2020quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:31 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Helemaal aan het begin. Onze prachtige intelligente lockdown, terwijl andere landen keiharde lockdowns hadden.
https://www.bloomberg.com(...)h-followed-the-rules
Toen het volk nog wel soort van solidair was.
Op zich is dat gunstig. Bij 100% vaccinatie is de ziekmakendheid van Delta bij bijna iedereen van het niveau 'vervelend'. En alleen een extreem klein aandeel loopt dan nog gevaar, ik hoor om me heen steeds meer verhalen van mensen die een beetje snotterig of verkouden waren, en er normaal niet eens over na dachten, maar met een zelftest tot hun verbazing ineens positief testten.quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:29 schreef Bliksem92 het volgende:
[..]
Die kans is bijzonder klein. Delta is de meest besmettelijke variant en die eet gewoon elke andere op. Er is volgens mij nog een subvariant die iets besmettelijker lijkt te zijn maar veel minder ziekmakend. Die krijgt volgens mij ook nauwelijks voet aan de grond, ook omdat er al zoveel mensen in de UK met bepaalde mate van immuniteit rondlopen.
Ik krijg steeds meer het vermoeden dat ze hopen dat we snel het UK moment naderen. Dus het omslagpunt.quote:Op dinsdag 23 november 2021 09:33 schreef Jor_Dii het volgende:
Tot wanneer gaan ze nou de cijfers eigenlijk 'monitoren' tot ze tot de conclusie komen dat 'we niet goed genoeg ons best doen'? Vrijdag? Zondag?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |