Je hoort in haar stem ook hoe ze ervan geniet.quote:Op zondag 21 november 2021 22:06 schreef StephanL het volgende:
Iedereen komt even naar Karin, ze is nu bekend
Ik hoor meer de snuif van een positief persoon.quote:Op zondag 21 november 2021 22:07 schreef Ed1234 het volgende:
[..]
Je hoort in haar stem ook hoe ze ervan geniet.
Dus hij heeft geen gebroken kaak en hij ligt dus niet op de ICquote:Op zondag 21 november 2021 22:03 schreef mazaru het volgende:
mensen even over Albert Zantbergen op dit moment weten we nog niet echt veel ... naar verluid en horen zeggen is hij naar borne gebracht cellen complex , als er meer bekent is zullen we jullie op de hoogte brengen ... groetjes het beheer Dennis, ester, en willem .
En die liters bloed zullen dan ook wel niet waar zijnquote:Op zondag 21 november 2021 22:08 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dus hij heeft geen gebroken kaak en hij ligt dus niet op de IC
Helemaal mee eens, en van mij mag de politie hier helemaa los op gaanquote:Op zondag 21 november 2021 22:04 schreef mazaru het volgende:
[..]
Wat is sowieso het nut van al dat rellen? Slaat helemaal nergens op. En dat de politie niet harder ingrijpt vind ik ook onbegrijpelijk
quote:
Hij is dus ook niet gevierendeeld??quote:Op zondag 21 november 2021 22:08 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dus hij heeft geen gebroken kaak en hij ligt dus niet op de IC
En het hoofd is niet van de romp gescheiden ook zekerquote:Op zondag 21 november 2021 22:08 schreef mazaru het volgende:
[..]
En die liters bloed zullen dan ook wel niet waar zijn
quote:Op zondag 21 november 2021 22:08 schreef mazaru het volgende:
[..]
En die liters bloed zullen dan ook wel niet waar zijn
Wacht maar als hij weer vrij isquote:Op zondag 21 november 2021 22:08 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dus hij heeft geen gebroken kaak en hij ligt dus niet op de IC
Heel jammerquote:Op zondag 21 november 2021 22:08 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Dus hij heeft geen gebroken kaak en hij ligt dus niet op de IC
Zelfs geen gebroeders de Witt behandelingquote:Op zondag 21 november 2021 22:09 schreef -_Guitarist_- het volgende:
[..]
En het hoofd is niet van de romp gescheiden ook zeker
quote:
quote:Op zondag 21 november 2021 22:11 schreef LTVDK het volgende:
[..]
Zelfs geen gebroeders de Witt behandeling
#freehuigplugquote:Op zondag 21 november 2021 22:10 schreef Harvest89 het volgende:
Wat een vreselijke trollen in de livechat van Karin.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |