Zij is van Onrechttv, een kanaal op facebook. Voor de rest weet ik ook weinig over haar. Ze was even op het kanaal van Pieter te zien met wat uitspraken.quote:Op zaterdag 13 november 2021 10:48 schreef GwanGwaa het volgende:
[..]
Wie is dat mens eigenlijk? Ik heb het helaas niet gevolgd.
zou de kikker nog vast zitten?quote:Op zaterdag 13 november 2021 11:34 schreef spectrumanalyser het volgende:
gisteren maar 5 arrestaties, 3 van hen zitten nog vast.
https://www.nu.nl/coronav(...)vast.html?redirect=1
Die manager, "Dames aangezien u zegt dat dit geen openbaar terrein is, wilt u NU mijn winkel verlaten".quote:Op zaterdag 13 november 2021 11:35 schreef summer2bird het volgende:
ze zijn aan het demonstreren in de Jumbo
Perfecte tactiek, werkt altijd goed.quote:Op zaterdag 13 november 2021 11:37 schreef spectrumanalyser het volgende:
- Hier heeft u uw id, mevrouw van 't Noordende
OW DUS MIJN NAAM MAG JIJ WEL OP STRAAT GOOIEN!
- U filmt het, dat is uw keuze.
Die zit
Ow die flauwekul met 'ik ben op eigen titel hier dus het is geen demonstratie' zeker? Ze denken dat ze daarmee de regels kunnen omzeilen.quote:Op zaterdag 13 november 2021 11:27 schreef summer2bird het volgende:
Even een aanvulling op het Hilversum protest vandaag,
gisteren keek ik een stuk van de livestream van Mita, en die vertelde dat zij was aangesproken door de politie dat als er morgen een protest zou zijn in Hilversum, de politie zou gaan ingrijpen.
Mita had een heel verhaal over hoe ze er zouden zijn als individuen ofzo, maar niet als protest dus volgens hun mag het. Maar volgens de politie weer niet.
Dus ben benieuwd vandaag, ook of Mita komt, heb die al een tijdje niet meer bezig gezien in Nederland.
Dus je kunt tegenwoordig ook een ding aanklagen?quote:
Ik snap wel dat Max dat niet bedoelde maar zo klonk het welquote:Op zaterdag 13 november 2021 12:08 schreef Charmian het volgende:
[..]
Dus je kunt tegenwoordig ook een ding aanklagen?
gekgenoeg komt Sinterklaas tegelijkertijd ook aan in Voorne-Putten.quote:Op zaterdag 13 november 2021 12:11 schreef Olga het volgende:
Ik wilde zo even naar de stad lopen om te kijken naar de aankomst van sinterklaas maar dat valt samen met een demonstratie van het behouden van Zwarte Piet dus laat maar dan.
Alkmaar?quote:Op zaterdag 13 november 2021 12:11 schreef Olga het volgende:
Ik wilde zo even naar de stad lopen om te kijken naar de aankomst van sinterklaas maar dat valt samen met een demonstratie van het behouden van Zwarte Piet dus laat maar dan.
Nooit gesnapt wat ze denken te bereiken, alsof die winkels de regels hebben bepaald.quote:Op zaterdag 13 november 2021 11:35 schreef summer2bird het volgende:
ze zijn aan het demonstreren in de Jumbo
Yups Alkmaar. Ik denk dat ik aan de andere kant van het water blijf als hij aankomt straksquote:Op zaterdag 13 november 2021 12:28 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Alkmaar?
Daar zou ik ver uit de buurt blijven. Pegida is tuig.
[ twitter ]
quote:Op zaterdag 13 november 2021 11:37 schreef spectrumanalyser het volgende:
- Hier heeft u uw id, mevrouw van 't Noordende
OW DUS MIJN NAAM MAG JIJ WEL OP STRAAT GOOIEN!
- U filmt het, dat is uw keuze.
Die zit
Zo triest.... die jongen heeft een licht verstandelijke handicap en is daarmee makkelijk beinvloedbaar. Eigenlijk zou Eline opgepakt moeten worden, Max lijkt alles te doen wat Eline hem opdraagt.quote:
Yup, volksmenster Eline maakt zwaar misbruik van Max, loopt hem ook elke keer op te stoken. Maar zo zijn er wel meer waar misbruik van gemaakt wordt.quote:Op zaterdag 13 november 2021 12:33 schreef spectrumanalyser het volgende:
[..]
Zo triest.... die jongen heeft een licht verstandelijke handicap en is daarmee makkelijk beinvloedbaar. Eigenlijk zou Eline opgepakt moeten worden, Max lijkt alles te doen wat Eline hem opdraagt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |