Maar deze keer is het waar!quote:Op vrijdag 12 november 2021 19:38 schreef SilverEyes het volgende:
Gelukkig is het volgende winter veel beter dan nu.
Dat heb ik eerder gehoord.
quote:Op vrijdag 12 november 2021 19:42 schreef Morri2 het volgende:
Wacht even. Begrijp ik het nou goed?
Je mag niet meer dan 4 mensen thuis uitnodigen, en dat moet op 1,5 meter, 'ook al ben je allemaal gevaccineerd', zei De Jonge. Vervolgens mag je wel met een groep mensen tot 20.00 uur in de horeca zitten, want 'daar geldt de QR code'.
l;ult ie zich weer eruitquote:Op vrijdag 12 november 2021 19:43 schreef PzKpfw het volgende:
Wil die Hugo wel eens met zijn bek vol tanden zien als over een paar maand blijkt dat we ook bij een vaccinatiegraad van 95% nog geen zak zijn opgeschoten.
Er zijn wat (hele kleine) aanwijzingen dat roken helpt tegen Covid....quote:Op vrijdag 12 november 2021 19:35 schreef tja77 het volgende:
[..]
Mijn moeder slikt Prednison, maar kan alles nog.
Ze rookt als een ketter en zuipt jou en mij onder de tafel. Ze mag zich niet laten vaccineren wegens bloedwaarde.
Ja daar is maar liefst een seconde over nagedacht.quote:Op vrijdag 12 november 2021 19:42 schreef Morri2 het volgende:
Wacht even. Begrijp ik het nou goed?
Je mag niet meer dan 4 mensen thuis uitnodigen, en dat moet op 1,5 meter, 'ook al ben je allemaal gevaccineerd', zei De Jonge. Vervolgens mag je wel met een groep mensen tot 20.00 uur in de horeca zitten, want 'daar geldt de QR code'.
Hij of zijn medewerkers lezen meequote:Op vrijdag 12 november 2021 19:44 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
Keuzes hebben consequenties![]()
Bevestiging dat Hugo hier een account heeft?
Vind alleen 2G in een normale winkel banaal! (Horeca etc. ietsje minder...)quote:Op vrijdag 12 november 2021 19:42 schreef GemMagic het volgende:
De richting is helder, ik ben geen horeca, winkel of culturele instelling, derhalve beschouw ik dit pakket maatregelen als low-impact. QR bedrijven verdienen mijn klandizie niet. De adviezen zal ik netjes afdrukken met m'n wc-rol printer. Met vriendelijke groet en tot over 3 weken
In Duitsland wordt nu al gesproken over 2G-Plus voor evenementen: alleen gevaccineerden, en die moeten dan getest zijn.quote:Op vrijdag 12 november 2021 19:36 schreef Discombobulate het volgende:
Straks met 2G krijgen we precies hetzelfde. Denken ze echt dat het zo gaat werken? Als je het écht werkend wil hebben moet je iedereen keer op keer testen. Straks gewoon weer hetzelfde liedje, maar wel met meer controle en repressie. Echt fantastisch weer.
https://www.dw.com/en/cov(...)-measures/a-59800656quote:Spahn recommended that a policy of "2G+" be introduced. In Germany, "2G" is the term used for an entry policy to events and public venues, permitting entry to people who are vaccinated or recovered from COVID-19. Spahn suggested that people looking to attend such events should also be tested first.
Nee, maar aangezien het verbieden van sekswerk wss toch geen zin heeft en vooral extra nadelen/gevaren met zich mee brengt snap ik wel dat ze het zo aanpakkenquote:
Volgens mij is de vaccinatiegraad in Duitsland vrij dramatisch.quote:Op vrijdag 12 november 2021 19:45 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
In Duitsland wordt nu al gesproken over 2G-Plus voor evenementen: alleen gevaccineerden, en die moeten dan getest zijn.
[..]
https://www.dw.com/en/cov(...)-measures/a-59800656
In veel deelstaten hebben ze al 2G. En dan gaat het hier ineens werken. Terwijl de boodschap van Rutte is dat niet alleen het aantal ongevaccineerden op de ic naar beneden moet, maar ook het aantal besmettingen en contactmomenten. Right.
Ik ben een beetje huiverig voor als men op een forum gaat roepen om te stoppen met medicatie.quote:Op vrijdag 12 november 2021 19:42 schreef THEFXR het volgende:
[..]
ja, net zoals ze erbij zuipt, hij kwam er mee aan, als vb
Het wil maar niet doordringen bij politici dat een besmettelijk luchtwegvirus niet is af te remmen met mondlapjes, apps, QR-codes en what have you.quote:Op vrijdag 12 november 2021 19:45 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
In Duitsland wordt nu al gesproken over 2G-Plus voor evenementen: alleen gevaccineerden, en die moeten dan getest zijn.
[..]
https://www.dw.com/en/cov(...)-measures/a-59800656
In veel deelstaten hebben ze al 2G. En dan gaat het hier ineens werken. Terwijl de boodschap van Rutte is dat niet alleen het aantal ongevaccineerden op de ic naar beneden moet, maar ook het aantal besmettingen en contactmomenten. Right.
En hoe lang wil ie dat vol houden? Tot het laatste coronageval in Nederland genezen is?quote:Op vrijdag 12 november 2021 19:45 schreef Vasilevski het volgende:
Terwijl de boodschap van Rutte is dat niet alleen het aantal ongevaccineerden op de ic naar beneden moet, maar ook het aantal besmettingen en contactmomenten. Right.
Te ziek voor woorden dat die niet eens worden genoemd.quote:Op vrijdag 12 november 2021 19:44 schreef Wirelessmouse het volgende:
Toch wel fijn dat er nu eindelijk eens flink kritisch gevraagd wordt naar de ontheffing voor kerken en moskeeën.
Was eind oktober 77 procent.quote:Op vrijdag 12 november 2021 19:46 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Volgens mij is de vaccinatiegraad in Duitsland vrij dramatisch.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |