Nou, daarvoor hoef je niet naar Vlieland, dat kan ook "op" Urk.quote:Op woensdag 3 november 2021 20:52 schreef Immerdebestebob het volgende:
Regiomaatregelen is echt een geniaal dom ideeProject X Vlieland
waar heb je het precies over?quote:Op woensdag 3 november 2021 20:54 schreef Evenstar het volgende:
Wilders heeft hier echt een heel belangrijk punt. Snap niet dat wij bijna 2 jaar later dit nog steeds niet doen.
Ventilatie en ik zelf denk rehabilitatie van Maurice die op dit punt voor gek werd uitgemaakt.quote:
TK debat. Wilders wil dat Rutte tijdens persconferenties meer aandacht besteeds aan de basismaatregelen en dan met name ventilatie.quote:
Ik zie ventilatie zelf als het belangrijkste punt. Er is heel veel bewijs dat besmettingen vooral plaatsvinden in ongeventileerde binnenruimten. Ik vind het ongelooflijk dat ze dit niet oppakken.quote:Op woensdag 3 november 2021 21:05 schreef Vallon het volgende:
[..]
Ventilatie en ik zelf denk rehabilitatie van Maurice die op dit punt voor gek werd uitgemaakt.
Op zichzelf logisch wanneer je weet dat antilichamen in 4-8 maanden uitdoven.quote:
Hij legde het wel wat uitgebreider uit dan dat.quote:Op woensdag 3 november 2021 21:04 schreef Vallon het volgende:
TK Rutte: "Als we geloven dat CTB werkt, denken wij dat het CTB als alternatief voor sluiten van de horeca, een goed plan is."
Moet niet gekker worden deze wijze van argumenteren.
Snap niet dat ze gewoon niet zeggen wij gaan iedere herfst vaccineren. Nu krijg je iedere keer weer gezeik.quote:
"Carnaval vier je in kleine groepjes" en het maakt duidelijk dat ons RIVM geen ervaring heeft met luchtgedreven virussen. Het zit niet in de standaardmodellen.quote:Op woensdag 3 november 2021 21:06 schreef JohnDDD het volgende:
[..]
Ik zie ventilatie zelf als het belangrijkste punt. Er is heel veel bewijs dat besmettingen vooral plaatsvinden in ongeventileerde binnenruimten. Ik vind het ongelooflijk dat ze dit niet oppakken.
Voor 60+ misschien wel ja. Daaronder betwijfel ik het.quote:Op woensdag 3 november 2021 21:08 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Snap niet dat ze gewoon niet zeggen wij gaan iedere herfst vaccineren. Nu krijg je iedere keer weer gezeik.
Dit gaat gewoon een periodieke vaccinatie worden, net als de griepprik.
Op zich is het zo dat er inderdaad andere vaccinaties zijn waarbij bijv. 3 doses voldoende zijn, maar 2 niet altijd, zoals bij hepatitis B. Soms beschermt een 3e dosis enorm veel langer dan de 2e. Dat is zo. Veel vaccinaties waarvan je er 4 of 5 nodig hebt zijn er geloof ik niet ... hondsdolheid, daar heb ik er 3 van gehad, en als je dan gebeten wordt, moet je er nog 2, maar dat is ook 100% dodelijk ...quote:Op woensdag 3 november 2021 21:07 schreef Vallon het volgende:
[..]
Op zichzelf logisch wanneer je weet dat antilichamen in 4-8 maanden uitdoven.
Bij de n al in een paar weken en de ander ms een jaar. Helaas weten we dat niet want er wordt niet gecheckt of en in welke mate antilichamen effectief blijven voor wmb de kwetsbaren.
"Net als de griepprik"quote:Op woensdag 3 november 2021 21:09 schreef Gunner het volgende:
[..]
Voor 60+ misschien wel ja. Daaronder betwijfel ik het.
Op zich is het prima als het elk jaar nodig is en mensen dat elk jaar willen doen, dat ze dan elk jaar een prik krijgen in september ofzo, net als met de griepprik. En dan ook niet weer in januari doen, want dan hebben ze in oktober geen weerstand meerquote:Op woensdag 3 november 2021 21:08 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Snap niet dat ze gewoon niet zeggen wij gaan iedere herfst vaccineren. Nu krijg je iedere keer weer gezeik.
Dit gaat gewoon een periodieke vaccinatie worden, net als de griepprik.
Hubert Bruls. De belichaming van waarom veel mensen inmiddels een afkeer hebben van politiek en een partij als het CDA. Iemand die eigenlijk nog nooit voor iets van enig belang direct gekozen is. Zichzelf volvretende op allerhande netwerkborrels en via lijstjes al een jaar of 25 - zo'n beetje zijn hele carrire - doorglibbert en zelf is gaan denken dat hij de stem van het volk is of zoiets. Dat we dankbaar moeten zijn voor een beroepspoliticus die nu denkt de vader van het volk te zijn.quote:Op woensdag 3 november 2021 19:41 schreef Complotwappie het volgende:
Een machtswellusteling in optima forma:
[ twitter ]
"...dan komt na de zachte arm van papa Bruls, de harde arm van papa Bruls...
Het is opvoeden, h."
Het kan om heel simpele dingen gaan. Soms als er hier mensen komen, zet ik eerst een half uur alles tegen elkaar open en dan stook ik de temperatuur weer flink op. Frisse lucht warmt ook makkelijker op. Na afloop ook half uurtje alles open.quote:Op woensdag 3 november 2021 21:17 schreef GemMagic het volgende:
Met alle respect, ik ga niet met de tuindeuren open zitten bij het kerstdiner. Gas is duur zat. Zo lang de luchtkwaliteit maar goed is.
Ik hoor kennelijk wat anders en Rutte is hier aan het ronddraaien, wat ik snap wanneer hij zijn standpunt niet wil bijstellen. Vaccinneren heeft primair effect op het aantal ziekenhuisopnamen.quote:Op woensdag 3 november 2021 21:08 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Hij legde het wel wat uitgebreider uit dan dat.
- Vaccineren beschermt.
- Besmet raken beschermt.
- Testen werkt (zie FieldLabs)
... dus hun conclusie is dat coronapas ook zal werken
Of hun conclusie juist is of niet is weer wat anders.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |