Lekker binnen met 1000 man in de kerk, mogen we allemaal heenquote:Op dinsdag 2 november 2021 19:10 schreef quirina het volgende:
Buiten op terras zitten met QR ? Die man is niet goed bij zijn hoofd hoor.
Denk dat SBS6 dit wel even vraagt zoquote:Op dinsdag 2 november 2021 19:10 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hoe zit het dan bij een massage met happy end? Mondkapje of geen mondkapje?
Alleen QR toch? Was al. Of heb ik wat gemist?quote:Op dinsdag 2 november 2021 19:07 schreef Wereldgozer het volgende:
Sportkantines worden aangepakt
@:lenny_leonard
Ja ok, maar ik was wel serieus eigenlijk (en niet aanvallend)quote:Op dinsdag 2 november 2021 19:10 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Stoppen met sluitingstijd horeca.
En doe maar als tegenbod iets van geen alcoholverkoop meer in de supermarkt na 20:00. Dat was me een maatregel
Absoluut. Voor die groep is het erg sneu.quote:Op dinsdag 2 november 2021 19:09 schreef Nizno het volgende:
[..]
wel zuur voor mensen die niet gevaccineerd kunnen worden door doktersadvies.
Man van een vriendin van me heeft 8 maand in ziekenhuis en revalidatiecentrum gelegen/gelopen. Herstelbewijs dus niet meer aanwezig want langer dan 6 maand. En prikken vind de arts niet verstandig aangezien hij het nu al te zwaar gehad heeft
Met dit weer ook nietquote:Op dinsdag 2 november 2021 19:10 schreef quirina het volgende:
Buiten op terras zitten met QR ? Die man is niet goed bij zijn hoofd hoor.
Ja daar hebben ze ook lekker wijn 🍷quote:Op dinsdag 2 november 2021 19:11 schreef noodgang het volgende:
[..]
Lekker binnen met 1000 man in de kerk, mogen we allemaal heen
De supermarkt had ik even gemist, coolquote:Op dinsdag 2 november 2021 19:11 schreef MissionPhailed het volgende:
Braderieën, kermissen, terrassen ... die kun je in deze tijd van het jaar met een zoeklamp zoeken?
Weer mondkapjesplicht in supermarkt is wel beetje jammer.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |