SPOILER: Uitleg symbolen weerkaartenOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.• Weeronline - begrippen (nederlands)
---
• WKN - Actueel weer in Nederland
• KNMI Daggegevens
• KNMI Geografische overzichten van het weer
• KNMI buienradar
---
• Klimaateffectatlas
• Nederland in de ban van de 'supercel'
• CAPE + Liftedindex
---
---
User locaties
Zo dat we ook nog weten wie waar ongeveer woont,
let op dit is een screenshot, klik op het kaartje of de link eronder voor live
DM (met plaats/stad naar); @kree of @Nattekat om erop toegevoegd te worden.
We gaan dit trouwens niet precies op GPS locatie toevoegen (tenzij op verzoek) plaats/stad lijkt me nauwkeurig genoeg voor dit doel![]()
Enkele leden voor nachtvorst. brrrrrrrrrrrquote:Op zondag 31 oktober 2021 10:23 schreef aloa het volgende:
Voordeel van wintertijd is dat de pluim er eerder is.
[ afbeelding ]
dus je hebt niets aan dat kaartje eigenlijkquote:Op zondag 31 oktober 2021 10:19 schreef Momo het volgende:
[..]
De temperatuur op een bepaalde drukhoogte, dus hoog in de lucht. Dus niet aan de grond.
Een paar idd.quote:Op zondag 31 oktober 2021 10:25 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Enkele leden voor nachtvorst. brrrrrrrrrrr
:|quote:Op zondag 31 oktober 2021 10:29 schreef Paul het volgende:
[..]
dus je hebt niets aan dat kaartje eigenlijk
Juist wel, omdat het minder afhankelijk is van grondverschijnselen en dus een betere maat is voor de grootschalige temperatuur.quote:Op zondag 31 oktober 2021 10:29 schreef Paul het volgende:
[..]
dus je hebt niets aan dat kaartje eigenlijk
HIJ GAAT EEN KAARTJE VERSPREIDEN MET DAT HET -30 WORDT TERWIJL DAT OP 500 K M HOOGTE IS!quote:Op zondag 31 oktober 2021 10:35 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Soms zeg je gewoon dingen die wat minder slim zijn
Straks koopmans hierquote:Op zondag 31 oktober 2021 10:36 schreef Zipportal het volgende:
[ afbeelding ]
@:Haags @:Wereldgozer herrfst genot.
quote:Op zondag 31 oktober 2021 12:45 schreef INViCTuS het volgende:
Bij passage KF kan de wind even goed uithalen vanavond. Misschien ook onweer erbij
Inderdaad het ellendig lange, trieste en treurige grijs is echt begonnen. Zal tot ongeveer half maart helaas niet anders zijn. 80% van de tijd grijs en somber.quote:
Hoop doet leven.quote:Op zondag 31 oktober 2021 17:38 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Inderdaad het ellendig lange, trieste en treurige grijs is echt begonnen. Zal tot ongeveer half maart helaas niet anders zijn. 80% van de tijd grijs en somber.
Hopelijk breekt de zon wat vaker door en mogen we nog vaak temperaturen van 12-15 gaan krijgen de komende herfst maanden.
Normaal novemberweer
Voorlopig kunnen we ons opmaken voor vrij normaal novemberweer. Grijze momenten met hardnekkige bewolking en enkele opklaringen wisselen elkaar af. Soms valt een bui, maar echt nat lijkt het niet te worden. De temperatuur komt in de middag op 10 tot 12 graden uit en tijdens de nachten kan het landinwaarts weleens afkoelen tot in de buurt van het vriespunt als het even flink weet op te klaren.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |