Misschien is het wel een hele mooie jongenquote:Op vrijdag 5 november 2021 09:19 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Saved by autocorrect.
Wel kut als ze in de winter een Bruna kopen die blijkt te kunnen voetballen.
Ik heb nogal een aversie tegen tattoos. Dus mooi of niet mooi, het blijft een tattoo.quote:Op vrijdag 5 november 2021 09:20 schreef Gutanoth het volgende:
[..]
Misschien is het wel een hele mooie jongen
Het is me watquote:Op vrijdag 5 november 2021 09:22 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ik heb nogal een aversie tegen tattoos. Dus mooi of niet mooi, het blijft een tattoo.
hij is helaas niet de enige in de selectie maar hij is wel fit dat is ook wat waardquote:Op vrijdag 5 november 2021 09:06 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Als we dit jaar de EL winnen en Bruma scoort de winnende in de finale, dan laat ik een Bruma tattoo zetten.
Die gozer kan echt helemaal niks.
quote:Op vrijdag 5 november 2021 09:38 schreef Tarado het volgende:
[..]
hij is helaas niet de enige in de selectie maar hij is wel fit dat is ook wat waard
Nog boven de koploper uit de Spaanse competitiequote:Op vrijdag 5 november 2021 10:52 schreef Dven het volgende:
In ieder geval al bij de top 10 kanshebbers om de ECL te winnen
[ afbeelding ]
Maar onder Feyenoord en AZ.quote:Op vrijdag 5 november 2021 11:00 schreef tja77 het volgende:
[..]
Nog boven de koploper uit de Spaanse competitie
In principe geven ze Sociedad een veel grotere kans om hem te winnen als ze er eenmaal in geraken. Alleen wordt de kans dat ze als derde eindigen in de EL slechts op 30% geschat, in tegenstelling tot de 62% bij PSV.quote:
Logisch toch?quote:
quote:Het systeem dat wij spelen kost veel energie. We zetten hoog druk. Nee, ik denk niet dat we deze spelwijze moeten aanpassen, we zijn er erg succesvol mee.”
Wat is dat nou weer voor redenatiequote:Op vrijdag 5 november 2021 15:08 schreef Gutanoth het volgende:
[ afbeelding ]
Als keeper bij een top3 club in de eredivisie mag je geen enkele bal in het rode vak laten gaan.. Wat een ongelooflijke flapdro(mme)l
En hoeveel verdedigers er nog zijn, of de spits nog afspeelmogelijkheden heeft waar de keeper rekening mee moet houden, etc. etc.quote:Op vrijdag 5 november 2021 15:11 schreef tja77 het volgende:
[..]
Wat is dat nou weer voor redenatie![]()
Het zal toch ook afhankelijk zijn vanaf waar geschoten/gekopt wordt, en waar de keeper staat/ligt op dat moment. Het zijn geen penalty’s.
Dit is echt de allerdomste post deze week.quote:Op vrijdag 5 november 2021 15:08 schreef Gutanoth het volgende:
[ afbeelding ]
Als keeper bij een top3 club in de eredivisie mag je geen enkele bal in het rode vak laten gaan.. Wat een ongelooflijke flapdro(mme)l
Wat wil je bij die user.quote:Op vrijdag 5 november 2021 15:28 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Dit is echt de allerdomste post deze week.
Dat zegt gelukkig niemand.quote:Op vrijdag 5 november 2021 15:38 schreef Gutanoth het volgende:
ja ja, drommel is inderdaad een kei van een keeper
Men kan het hier niet verkroppen dat PSV op dit moment gewoon niet zo goed is. Met een dramatische keeper op doel.quote:Op vrijdag 5 november 2021 15:52 schreef GGMM het volgende:
Heeft toch gewoon 7 ballen doorgelaten die houdbaar waren.
Wat een rare reacties als je met iets inhoudelijks komt hier
Aan het spelsysteem kun je idd wel zien dat PSV een Duitse trainer heeft. Het is inmiddels een typische manier van spelen die door zowat de helft van de Bundesliga wordt gebruikt. Maar het is niet zomaar even ingevoerd. Je hoort in dat systeem constant in beweging te blijven, uitrusten is er eigenlijk nauwelijks bij. Het valt dan ook altijd op wanneer er NL'se spelers naar de Duitse competitie overstappen en ze eigenlijk bijna allemaal zeggen dat ze verbaasd zijn dat er zo veel gerend wordt op trainingen (Bakker, Malen, Viergever, Willems, Hoogma, alleen Ekkelenkamp heb ik er niet over gehoord). En wat dan ook opvalt is dat de meerderheid "eerst moet aanpassen" voor ze een basisplek hebben.quote:Op vrijdag 5 november 2021 15:10 schreef Tarado het volgende:
Phillipp Mwene kwam na afloop nog met een verklaring over de pijntjes in de selectie. Volgens hem speelt het spelsysteem van de Eindhovenaren ook een rol. “
[..]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |