Ik ben persoonlijk geen voorstander van maatregelen, maar er toch even over nagedacht. Je doel is de zorg te ontlasten, het meest effectieve, en makkelijkste, maar ook het kutste en duurste is een lockdown.
Als ongevaccineerde echt het probleem zijn, en iedereen het virus toch wel oploopt, en je ze niet kan dwingen te vaccineren. Dan moeten die mensen of dood gaan, of natuurlijke immuniteit opbouwen, zonder daar de zorg over te belasten. Dat gaat met dit aantal besmettingen niet lukken, dat is duidelijk, en zonder goede handhaving, is een QR-systeem natuurlijk nutteloos. Dat betekend dus een lockdown, voor iedereen helaas, zoals we eerder ook gekend hebben. Avondklok lijkt me nutteloos.
Een 2e optie zou zijn, een QR-code systeem (ook tegen, maar het is een optie), wat wel goed gehandhaafd wordt. Dat betekend dus niet alleen een QR-code check, ook een legitimatie check. Waarom zouden ze dat nu ineens wel gaan doen, boetes? Volgens mij hebben burgermeesters al aangegeven niet echt te care. Plus buiten de grote ketens, (Mc Donalds etc), weten mensen toch wel wanneer ze het risico kunnen nemen. Kroegen bleven nu ook al vaak langer dan 00:00 open, met dichte gordijnen, die omzet kunnen zullen ze ook wel nodig hebben.
Overigens zullen het dan de gevaccineerde zijn, die de ongevaccineerde besmetten op bijv werk, thuissfeer, en zal het resultaat, weliswaar, vertraagd, alsnog besmettingen bij die groep zijn. Tevens gaat die groep gewoon met elkaar om, en dat ga je hiermee niet stoppen.
Of je moet die QR-code ook op werk verplichten, maar dat is net zo verwerpelijk als optie 3 in mijn optiek.
Een 3e optie zou zijn, mensen van hun bed lichten, ze in een bus te gooien, en er gewoon een naald in te douwen. Moreel verwerpelijk, maar de natte droom van een enkeling.
Overigens vind ik dat, als er onderscheid gemaakt wordt tussen ongevaccineerde, je dan ook naar leeftijd moet kijken. of iig een risico profiel.
Anyway, 3 lijkt me geen mogelijkheid, 2 lijkt me half werk, tenzij je het goed kan uitvoeren, en die schijn heeft het op dit moment niet dat het handhaafbaar is, houd je 1 over. Zeker nu, aangezien het op dit moment te snel gaat, later zou je kunnen schakelen naar optie 2.
Het C2 maken zou ik dan weer dom vinden, hou het eerlijk. Als een negatieve test niet meer oke is, dan wil je dus weer gaan straffen, omdat mensen niet doen wat je wil.
Je doet het toch voor een ander? Die mensen die dat zeggen, zouden nu ook niet moeten huilen om maatregelen, je doet het immers niet voor die ongevaccineerde wappie op de IC, maar voor de zorg.
[ Bericht 2% gewijzigd door IkBenDeBaas op 30-10-2021 03:09:19 ]
Ik ben een sukkel voor de liefde, koning in de discotheek