Hoe meer taart, hoe beter!quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 15:16 schreef Momo het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Snij maar een stukje eraf.
Een daling van de groei misschien, maar geen echte daling natuurlijk.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 15:17 schreef Jor_Dii het volgende:
Kleine daling, maar tegelijkertijd flink buiten de trend
quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 14:15 schreef Vallon het volgende:
Het ernstige ongeluk dat zou leiden tot een ramp werd/wordt voorkomen omdat de betrokken automobilist, thuisbleef of bv van de weg was gehaald; en meer van dat soort gedreutel. "Ik heb vanochtend, de wereld gered door uit te slapen, ik voel mij de redder des vaderlands".
Kryptonite... precies wat ik nodig had!quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 15:19 schreef dick_laurent het volgende:
Nou, dit regenachtige weer is niet mijn ding. Moeilijk weinig energie vandaag...
Daarom een energy taart. Hopelijk houdt het de moed er een beetje in
[ afbeelding ]
Betrouwbaarheid laat wat te wensen over.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 15:21 schreef Questular het volgende:
God beschermd maar matig zo te zien.
Tijd voor een boostergebed, misschien werkt Hij dan beter.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 15:21 schreef Questular het volgende:
God beschermd maar matig zo te zien.
*schuift leftover toe...quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 15:24 schreef Tinos85 het volgende:
Nog op tijd voor de taart of is die al op?
Dat is men standaard hier toch?quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 15:25 schreef Evenstar het volgende:
[..]
Mag je niet zeggen, wordt men boos.
Check even hoeveel zwangeren en hoeveel comorbiditeit er is. Valt voor gezonde 40-minners echt extreem mee allemaalquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 14:58 schreef Momo het volgende:
Deze week 25-31 oktober (die loop dus nog tot morgen) zijn er al 63 mensen onder de 40 jaar opgenomen in het ziekenhuis met covid volgens de stichting nice data, dat zijn er eigenlijk nog wel best wat. Gelukkig is kans op overlijden natuurlijk laag.
Blijven ze evengoed onder de 40 he?quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 15:28 schreef Molo het volgende:
[..]
Check even hoeveel zwangeren en hoeveel comorbiditeit er is. Valt voor gezonde 40-minners echt extreem mee allemaal
Lijkt het wel op gezien de drukte overal op de snelwegquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 14:39 schreef SilverEyes het volgende:
Rustig hier vandaag. Iedereen gaat nog even los dit weekend voordat het weer dicht gaat?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |