quote:Op zondag 31 oktober 2021 14:10 schreef Pistolero het volgende:
Ooit kom je er nog wel achter dat deze houding van de fans onderdeel van het probleem is.
Dat en als Sinisterra zijn dag niet heeft wordt het ook een moeilijk verhaal natuurlijk.quote:Op zondag 31 oktober 2021 14:12 schreef bbuddybb het volgende:
[..]
Klopt, maar we ontberen voorin ook de kwaliteit om in de kleine ruimte te voetballen. Linssen en Dessers komen gewoon tekort. Is geen schande op zich.
Al vind ik wel nog steeds het algehele tempo te laag. Maar ik geloof wel dat Slot, geholpen door een paar transferwindows, dat erin krijgt.
Ben het hier wel mee eens. Werkelijk waar helemaal niks weggegeven op een volley van 25 meter na wat eigenlijk geen kans is. Zelf met Linssen een 100% kans gecreëerd en nog wat mogelijkheden. Kan je allemaal wel zeggen dat het dramatisch is en je meer moet creëeren maar uiteindelijk gewoon meer dan verdiend gewonnen vind ik. En ook nog eens op een verschrikkelijk kutveld inderdaad.quote:Op zondag 31 oktober 2021 14:06 schreef bbuddybb het volgende:
Nu kun je zeggen dat Sparta heel slecht was--is natuurlijk ook zo--maar voor een uitwedstrijd op kunstgras was het niet eens zo slecht.
Te weinig kansen gecreëerd, maar zelf amper in de problemen gekomen.
Voor de fase waar we nu in zitten, vind ik het niet eens zo heel slecht, moet ik zeggen.
Waarom zou je dat willen?quote:Op zondag 31 oktober 2021 14:12 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Ik snap je manier van denken niet.
Mee eens. Het was vandaag echt te makkelijk voor Sparta om ons te ontregelen. Het is fijn dat je nu en bijvoorbeeld tegen NEC nog de punten pakt maar het combineren in de kleine ruimte lukt ons totaal niet.quote:Op zondag 31 oktober 2021 14:10 schreef fetX het volgende:
[..]
Feit blijft wel dat we het veel te moeilijk hebben bij die kleintjes.
Heb je gemist dat Kokcu bij het uitverdedigen van een corner vlak voor tijd bijna een perfecte assist geeft op die spartaan ?quote:Op zondag 31 oktober 2021 14:16 schreef fetX het volgende:
Vond Kökcü vandaag trouwens (weer) een van de beteren. Die is zich echt prima aan het ontwikkelen. Aursnes viel ook uitstekend in. Verder vond ik iedereen onder z’n niveau vandaag (behalve Bijlow dan). Zelfs Trauner.
Dat heb ik niet gezien nee, maar dan speel je ineens een slechte wedstrijd of zo? Was aan Feyenoordkant echt de beste vandaag.quote:Op zondag 31 oktober 2021 14:20 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Heb je gemist dat Kokcu bij het uitverdedigen van een corner vlak voor tijd bijna een perfecte assist geeft op die spartaan ?
Was in de laatste 10 minuten bij stand 0-0 als die wel zit had het je 3 punten gekost.quote:Op zondag 31 oktober 2021 14:20 schreef fetX het volgende:
[..]
Dat heb ik niet gezien nee, maar dan speel je ineens een slechte wedstrijd of zo? Was aan Feyenoordkant echt de beste vandaag.
Jahanbaskh banken en 4-4-2 gaan spelen?quote:Op zondag 31 oktober 2021 14:23 schreef Caland het volgende:
Aursnes is wel te goed voor de bank eigenlijk.
Als zijn twee schoten op doel erin gaan speelt ‘ie een wereldpot.quote:Op zondag 31 oktober 2021 14:22 schreef Dr.Mikey het volgende:
[..]
Was in de laatste 10 minuten bij stand 0-0 als die wel zit had het je 3 punten gekost.
Eens, wat een rust aan de bal en ook goed in de combinatie.quote:Op zondag 31 oktober 2021 14:23 schreef Caland het volgende:
Aursnes is wel te goed voor de bank eigenlijk.
Als Kökcü het scorend vermogen van Til had gehad had ik Til eruit gehaald, die voegt verder echt niets toe.quote:Op zondag 31 oktober 2021 14:24 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Jahanbaskh banken en 4-4-2 gaan spelen?
Of wil je Toornstra opofferen?
4-4-2 moet je Linssen en Sinisterra niet aandoen. Dat werkt alleen als er een echte spits naast staat.quote:Op zondag 31 oktober 2021 14:24 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Jahanbaskh banken en 4-4-2 gaan spelen?
Of wil je Toornstra opofferen?
quote:Op zondag 31 oktober 2021 14:29 schreef H0D3NPYL het volgende:
Iemand filmpje van de gol? Heb 'm gemist
4-3-3. Toornstra rechtsbuiten.quote:Op zondag 31 oktober 2021 14:24 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Jahanbaskh banken en 4-4-2 gaan spelen?
Of wil je Toornstra opofferen?
Ik ben heel erg bang dat Slot na 22,23 pleiten is. En dan krijg je weer een kut trainer.quote:Op zondag 31 oktober 2021 15:47 schreef Haringkop het volgende:
Tsja de uitvoering kon beter, maar prima resultaat.
Veld werkte ook niet mee en het zou wel schelen als Linssen gewoon die kans er inschiet, dan komt er vanzelf meer ruimte om te voetballen.
Waarom zou je dan een kut trainer krijgen? Er zijn genoeg trainerstalenten in Nederland. Ik maak me meer zorgen om een vertrek van Arnesenquote:Op zondag 31 oktober 2021 15:53 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Ik ben heel erg bang dat Slot na 22,23 pleiten is. En dan krijg je weer een kut trainer.
Het beste is wanneer hij 5 jaar blijft en dat Feyenoord spelers flink gaat verkopen. Alleen op die manier kom je terug.
Noem maar een trainer die beter is dan Slot.quote:Op zondag 31 oktober 2021 15:55 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Waarom zou je dan een kut trainer krijgen? Er zijn genoeg trainerstalenten in Nederland. Ik maak me meer zorgen om een vertrek van Arnesen
Slot lijkt me eigenlijk wel een redelijk honkvast type zolang hij het een beetje naar zijn zin heeft. Die zie ik wel iets stabiels bij Feijenoord opbouwen.quote:Op zondag 31 oktober 2021 15:57 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Noem maar een trainer die beter is dan Slot.
Op basis van? Ik zie het graag hoor daar niet van.quote:Op zondag 31 oktober 2021 16:22 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Slot lijkt me eigenlijk wel een redelijk honkvast type zolang hij het een beetje naar zijn zin heeft. Die zie ik wel iets stabiels bij Feijenoord opbouwen.
Ze hoeven nu nog niet beter te zijn. Het gaat over een situatie waar je in 2023 een nieuwe trainer nodig hebt.quote:Op zondag 31 oktober 2021 15:57 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Noem maar een trainer die beter is dan Slot.
Oke dus in 2023 is er ineens een haalbare toptrainer.quote:Op zondag 31 oktober 2021 16:32 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Ze hoeven nu nog niet beter te zijn. Het gaat over een situatie waar je in 2023 een nieuwe trainer nodig hebt.
Was als speler niet bepaald een clubhopper en hij lijkt me ook wat te bedachtzaam om op de eerste de beste voorbijrazende trein te springen.quote:Op zondag 31 oktober 2021 16:24 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Op basis van? Ik zie het graag hoor daar niet van.
Wij hadden Ten Hag ook gewoon kunnen halen in 2018 als Ajax Keizer nooit had ontslagen. Zo'n kans doet zich 1 keer in de paar seizoenen aan. Er gaan dit seizoen en de volgende echt nog wel een paar trainers zich bewijzen. En misschien blijft Slot wel langer.quote:Op zondag 31 oktober 2021 16:34 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Oke dus in 2023 is er ineens een haalbare toptrainer.
Ik geloof daar niet in, je kan nu oogsten maar hebt totaal geen financiële middelen. Na Slot komt een Fraser en dan ga je lekker mouwen opstropen.
Uhh...quote:Op zondag 31 oktober 2021 17:04 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik denk dat Slot voorlopig wel trainer blijft van Feyenoord. Die gaat heus niet naar de eerste beste PL-club die in de fik staat.
Goede kans dat de opvolger van Slot uiteindelijk intern gezocht gaat worden (iemand als Stam).
Momenteel zijn er geen betere trainers beschikbaar, maar dat hoeft toch niet? Door het succes van Slot en Ten Hag heb in er meer vertrouwen in gekregen dat het algehele niveau van de trainers die in Nederland opgeleid worden omhoog gaat, in plaats van continu hetzelfde clubje fossielen en oud-internationals die langs het carrousel gaan (met de sporadische laptoptrainer er tussen).quote:
Sjors Ultee of Rogier Meijer zou het kunnen zijn.quote:Op zondag 31 oktober 2021 16:57 schreef Duveldrinker het volgende:
[quote][ afbeelding ] Op zondag 31 oktober 2021 16:55 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Wij hadden Ten Hag ook gewoon kunnen halen in 2018 als Ajax Keizer nooit had ontslagen. Zo'n kans doet zich 1 keer in de paar seizoenen aan. Er gaan dit seizoen en de volgende echt nog wel een paar trainers zich bewijzen. En misschien blijft Slot wel langer.
Snap vooral niet waarom het na Slot ineens een heel ander type zou worden.
Maar noem er een dan.
Intern wie? En dan met Ultee en meijer aankomen. ..quote:Op zondag 31 oktober 2021 17:08 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Sjors Ultee of Rogier Meijer zou het kunnen zijn.
Maar intern zou ook niet gek zijn inderdaad
Ultee en Meijer doen het qua resultaat toch prima met respectievelijk Fortuna en NEC, zo aan de start van hun carrière als trainer?quote:Op zondag 31 oktober 2021 17:18 schreef Duveldrinker het volgende:
[..]
Intern wie? En dan met Ultee en meijer aankomen. ..
Ultee is een walgelijk demagoogje.quote:Op zondag 31 oktober 2021 18:07 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ultee en Meijer doen het qua resultaat toch prima met respectievelijk Fortuna en NEC, zo aan de start van hun carrière als trainer?
"En als het tijd is om te gaan slapen, komt de supportersvereniging je licht uitslaan uitdoen."quote:Op zondag 31 oktober 2021 21:15 schreef exile79 het volgende:
[ afbeelding ]
Onze marketing afdeling heeft weer een stagiair
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |