Mocht je serieus interesse hebben moet je maar even een berichtje sturen, we zijn vaak bij jou in de buurt te vinden. Op de site is de tour nu gesloten.quote:
Orvalsquote:Op vrijdag 29 oktober 2021 23:01 schreef borisz het volgende:
Kwam vandaag weer een doos van Beer in a Box. Over twee weken komt er nog een Adventkalender... Heb nog genoeg voorraad van Frontaal oaDe voorraadkast zit lekker vol
![]()
/genoeg bier in huis...
En mijn Orvals gaan richting de twee jaar.
Eens hoor! Althans, ik was bij een eerdere editie van de Grote Schijn in het Kralingse Bos, maar ik vond het ook heel veel geld voor een paar gekleurde spots op geboomte..quote:Op vrijdag 29 oktober 2021 08:53 schreef Sarabi het volgende:
Goedemorgen
Gisteren bij De Grote Schijn geweest.
https://www.rotterdamfestivals.nl/agenda/de-grote-schijn/
Ik vond het eigenlijk een beetje tegenvallen![]()
Tuurlijk is een mooi uitgelicht bos altijd mooi, maar voor 17 euro?
Glow in Eindhoven is gratis en toch wel een stuk beter.
Niet meerquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 06:02 schreef minilot het volgende:
*puf* Stukje gehold en iedereen nog steeds op één oor hier?![]()
Douchen dan maar!
Heerlijkquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:45 schreef Tuindier het volgende:
Ik ben mijn tas aan het pakken voor een dagje/nacht sauna en hotel met vriendinnen.
Nou, om 05:00 hardlopen zie ik ook het nut niet van in hoorquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:32 schreef Molo het volgende:
Al die ochtendmensen hier joh, hoe is het mógelijk
Mijn dochter werd zingend wakker om 8.15 uur en hoe schattig ook, dát deed al pijn op zaterdagmorgenquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:49 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Nou, om 05:00 hardlopen zie ik ook het nut niet van in hoor.
Doe je dat alleen of met je bedgenoot?quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:46 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
Heerlijk![]()
Ik ga nu aan de online yoga en dan kind halen.
Wat heerlijkquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 09:06 schreef gcjoel het volgende:
Ik heb geloof ik en beetje een kater![]()
Gister voor het eerst sinds corona live muziek gezien die ik ook echt al leuk vond.![]()
En dit was nog niet eens heftig maar wel in een bierbrouwerij.
Het is, afgezien van batsen met J. en kroelen met Günther, daarna echt Het Beste Ding In Mijn Levenquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:49 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Nou, om 05:00 hardlopen zie ik ook het nut niet van in hoor.
quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 09:06 schreef gcjoel het volgende:
Ik heb geloof ik en beetje een kater![]()
Gister voor het eerst sinds corona live muziek gezien die ik ook echt al leuk vond.![]()
En dit was nog niet eens heftig maar wel in een bierbrouwerij.
Wat maakt dat verschil dan? Behalve dat het donker is en niemand je zietquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 09:20 schreef minilot het volgende:
[..]
Het is, afgezien van batsen met J. en kroelen met Günther, daarna echt Het Beste Ding In Mijn Leven
Probeer heel soms wel eens later in de ochtend of bijvoorbeeld 's avonds hard te lopen en dan voel ik instant de hekel die de meeste mensen aan hardlopen hebben
Om vier uur 's ochtends, als echt iedereen slaapt en je een uur alle kanten op kunt rennen zonder ook maar iemand tegen te komen, voelt de wereld heel anders dan zodra alles weer op gang komt. Zeker met een beetje desolate muziek erbij in mijn oor een bijzonder aangenaam alleen-op-de-wereldgevoel. En bij helder weer dan ook nog eens de sterrenhemelquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 09:27 schreef Anthraxx het volgende:
[..]
Wat maakt dat verschil dan? Behalve dat het donker is en niemand je ziet.
Ik loop hier echt zoveel mogelijk in het licht. Ondanks alle lampjes, reflectiehesjes en weet ik het nog wat, is het gewoon erg link qua landbouw voertuigen of idioten in een auto die je net even over het hoofd zijn. Het is hier allemaal niet verlicht, smalle wegen, onoverzichtelijk (ook in het licht). Ik moet er ook niet aan denken om extra vroeg op te staan er voor, maar dat is persoonlijk. Ik ben allang blij als ik een keer een dag kan uitslapen
Dit, maar dan laaaat op de avond, niet in de vroege ochtend, snap ik welquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 09:33 schreef minilot het volgende:
[..]
Om vier uur 's ochtends, als echt iedereen slaapt en je een uur alle kanten op kunt rennen zonder ook maar iemand tegen te komen, voelt de wereld heel anders dan zodra alles weer op gang komt. Zeker met een beetje desolate muziek erbij in mijn oor een bijzonder aangenaam alleen-op-de-wereldgevoel. En bij helder weer dan ook nog eens de sterrenhemel
quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 09:45 schreef Lucky_Strike het volgende:
Goedemorgen!
Ik ben een dagje alleen thuis. J is zuipen met zijn harem. High wine heet dat blijkbaar.
Ik maak speculaas en stoofpeertjes. Ik ga de kamerplanten verzorgen. Later op de middag naar een vriendin als ze zich goed genoeg voelt. Anders haal ik sushi, ook goed
Beste personage. Op afstand.quote:
quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 09:49 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Juist. Hij zei ook dat hij waarschijnlijk vroeg thuis is
Zelfs dat kan Yotamquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 09:54 schreef minilot het volgende:
[..]
Beste personage. Op afstand.
@:Lucky_Strike Ik ga straks gevulde speculaas maken! *boks* Voelt een beetje blasfemisch om er een recept van Ottolenghi voor te gebruiken (uit 'Sweet'), maar het is nou eenmaal de lekkerste gevulde speculaas die ik ooit at
Nee dit was akoestisch mannetje met gitaar dus nog heel netjesquote:
Dat kind of die yoga?quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 08:57 schreef Molo het volgende:
[..]
Doe je dat alleen of met je bedgenoot?
Ik vond de eerste keer full on mensen en geluid wel echt wennen. Vol voetbalstadion, trommels, muziek, veel jongequote:Op zaterdag 30 oktober 2021 09:59 schreef gcjoel het volgende:
[..]
Nee dit was akoestisch mannetje met gitaar dus nog heel netjes![]()
Komende vrijdag echt festival dan ga ik dansen en tussen de zwetende mensen
quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 06:02 schreef minilot het volgende:
*puf* Stukje gehold en iedereen nog steeds op één oor hier?![]()
Douchen dan maar!
Ja ben echt benieuwd hoe het voelt ja! Zal best gek zijn.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 10:03 schreef Lonaa het volgende:
[..]
Ik vond de eerste keer full on mensen en geluid wel echt wennen. Vol voetbalstadion, trommels, muziek, veel jongeWas echt alleen die eerste keer. Inmiddels ook wel weer bij vies herrie concert geweest en meerdere kerne in het stadion maar holy hell wat overweldigend die eerste keer.
Oeh voor bonbons zou ik naar Strik gaan. Zo gruwelijk lekkerquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 10:08 schreef Tele6 het volgende:
Wat hebben veel mensen fijne weekendplannen hier
Ik ga naar m'n oma voor haar verjaardag. Straks nog even snel de stad in voor een doosje bonbons.
Het wordt de eerste keer sinds corona dat we met die kant van de familie weer met z'n allen zijn (geen indrukwekkende groep, 12 of zo). M'n neven moeten wel vroeg weer weg want seizoenskaart voor de voetbal moet je wel benutten natuurlijk.
M'n ouders, broer en ik blijven bij oma logeren en dan gaan broer en ik morgenochtend even lekker een uurtje klauteren bij de openbare survivalbaan bij oma in de buurt.Verder waarschijnlijk veel geroosterd brood met jam eten, oma helpen met haar bonbons, en hartenjagen of toepen.
Da's balen van je lijf johquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 10:06 schreef Clubsoda het volgende:
Ik begrijp het ook wel @:minilot, een van mijn tofste hardloopervaringen was op zondagochtend op Ameland. Met zijn drieën op een volkomen verlaten en hartstikke mistig strandTotaal post-apocalyptisch gevoel, de rest mensheid had vergaan kunnen zijn terwijl wij daar zo samen liepen.
Wat mij weerhoudt van heel vroeg lopen is dat mijn lijf 's ochtends zo pijnlijk isIk voel daar zoveel fysieke weerstand bij (misselijk enzo) dat ik beter rustig op kan staan en wat rond kan lopen of douchen voordat ik aan de bak ga. Maar 9 uur is voor mij een prima tijd
Oh wauw!quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 10:06 schreef Clubsoda het volgende:
Ik begrijp het ook wel @:minilot, een van mijn tofste hardloopervaringen was op zondagochtend op Ameland. Met zijn drieën op een volkomen verlaten en hartstikke mistig strandTotaal post-apocalyptisch gevoel, de rest mensheid had vergaan kunnen zijn terwijl wij daar zo samen liepen.
5 miljoen jaar geleden bracht ik als puber een week een ochtendkrant rond. Toen vond ik dat ook fantastisch idd, buiten zijn voor de wereld wakker wordt. Op een of andere manier voelt dat toch anders dan knetterbeschonken nóg op zijn rond die tijd.quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 09:33 schreef minilot het volgende:
[..]
Om vier uur 's ochtends, als echt iedereen slaapt en je een uur alle kanten op kunt rennen zonder ook maar iemand tegen te komen, voelt de wereld heel anders dan zodra alles weer op gang komt. Zeker met een beetje desolate muziek erbij in mijn oor een bijzonder aangenaam alleen-op-de-wereldgevoel. En bij helder weer dan ook nog eens de sterrenhemel
Dankquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 10:54 schreef DancingPhoebe het volgende:
Insta iwanius gevonden: https://twitter.com/carmo(...)Xh4C_Qh2mi4kwCg&s=19
quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 10:54 schreef DancingPhoebe het volgende:
Insta iwanius gevonden: https://twitter.com/carmo(...)Xh4C_Qh2mi4kwCg&s=19
quote:Op zaterdag 30 oktober 2021 10:51 schreef Vanyel het volgende:
Ja en ja, maar ik was vorige week voor het eerst in meer dan een jaar op locatie...
En ik ben ziek. Heus en echt lamlendig zielig niet willen bewegen ziek. Doe ik ook niet vaak. Kan het ook van zijn.
Dat zijn gewoon 2 paralelle werkelijkheden. De nog wakker om half 7 werkelijkheid en de al wakker om half 7 werkelijkheidquote:Op zaterdag 30 oktober 2021 10:32 schreef Vanyel het volgende:
[..]
5 miljoen jaar geleden bracht ik als puber een week een ochtendkrant rond. Toen vond ik dat ook fantastisch idd, buiten zijn voor de wereld wakker wordt. Op een of andere manier voelt dat toch anders dan knetterbeschonken nóg op zijn rond die tijd.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |