Wie zijn dat dan?quote:Op donderdag 21 oktober 2021 11:52 schreef controlaltdelete het volgende:
De maatregelen-lovers hebben gesproken
Er liggen maar 160 op de IC momenteel, ongeveer 15% is bezet.quote:Op donderdag 21 oktober 2021 11:47 schreef controlaltdelete het volgende:
Opgeklopt mediaverhaal. Ik geloof er niks van dat ongevaccineerden massaal die ic-plekken bezet houden.
Idd de meute wordt opgestookt door de media. De massahypnose draait op volle toeren.quote:Op donderdag 21 oktober 2021 12:05 schreef CryptoPunk het volgende:
De verwijten worden ook steeds ranziger, als dat zo doorgaat hou ik mijn hart vast.
We zijn nog net geen ongedierte maar dat zal niet lang meer duren.
quote:Op donderdag 21 oktober 2021 12:43 schreef theguyver het volgende:
https://allecijfers.nl/ni(...)na-virus-en-covid19/
Het aantal vaccinaties is nagenoeg gestagneerd.
Denk meer dat een aantal denkt ah is bijna voorbij hoeft niet meer.
Lol deze 2 posts vullen elkaar perfect aanquote:Op donderdag 21 oktober 2021 12:46 schreef KNAK het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)-vliegverbod-marokko
Ah.. de Delta Plus variant.
Toch weer 160*15 andere operaties die niet door kunnen gaan door gebrek aan IC beddenquote:Op donderdag 21 oktober 2021 12:05 schreef CryptoPunk het volgende:
[..]
Er liggen maar 160 op de IC momenteel, ongeveer 15% is bezet.
Met dien verschil dat ze de tijd hadden om die uitgestelde zorg in te halen. Die is er nu niet geweest. Bovendien was dat in een periode van een paar weken. Nu zitten we al bijna 2 jaar te kuttenquote:Tijdens de griepgolven voor Corona was de situatie betreffende uitgestelde zorg niet anders dan nu, er werden ook honderden operaties per week uitgesteld maar toen konden ze de ongevaccineerden niet de schuld geven en kwam dat door bedden- en personeelstekorten. Het is een structureel probleem maar wordt nu als wapen gebruikt tegen de ongevaccineerden.
Even pragmatisch... Waren er meer of minder IC bedden bezet geweest als degenen die nu op de IC liggen zich allemaal hadden laten vaccineren.quote:De verwijten worden ook steeds ranziger, als dat zo doorgaat hou ik mijn hart vast.
We zijn nog net geen ongedierte maar dat zal niet lang meer duren. Als ongevaccineerde die Covid op natuurlijke wijze heeft gehad ben ik beter beschermd dan iemand die alleen gevaccineerd is, en met mij vele anderen.
Precies, gelukkig ben jij wakker en vertrouw jij op de alternatieve mediaquote:Op donderdag 21 oktober 2021 12:18 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Idd de meute wordt opgestookt door de media. De massahypnose draait op volle toeren.
quote:Nieuwe deltavariant ook in Nederland; "rekening houden met impact"
Ook in Nederland zijn gevallen bekend van een nieuwe subvariant van de deltavariant van het coronavirus. Volgens het RIVM maakt de variant nu 0,1 tot 0,2 procent van de besmettingen uit.
Britse media schrijven al een aantal dagen over subvariant 'AY.4.2', die mogelijk verantwoordelijk is voor een sterke toename in het aantal nieuwe besmettingen. Sommige deskundigen denken dat de variant 10 tot 15 procent besmettelijker is dan de nu wereldwijd dominante deltavariant.
Maar volgens viroloog Marion Koopmans is nog niet goed te zeggen hoe problematisch de opmars van de subvariant is. "Mijn Britse collega's vertellen me dat ze er nog niet over uit zijn hoe zorgelijk dit is, maar ik denk dat we er wel rekening mee moeten gaan houden dat dit impact gaat hebben."
https://nos.nl/liveblog/2(...)-opnieuw-in-lockdown
Vervelend. Hopelijk klopt de theorie die meermaals werd aangehaald omtrent de correlatie tussen besmettelijkheid en impact van een virus.quote:
"Een korte lockdown om met kerst weer samen te kunnen zijn'.quote:
absolute vrijheid is wel heel....absoluut.quote:Op donderdag 21 oktober 2021 04:25 schreef capricia het volgende:
[..]
Allemaal allang gelezen. Punt blijft staan dat het individu geen absolute vrijheid heeft.
https://www.telegraaf.nl/(...)agevallen-op-een-dagquote:Op donderdag 21 oktober 2021 12:53 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
[..]
Lol deze 2 posts vullen elkaar perfect aan
Alleen relevantequote:Op donderdag 21 oktober 2021 14:59 schreef UncleScorp het volgende:
och got gaan we tekstberichtjes beginnen posten ja![]()
[ afbeelding ]
quote:
Relevantquote:
Vooralsnog geen enkele maatregel. Maar ik zou zeggen maai ze het gras voor de voeten weg en laat je vaccineren. Zal ze lerenquote:Op donderdag 21 oktober 2021 16:37 schreef KNAK het volgende:
[..]En het is niet eens ochtend
Enfin..
Het is toch redelijk hilarisch te noemen dat er nu vanuit zoveel hoeken allerlei berichten, nou ja, je kan het zowat verkapte waarschuwingen noemen dat het weer compleet aan het misgaan is, iets wat al vanaf….een hele lange tijd voorspeld wordt door iedereen die het geheel een beetje nuchter en kritisch bekijkt. Het weer wordt slechter, de herfst breekt aan en we worden gewoon wéér richting de afgrond geduwd, daar waar alle beperkingen, maatregelen en meer vaccinaties op het volk ligt te wachten. Niet verrassend, wel dramatisch
Ook met vaccinatie heb je garantie tot de deur inzake maatregelen.quote:Op donderdag 21 oktober 2021 17:07 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Vooralsnog geen enkele maatregel. Maar ik zou zeggen maai ze het gras voor de voeten weg en laat je vaccineren. Zal ze leren
Nee daar de vaccins er iig voor zorgen dat je niet in t ziekenhuis terecht komtquote:Op donderdag 21 oktober 2021 17:39 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Ook met vaccinatie heb je garantie tot de deur inzake maatregelen.
"Krijg je vrijheid terug"
Edoch blijf je blind in fictieve hersenspinsels geloven terwijl je de realiteit negeertquote:Op donderdag 21 oktober 2021 11:54 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Edoch weiger je in te zien dat je selectief bezig bent.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |