Lmfao ze mag haar transfobe mening wel hebben hoor, ze moet helemaal niks. Zou wel fijn zijn als ze gewoon owned wat ze zegt of zichzelf laat educaten ipv om de pot heen draaien in die stories waar ze het zogenaamd ‘uitlegt’.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 04:20 schreef Dr.Mikey het volgende:
Goedzo josje!
Enge wereld leven we nu in kritiek krijgen om je mening. Want je moet transgenders leuk vinden desnoods onder dwang.
Precies!quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 16:40 schreef DumpTruck het volgende:
Josje is een van de vele irrelevante BNners die op vreemde manier aandacht willen, zonde.
Je hoeft niet alles 100% te begrijpen om er alsnog respectvol mee om te gaan.
Ik denk dat alle jongens mee gaan. Ik ga er ook vanuit dat de golden tickets safe zijn. Justine lijkt me te zwak op dit moment, Giana heb ik in de trailer veel zien huilen en de Chanel hype is denk ik ook een beetje voorbij, dus ik heb het gevoel dat die drie er misschien uit gaan. Maar ik weet het niet. We gaan het meemaken. Babette heb ik ook een slecht voorgevoel over.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 17:37 schreef Poedelpoes het volgende:
Wie denken jullie dat er af gaat vallen? Ik denk zelf Dirk, Manou of Justine…
Trans personen zouden gerespecteerd moeten worden op dezelfde manier als hoe ook niet-trans personen gerespecteerd moeten worden. Als je het een enge wereld vindt dat er kritiek gegeven wordt op iemand die moeite lijkt te hebben met basale mensenrechten ben ik blij voor je dat een heleboel echt enge dingen die er ook gaande zijn in de wereld je ontgaan zijn.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 04:20 schreef Dr.Mikey het volgende:
Goedzo josje!
Enge wereld leven we nu in kritiek krijgen om je mening. Want je moet transgenders leuk vinden desnoods onder dwang.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Manou en Justine zijn echt heel vergeetbaar vind ik.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 17:37 schreef Poedelpoes het volgende:
Wie denken jullie dat er af gaat vallen? Ik denk zelf Dirk, Manou of Justine…
Jup. En Babette echt nulquote:Op zaterdag 16 oktober 2021 21:04 schreef Poedelpoes het volgende:
Yikes Amy krijgt vet veel screentime. 😔
Ja wel een bopje!quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 21:33 schreef Maartel het volgende:
Vind t een prima refreintje trouwens voor een niet-Miguel single
Justine die nooit gezongen en geacteerd heeft en 'jammer vindt dat kinderen haar verder hebben gestemd'???quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 21:50 schreef Poedelpoes het volgende:
Ben echt bang voor mn favesarme Chanel ze zog echt niet goed meer. Jemaima redde zichzelf wel omdat ze grappig was met haar nep tekst.. maar aai. AND WHO EVEN IS JUSTINE???
Helaas wel en ik vind haar ook steeds minder leuk. Ben ook nog steeds voor Luca; maar die gaat toch niet echt winnen?quote:
Babette's hele energie was raar, die was er zelf klaar mee volgens mij?quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 22:37 schreef Poedelpoes het volgende:
Rip Jemaima![]()
IK HOOP ZO ERG DAT CHANEL ZANGLESSEN NEEMT VOOR DE STUDIO SHOWS CAUSE THIS WASNT IT
EN DAN GOOIEN ZE ELISE EN BABETTE ER OOK UIT???????????
Eerst 5 weken op de stoelen, dan gelijkspel en extra spanning als ze er afgaat, (een na) laatste ticket, nu weer als laatste een plek... het is echt weinig subtiel alsof alles om haar draaitquote:Op zaterdag 16 oktober 2021 22:39 schreef Poedelpoes het volgende:
[..]
Helaas wel en ik vind haar ook steeds minder leuk. Ben ook nog steeds voor Luca; maar die gaat toch niet echt winnen?
De hype voor Dirkie is wel beetje op aan mijn kant, vind hem goed maar heel erg saai.
Zij was de enige bij de eerste audities waarvan ik meteen dacht: die zou het kunnen worden.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 22:40 schreef Maartel het volgende:
[..]
Eerst 5 weken op de stoelen, dan gelijkspel en extra spanning als ze er afgaat, (een na) laatste ticket, nu weer als laatste een plek... het is echt weinig subtiel alsof alles om haar draait
Jemaima had volgens mij geen zin meer in K3. Die zal wel een wurgcontract hebben getekend waardoor ze niet kan zeggen dat ze bij nader inzien afziet van verdere deelname.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 23:03 schreef Poedelpoes het volgende:
Ik vind wel jammer dat het gewoon heel duidelijk is dat de casting van poc (en misschien ook jongens, want ze lijken duidelijk gecharmeerd van boring ass Dirk en Luca) weer voor de views was. Oke, Jemaima heeft het zelf verpest en Chanel moet zang les nemen. Maar er is duidelijk gecast op types van het vorige seizoen (K3 zoekt K3). Chanel is de Nora en Jemaima de Demi. Je kan me niet wijsmaken dat er in heel Nederland en Belgie geen meisjes van kleur zijn die kunnen zingen, dansen en in het K3 plaatje passen? Of waren die er wel maar zijn die jiet door omdat ze een te grote bedreiging zijn voor Julia of de andere 6 blondines?
Van Babette hebben we het minst gezien? Laatste kandidaat bij de televisieaudities en nu 1 aflevering verder al naar huisquote:Op zaterdag 16 oktober 2021 22:39 schreef Maartel het volgende:
[..]
Babette's hele energie was raar, die was er zelf klaar mee volgens mij?
Justine gaat het toch nooit worden… Ik dacht eigenlijk dat zij vanavond een van de afvallers gaat worden. Zij is veel te saai voor K3.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 21:50 schreef Poedelpoes het volgende:
Ben echt bang voor mn favesarme Chanel ze zog echt niet goed meer. Jemaima redde zichzelf wel omdat ze grappig was met haar nep tekst.. maar aai. AND WHO EVEN IS JUSTINE???
Zij zelf snapte het ook niet. Die kinderen kiezen haar omdat ze leuk waren? En dan laten ze in de aflevering ook niks zien van haar? Ik snap ook niet dat er voor random kinderen gekozen is,quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 23:49 schreef Kerk het volgende:
[..]
Justine gaat het toch nooit worden… Ik dacht eigenlijk dat zij vanavond een van de afvallers gaat worden. Zij is veel te saai voor K3.
Lauren was zo’n gave chickquote:Op zondag 17 oktober 2021 00:15 schreef Poedelpoes het volgende:
[..]
Zij zelf snapte het ook niet. Die kinderen kiezen haar omdat ze leuk waren? En dan laten ze in de aflevering ook niks zien van haar? Ik snap ook niet dat er voor random kinderen gekozen is,
Ipv die kinderen uit de publieksjury. Misschien wilden ze minder biased zijn? Maar bij K3 zoekt K3 ging de wildcard tenminste naar Lauren die hey ook echt verdiende.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Het was toch al langer evident dat K3 opgezet is als een vrij seksistisch concept.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 23:04 schreef Poedelpoes het volgende:
Wordt steeds meer duidelijk dat de K3 politics/activism gewoon performative is.
Ik vond als kind de M-Kids veel leuker. Maar mijn vader kende alleen K3 en wuifde mijn voorkeur weg als dat ik K3 het leukst vind. Op grond van deze artikelen snap ik wel waaromquote:Op zondag 17 oktober 2021 11:28 schreef tomatenrood het volgende:
[..]
Het was toch al langer evident dat K3 opgezet is als een vrij seksistisch concept.
Het werd in de markt gezet als zanggroep voor kleine kinderen. Maar het geheim van het succes waren de sexy pakjes en dansjes en teksten die de vaders moesten verleiden om hun portemonnee te trekken. Kathleen zei zelfs dat ze tijdens concerten flirtten met de vaders in het publiek. Zal me niks verbazen als ze daartoe aangemoedigd werden door Studio 100.
Zie https://www.nrc.nl/nieuws(...)ven-1318510-a1235711
https://www.clint.be/ente(...)op-de-vlaamse-papas/
Babette doet een masterstudie met taal en leek me daarom juist een goede kandidaat voor in een popgroep. Zingen is immers bezig zijn met taal… Ze zal ook niet voor niets een bachelor communicatie hebben afgerond.quote:Op zondag 17 oktober 2021 11:51 schreef Eightyone het volgende:
Babette leek zo-goed-als alle papieren te hebben. Een hoofd dat goed op een brooddoos/dekbedovertrek past, qua leeftijd o.k., kan zingen, kan performen. Hooguit zat ze net op een ander niveau. Het is iemand die doorgestudeerd heeft, om het zo maar even te zeggen. H & M lijken me geen achterlijke wezens, maar dit past zo op het oog toch niet helemaal.
Geen idee of het dat is, waardoor Babette er niet meer bij zit, of dat er iets anders voorgevallen is waardoor ze er niet meer bij zit. Het voelt iig als niet-kloppend, als een Celester (kan zingen, maar heeft een weinig kindvriendelijke kop) er nog wel bij zit.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |