Met een beetje mazzel +2, dat zou echt goede shit zijn.quote:Op maandag 18 oktober 2021 10:23 schreef DarkSonic2 het volgende:
Die RTTK Fekir is de eerste speler SBC waarvan ik zeg: doen. Wat een speler nu al en dan komen er hopelijk nog upgrades aan
Check de prijzen van het huidige TOTW. Belachelijk, Savic voor maar 19K, Lozano 25K. Die glitch heeft heel de markt kapot gemaakt. Depay, Lozano en een discard IF uit mijn TOTW pack, normaal zou dit lekker cashen zijn, maar door de glitch is het nog geen 100K waard.quote:Op zaterdag 16 oktober 2021 16:31 schreef GotenSSJ het volgende:
[..]
Uh, nee.
Ban voor de rest van Fifa 22 minimaal. Je cheat in een online game voor betere rewards, opgeflikkerd.
Nou is de markt dit jaar al de hele tijd gigantisch laag, Haaland nu al onder de 30k etc is absurd vroeg. Dat ligt meer aan die 4600 Fifa points die de halve playerbase kreeg, en de preview packs denk ik.quote:Op maandag 18 oktober 2021 12:58 schreef KrAlex het volgende:
[..]
Check de prijzen van het huidige TOTW. Belachelijk, Savic voor maar 19K, Lozano 25K. Die glitch heeft heel de markt kapot gemaakt. Depay, Lozano en een discard IF uit mijn TOTW pack, normaal zou dit lekker cashen zijn, maar door de glitch is het nog geen 100K waard.
Ik heb dit nu staan.quote:Op maandag 18 oktober 2021 15:06 schreef Dopekoe het volgende:
Hoe zien jullie teams er nu uit ?
Ik start:
[ afbeelding ]
Gomez is ook serieus goed toen ik hem in de draft had.quote:Op maandag 18 oktober 2021 17:33 schreef over_hedge het volgende:
ik speel zo
[ afbeelding ]
Al ga ik het binnenkort beetje aanpassen. Nog geen idee hoe alleen. Maar gomez voor de meme gekocht
omdat https://www.tomnash.eu/gomez-button.html![]()
Ja is hij ook wel. Maar werk ook weer niet echt verschil met een lewandoski. En scheelt nogal wat coins.quote:Op maandag 18 oktober 2021 19:51 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Gomez is ook serieus goed toen ik hem in de draft had.
Er zijn playerpicks dan heb je fekir toch zo gedaan.quote:Op maandag 18 oktober 2021 20:06 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Ja is hij ook wel. Maar werk ook weer niet echt verschil met een lewandoski. En scheelt nogal wat coins.
En dan heb ik genoeg coins om fekir te halen
Nah mijn club is aardig leeg na de ligt.quote:Op maandag 18 oktober 2021 20:28 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Er zijn playerpicks dan heb je fekir toch zo gedaan.
quote:Op maandag 18 oktober 2021 15:06 schreef Dopekoe het volgende:
Hoe zien jullie teams er nu uit ?
Ik start:
[ afbeelding ]
Prima teampje toch. Haaland zou ik wel snel vervangen dat is toch wel een beetje matig ondanks de stats.quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 15:48 schreef Dopekoe het volgende:
Dit is hem geworden, morgen maar eens ff proberen
Moet alleen eerst nog ff een paar coins zien te vinden(Stuk of 20k)
Tot die tijd gebruik ik Reus wel ipv Lewa en Neto ipv Courtois
[ afbeelding ]
Denk het ook wel, heb nog niet vaak zo vroeg in het seizoen zo'n team kunnen bouwenquote:Op dinsdag 19 oktober 2021 15:53 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Prima teampje toch. Haaland zou ik wel snel vervangen dat is toch wel een beetje matig ondanks de stats.
Zijn WF en bodytype breken hem gewoon opquote:Op dinsdag 19 oktober 2021 15:56 schreef Dopekoe het volgende:
[..]
Denk het ook wel, heb nog niet vaak zo vroeg in het seizoen zo'n team kunnen bouwen
Ik ga het bekijken, vorige fifa was de overduidelijke topscorer tegen mij Timo Werner en daar kon ik totaal niet meer overweg, hoop dat het met Haaland exact andersom is
Wat stel je als alternatief voor?quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 16:33 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Zijn WF en bodytype breken hem gewoon op
Je speelt hem spits neem ik aan?quote:Op dinsdag 19 oktober 2021 16:41 schreef Dopekoe het volgende:
[..]
Wat stel je als alternatief voor?
Goretxa op zijn plek en dan kimmich op de plek van Goretxa?
Ik speel nog niet, maar hoeft evt niet als spits. Daar heb ik ook al Lewa en Depayquote:Op dinsdag 19 oktober 2021 16:51 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Je speelt hem spits neem ik aan?
Als je Haaland niet in de spits zet, zou ik hem niet opstellenquote:Op dinsdag 19 oktober 2021 17:00 schreef Dopekoe het volgende:
[..]
Ik speel nog niet, maar hoeft evt niet als spits. Daar heb ik ook al Lewa en Depay
Ik rock deze. Stevig wat upgrades nodig wel. Alleen Ramos is tradeable.quote:Op maandag 18 oktober 2021 15:06 schreef Dopekoe het volgende:
Hoe zien jullie teams er nu uit ?
Ik start:
[ afbeelding ]
Is die fekir de moeite waard voor 90k? Speel nu zelf met dit team( Vinicius-pogba-alaba untradeable dus omheen gemaakt)quote:Op woensdag 20 oktober 2021 00:35 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik rock deze. Stevig wat upgrades nodig wel. Alleen Ramos is tradeable.
https://www.futbin.com/22/squad/1889159
Zeker de moeite waard.quote:Op woensdag 20 oktober 2021 01:36 schreef E-Dubble het volgende:
[..]
Is die fekir de moeite waard voor 90k? Speel nu zelf met dit team( Vinicius-pogba-alaba untradeable dus omheen gemaakt)
[ link | afbeelding ]
Kimpembe voor Ramos, fekir en Llorente wisselen.quote:Op woensdag 20 oktober 2021 00:35 schreef Lange_Lans het volgende:
[..]
Ik rock deze. Stevig wat upgrades nodig wel. Alleen Ramos is tradeable.
https://www.futbin.com/22/squad/1889159
Best heftig. Definitieve ban?quote:Op woensdag 20 oktober 2021 09:43 schreef GotenSSJ het volgende:
30.000 accounts geband voor een week vanwege het exploiten van die no loss glitch.
Wat een intens trieste community is dit toch. 30.000 spelers die cheaten om een extra pakketje en een extra 81 rated rood spelertje te krijgen![]()
Week is nog altijd veel en veel te kort imo. Bovendien heeft niet eens iedereen die de glitch gebruikt heeft een ban, enkel degene die het keer op keer hebben gebruikt.
Hoe bedoel je definitieve ban? 7 dagen is toch niet echt definitief te noemen?quote:Op woensdag 20 oktober 2021 10:44 schreef Kiid het volgende:
[..]
Best heftig. Definitieve ban?
Vanavond weer de play offs spelen. Vorig WL weer rank 2 behaald. Wel jammer want ik had 12-0 op vrijdag, dus hoopte rank 1 te halen. De rest speelde ik op zondag, maar toen verloor ik meteen mijn eerste 2 potjes en heb ik de rest maar gewoon weggeven want had geen zin meer daardoor.
Theo red, de rest was weer waardeloos. Hoop toch eens een keer een goede speler te krijgen dit jaar uit die rewards...
Ik speel al zoveel jaar WL en heb nog nooit een bruikbare red gehad.quote:Op woensdag 20 oktober 2021 10:44 schreef Kiid het volgende:
[..]
Best heftig. Definitieve ban?
Vanavond weer de play offs spelen. Vorig WL weer rank 2 behaald. Wel jammer want ik had 12-0 op vrijdag, dus hoopte rank 1 te halen. De rest speelde ik op zondag, maar toen verloor ik meteen mijn eerste 2 potjes en heb ik de rest maar gewoon weggeven want had geen zin meer daardoor.
Theo red, de rest was weer waardeloos. Hoop toch eens een keer een goede speler te krijgen dit jaar uit die rewards...
En dan heb je ook nog eens de kneusjes die de glitch slechts 2 a 3 keer hebben gedaan, die nu ook een hogere rang hebben dan normaal. Dus nog meer IFs etc op de markt.quote:Op woensdag 20 oktober 2021 10:49 schreef LitmanenAFCA het volgende:
Gewoon perma ban uitdelen aan die lui.
Stel he die kneuzen hebben allemaal rang 1 gehaald dat zijn 6 informs per man op de markt doe eens even 6 x 30.000 dan snap ik wel dat de markt zo vertiefd is. En dan tel ik de eventuele IF's uit packs nog niet mee.
Nou super, pack je straks Bruno heb je 60k terwijl Mbappe 1.3 mil isquote:Op woensdag 20 oktober 2021 12:47 schreef over_hedge het volgende:
Beter toch. Hoe goedkoper spelers zijn hoe beter. Kan je lekker veel spelers uitproberen
Vind het wel prima. Want nu kan ik dus bruno kopen voor 60kquote:Op woensdag 20 oktober 2021 13:26 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
Nou super, pack je straks Bruno heb je 60k terwijl Mbappe 1.3 mil is
Lagere divisies kun je veel misschien zelfs alles winnen door met press after ball possession loss te spelen. Slechte spelers weten niet goed hoe ze daar om mee moeten gaan.quote:Op woensdag 20 oktober 2021 13:39 schreef Dopekoe het volgende:
Echt wat een kut kinderen zijn er online nu zeg... 2 x gespeeld en 2 keer gaan ze tijd lopen rekken terwijl ze 2 goals voorstaan.
Dan moet je echt wel een zielig leven hebben als je dan nog bang bent om te verliezen,of überhaupt bang bent om een spelletje te verliezen...
Wat een volk ook echt...
Ga gewoon door met spelen, het is echt maar een spelletje...
P.s. Speelt iedereen op hoge druk ofzo?
Ik kom altijd in de 2e helft van de 2e helft terug...
Nou leuk, heb toch liever Mbappe die wedstrijden voor je beslist. Dit jaar de beste gold card van de game. Als je naar hem toe moet werken ben je lang bezig zoals het nu gaat.quote:Op woensdag 20 oktober 2021 14:01 schreef over_hedge het volgende:
[..]
Vind het wel prima. Want nu kan ik dus bruno kopen voor 60k
Ik kan Mbappe toch nooit betalen. Speel ik te weinig voor. Dus dan liever dat de 1% spelers heel duur zijn. En alles er onder goedkoop.quote:Op woensdag 20 oktober 2021 14:09 schreef leeroy het volgende:
[..]
Nou leuk, heb toch liever Mbappe die wedstrijden voor je beslist. Dit jaar de beste gold card van de game. Als je naar hem toe moet werken ben je lang bezig zoals het nu gaat.
Wat is een RTG account ?quote:Op woensdag 20 oktober 2021 14:08 schreef leeroy het volgende:
[..]
Lagere divisies kun je veel misschien zelfs alles winnen door met press after ball possession loss te spelen. Slechte spelers weten niet goed hoe ze daar om mee moeten gaan.
Ben een RTG account begonnen op een vriend zijn account en je speelt mensen er echt dronken mee.
Road To Glory, dus geen cent erin stoppen. Ik speel nu met een full Braziliaans team daar. Packte gisteren RTTF Rodrigo, duurste pull van beide accounts 😂quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |