al eerder gehaald was wel lekkerquote:Op donderdag 14 oktober 2021 16:50 schreef Kanaroe het volgende:
[..]
Lekker makkelijk, hopelijk zal het smaken
Klinkt goed allemaal! Was het geslaagd?quote:Op donderdag 14 oktober 2021 16:43 schreef Kanaroe het volgende:
Zie topictitel!
Ik kreeg 1 kilo stoofperen vandaag, nooit eerder gemaakt want ik ben er niet dol op. Maar vooruit, ze staan zachtjes te pruttelen. Met bosbessensap, basterdsuiker, kaneel en kruidnagel.
En goulash van riblappen, dat staat in de oven. Daarbij een aardappel/knolselderijpuree.
Mijn huis ruikt naar een midwinterrestaurant!
Ja, heel lekker gegeten! Geen peertjes voor mij, maar mijn disgenoten waren ermee in hun nopjes.quote:Op donderdag 14 oktober 2021 22:19 schreef FutureFairytale het volgende:
[..]
Klinkt goed allemaal! Was het geslaagd?
Mijn moeder maakte ze zolang het kon, zo vaak ze kon.quote:Op donderdag 14 oktober 2021 16:43 schreef Kanaroe het volgende:
Zie topictitel!
Ik kreeg 1 kilo stoofperen vandaag, nooit eerder gemaakt want ik ben er niet dol op. Maar vooruit, ze staan zachtjes te pruttelen. Met bosbessensap, basterdsuiker, kaneel en kruidnagel.
Oefquote:En goulash van riblappen, dat staat in de oven. Daarbij een aardappel/knolselderijpuree.
Mijn huis ruikt naar een midwinterrestaurant!
quote:
Lekker hoor, smakelijks en goed weekendquote:Op vrijdag 15 oktober 2021 16:41 schreef Kanaroe het volgende:
Toch maar geen kliekjes eten vandaag.
Stokbroodje pittige kip, gemarineerd in ketjap, sambal en gembersiroop. Af te bakken met een uitje en knoflook.
Erbij komkommer, taugé en ge-mandolineerde rode kool.
Smakelijk en fijn weekend allen!
Cheers, ik neem een lekkere trappist!quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 16:45 schreef Karzai het volgende:
[..]
Lekker hoor, smakelijks en goed weekend![]()
![]()
ik zit aan het bier
Proost!quote:Op vrijdag 15 oktober 2021 16:49 schreef Kanaroe het volgende:
[..]
Cheers, ik neem een lekkere trappist!![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |