Ze komt dan in 1 fractie met de persoon die haar ontslagen heeft (Hoekstra heeft dit gewoon goedgekeurd). Onwerkbaar.quote:Op zaterdag 25 september 2021 14:59 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Haar mening over de coronapas druist niet tegen het CDA-gedachtengoed in...het lijkt me sterk dat ze haar hiervoor uit de partij gooien.
Ze wilde denk ik gewoon geen excuses maken, die kans is haar denk ik wel aangeboden.quote:Op zaterdag 25 september 2021 15:01 schreef capricia het volgende:
Vind het wel heel snel besloten.
Geen mogelijkheid tot excuses of afstand nemen van haar uitspraken. Gewoon kaltgestellt.
Denk dat ze al niet lekker lag bij Rutte en co.
Je kunt natuurlijk ook moeilijk zeggen dat De Telegraaf het verkeerd heeft opgeschreven en dat je het zo niet had bedoeld.quote:Op zaterdag 25 september 2021 15:01 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ze wilde denk ik gewoon geen excuses maken, die kans is haar denk ik wel aangeboden.
Groep Keijzer at your service.quote:Op zaterdag 25 september 2021 14:47 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Groep Omtzigt of fractie nummero 20?
Hoe dan ook had ze haar mond moeten houden, of zelf op moeten stappen als ze tegen het besluit van de QR check is.quote:Op zaterdag 25 september 2021 15:01 schreef Hanca het volgende:
[..]
Ze wilde denk ik gewoon geen excuses maken, die kans is haar denk ik wel aangeboden.
Tsja, als iemand niet aan ziet komen dat je met zo'n interview enorm in de problemen komt zal ze misschien ook wel zelf niet beseffen dat haar positie onhoudbaar is geworden.quote:Op zaterdag 25 september 2021 15:05 schreef capricia het volgende:
[..]
Hoe dan ook had ze haar mond moeten houden, of zelf op moeten stappen als ze tegen het besluit van de QR check is.
Ik vind het vreemd dat ze niet zelf opgestapt is.
Ah, die is het er kennelijk toch niet mee eens dan? Dus niet fractie nummer 20 dan?quote:Op zaterdag 25 september 2021 15:05 schreef JohnBercow het volgende:
[ twitter ]
Heldere taal van Wopke.
Hij betreurt het en bedankt haar. Lijkt me eerder het standaard riedeltje dan dat hij zo laat weten het er niet mee eens te zijn.quote:Op zaterdag 25 september 2021 15:11 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Ah, die is het er kennelijk toch niet mee eens dan? Dus niet fractie nummer 20 dan?
Zouden ze echt niet hebben gezegd: maak excuses, neem ontslag of we ontslaan je? En dat ze gewoon die 2 eerste opties heeft geweigerd?quote:Op zaterdag 25 september 2021 15:09 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Tsja, als iemand niet aan ziet komen dat je met zo'n interview enorm in de problemen komt zal ze misschien ook wel zelf niet beseffen dat haar positie onhoudbaar is geworden.
Ik denk dat ze na de APB en de moeizame formatie gewoon geen zin hadden om hier een debat over te moeten voeren. Dat debat zal er nu wel komen, maar de angel is eruit, nu ze is ontslagen.quote:Op zaterdag 25 september 2021 15:13 schreef Hanca het volgende:
[..]
Zouden ze echt niet hebben gezegd: maak excuses, neem ontslag of we ontslaan je? En dat ze gewoon die 2 eerste opties heeft geweigerd?
Op dat moment wist ze dus wel dat het onhoudbaar geworden was.
Alle 3 de genoemde opties hadden de angel er uit gehaald.quote:Op zaterdag 25 september 2021 15:15 schreef Halcon het volgende:
[..]
Ik denk dat ze na de APB en de moeizame formatie gewoon geen zin hadden om hier een debat over te moeten voeren. Dat debat zal er nu wel komen, maar de angel is eruit, nu ze is ontslagen.
Excuses aanbieden niet. Zeggen dat de Telegraaf het verkeerd heeft opgeschreven ook niet. Of haar is aangeboden om zelf op te stappen, dat weten we nu nog niet.quote:Op zaterdag 25 september 2021 15:15 schreef Hanca het volgende:
[..]
Alle 3 de genoemde opties hadden de angel er uit gehaald.
Ik acht het niet heel onwaarschijnlijk dat haar antwoord iets in de trant van "Ik zie niet in wat er verkeerd is aan mijn mening geven" is geweest.quote:Op zaterdag 25 september 2021 15:13 schreef Hanca het volgende:
[..]
Zouden ze echt niet hebben gezegd: maak excuses, neem ontslag of we ontslaan je? En dat ze gewoon die 2 eerste opties heeft geweigerd?
Op dat moment wist ze dus wel dat het onhoudbaar geworden was.
Klopt, maar dan wist ze dus wel dat ze ontslagen zou worden.quote:Op zaterdag 25 september 2021 15:16 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Ik acht het niet heel onwaarschijnlijk dat haar antwoord iets in de trant van "Ik zie niet in wat er verkeerd is aan mijn mening geven" is geweest.
Dat kon Gerrit Zalm indertijd ook niet over de ozb, maar die mocht gewoon blijven zitten.quote:Op zaterdag 25 september 2021 14:59 schreef Van_Poppel het volgende:
[..]
Haar mening over de coronapas druist niet tegen het CDA-gedachtengoed in...het lijkt me sterk dat ze haar hiervoor uit de partij gooien.
Het staat natuurlijk buiten kijf dat ze als lid van het kabinet dit nooit had mogen zeggen.
quote:Op zaterdag 25 september 2021 14:46 schreef dz5b604 het volgende:
Dat hoor je ook niet vaak dat een minister/staatsecretaris wordt ontslagen.
Glastra van Loon, die had ruzie met zijn secretaris-generaal.quote:
Ik heb het over Grapperhaus die vorig jaar een bruiloft gaf met veel gasten en aanrakingen zoals knuffels, terwijl dat tegen de regels was.quote:Op zaterdag 25 september 2021 14:58 schreef SnertMetChoco het volgende:
[..]
Waar heb je het over? Zo klip en klaar dat dit gewoon haar positie onmogelijk maakte. Ook niet voor niets dat de 3 vice premiers ermee ingestemd hebben.
Het zijn hele andere type regels die je vergelijkt. Het ene is een wetsovertreding en het andere een overtreding van de afspraken tussen de ministers zelf die gaan over dat ze met 1 mond het regeringsbeleid uitdragen (logisch ... ). Een minister hoeft ook niet zomaar weg als hij een snelheidsovertreding maakt oid.quote:Op zaterdag 25 september 2021 15:25 schreef Mens-erger-je-niet het volgende:
[..]
Ik heb het over Grapperhaus die vorig jaar een bruiloft gaf met veel gasten en aanrakingen zoals knuffels, terwijl dat tegen de regels was.
Hij sprak ons notabene steeds toe over hoe ontzettend belangrijk het was om je aan die regels te houden, want dat kon levens redden en zo. Dat hij zich vervolgens zélf niet hield aan de regels, liet zien dat hij lak had aan zijn eigen regels en daarnaast sloeg ‘t haaks op het hele beleid.
Maar Rutte nam het meteen voor hem op. Rutte stond achter hem en hij kwam er ook vrij makkelijk vanaf. Kreeg de kans om zich te verantwoorden.
Rutte zegt nu meteen bij deze situatie: “De uitspraken van de staatssecretaris van het ministerie van Economische Zaken en Klimaat , Mona Keijzer, gedaan in het interview van De Telegraaf van vandaag, verdragen zich niet met besluiten die de ministerraad recentelijk heeft genomen, en die van belangrijke en zwaarwegende aard zijn."
Dat was toen toch ook? Als je je eigen regels niet eens naleeft. Dat is misschien nog wel ongeloofwaardiger, want daarmee laat je echt zien dat je er zelf eigenlijk niet achterstaat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |