Medelijden hoef je er niet mee te hebben inderdaad.quote:Op woensdag 4 september 2024 20:55 schreef spapaars het volgende:
[..]
Geen van de kopers zal teveel bieden.
Twee keer dat vindt hij onvoldoendequote:Op woensdag 11 september 2024 20:49 schreef svann het volgende:
Een zilveren theeservies, wil iemand dat tegenwoordig nog hebben?
Zilverprijs zou al mooi zijn wat mij betreft.
Wat een geld voor zo'n lampquote:Op woensdag 11 september 2024 20:47 schreef svann het volgende:
Toch toegehapt.
Ik verwachtte al dat ze bij Arnold met een minder bod genoegen zou moeten nemen voor de lamp.
Ik vond hem vooral stronteigenwijs en niet realistisch.quote:
Ik vind vooral de handelaren vaak stronteigenwijs en niet realistisch.quote:Op donderdag 12 september 2024 00:56 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik vond hem vooral stronteigenwijs en niet realistisch.
Heb liever de breakfast.quote:Op woensdag 11 september 2024 22:02 schreef svann het volgende:
[..]
Maar dan kun je wel achteloos laten vallen dat je een echte Tiffany hebt staan.
Dat lukte dan ook aardig. Die vent ging ineens akkoordquote:Op donderdag 12 september 2024 06:28 schreef MadMaster het volgende:
Mevrouw Bianca Frölich deed gisteren overigens wel haar best om de verkoper van de lepeltjes te verleiden, bijna letterlijk en figuurlijk…
Ik heb nog nooit een leuke deal bij de broers gezien.quote:Op woensdag 18 september 2024 20:56 schreef svann het volgende:
Hij weet het keramiek wel te verkopen bij de gebroeders.
Bij Bianca kom je maar zelden weg met een goede deal.quote:Op woensdag 18 september 2024 21:02 schreef MadMaster het volgende:
Weer eentje die niet kan onderhandelen en zich laat piepelen…
Dan dus geen deal.quote:Op woensdag 18 september 2024 21:03 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Bij Bianca kom je maar zelden weg met een goede deal.
En 3k stelt voor haar waarschijnlijk niets voorquote:Op woensdag 18 september 2024 21:19 schreef svann het volgende:
Die freule wilde zich gewoon even op televisie amuseren.
Die wordt niet verkocht, die is ongeveer 6000 waard…quote:Op woensdag 25 september 2024 20:49 schreef svann het volgende:
Die scheepsklok gaat slechts een fractie opbrengen van de vraagprijs zo te horen.
Waarom zou die ook?quote:Op woensdag 25 september 2024 21:02 schreef golfer het volgende:
Ruggengraat van een kwal, die klokverkoper.
Zakt van 9600 naar 4500 en verkoopt niet.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |