quote:Op donderdag 16 september 2021 21:21 schreef arvensis het volgende:
Kunnen we ergens een baby vandaan toveren? Dan kan ik @:viv meenemen.
Ja, zeker!quote:
Is goedquote:
Wat mij betreft wel hoorquote:
quote:
quote:
quote:Op donderdag 16 september 2021 21:33 schreef MaJo het volgende:
[..]
Wat mij betreft wel hoorer zijn genoeg baby’s om je over te ontfermen
![]()
Als U. komt probeer ik mijn man te overtuigen met peuter mee te komen.quote:Op donderdag 16 september 2021 21:00 schreef arvensis het volgende:
Ik weet nog niet zeker of ik U. meeneem. Misschien neem ik hem en manlief wel mee als het goed weer is, dan kunnen zij in de speeltuin spelen. Naast de boerderij zit een grote speeltuin.
Waarom? Geen leuke collega's?quote:Op donderdag 16 september 2021 22:09 schreef Tink89 het volgende:
Mijn man wijst me er net op dat we dan uitje van de pv van m'n werk hebben, naar de dierentuin. Ik probeer daar nog even onderuit te komen.
Als ik met beide kom dan kan jij op chocobaby en de zolenzuiger letten , dan ga ik met de grote jongens naar de dieren kijken op de kinderboerderijquote:Op donderdag 16 september 2021 22:08 schreef Aure het volgende:
Ik denk dat ik ook alleen met baby kom. Kan de peuter mooi met z'n vader naar paw patrol ofzo als die dan nog ergens draait
De zolenzuiger?quote:Op vrijdag 17 september 2021 07:40 schreef Wolken het volgende:
[..]
Als ik met beide kom dan kan jij op chocobaby en de zolenzuiger letten , dan ga ik met de grote jongens naar de dieren kijken op de kinderboerderij.
Oh en MaJo, kunnen we niet a la carte bestellen daar? Vraag eens naar de opties, dan kunnen we hier vast wel democratisch meebeslissenquote:Op donderdag 16 september 2021 21:33 schreef MaJo het volgende:
[..]
Is goed
[..]
Wat mij betreft wel hoorer zijn genoeg baby’s om je over te ontfermen
![]()
Wat is het idee, wat eten en drinken? Mijn laatste fokmeet is alweer 10 jaar geleden en was zonder elftal aan baby’s
Deze ook!quote:Op vrijdag 17 september 2021 08:00 schreef SQ het volgende:
Tenminste, dat zou deze organiseerbitch doen.
Geen schoen, slof en pantoffel is veilig voor de baby en gaat dan aan de onderkant sabbelenquote:
Dan doel je op Hygge denk ik? Als ik namelijk bepaalde reacties lees dan klinkt het als dat de stadsboerderij al besloten is. En dan heb je denk ik alleen een zaaltje en geen eten en drinken? Ook prima maar misschien handig om te kijken wat de verwachtingen zijnquote:Op vrijdag 17 september 2021 08:00 schreef SQ het volgende:
[..]
Oh en MaJo, kunnen we niet a la carte bestellen daar? Vraag eens naar de opties, dan kunnen we hier vast wel democratisch meebeslissen
Aanvang liefst gewoon zo vroeg mogelijk, uurtje of tien, dan kan iedereen vrij inlopen.
Tenminste, dat zou deze organiseerbitch doen.
Oh ja, zelf meenemen vind ik ook best, als ik t maar weetquote:Op vrijdag 17 september 2021 09:08 schreef MaJo het volgende:
[..]
Dan doel je op Hygge denk ik? Als ik namelijk bepaalde reacties lees dan klinkt het als dat de stadsboerderij al besloten is. En dan heb je denk ik alleen een zaaltje en geen eten en drinken? Ook prima maar misschien handig om te kijken wat de verwachtingen zijn
OK ok ok, als jij komt en je neemt je peuter mee dan neem ik die van mij ook mee.quote:Op vrijdag 17 september 2021 07:40 schreef Wolken het volgende:
[..]
Als ik met beide kom dan kan jij op chocobaby en de zolenzuiger letten , dan ga ik met de grote jongens naar de dieren kijken op de kinderboerderij.
Haha oh ja dat doet de mijne ookquote:Op vrijdag 17 september 2021 09:07 schreef Wolken het volgende:
[..]
Geen schoen, slof en pantoffel is veilig voor de baby en gaat dan aan de onderkant sabbelen.
Maar misschien ben ik erbij de 16de. En dan denk ik met peuter en baby.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |