Dat was de trucquote:Op maandag 13 september 2021 23:01 schreef Isdatzo het volgende:
Heb wel je spelfout in de TT gefixt.
Beter milieu, minder ziektes, vaccinatie voor iedereen, geen mensen buitensluiten.. heel eng inderdaadquote:Op maandag 13 september 2021 23:10 schreef The_Emotion het volgende:
De fout zat namelijk dat het de grote Googleshow is.
En dat er enerzijds blindstarend naar grafiekjes, cijfertjes en feitjes kijkt.
Anderzijds, Bill Gates, Klaus Schwab, Great Reset... brrr enge mannetjes met enge plannetjes.
Ik had gehoopt dat alleen de simpele zielen het door hadden.quote:
Volgens mij wil iedereen dat wel.quote:
Daar wringt de schoen juist.quote:vaccinatie voor iedereen, geen mensen buitensluiten..
Het geheel stemt me nog niet vrolijkquote:heel eng inderdaad
quote:Nu Nederland ook bij meer gelegenheden om een coronapas gaat vragen, gaat ook Vlaanderen om. De Vlaamse regering was lang fel tegen zulke toegangseisen, maar heeft zich bedacht.
,,Tijdelijk kan de coronapas ons een dienst bewijzen", zegt de Vlaamse minister-president Jan Jambon tegen de krant De Morgen. Ook al wil 'natuurlijk iedereen een samenleving zonder pasjes' en vond hij lang dat de succesvolle Vlaamse vaccinatiecampagne eigenlijk afdoende moest zijn. Jambon wilde er tot dusver hooguit over nadenken bezoekers van grote evenementen te vragen om een bewijs van bescherming door inenting of eerdere genezing of van een negatieve coronatest.
Vrijdag buigen de verschillende Belgische regeringen zich samen over onder meer het gebruik van het coronatoegangsbewijs. Ook in Wallonië, dat vaak naar Frankrijk kijkt, gaan stemmen op om vaker om de pas te gaan vragen. Frankrijk liep voorop met de toegangseisen en zag de animo voor het coronavaccin flink toenemen.
https://www.ad.nl/binnenl(...)12-jarigen~ae6cc030/
Had het meer over vaccinaties in het algemeen en wereldwijd. In o.a. Afrika en grote delen van Azië staan ze te springen om vaccinaties die wij als kind standaard krijgenquote:Op dinsdag 14 september 2021 00:04 schreef The_Emotion het volgende:
[..]
Volgens mij wil iedereen dat wel.
[..]
Daar wringt de schoen juist.
Ben je een transgender persoon van kleur, dan sta je met 3-0 achter, maar hey gevaccineerd, dan sta je alsnog met 2-0 achter, maar je mag naar binnen.
[..]
Het geheel stemt me nog niet vrolijk
Wat is je probleem eigenlijk? Vaccinatie vind je eng?quote:Op dinsdag 14 september 2021 00:20 schreef The_Emotion het volgende:
Maar ik bedoel te zeggen is dat er ook veel gestaard wordt naar boze enge mannetjes en daardoor blindstaren naar de andere kant van het toverstafje.
De Waarheid is voor niemand weggelegd, of je moet je als God wanen.
Hihi, in de huidige Westerse maatschappij sta je dan eerder met 3-0 voor.quote:Op dinsdag 14 september 2021 00:04 schreef The_Emotion het volgende:
Ben je een transgender persoon van kleur, dan sta je met 3-0 achter, maar hey gevaccineerd, dan sta je alsnog met 2-0 achter, maar je mag naar binnen.
Heerlijk die frustraties.quote:Op dinsdag 14 september 2021 09:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hihi, in de huidige Westerse maatschappij sta je dan eerder met 3-0 voor.
Het observeerbare benoemen heeft weinig met frustraties te maken. Of had je het over je eigen frustraties? Dit soort aangelegenheden zijn voor jou als links en progressief georiënteerde social justice strijder natuurlijk altijd vrij gevoelige onderwerpen.quote:
Weer zo'n schitterende en domme aanname. Keep 'em coming!quote:Op dinsdag 14 september 2021 09:58 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het observeerbare benoemen heeft weinig met frustraties te maken. Of had je het over je eigen frustraties? Dit soort aangelegenheden zijn voor jou als links en progressief georiënteerde social justice strijder natuurlijk altijd vrij gevoelige onderwerpen.
quote:Op dinsdag 14 september 2021 09:49 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Hihi, in de huidige Westerse maatschappij sta je dan eerder met 3-0 voor.
Met deze cholerische projectie en krampachtige ontkenning toon je vooral zijn gelijk aan.quote:Op dinsdag 14 september 2021 09:58 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het observeerbare benoemen heeft weinig met frustraties te maken. Of had je het over je eigen frustraties? Dit soort aangelegenheden zijn voor jou als links en progressief georiënteerde social justice strijder natuurlijk altijd vrij gevoelige onderwerpen.
Nee hoor, dit betreft geen aanname. Slechts het benoemen van het observeerbare.quote:Op dinsdag 14 september 2021 10:00 schreef xpompompomx het volgende:
[..]
Weer zo'n schitterende en domme aanname. Keep 'em coming!
Daar is in beide gevallen geen sprake van. Maar het is aandoenlijk dat je direct in de bres tracht te springen voor één van je FOK! comrades.quote:Op dinsdag 14 september 2021 10:01 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Met deze cholerische projectie en krampachtige ontkenning toon je vooral zijn gelijk aan.
quote:Winterterras uitkomst voor horeca, maar die heaters? ‘Frisse buitenlucht opwarmen is écht een slecht idee’
Gooi in hartje winter de terrassen open en behoud alle corona-uitbreidingen - terrasboten, extra pleintjes - voor de horeca. Daarvoor pleit de sector in deze zware tijden. Maar niet iedereen is voor. ,,Met al die heaters behalen we nooit de klimaatdoelen.”
In de anderhalve-meter-samenleving is het dé manier om ondernemers tegemoet te komen: extra stukken plein, straat, zelfs boten geschikt maken voor een terras. Zodat elke gast een drankje kan doen zonder een ander voor de voeten te lopen.
,,Dat werkt heel goed in Delft”, zegt Jon Cornelese, voorzitter Koninklijke Horeca Nederland (KHN) afdeling Delft. Zelf kan hij nu, dankzij de versoepelde regels, gebruik maken van een extra stuk terras bij zijn zaak Oude Jan op het Heilige Geestkerkhof. Maar mogelijk duurt dat niet lang meer: vergunningen en ontheffingen die verleend zijn bedoeld voor in de coronatijd, gelden tot uiterlijk 1 november. Zonde, stelt Cornelese. ,,Die extra stukken terras, die moet je als stad willen behouden.”
https://www.ad.nl/delft/w(...)lecht-idee~a50c0a1e/
Dat is nochtans slechts het benoemen van de observeerbare realiteit.quote:Op dinsdag 14 september 2021 10:05 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Daar is in beide gevallen geen sprake van.
quote:Maar het is aandoenlijk dat je direct in de bres tracht te springen voor één van je FOK! comrades.
Ik moet eerlijk zeggen dat ik die dingen ook nooit heb begrepen.quote:Op dinsdag 14 september 2021 10:15 schreef voetbalmanager2 het volgende:
Misschien is het wel veilig om de terrassen straks te openen, maar na 1 november mag dat niet meer omdat onze klimaatdoelen anders in gevaar komen.
[..]
Laatst een cafe bezocht waar ze in de winter naast de tafels manden zetten met dekentjes erin. Werkt supergoed, geeft een heel mooie sfeer.quote:Op dinsdag 14 september 2021 10:27 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk zeggen dat ik die dingen ook nooit heb begrepen.
Ik ben nog opgegroeid met "HE doe die deur dicht we stoken niet voor de mussen hier". En nu plaatsen we zelfs verwarmingen buiten
Ja plezant héquote:Op dinsdag 14 september 2021 11:37 schreef voetbalmanager2 het volgende:
edit: oh PSVEL is weer eens gebanned
Goed punt. Dan raak ik wel een dagelijks stuk entertainment kwijtquote:Op dinsdag 14 september 2021 12:06 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ja plezant hé![]()
En hoe gaan jullie je tijd dan door brengen als op den duur alle BNW'ers gebanned zijn ?
Vertrouw je die duivelse MSM nu ineens wel?quote:Op dinsdag 14 september 2021 12:08 schreef controlaltdelete het volgende:
[ twitter ]
Wat een clown onze Hugochenko.
Wij gaan samenzweren, complotteren en met reptielen broodjes smerenquote:Op dinsdag 14 september 2021 12:06 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ja plezant hé![]()
En hoe gaan jullie je tijd dan door brengen als op den duur alle BNW'ers gebanned zijn ?
quote:Op dinsdag 14 september 2021 10:27 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Ik moet eerlijk zeggen dat ik die dingen ook nooit heb begrepen.
Ik ben nog opgegroeid met "HE doe die deur dicht we stoken niet voor de mussen hier". En nu plaatsen we zelfs verwarmingen buiten
Zou m'n productiviteit wel ten goede komen.quote:Op dinsdag 14 september 2021 12:06 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ja plezant hé![]()
En hoe gaan jullie je tijd dan door brengen als op den duur alle BNW'ers gebanned zijn ?
Ow ga je dan eindelijk es deftig modereren ?quote:Op dinsdag 14 september 2021 13:07 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Zou m'n productiviteit wel ten goede komen.
Waarom deze persoonlijke aanval?quote:Op dinsdag 14 september 2021 12:51 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]![]()
Comfort?
Ben je overigens altijd al zo calvinistisch ingestoken of word je pas zo'n anderhalf jaar zo geprogrammeerd?
Omdat het een waardeoordeel is. Jij vindt buitenlucht verwarmen "ongeveer het meest nutteloze wat je kunt bedenken".quote:Op dinsdag 14 september 2021 13:12 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Waarom deze persoonlijke aanval?
Buitenlucht verwarmen is zo ongeveer het meest nutteloze wat je kunt bedenken. Als je comfort wil ga je binnen zitten of je trekt een dikke jas aan.
Dat heet een dikke jas.quote:Op dinsdag 14 september 2021 14:52 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Omdat het een waardeoordeel is. Jij vindt buitenlucht verwarmen "ongeveer het meest nutteloze wat je kunt bedenken".
Dan hoop ik dat je een goed back-up plan hebt als je ooit eens strandt in -10 zonder beschutting.
Deftig???quote:Op dinsdag 14 september 2021 13:08 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Ow ga je dan eindelijk es deftig modereren ?
Die heaters hangen er doorgaans niet onnodig..quote:Op dinsdag 14 september 2021 14:53 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Dat heet een dikke jas.
Maar hoe is dit vergelijkbaar met op het terras zitten onder een heater
Nee, want nu worden er geen mensen buiten gesloten bedoel je? Nee hoor, daar is echt geen sprake van.quote:Op maandag 13 september 2021 23:44 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Beter milieu, minder ziektes, vaccinatie voor iedereen, geen mensen buitensluiten.. heel eng inderdaad
Klopt. Daar is inderdaad geen sprake van.quote:Op dinsdag 14 september 2021 15:47 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Nee, want nu worden er geen mensen buiten gesloten bedoel je? Nee hoor, daar is echt geen sprake van.
Terrasverwarming is wel zo'n beetje het toppunt van energieverspilling.quote:Op dinsdag 14 september 2021 14:58 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Die heaters hangen er doorgaans niet onnodig..
Maar dat kan natuurlijk allemaal niet meer. Nu moet de horeca iedereen als een hippie met wollen trui op terras zetten, en hun heatertje weghalen om de wereld te redden
Nadat net al hun geld naar de kloten is gelopen omdat ze ons uit een plandemie moesten halen.
Echt..schei uit hoor
Waarvan aktequote:Op dinsdag 14 september 2021 15:52 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Terrasverwarming is wel zo'n beetje het toppunt van energieverspilling.
Even denken... Riep jij niet vrij recentelijk nog dat dat plan van artsen voor vrijheid geweldig was? Dat plan waarbij meer dan een miljoen mensen buitengesloten zouden worden, zonder keuze.quote:Op dinsdag 14 september 2021 15:47 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Nee, want nu worden er geen mensen buiten gesloten bedoel je? Nee hoor, daar is echt geen sprake van.
Zet jij dan lekker thuis de verwarming hoog met alle ramen en deuren open. Gewoon voor de gezelligheidquote:Op dinsdag 14 september 2021 14:58 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Die heaters hangen er doorgaans niet onnodig..
Maar dat kan natuurlijk allemaal niet meer. Nu moet de horeca iedereen als een hippie met wollen trui op terras zetten, en hun heatertje weghalen om de wereld te redden
Nadat net al hun geld naar de kloten is gelopen omdat ze ons uit een plandemie moesten halen.
Echt..schei uit hoor
Dat het blijkbaar de moeite waard is om terrasverwarming aan te slingeren laat maar weer eens zien dat energie eigenlijk te goedkoop is.quote:Op dinsdag 14 september 2021 16:49 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Zet jij dan lekker thuis de verwarming hoog met alle ramen en deuren open. Gewoon voor de gezelligheid
Precies.quote:Op dinsdag 14 september 2021 16:53 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Dat het blijkbaar de moeite waard is om terrasverwarming aan te slingeren laat maar weer eens zien dat energie eigenlijk te goedkoop is.
Nouquote:Op dinsdag 14 september 2021 17:05 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Wat is er verkeerd aan decadent? Wat een calvinisme.
quote:Betekenis 'decadent'
Je hebt gezocht op het woord: decadent.
de·ca·dent (bijvoeglijk naamwoord)
1
in verval
2
zeer verfijnd, maar innerlijke kracht missend
3
Thierry Baudet
Ja, is ook lekker. En normaal maak ik me niet druk over of dingen nou wel of niet decadent zijn (lekkur zelluf weetuh) maar het is nogal krom wanneer iedereen z'n huis moet isoleren zodat 'we' van het gas af kunnen terwijl in de winter de terraskachels staan te loeien en de deuren van winkels de hele dag wagenwijd openstaan.quote:Op dinsdag 14 september 2021 16:57 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Precies.
Begrijp me niet verkeerd, ik vindt het ook lekker.. maar het is gewoon enorm decadent eigenlijk
Heb liever dat jij thuis een dikke trui aantrekt. Alhoewel ik de horeca ook niet meer inkom binnenkort dusja.quote:Op dinsdag 14 september 2021 16:49 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Zet jij dan lekker thuis de verwarming hoog met alle ramen en deuren open. Gewoon voor de gezelligheid
Of voor de mensen die niet van stickers houden maar nog minder van wappiestickers.quote:Op dinsdag 14 september 2021 17:24 schreef devlinmr het volgende:
Voor de mensen onder ons die van stickers houden
https://derodelap.nl/product/antiwappie-sticker/
Ben jij altijd zo aardig?quote:Op dinsdag 14 september 2021 17:27 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Heb liever dat jij thuis een dikke trui aantrekt.
Oh heerlijk, een webshop van marxistischcentrum.nl met algemene voorwaarden die net zo goed van Amazon zouden kunnen zijnquote:Op dinsdag 14 september 2021 17:24 schreef devlinmr het volgende:
Voor de mensen onder ons die van stickers houden
https://derodelap.nl/product/antiwappie-sticker/
Ik heb zo mijn momenten.quote:
Ben benieuwd hoe streng en hoe ze gaan die 'vaxpas' controleren.quote:Op dinsdag 14 september 2021 17:53 schreef controlaltdelete het volgende:
[ afbeelding ]
Goedzo Khalid
Pff wie zou dat nou bedenken joh. Geen effect op R waarde of wat dan ook en 80% meer antistoffen.quote:
Mooi als alle idioten er net zo over denken als jij. Horeca zonder wappies.quote:Op dinsdag 14 september 2021 18:11 schreef Tingo het volgende:
[..]
Ben benieuwd hoe streng en hoe ze gaan die 'vaxpas' controleren.
Horeca tenten die vraagt aan bewijs van wat-dan-ook kan go fuck themselves imo....dan ga ik m'n geld uitgeven aan gezelliger bars en restarantjes dan.
Schmartphone heb ik ook niet.Vind ik het heel fijn zo.
Je zou maar zo denken, dan ben je zielig zeg hey.quote:Op dinsdag 14 september 2021 18:30 schreef Boussaadia het volgende:
[..]
Mooi als alle idioten er net zo over denken als jij. Horeca zonder wappies.
Genieten.
Gezien de zeer beperkte groep gevaccineerden in het ziekenhuis vermoed ik dat ze prima werkenquote:Op dinsdag 14 september 2021 18:24 schreef ludovico het volgende:
[..]
Pff wie zou dat nou bedenken joh. Geen effect op R waarde of wat dan ook en 80% meer antistoffen.
Zouden de antistoffen geen fuck doen toevallig?
De groep ongevaccineerden in het ziekenhuis is net zo beperkt. Die paar honderd op de +- 2 miljoen…quote:Op dinsdag 14 september 2021 18:41 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Gezien de zeer beperkte groep gevaccineerden in het ziekenhuis vermoed ik dat ze prima werken
Maar zijn die mensen in het ziekenhuis gevaccineerd of niet?quote:Op dinsdag 14 september 2021 18:45 schreef Emmerdeur het volgende:
[..]
De groep ongevaccineerden in het ziekenhuis is net zo beperkt. Die paar honderd op de +- 2 miljoen…
Jup ik ken ze niet, ook niet onder de bnw'ers of op andere fora of social media-groepjes waar de zogenaamde wappies bijelkaar komen hoor je niks of niemand erover. Hooguit wat zielige verhalen via de media.quote:Op dinsdag 14 september 2021 18:45 schreef Emmerdeur het volgende:
[..]
De groep ongevaccineerden in het ziekenhuis is net zo beperkt. Die paar honderd op de +- 2 miljoen…
Yes, maar de ziekenhuizen kunnen het niet aan. O oh...quote:Op dinsdag 14 september 2021 18:45 schreef Emmerdeur het volgende:
[..]
De groep ongevaccineerden in het ziekenhuis is net zo beperkt. Die paar honderd op de +- 2 miljoen…
En die media, artsen en overheid liegen natuurlijkquote:Op dinsdag 14 september 2021 18:53 schreef controlaltdelete het volgende:
[..]
Jup ik ken ze niet, ook niet onder de bnw'ers of op andere fora of social media-groepjes waar de zogenaamde wappies bijelkaar komen hoor je niks of niemand erover. Hooguit wat zielige verhalen via de media.
Lekkere retorische vraag weer. Jij weet, net als ik, dat ze er beide liggen..quote:Op dinsdag 14 september 2021 18:52 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Maar zijn die mensen in het ziekenhuis gevaccineerd of niet?
Maximaal 600 mensen, en de ziekenhuizen kunnen het niet meer aan. Normaal gesproken liggen er ook altijd mensen in het ziekenhuis.quote:Op dinsdag 14 september 2021 19:10 schreef Emmerdeur het volgende:
[..]
Lekkere retorische vraag weer. Jij weet, net als ik, dat ze er beide liggen..
N=1quote:Op dinsdag 14 september 2021 19:04 schreef mir1986 het volgende:
[ twitter ]
Van een gevaccineerde medemens.
Gaan jullie straks weer schreeuwen als de kroegen van deze man beboet en gesloten worden?quote:Op dinsdag 14 september 2021 17:53 schreef controlaltdelete het volgende:
[ afbeelding ]
Goedzo Khalid
Jup zou wat wezen een leeg ziekenhuis, meer patiënten betekent meer geld. Gezonde mensen daar heb je niks aan.quote:Op dinsdag 14 september 2021 19:12 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Maximaal 600 mensen, en de ziekenhuizen kunnen het niet meer aan. Normaal gesproken liggen er ook altijd mensen in het ziekenhuis.
Ziekte is een verdienmodel geworden. Tijd om Big Pharma onder de loep te nemenquote:Eerst de patiënten en dan pas de aandeelhouders dus. Mooi. Op de websites van de andere farmagiganten vind je vergelijkbare woorden. Roche is ‘passionate about transforming patients’ lives’, bij Pfizer hebben ze het over hun ‘desire to provide access to medicines that are safe, effective, and affordable.’ En bij MSD zijn ze geïnspireerd door ‘a shared vision and mission to save and improve lives’.
Ronkende taal. Maar de werkelijkheid is een stuk minder rooskleurig. Talloze boeken en onderzoeken van de afgelopen jaren laten zien dat deze op het oog zo nobele industrie, die zulke fantastische producten maakt, middelen die levens kunnen redden, verworden is tot een cynische geldmachine.
Veel van deze kritiek is terecht. En daar moeten we het over hebben.
Farmaceuten zijn de meesters van de subtiele leugen
Zo zijn farmaceuten de meesters van de subtiele leugen. Cholesterolverlagers, antipsychotica, griepvaccins, antidepressiva: van al deze geneesmiddelen is aangetoond dat als de producent ervan hun veiligheid en effectiviteit onderzoekt, de kans op een positief resultaat veel groter is dan wanneer diezelfde test uitgevoerd wordt door onafhankelijke onderzoekers.
De nieuwe geneesmiddelen die de industrie ontwikkelt hebben vaak ook weinig toegevoegde waarde. Uit een analyse van de 122 nieuwe medicijnen die tussen 1999 en 2005 op de markt kwamen, blijkt dat nog geen 10 procent aantoonbaar beter werkt dan de middelen die al bestonden.
Da’s gene vette, zeggen ze in Vlaanderen.
Een groot deel van de nieuwe geneesmiddelen die de farma-industrie aan de man probeert te brengen, bestaat uit kopieën van al bestaande medicijnen. Het recept is eenvoudig: je start met een bestaand middel, past het een beetje aan en neemt dan een patent op deze nieuwe variant. Daarna probeer je met een agressieve marketingcampagne een stukje marktaandeel van je concurrenten af te snoepen. Op die manier hoef je niet te investeren in duur onderzoek naar een echt nieuw middel, en ben je toch zeker van een mooie return on investment. Kassa dus. De medicijnen doen minder, maar kosten meer
In welke verhoudingquote:Op dinsdag 14 september 2021 19:10 schreef Emmerdeur het volgende:
[..]
Lekkere retorische vraag weer. Jij weet, net als ik, dat ze er beide liggen..
Waarom die retorische vraag elke keer.quote:
Niks retorisch.. beantwoord het maar gewoon.quote:Op dinsdag 14 september 2021 19:43 schreef Emmerdeur het volgende:
[..]
Waarom die retorische vraag elke keer.
Je zit ook in het COR topic en je bent gek op data en cijfertjes…
Dus niet gaan gillen als straks al die tentjes van horecaondernemers gesloten worden die nu al aangeven niet te gaan controleren. Zulke wappies maken het de handhavers alleen maar makkelijk.quote:Toezicht op controleplicht coronabewijs
Dit geldt voor binnen én buiten, met én zonder vaste zitplaats. Vanaf 14 jaar moet het gebruik van het coronatoegangsbewijs samen met het identiteitsbewijs worden gecontroleerd. „Uiteraard is het aan de ondernemers zelf om werk te maken van de controles”, aldus Rutte. Wel krijgen gemeenten extra geld voor handhavers om te controleren of ondernemers om een bewijs vragen. „Cafés lopen daarbij bijvoorbeeld een risico om gesloten te worden.”
https://www.telegraaf.nl/(...)euwe-maatregelen-aan
En ze maken nog steeds monsters van tractorsquote:Op dinsdag 14 september 2021 10:08 schreef Jan_Onderwater het volgende:
Wereld volgens HowardRoark (de user)
Ferruccio Lamborghini: Hee, Enzo, ik heb een hoop geld verdient met het produceren van tractoren
Enzo Ferrari: Fijn voor je
Ferruccio Lamborghini: Ja, en nu heb ik een van je Ferrari's gekocht, en ik denk dat als je A en B fixed je er een betere sportwagen aan hebt
Enzo Ferrari: Ik zit niet te wachten op de tips van een tractorfabrikant, flikker toch op
Ferruccio Lamborghini: Wheeee, dat is niet eerlijk, ik ben een slachtoffer, als blanke oude man sta ik 3-0 achter HUIL
Wereld volgens Howard Roark (Het literaire character en hoe het in de echte wereld werkt)
Ferruccio Lamborghini: Hee, Enzo, ik heb een hoop geld verdient met het produceren van tractoren
Enzo Ferrari: Fijn voor je
Ferruccio Lamborghini: Ja, en nu heb ik een van je Ferrari's gekocht, en ik denk dat als je A en B fixed je er een betere sportwagen aan hebt
Enzo Ferrari: Ik zit niet te wachten op de tips van een tractorfabrikant, flikker toch op
Ferruccio Lamborghini: Okay, fuck you, ik ga zelf wel een sportwagen bouwen.
N=2quote:
quote:Op dinsdag 14 september 2021 19:12 schreef mir1986 het volgende:
[..]
Maximaal 600 mensen, en de ziekenhuizen kunnen het niet meer aan. Normaal gesproken liggen er ook altijd mensen in het ziekenhuis.
Naja het is een maatregel waarvan ik gehoopt had dat ie niet nodig was, maar in de landen om ons heen heeft het wel een boost in de vaccinatie cijfers.quote:Op dinsdag 14 september 2021 19:51 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
N=2
Begrijp me niet verkeerd: maatregelen om de verspreiding te beperken wanneer dat nodig is (om mensen te beschermen of de zorg te ontlasten). Prima, desnoods met coronapas.
Maar deze gevaccineerde medemens is ook niet zo'n voorstander van het opkrikken van de vaccinatiegraad dmv de coronapas. Want laten we wel wezen: daar is het nu om te doen.
Ik ben helemaal voor vaccineren, maar niet op deze manier: welk doel het op deze manier verhogen van de vaccinatiegraad zou moeten dienen en waarom deze behoorlijk ingrijpende maatregel daarvoor gelegitimeerd is, is mij nog niet duidelijk.quote:Op dinsdag 14 september 2021 20:04 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Naja het is een maatregel waarvan ik gehoopt had dat ie niet nodig was, maar in de landen om ons heen heeft het wel een boost in de vaccinatie cijfers.
Zou mooi zijn als de groep "slachtoffers" die door desinformatie geen vaccinatie wilden; nu toch overstag gaan..
En als ik op deze manier eindelijk weer op 11-Dec een nachtje los kan gaan in de Jaarbeurs vind ik best.
Nah ik verwacht dat heel die check maar even is. De druk om gewoon alles open te gooien neemt flink toe. Zal me niks verbazen als dat binnen zes weken ook gaat gebeuren.quote:Op dinsdag 14 september 2021 20:12 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ik ben helemaal voor vaccineren, maar niet op deze manier: welk doel het op deze manier verhogen van de vaccinatiegraad zou moeten dienen en waarom deze behoorlijk ingrijpende maatregel daarvoor gelegitimeerd is, is mij nog niet duidelijk.
Straks moet ik ook door allerlei hoepels springen wanneer ik een biertje wil drinken omdat ik er gevaarlijke hobby's op nahoud?
Dat maakt het nog niet oké.quote:Op dinsdag 14 september 2021 20:26 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Nah ik verwacht dat heel die check maar even is. De druk om gewoon alles open te gooien neemt flink toe. Zal me niks verbazen als dat binnen zes weken ook gaat gebeuren.
De Jonge noemt een hogere vaccinatiegraad een 'gunstige bijkomstigheid van het vaccinatiepaspoort'.quote:
Ja, ik weet wat hij zeiquote:Op dinsdag 14 september 2021 20:33 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
De Jonge noemt een hogere vaccinatiegraad een 'gunstige bijkomstigheid van het vaccinatiepaspoort'.
Als hoofdreden noemde hij het voorkomen van besmettingen en het verminderen van de druk op de zorg.
Mwah het is naar mijn mening ook niet ok om je niet te laten vaccineren.quote:
Het is denk ik vooral een kwestie van anticiperen. Vorig jaar rond deze tijd waren de cijfers een stuk lager ondanks dat er toen niemand gevaccineerd was. Voor het eerst wil de regering eens een keer de cijfers voor zijn ipv elke keer op het laatste moment pas in te grijpen. Bovendien hadden we toen nog 'vers' personeel in de gezondheidszorg terwijl die nu overwerkt is en er nog grote achterstanden zijn in te halen.quote:Op dinsdag 14 september 2021 20:36 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ja, ik weet wat hij zei. Maar we weten inmiddels dat vaccinatie besmettingen maar beperkt voorkomt, en op dit moment valt het betrekkelijk mee met de in het ziekenhuis opgenomen coronapatiënten.
Tja, ik vind het ook dom en wel wat asociaal maar dat neemt niet weg dat het de eigen keuze is van die mensen. En zoals de zaken nu staan doen ze daar anderen betrekkelijk weinig kwaad mee en dat laatste zou leidend moeten zijn.quote:Op dinsdag 14 september 2021 20:37 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Mwah het is naar mijn mening ook niet ok om je niet te laten vaccineren.
Ik hoop oprecht dat de groep twijfelaars door desinformatie nu over de streep getrokken worden.
Voor de rest (excl. Die niet kunnen door medische reden) vind ik het een beetje eigen schuld dikke bult.
Dat is heel begrijpelijk, maar ook dan is dit wat mij betreft niet de manier.quote:Op dinsdag 14 september 2021 20:40 schreef voetbalmanager2 het volgende:
[..]
Het is denk ik vooral een kwestie van anticiperen. Vorig jaar rond deze tijd waren de cijfers een stuk lager ondanks dat er toen niemand gevaccineerd was. Voor het eerst wil de regering eens een keer de cijfers voor zijn ipv elke keer op het laatste moment pas in te grijpen. Bovendien hadden we toen nog 'vers' personeel in de gezondheidszorg terwijl die nu overwerkt is en er nog grote achterstanden zijn in te halen.
Oh Oh...quote:Honderden demonstranten hebben zich dinsdagavond tijdens de coronapersconferentie van demissionair premier Mark Rutte en demissionair minister Hugo de Jonge (Volksgezondheid) verzameld op de Turfmarkt in Den Haag. Journalisten die de persconferentie bijwoonden mogen het pand niet verlaten vanwege de rumoerige sfeer buiten.
Het ging om honderden demonstranten, inmiddels staan er nog ongeveer honderd. Er werd zwaar vuurwerk afgestoken en op pannen geslagen. Ook scandeerden ze leuzen en droegen ze spandoeken bij zich. De politie is ter plaatse en probeert de demonstranten weg te houden van de plek waar Rutte en De Jonge de persconferentie hielden.
De uitgang waar aanwezige journalisten door naar buiten zouden komen, wordt echter geblokkeerd door demonstranten. Daardoor mogen journalisten voorlopig nog niet naar buiten.
In andere landen is men die dingen allemaal al aan het afzwakken of afschaffen (UK, Zweden etc). Nederland gaat zo volgen, die kijken eerst of er in de UK en Zweden geen piek komt na het afschaffen van alle maatregelen... Beetje gemakzuchtig van NL en opereren aan de veilige kant zeg maar..quote:Op dinsdag 14 september 2021 20:26 schreef MatthijsDJ het volgende:
[..]
Nah ik verwacht dat heel die check maar even is. De druk om gewoon alles open te gooien neemt flink toe. Zal me niks verbazen als dat binnen zes weken ook gaat gebeuren.
Hehe, contradictie in 1 zin chapeau...quote:Op dinsdag 14 september 2021 20:36 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Ja, ik weet wat hij zei. Maar we weten inmiddels dat vaccinatie besmettingen maar beperkt voorkomt, en op dit moment valt het betrekkelijk mee met de in het ziekenhuis opgenomen coronapatiënten.
Nee hoor, geen contradictie: dat mensen gevaccineerd zijn een veel kleiner risico lopen op ziekenhuisopname betekent niet dat ze niet besmet (kunnen) worden, en anderen kunnen besmetten.quote:Op dinsdag 14 september 2021 21:05 schreef wappie1986 het volgende:
[..]
Hehe, contradictie in 1 zin chapeau...
Het feit dat het nu betrekkelijk meevalt met in het ziekenhuis opgenomen coronapatienten komt doordat veel mensen gevaccineerd zijn. Die mensen komen niet in het ziekenhuis namelijk, of de kans is vele malen kleiner.
Dan heeft De Jonge ander cijfers gezien dan ik. Hoe dan ook zal je ook verspreiding blijven houden wanneer nagenoeg iedereen volledig gevaccineed is.quote:En naar het laat aanzien is een positieve gevaccineerde 70% minder besmettelijk dan een positieve niet gevaccineerde.. Dit heeft Hugo de Jonge gisteren nog gezegd. Dat is dus DE reden om je wel te laten vaccineren.
Maar dat laatste is wel 70% minder.. Dus ja, dan is het nogal logisch om jezelf te laten vaccineren. En dan moeten mensen die zich niet laten vaccineren niet zo huilen.quote:Op dinsdag 14 september 2021 21:11 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Nee hoor, geen contradictie: dat mensen gevaccineerd zijn een veel kleiner risico lopen op ziekenhuisopname betekent niet dat ze niet besmet (kunnen) worden, en anderen kunnen besmetten.
Misschien moet je jezelf dan beter laten informeren?quote:Dan heeft De Jonge ander cijfers gezien dan ik. Hoe dan ook zal je ook verspreiding blijven houden wanneer nagenoeg iedereen volledig gevaccineed is.
Daar ziet het toch niet naar uit.quote:Op dinsdag 14 september 2021 21:25 schreef wappie1986 het volgende:
[..]
Maar dat laatste is wel 70% minder..
Als ze ziek worden, inderdaad. Maar wanneer wel/geen vaccinatie voor de verspreiding geen wereld van verschil maakt dan kan je ze van de verspreiding niet de schuld geven.quote:Dus ja, dan is het nogal logisch om jezelf te laten vaccineren. En dan moeten mensen die zich niet laten vaccineren niet zo huilen.
Dus? We hebben het nu hier toch over.quote:Een paar jaar geleden werd er nog gewag van gemaakt dat de kinderopvang niet gevaccineerde baby's en kinderen mochten weigeren. Niemand die daar moeilijk over deed.
Zo te zien allemaal gebaseerd op éénzelfde onderzoek dat inmiddels een beetje door de deltavariant achterhaald lijkt te zijn, zoals veel van de onderzoeken die gekeken hebben naar hoe effectief vaccinatie is tegen verspreiding. De onderzoeken waarbij specifiek naar de verspreiding van de deltavariant gekeken is laten een ander beeld zien. Ik zit mobiel, maar kan op een later moment wel de studies erbij pakken hoor.quote:[..]
Misschien moet je jezelf dan beter laten informeren?
https://www.standaard.be/cnt/dmf20210830_97683594
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20210830_96921770
https://www.gva.be/cnt/dmf20210830_94965454
Is het nou zo moeilijk? Mensen die minder ziek worden hebben minder virus bij zich, en dus zijn ze minder besmettelijk naar anderen toe. En de mensen die ze wel besmetten worden minder ziek.quote:Op dinsdag 14 september 2021 21:33 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Daar ziet het toch niet naar uit.
[..]
Als ze ziek worden, inderdaad. Maar wanneer wel/geen vaccinatie voor de verspreiding geen wereld van verschil maakt dan kan je ze van de verspreiding niet de schuld geven.
Het laat gewoon zien hoe veranderd de wereld is. En dat we de wappies te veel aandacht en macht hebben gegeven. Behandel de wappies gewoon zoals men "flat earthers" behandeld. Negeren die boel. Verplicht gewoon de vaccinatie op straffe van een boete.. Zoals men deed met andere vaccinaties.quote:Dus? We hebben het nu hier toch over.
Miminaal twee verschillende onderzoeken, in Belgie.quote:Zo te zien allemaal gebaseerd op éénzelfde onderzoek dat inmiddels een beetje door de deltavariant achterhaald lijkt te zijn, zoals veel van de onderzoeken die gekeken hebben naar hoe effectief vaccinatie is tegen verspreiding. De onderzoeken waarbij specifiek naar de verspreiding van de deltavariant gekeken is laten een ander beeld zien. Ik zit mobiel, maar kan op een later moment wel de studies erbij pakken hoor.
Blackbox is pas fakenews.. De sukkels hebben een eigen platform gemaakt, maar verzieken hier ook YT mee. Terwijl ze juist van YT weggingen omdat ze YT fakenews noemden...quote:Op dinsdag 14 september 2021 21:46 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
weer fake news van nepnieuwsuur.
En nu de cijfers met de delta variant...quote:Op dinsdag 14 september 2021 21:25 schreef wappie1986 het volgende:
[..]
Maar dat laatste is wel 70% minder.. Dus ja, dan is het nogal logisch om jezelf te laten vaccineren. En dan moeten mensen die zich niet laten vaccineren niet zo huilen.
Een paar jaar geleden werd er nog gewag van gemaakt dat de kinderopvang niet gevaccineerde baby's en kinderen mochten weigeren. Niemand die daar moeilijk over deed.
[..]
Misschien moet je jezelf dan beter laten informeren?
https://www.standaard.be/cnt/dmf20210830_97683594
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20210830_96921770
https://www.gva.be/cnt/dmf20210830_94965454
Bron ?quote:Op dinsdag 14 september 2021 22:11 schreef wappie1986 het volgende:
En de mensen die ze wel besmetten worden minder ziek.
quote:Op dinsdag 14 september 2021 22:23 schreef Twinkle20 het volgende:
Ze zijn sinds dit schooljaar op een ander systeem over gegaan bij de basisschool van ons durp.
Voorheen hadden we 2X groep 1/2, 2X groep 3/4, 2X groep 5/6, 2X groep 7/8. Nu hebben ze er 4X groep 1/2/3 van gemaakt, 2X groep 4/5 en 4X groep 6/7/8
En die groepen van dezelfde bouw mengen zich dan de hele dag onderling voor instructiemomenten etc.
Was er gisteravond uit de cluster 6/7/8 die een 'positieve' ZELFtest had. Dus niet eentje van de GGD .. Nee, zo'n ding waar Hugo laatst iedereen mee gestalkt heeft met zijn post of we alsjealsjealsjeblieft zelftesten wilden bestellen....
..... 120 kinderen konden worden opgehaald vanochtend en zitten de komende dagen thuis![]()
Ik, en een groep andere ouders hier in het durp, zijn er helemaal klaar mee. Ze hoeven ons niet te bellen. Wij komen de kindere niet halen. En mocht er zo'n 'positivo' in de klas zitten, dan gaan onze kinderen de volgende dag om 08.30 uur mooi weer naar school. Mogen ze het zelf uitzoeken. Vooral het probleem daar laten waar het veroorzaakt wordt, omdat niemand durft op te staan. Eens kijken hoe lang die onzin nog voort gaat duren op die manier. Joejoe![]()
quote:Bij een coronabesmetting van een leerling hoeft niet meer de hele schoolklas naar huis. Dat heeft het demissionaire kabinet vandaag besloten in het corona-overleg, zo melden bronnen aan politieke redactie van RTL Nieuws.
https://www.rtlnieuws.nl/(...)ij-besmetting-corona
Lees jij wel wat ik schrijf? Dat is dus maar zeer de vraag met de deltavariant. Zie bijvoorbeeld:quote:Op dinsdag 14 september 2021 22:11 schreef wappie1986 het volgende:
[..]
Is het nou zo moeilijk? Mensen die minder ziek worden hebben minder virus bij zich, en dus zijn ze minder besmettelijk naar anderen toe. En de mensen die ze wel besmetten worden minder ziek.
Totdat vaststaat dat mensen die zich niet laten vaccineren een substantieel gevaar voor anderen vormen slaan dit soort radicale uitspraken nergens op, en je bereikt er ook helemaal niks mee.quote:[..]
Het laat gewoon zien hoe veranderd de wereld is. En dat we de wappies te veel aandacht en macht hebben gegeven. Behandel de wappies gewoon zoals men "flat earthers" behandeld. Negeren die boel. Verplicht gewoon de vaccinatie op straffe van een boete.. Zoals men deed met andere vaccinaties.
Welke?quote:[..]
Miminaal twee verschillende onderzoeken, in Belgie.
YouTube fakenews? Maken zij zelf ook nieuws dan?quote:Op dinsdag 14 september 2021 22:11 schreef wappie1986 het volgende:
[..]
Blackbox is pas fakenews.. De sukkels hebben een eigen platform gemaakt, maar verzieken hier ook YT mee. Terwijl ze juist van YT weggingen omdat ze YT fakenews noemden...
Ja dag, ik vertrouw jou (en trolivier) voor geen cent.quote:Op dinsdag 14 september 2021 23:29 schreef Isdatzo het volgende:
Ik hou niet zo van denken in kanten. Uiteindelijk willen we allemaal grotendeels hetzelfde alleen verschillen we van mening over hoe dat te bereiken.
Dat geldt waarschijnlijk ook voor jou en mij.
Tsja wie wind zaait zal storm oogstenquote:Op dinsdag 14 september 2021 23:53 schreef capricia het volgende:
[..]
Absurd dat er politie bij moet komen om gewoon naar huis te kunnen rijden.
En dan nog. Geen quarantaine meer voor mijn kinderen. Ook al betekent het dat hun buurvrouw in de klas waar ze de hele godganse dag naast zitten 'positief' is.quote:
Kom op zeg. Geweld is niet goed te praten.quote:Op dinsdag 14 september 2021 23:54 schreef Steven_Stil het volgende:
[..]
Tsja wie wind zaait zal storm oogsten
De tijd van op de fiets is voor Mark voorbij.quote:Op dinsdag 14 september 2021 23:54 schreef Steven_Stil het volgende:
[..]
Tsja wie wind zaait zal storm oogsten
Ik heb altijd tegen mijn kinderen gezegd.: Ga hoe dan ook noooit bij de politie.Of iets anders waar je een uniform aan moet.quote:
Ben er met opgegroeid en het werkt wel.quote:Op dinsdag 14 september 2021 23:56 schreef capricia het volgende:
[..]
Kom op zeg. Geweld is niet goed te praten.
Hoe zie jij dit werken dan?quote:Op dinsdag 14 september 2021 23:58 schreef Steven_Stil het volgende:
[..]
Ben er met opgegroeid en het werkt wel.
Ik heb het niet over deze prutsers met wat vuurwerk, met wat intimidatie en eventueel hardere actie krijg je wel dingen voor elkaar.quote:
Zoals?quote:Op woensdag 15 september 2021 00:06 schreef Steven_Stil het volgende:
[..]
Ik heb het niet over deze prutsers met wat vuurwerk, met wat intimidatie en eventueel hardere actie krijg je wel dingen voor elkaar.
Wat dan, behalve een strafblad?quote:Op woensdag 15 september 2021 00:06 schreef Steven_Stil het volgende:
[..]
Ik heb het niet over deze prutsers met wat vuurwerk, met wat intimidatie en eventueel hardere actie krijg je wel dingen voor elkaar.
Dat bepaal ik zelf wel en dat is het hele punt toch?quote:Op dinsdag 14 september 2021 23:33 schreef koosbasterd het volgende:
Voor de neutrale, en of twijfelende lezer, hier een belangrijk bericht van uw host
Laat je nooit nooit nooit vaccineren, en testen. Nooit doen
Verdiep u eens.Kijk/luister niet naar msm news, of lach hoe de zogenaamde deskundigen zich in allerlei bochten wringen om het fake narratief levend te houden.
Let op gecontroleerde oppositie, zoals Jensen, blckbx, dansleraar W.E, lange frans, Tjerrie, Svennie, en nog veel meer.
Wees wakker, sta op
Demonstreren is zinloos, slaat nergens op. Zonde van uw tijd.
wie volg jij dan voor je nieuws?quote:Op dinsdag 14 september 2021 23:33 schreef koosbasterd het volgende:
Let op gecontroleerde oppositie, zoals Jensen, blckbx, dansleraar W.E, lange frans, Tjerrie, Svennie, en nog veel meer.
Wees wakker, sta op
Demonstreren is zinloos, slaat nergens op. Zonde van uw tijd.
Ja, dat bepaal je altijd zelf. Ik geef alleen maar aan dat je zelf moet nadenken. Klopt het wel wat die knakkers die het bepalen allemaal beweren? Dat soort vragen zou ik voor mezelf stellen.quote:Op woensdag 15 september 2021 00:30 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Dat bepaal ik zelf wel en dat is het hele punt toch?
Ik luister meestal muziek.quote:Op woensdag 15 september 2021 00:37 schreef FLATTTENtheCURVE het volgende:
[..]
wie volg jij dan voor je nieuws?
Als dat je rustig maakr, het is een rare wereldquote:Op woensdag 15 september 2021 00:43 schreef koosbasterd het volgende:
[..]
Ik luister meestal muziek.
Of kanaal 610 op sicko
Klopt, de kunst is om je niet te laten meevoeren in hun (lees: sick fucks/klausje en zijn vriendjes ) waanzin.quote:Op woensdag 15 september 2021 00:49 schreef Stray_cat het volgende:
[..]
Als dat je rustig maakr, het is een rare wereld
Goed zo. Het is echt van de zotte.quote:Op dinsdag 14 september 2021 22:23 schreef Twinkle20 het volgende:
Ze zijn sinds dit schooljaar op een ander systeem over gegaan bij de basisschool van ons durp.
Voorheen hadden we 2X groep 1/2, 2X groep 3/4, 2X groep 5/6, 2X groep 7/8. Nu hebben ze er 4X groep 1/2/3 van gemaakt, 2X groep 4/5 en 4X groep 6/7/8
En die groepen van dezelfde bouw mengen zich dan de hele dag onderling voor instructiemomenten etc.
Was er gisteravond uit de cluster 6/7/8 die een 'positieve' ZELFtest had. Dus niet eentje van de GGD .. Nee, zo'n ding waar Hugo laatst iedereen mee gestalkt heeft met zijn post of we alsjealsjealsjeblieft zelftesten wilden bestellen....
..... 120 kinderen konden worden opgehaald vanochtend en zitten de komende dagen thuis![]()
Ik, en een groep andere ouders hier in het durp, zijn er helemaal klaar mee. Ze hoeven ons niet te bellen. Wij komen de kindere niet halen. En mocht er zo'n 'positivo' in de klas zitten, dan gaan onze kinderen de volgende dag om 08.30 uur mooi weer naar school. Mogen ze het zelf uitzoeken. Vooral het probleem daar laten waar het veroorzaakt wordt, omdat niemand durft op te staan. Eens kijken hoe lang die onzin nog voort gaat duren op die manier. Joejoe![]()
Voor de besmettelijkheid......quote:Op dinsdag 14 september 2021 18:41 schreef devlinmr het volgende:
[..]
Gezien de zeer beperkte groep gevaccineerden in het ziekenhuis vermoed ik dat ze prima werken
70% minder is bullshit waar tover je dat nou weer vandaan??quote:Op dinsdag 14 september 2021 21:25 schreef wappie1986 het volgende:
[..]
Maar dat laatste is wel 70% minder.. Dus ja, dan is het nogal logisch om jezelf te laten vaccineren. En dan moeten mensen die zich niet laten vaccineren niet zo huilen.
Een paar jaar geleden werd er nog gewag van gemaakt dat de kinderopvang niet gevaccineerde baby's en kinderen mochten weigeren. Niemand die daar moeilijk over deed.
[..]
Misschien moet je jezelf dan beter laten informeren?
https://www.standaard.be/cnt/dmf20210830_97683594
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20210830_96921770
https://www.gva.be/cnt/dmf20210830_94965454
70% minder is bullshit waar tover je dat nou weer vandaan??quote:Op dinsdag 14 september 2021 21:25 schreef wappie1986 het volgende:
[..]
Maar dat laatste is wel 70% minder.. Dus ja, dan is het nogal logisch om jezelf te laten vaccineren. En dan moeten mensen die zich niet laten vaccineren niet zo huilen.
Een paar jaar geleden werd er nog gewag van gemaakt dat de kinderopvang niet gevaccineerde baby's en kinderen mochten weigeren. Niemand die daar moeilijk over deed.
[..]
Misschien moet je jezelf dan beter laten informeren?
https://www.standaard.be/cnt/dmf20210830_97683594
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20210830_96921770
https://www.gva.be/cnt/dmf20210830_94965454
Jeetje joh, begin je bij zinnen te komen?quote:Op dinsdag 14 september 2021 22:34 schreef Isdatzo het volgende:
[..]
Lees jij wel wat ik schrijf? Dat is dus maar zeer de vraag met de deltavariant. Zie bijvoorbeeld:
1 - https://virological.org/t(...)rs-cov-2-variant/724
2 - https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2021.05.08.443253v5.full
3 - https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2109072
4 - https://www.medrxiv.org/c(...)21258780v4.full-text
5 - https://www.medrxiv.org/c(...)21260808v2.full-text
6 - https://www.journalofinfection.com/article/S0163-4453(21)00387-X/fulltext
7 - https://www.cdc.gov/mmwr/(...)htm?s_cid=mm7031e2_w
En ja, ik ben me ervan bewust dat er een aantal preprints tussen zit.
[..]
Totdat vaststaat dat mensen die zich niet laten vaccineren een substantieel gevaar voor anderen vormen slaan dit soort radicale uitspraken nergens op, en je bereikt er ook helemaal niks mee.
[..]
Welke?
Wacht maar tot de paniek in de winter weer toeslaat door de griep i.c.m. cojona. Cijfers zullen weer stijgen dus gaan maatregelen weer teruggedraaid worden en moet iedereen aan de booster voor brood en spelen in de zomer.quote:Op dinsdag 14 september 2021 11:37 schreef voetbalmanager2 het volgende:
En nu dus officieel: geen boosters voor Nederland.
Al die verhalen over 5e, 6e en 7e boosters waren dus voorbarig, toch @:DeVerzamelaar @:controlaltdelete @:ludovico en @:PSVCL
edit: oh PSVEL is weer eens gebanned
Kvind het überhaupt een vreemde post zo binnen een week dat de gezondheidsraad boosters adviseert.quote:Op woensdag 15 september 2021 02:35 schreef DeVerzamelaar het volgende:
[..]
Wacht maar tot de paniek in de winter weer toeslaat door de griep i.c.m. cojona. Cijfers zullen weer stijgen dus gaan maatregelen weer teruggedraaid worden en moet iedereen aan de booster voor brood en spelen in de zomer.
Vaccinatielocaties zijn vrij makkelijk weer op te tuigen in sporthallen etc. dus dit zegt natuurlijk niks.
De wereld is helemaal koekwaus geworden joh.quote:Op woensdag 15 september 2021 00:01 schreef Twinkle20 het volgende:
Geweld is nooit goed te praten. Of dit nu lichamelijk of verbaal is. Laten juist zij (M&H) nu in dat laatste geval de afgelopen tijd niet bepaald het goede voorbeeld hebben gegeven.
Nu ze de boeren ook op stang aan het jagen zijn, denk ik dat we een heeeeel turbulente periode tegemoet zullen gaan. Ik denk dat we Jut en Jul voorlopig niet meer op het fietske spotten.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |