Marleen is inderdaad een hele leuke vrouw. En zelfs al was ze dat niet zou wat respectvoller ook mogen.quote:Op zondag 12 december 2021 08:45 schreef Neef_Wuppie het volgende:
Leuk grietje in de OP, ze zegt alleen dat ze een ondiepe vagijn heeft. Erg jammer.
Dat heb je tot nu toe met al je accounts op Fok! gedaan, links geplaatst naar jouw profiel op die sites.quote:Op maandag 13 december 2021 10:01 schreef intersekse1988 het volgende:
[..]
ik had van de week links gepost van mijn xHamster en Motherless profiel maar de mods hadden het weggehaald
quote:Op zondag 12 september 2021 23:02 schreef loveli het volgende:
[..]
Ik kan me vergissen, maar het lijkt meer op aandacht vragen dan op een strijd voeren voor zelfacceptatie.
Een TS met een hulpvraag (of meerdere hulpvragen) prima, maar elke keer een nieuw profiel, dat blijft een herhaling van dezelfde zetten. Mens-erger-je-niet, maar dan zonder dat je pionnetjes naar het eindpunt mogen.
En maar linkjes blijven posten naar ranzige foto's.quote:Op woensdag 22 september 2021 21:31 schreef loveli het volgende:
[..]
Als ik je andere posts/topics zie, dan lijkt het er niet op dat je intersekse onder de aandacht wilt brengen. Het lijkt erop dat je aandacht trekt/bevestiging met alles behalve je persoonlijkheid. Waarom stop je niet een tijdje met jezelf op sites te zetten zodat degene wie je van binnen bent op de voorgrond staat?
[..]
Waarom zet je jezelf op dat soort sites, what's in it for you? Je buitenkant staat op die sites, maar is dat ook wat je persoon wil?
Over die videoquote:Op maandag 13 december 2021 13:17 schreef PabstBlueRibbon het volgende:
[..]
Toch reageerde je op hem. Het is niet fout hoor wat je doet. Het is ook niet raar om je gekwetst te voelen.
Ik wilde het je vooral zeggen, omdat ik als buitenstaander ook objectief kan blijven en me kan voorstellen waarom met name mannen dit soort grappen maken.
Waarschijnlijk in dit geval wilde hij vooral een grap maken en daarmee neerzetten dat hij een grote piemel heeft. Ik denk dat hij vanuit meligheid er totaal niet bij nadacht dat zo'n opmerking jou behoorlijk kan kwetsen.
Je reageerde ook op mijn topic over VI met Rene van der Gijp. Ik denk dat je het zo moet zien. Die mannen krijgen vaak verweten vrouwonvriendelijk te zijn. Het kan behoorlijk grof zijn wat ze zeggen, maar het is eigenlijk niets meer dan stoerpraat en lollig willen zijn.
En nu het daar toch over gaat, haal ik dit fragment erbij:
Ik vind Loretta er eigenlijk heel goed op reageren. Ze laat wel weten wat ze van die grappen vindt. Tegelijkertijd heb ik van haar niet de indruk dat ze zich daardoor persoonlijk aangevallen voelt.
ik ben het helemaal met je eens. Het levert me niks op.quote:Op maandag 13 december 2021 14:13 schreef loveli het volgende:
[..]
Dat heb je tot nu toe met al je accounts op Fok! gedaan, links geplaatst naar jouw profiel op die sites.
Wat levert het je op?
Post dan ook geen foto's meer in ONZ of KLB .quote:Op maandag 13 december 2021 15:15 schreef intersekse1988 het volgende:
[..]
ik ben het helemaal met je eens. Het levert me niks op.
ik heb pasgeleden mijn fotocamera in de prullenbak gegooid dus kan niet eens meer foto's plaatsen (uit zelfbescherming). Ik probeerde met mannen contact te houden die mij mooi vonden, maar kreeg veel ranzige verzoeken en uiteindelijk willen alle mannen afspreken. Daardoor schrik ik af. Ik ben er nu helemaal klaar mee. Heb ook al een tijdje niet meer ingelogd op xHamster en Motherless
Ga ik ook niet meer doenquote:Op maandag 13 december 2021 15:17 schreef puzziepie het volgende:
[..]
Post dan ook geen foto's meer in ONZ of KLB .
Als jij je geintimideerd voelt door wie of wat dan ook, dan is het altijd goed om voor jezelf op te komen.quote:Op maandag 13 december 2021 15:07 schreef intersekse1988 het volgende:
[..]
Over die video
Die mannen van VI zijn echt misselijk en denken alleen maar met hun penis. Ik ben zelf bekend met het voetbalwereldje. Mijn vader heeft 22 jaar in het eerste elftal van een Haagse club gespeeld. Maar het is altijd een vrouwonvriendelijke wereld geweest. Na de wedstrijd waren de mannen biertjes aan het drinken en de vrouwen stonden in de hoek van de kantine.
Je beseft toch dat mannen geilen op bijna alles wat naakt is? Dat dit helemaal niets zegt? Dus dat je daar ook geen zelfwaarde op kan plakken?quote:Op maandag 13 december 2021 15:28 schreef intersekse1988 het volgende:
Jullie hebben helemaal gelijk. Naaktfoto's plaatsen levert me niks op. Ja, de mannen vinden mijn foto's mooi. Maar dat is dan alles. Ik ga vanaf nu geen naaktfoto's meer plaatsen en niet meer op porno sites zitten
Heel verstandig. Je wint er niks mee.quote:Op maandag 13 december 2021 15:28 schreef intersekse1988 het volgende:
Jullie hebben helemaal gelijk. Naaktfoto's plaatsen levert me niks op. Ja, de mannen vinden mijn foto's mooi. Maar dat is dan alles. Ik ga vanaf nu geen naaktfoto's meer plaatsen en niet meer op porno sites zitten
Dat je op pornosites zit moet je zelf weten , (bijna) iedereen kijkt wel naar porno of zit op pornowebsites .quote:Op maandag 13 december 2021 15:28 schreef intersekse1988 het volgende:
Jullie hebben helemaal gelijk. Naaktfoto's plaatsen levert me niks op. Ja, de mannen vinden mijn foto's mooi. Maar dat is dan alles. Ik ga vanaf nu geen naaktfoto's meer plaatsen en niet meer op porno sites zitten
Ik ben de wachtwoorden van mijn account op Motherless en xHamster kwijt nadat ik vorige week mijn pc had opgeschoond.quote:Op maandag 13 december 2021 16:04 schreef loveli het volgende:
Maar je laat de foto's hier op Fok wel staan en je verwijdert je accounts op pornosites niet.
Of heb ik het mis?
Joh, het komt wel goed allemaal. Vergeet niet: God is niet het christendom en het christendom is God niet. Laat die kerk lekker in de grond wegzakken. Ze weten niets.quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:23 schreef intersekse1988 het volgende:
ik zit weer te janken dus ga zo offline. Ik ben nu 33 maar ik hoop dat ik de 40 niet haal. In mijn hele familie kan er niet over gesproken worden. Klote christendom. God heeft wel een bijzonder mislukt mens op de wereld gezet als ik ben geschapen naar Zijn evenbeeld. Wat ook gelijk aangeeft hoe achterlijk dat geloof is. Dit komt nooit meer goed denk ik, ik kan niet op deze manier blijven leven
Heb je niemand in jouw omgeving waar je wel mee kan praten hierover?quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:23 schreef intersekse1988 het volgende:
ik zit weer te janken dus ga zo offline. Ik ben nu 33 maar ik hoop dat ik de 40 niet haal. In mijn hele familie kan er niet over gesproken worden. Klote christendom. God heeft wel een bijzonder mislukt mens op de wereld gezet als ik ben geschapen naar Zijn evenbeeld. Wat ook gelijk aangeeft hoe achterlijk dat geloof is. Dit komt nooit meer goed denk ik, ik kan niet op deze manier blijven leven
Geen dingen doen die onherroepelijk zijn he... anders hulp zoeken!quote:Op dinsdag 14 december 2021 13:23 schreef intersekse1988 het volgende:
ik zit weer te janken dus ga zo offline. Ik ben nu 33 maar ik hoop dat ik de 40 niet haal. In mijn hele familie kan er niet over gesproken worden. Klote christendom. God heeft wel een bijzonder mislukt mens op de wereld gezet als ik ben geschapen naar Zijn evenbeeld. Wat ook gelijk aangeeft hoe achterlijk dat geloof is. Dit komt nooit meer goed denk ik, ik kan niet op deze manier blijven leven
Niet geloven nog meer.quote:Op woensdag 15 december 2021 12:42 schreef puzziepie het volgende:
Je bent allemaal een kind van God![]()
Geloof maakt meer kapot dan je lief is.
quote:Op woensdag 15 december 2021 12:42 schreef puzziepie het volgende:
Geloof maakt Mensen maken meer kapot dan je lief is.
Dat is gewoon niet waar.quote:Op woensdag 15 december 2021 13:01 schreef duracellkonijntje het volgende:
Nu neig ik steeds meer toe naar dat de concepten "man" en "vrouw" inderdaad een sociale constructie zijn.
Je hebt gelijk, die zijn er ook op elk onderdeel van geslacht. Het is eigenlijk een bimodale distributie, waarbij op veel vlakken mensen niet altijd binnen de 'normale' grenzen vallen. Dan is het de vraag of je als man of vrouw precies aan alle hokjes moet voldoen, of dat je als man of vrouw ook best wel wat trekjes van het andere geslacht mag hebben.quote:Op woensdag 15 december 2021 16:43 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dat is gewoon niet waar.
Daarmee is niet gezegd dat je de jaren 50 doctrine aan moet hangen over mannen en vrouwen, maar dat er verschillen zijn is een feit en die gaan verder dan de geslachtsorganen.
Voor mij heeft man of vrouw zijn niets te maken met vruchtbaar zijn. Het is vaak ook niet relevant of iemand man of vrouw is. Maar dat neemt niet weg dat sommigen een beetje doorslaan in hun mannen en vrouwen zijn gelijk en ook beweren dat de verschillen tussen man en vrouw primair door de maatschappij worden opgedrongen.quote:Op woensdag 15 december 2021 18:45 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
Je hebt gelijk, die zijn er ook op elk onderdeel van geslacht. Het is eigenlijk een bimodale distributie, waarbij op veel vlakken mensen niet altijd binnen de 'normale' grenzen vallen. Dan is het de vraag of je als man of vrouw precies aan alle hokjes moet voldoen, of dat je als man of vrouw ook best wel wat trekjes van het andere geslacht mag hebben.
Het gaat ook niet om de duidelijk biologische verschillen, maar om de manier waarop je man en vrouw definieert. Als je het heel strikt wil nemen is eigenlijk alleen reproductief vermogen echt leidend. Een andere reden voor 2 geslachten hebben we immers niet. Maar hoe classificeer je mensen dan die bijvoorbeeld onvruchtbaar zijn. Zijn die dan 'minder' man of vrouw?
Een onvruchtbare man classificeer je als man, een onvruchtbare vrouw classificeer je als vrouw, iemand die onvruchtbaar is door een genetische/biologische oorzaak waardoor hij/zij niet in een van die 2 hokjes past, die classificeer ik niet...quote:Op woensdag 15 december 2021 18:45 schreef duracellkonijntje het volgende:
Maar hoe classificeer je mensen dan die bijvoorbeeld onvruchtbaar zijn.
Maar dan ben je toch niet van de zwarte kousen kerk toch?quote:Op woensdag 15 december 2021 12:37 schreef loveli het volgende:
Ik (christen) zie niet zo goed waarom er wegens het christendom niet over gepraat kan worden. Juist als je uniek geschapen bent.
Waar zit man of vrouw zijn hem volgens jou dan wel in?quote:Op woensdag 15 december 2021 19:33 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Voor mij heeft man of vrouw zijn niets te maken met vruchtbaar zijn. Het is vaak ook niet relevant of iemand man of vrouw is. Maar dat neemt niet weg dat sommigen een beetje doorslaan in hun mannen en vrouwen zijn gelijk en ook beweren dat de verschillen tussen man en vrouw primair door de maatschappij worden opgedrongen.
Daar ben ik het niet mee eens en de wetenschap is het daar ook niet mee eens.
Dus als een man zo veel oestrogeen in zijn lijf heeft dat hij geen sperma meer produceert en borsten groeit (dat kan), dan voelt dat voor jou nog steeds 100% als een man? Of omgekeerd, als een vrouw zo veel testosteron in haar lichaam heeft dat ze baardgroei heeft en geen eiersprong, dan voelt dat voor jou nog volledig als vrouw? Als een normale vrouw?quote:Op woensdag 15 december 2021 19:36 schreef loveli het volgende:
[..]
Een onvruchtbare man classificeer je als man, een onvruchtbare vrouw classificeer je als vrouw, iemand die onvruchtbaar is door een genetische/biologische oorzaak waardoor hij/zij niet in een van die 2 hokjes past, die classificeer ik niet...
Jouw voorbeelden zijn toch al geclassificeerd? Waarom zou ik daar iets bij moeten voelen?quote:Op woensdag 15 december 2021 20:05 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
Dus als een man [knip]
Of omgekeerd, als een vrouw [knip]
Dat komt omdat ik qua vocabulaire nu geen andere manieren heb om het uit te drukken. Ik kan beginnen over 'iemand met eierstokken' of 'iemand met testosteronwaarden boven xxx', alleen dat is een hoop gedoe steeds.quote:Op woensdag 15 december 2021 20:17 schreef loveli het volgende:
[..]
Jouw voorbeelden zijn toch al geclassificeerd? Waarom zou ik daar iets bij moeten voelen?
In principe is dat gewoon biologie. Er zijn natuurlijk altijd wat alternatieven op de hoofdregel en als iemand zich anders voelt heb ik daar respect voor. Maar biologie is in beginsel leidend.quote:Op woensdag 15 december 2021 20:02 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
Waar zit man of vrouw zijn hem volgens jou dan wel in?
Uiteraard is biologie leidend, helemaal mee eens. Maar nog specifieker, welk onderdeel of onderdelen maken iemand voor jou echt man of vrouw? En zou jij bijvoorbeeld een onvruchtbare vrouw als meer of minder vrouw beschouwen, biologisch gezien?quote:Op woensdag 15 december 2021 22:51 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
In principe is dat gewoon biologie. Er zijn natuurlijk altijd wat alternatieven op de hoofdregel en als iemand zich anders voelt heb ik daar respect voor. Maar biologie is in beginsel leidend.
Zie post 111 van mij: het maakt mij helemaal niets uit.quote:Op woensdag 15 december 2021 22:59 schreef duracellkonijntje het volgende:
[..]
Uiteraard is biologie leidend, helemaal mee eens. Maar nog specifieker, welk onderdeel of onderdelen maken iemand voor jou echt man of vrouw? En zou jij bijvoorbeeld een onvruchtbare vrouw als meer of minder vrouw beschouwen, biologisch gezien?
Zijn ex had PCOS (komt voor bij 5 tot 10% van de vrouwen) en daarom heeft hij het uitgemaakt. Niet vanwege de PCOS, maar omdat hij in z'n hoofd niet kon plaatsen dat ze wat gevoeliger was voor testosteron en haar daarom niet meer als volwaardige vrouw zag.quote:Op donderdag 16 december 2021 06:38 schreef VEM2012 het volgende:
Maar waar wil je heen met je vraag?
Ja, is dat iets waar jij in geloofd?quote:Op woensdag 15 december 2021 16:44 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Wat? Feitelijkheid, wetenschap, enz. maakt wat kapot? Do tell...
Als ik nou welles zeg, zeg jij dan nietes?quote:
quote:Op donderdag 16 december 2021 06:38 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Zie post 111 van mij: het maakt mij helemaal niets uit.
En het onderdeel waar je het het duidelijkst aan herkent is natuurlijk of iemand een lul heeft of een kutje. In het dagelijks leven zie je dat meestal niet aangezien mensen kleding dragen, maar toch ontstaat er zelden verwarring.
Maar waar wil je heen met je vraag?
Precies dat. Het deed me afvragen wat in mijn hoofd nou echt een 'vrouw' is. Voor mij zijn dingen als iemand vermogen om zwanger te worden of iemands vermogen om zwanger te maken de kernpunten van 'man' en 'vrouw' geweest.quote:Op donderdag 16 december 2021 08:35 schreef loveli het volgende:
[..]
Zijn ex had PCOS (komt voor bij 5 tot 10% van de vrouwen) en daarom heeft hij het uitgemaakt. Niet vanwege de PCOS, maar omdat hij in z'n hoofd niet kon plaatsen dat ze wat gevoeliger was voor testosteron en haar daarom niet meer als volwaardige vrouw zag.
Newsflash: mannen hebben ook oestrogeen.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |