quote:
ja, er lagen boten echt vlakbij.quote:Op zondag 19 september 2021 01:14 schreef chufi het volgende:
[..]
Best close bij lokatie .. bootjes liggen er al
[ afbeelding ]
Doen ze nauwkeuriger als Boeing.quote:Op zondag 19 september 2021 01:17 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
ja, er lagen boten echt vlakbij.
[ afbeelding ]
Volgens mij zit de rancune in het feit dat Virgin en BO wel gefeliciteerd zijn door POTUS, ondanks dat het bij hen slechts om een kermisattractie ging. Bovendien, 200M gecollecteerd voor het kinderziekenhuis! Voor dat geld mag van mij elke proleet met geld zijn moment of fame pakken.quote:Op zaterdag 18 september 2021 02:16 schreef heywoodu het volgende:
[..]
Wat een ding om 'ophef' over te maken![]()
Lekker boeiend, leuk dingetje van SpaceX hoor maar daar hoeft nota bene de president niet een 'goed gedaan hoor!' voor te publiceren.
Een armquote:
Ja ik weetquote:Op dinsdag 21 september 2021 08:23 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
De uitbreiding van de Quick Disconnect Arm
Dat lijkt mij niet handig. Bij een ontploffing zijn ze allebei kapot.quote:Op maandag 20 september 2021 12:43 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
En zeer interessant, in de documenten staan afbeeldingen van de launch tower! Met een afbeelding waarin we 2 torens naast elkaar zien staan!
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Moet nog maar zien of dat echt zo is, toen AMOS-6 ontplofte waren de lightning towers ernaast ook gewoon nog heel.quote:Op dinsdag 21 september 2021 10:49 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
[..]
Dat lijkt mij niet handig. Bij een ontploffing zijn ze allebei kapot.
quote:Op vrijdag 24 september 2021 08:17 schreef Asschen_sukar het volgende:
[..]
Ze gaan wel Ship20 op korte termijn testen
Wauwww!!quote:Op vrijdag 24 september 2021 23:45 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
Mechzilla krijgt zijn armWat gaat dit er bizar uit zien...
[ afbeelding ]
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |