Bij een willekeurige reorganisatie kan je er ook zomaar uitgeflikkerd worden. Probeer dan met je 55+ maar iets te vinden. Als politicus doe je dan gewoon wat consultancy of desnoods wat spreekbeurten. Ik denk dat je ook echt alleen bij de PVV of FvD wat lastiger aan de bak komt.quote:Op dinsdag 7 september 2021 19:44 schreef Hanca het volgende: [..] Omdat het nou eenmaal een baan is waarbij je een bekend gezicht krijgt met ook bekende standpunten, dat is niet altijd makkelijk voor het krijgen van een baan. En je kunt supergoed functioneren en toch buiten jouw schuld van de ene op de andere dag je baan kwijt zijn door een slechte verkiezingsuitslag.
Ik vind dat je voor de kwaliteiten moet gaan. Ieder kamerlid denkt vanuit zijn eigen overtuiging. Of dat nou een nationalistische is of een socialistische.quote:Op dinsdag 7 september 2021 19:49 schreef Immerdebestebob het volgende:
[..]
Bij een willekeurige reorganisatie kan je er ook zomaar uitgeflikkerd worden. Probeer dan met je 55+ maar iets te vinden. Als politicus doe je dan gewoon wat consultancy of desnoods wat spreekbeurten. Ik denk dat je ook echt alleen bij de PVV of FvD wat lastiger aan de bak komt.
Met alle respect hoor, maar je kan toch niet beweren dat dit níet tegen Rutte gericht was? Ik kan me in sommige opmerkingen prima vinden, in andere niet. Maar als je als D66-leider besluit gister tijdens die lezing hard uit te delen, wees dan ook mans(/vrouws) genoeg om achter die uitspraken te staan en kom nog geen 24 uur later niet met verhalen dat ze verkeerd geïnterpreteerd zijn. Daar kom je al helemaal niet mee weg omdat het een speech was, een uitgeschreven tekst, waar vooraf ongetwijfeld door meer D66-ers dan Kaag alleen over nagedacht is. Daarom: tikken uitdelen prima, maar krabbel dan ook niet half terug, bied dan je excuses aan.quote:Op dinsdag 7 september 2021 19:46 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Dat is toch écht eigen interpretatie, heel slecht als journalisten dat steeds doen.
Zoals eigenlijk vele werknemers vandaag de dag. Vandaag hoorde ik op BNR de praktijk van die nieuwe flexwet die bedoeld was om zaken op de arbeidsmarkt te verbeteren, praktijk is dat het behoorlijk verslechterd is en tot die duizenden ontslagen heet geleid.quote:Op dinsdag 7 september 2021 19:44 schreef Hanca het volgende:
[..]
Omdat het nou eenmaal een baan is waarbij je een bekend gezicht krijgt met ook bekende standpunten, dat is niet altijd makkelijk voor het krijgen van een baan. En je kunt supergoed functioneren en toch buiten jouw schuld van de ene op de andere dag je baan kwijt zijn door een slechte verkiezingsuitslag.
Hij wil dolgraag met D66 namens de moslimbroederschap regeren. Maar ik vind het geen punt hoor als hij de PVV en FvD bij voorbaat uitsluit omdat die de voortdurende massa-immigratie, zijn racistische woke agenda en machtsgreep van het internationale grootkapitaal niet zin zitten Er zijn nou eenmaal onoverbrugbare tegenstellingen tussen sommige partijen en daar hoeft een partij zich niet voor te schamen.quote:Op dinsdag 7 september 2021 17:41 schreef VoMy het volgende:
[..]
Omdat ie geen zin heeft om met fascisten samen te werken.
Wat ik erg vind, is dat er niet eens meer wordt geluisterd naar wat Kaag zegt, nl zij zegt ook dat het de interpretatie van journalisten is. Echt giga slecht van die hele journalisten club.quote:Op dinsdag 7 september 2021 19:52 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Met alle respect hoor, maar je kan toch niet beweren dat dit níet tegen Rutte gericht was?
[ twitter ]
Oke, dus jij vindt dat er in haar hele speech geen enkel verwijt naar anderen wordt gemaakt? Want ieder verwijt dat wel wordt geconstateerd door journalisten is verkeerd geïnterpreteerd oid?quote:Op dinsdag 7 september 2021 19:59 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Wat ik erg vind, is dat er niet eens meer wordt geluisterd naar wat Kaag zegt, nl zij zegt ook dat het de interpretatie van journalisten is. Echt giga slecht van die hele journalisten bende.
Jij hebt zeker een andere lezing van op tijd beginnen.quote:Op dinsdag 7 september 2021 20:02 schreef hollandia02 het volgende:
Waarom beginnen ze nu nooit optijd.
Zij noemt Rutte niet dus op zijn minst moeten ze zeggen dat het op Rutte lijkt te slaan, maar het kan net zo goed op het CDA slaan, of 'regelen en ritselen' in het algemeen. Waarom zou zij Rutte aanvallen als ze met hem een kabinet wil vormen? De NOS wil Rutte weg, maar Kaag wil met Rutte een kabinet, nog steeds, dus er klopt iets niet in de interpretatie van de NOS maar dat schijnen ze zelf niet door te hebben.quote:Op dinsdag 7 september 2021 20:01 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Oke, dus jij vindt dat er in haar hele speech geen enkel verwijt naar anderen wordt gemaakt? Want ieder verwijt dat wel wordt geconstateerd door journalisten is verkeerd geïnterpreteerd oid?
Wie noemt ons land regelmatig 'een gaaf land'?quote:Op dinsdag 7 september 2021 20:05 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Zij noemt Rutte niet dus op zijn minst moeten ze zeggen dat het op Rutte lijkt te slaan, maar het kan net zo goed op het CDA slaan, of 'regelen en ritselen' in het algemeen. Waarom zou zij Rutte aanvallen als ze met hem een kabinet wil vormen? De NOS wil dat niet, maar zij wel dus er zit iets niet goed.
Rutte? Maar dat is een mening, hopelijk ken je het verschil tussen een mening en een interpretatie.quote:Op dinsdag 7 september 2021 20:06 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Wie noemt ons land regelmatig 'een gaaf land'?
Ik erger mij aan de zichtbare naad in die panelen achter Hoekstra...quote:Op dinsdag 7 september 2021 20:05 schreef Raw85 het volgende:
Gokje vooraf: Hoekstra gaat net zoveel boeiends zeggen als die vastgelijmde stenen achter hem.
Dat is een feit.quote:Op dinsdag 7 september 2021 20:08 schreef Mondkapje het volgende:
[..]
Rutte? Maar dat is een mening, hopelijk ken je het verschil tussen een mening en een interpretatie.
Ik zou het zo mooi vinden als in de komende 5 jaar tijdens het debat plots minstens 1 kluit aarde los laat... het liefst recht achter de spreker.quote:Op dinsdag 7 september 2021 20:08 schreef Viltje het volgende:
[..]
Ik erger mij aan de zichtbare naad in die panelen achter Hoekstra...
Dat kost dan 200.000 euro
Rutte en wellicht dat Dijkhoff het ook een keer heeft gezegd maar die is al lang buiten beeld.quote:Op dinsdag 7 september 2021 20:06 schreef Raw85 het volgende:
[..]
Wie noemt ons land regelmatig 'een gaaf land'?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |