Zie dat Harris 1 setpoint had op eigen service in de 1e set.quote:Op woensdag 8 september 2021 21:07 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Denk het wel. Als is Harris ook slecht op de belangrijke punten.
Tiebreak ook wat onnodige fouten van Harris.quote:Op woensdag 8 september 2021 22:13 schreef GwaiLow het volgende:
[..]
Zie dat Harris 1 setpoint had op eigen service in de 1e set.
De tijd dat Zverev veel energie verspilde in eerste rondes van een toernooi/GrandSlam lijkt een beetje voorbij te zijn, he? Voorheen moest hij toch vanaf de eerste ronde al regelmatig een 5-setter spelen. En nu verliest hij eigenlijk nauwelijks meer een set. Zie dat hij in z'n afgelopen 15 duels maar 3 setjes heeft prijsgegeven.
Ja, ik vind het echt niks. Ik val er net in maar het ziet eruit als een trainingspartijtje voor Djokovic.quote:
Ja, inderdaad. En dat gebrul van hem op belangrijke momenten vind ik niks.quote:Op donderdag 9 september 2021 06:12 schreef macca728 het volgende:
Waarom zou je iemand aanmoedigen die zo superieur is ?
Ja, zeker.quote:Wel bizar na de eerste set 19 games, in 18 daarvan kreeg Djokovic tenminste 1 gamepoint (en hij pakte er 15)
Ja, ik hoop dat Zverev of Medvedev/A-A hem kan stoppen. Ik heb echt geen zin in dat gestoorde gebrul als hij het Grand Slam wint.quote:Op donderdag 9 september 2021 08:04 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Djoko weer de eerste set verloren. Hij lijkt zichzelf een uitdaging te willen geven.
Eerst Djokovic - Zverev, daarna Medvedev tegen de winnaar van Auger - Alliasimequote:Op donderdag 9 september 2021 14:33 schreef Federer-fan het volgende:
Met welke partij verwachten jullie dat ze vrijdag beginnen, Djokovic-Zverev of Auger-Alliasime-Medvedev? Ben benieuwd of daar een bepaalde logica/volgorde wordt gehanteerd.
O ja, het zijn natuurlijk drie partijen. Mijn fout. Ik dacht dat het er nog maar twee waren. Excuus.quote:Op donderdag 9 september 2021 14:35 schreef Alpha0 het volgende:
[..]
Eerst Auger - Alliasime, dan Djokovic - Zverev, daarna Medvedev - Alliasime
Misschien ooit, maar deze keer zie ik het hem niet doen.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:01 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
A-A wint nooit een finale.
Zou wel episch zijn als hij juist nu wintquote:Op donderdag 9 september 2021 15:01 schreef WismutVeilchen83 het volgende:
A-A wint nooit een finale.
Ja, maar ik had het helemaal episch gevonden als Djokovic vannacht gediskwalificeerd was geweest geworden.quote:Op donderdag 9 september 2021 15:44 schreef Norrage het volgende:
[..]
Zou wel episch zijn als hij juist nu wint
Deze zin is net Lucille Wernerquote:Op donderdag 9 september 2021 18:29 schreef Federer-fan het volgende:
[..]
Ja, maar ik had het helemaal episch gevonden als Djokovic vannacht gediskwalificeerd was geweest geworden.
Een collega van me praat va zo en ik vind het op z'n tijd wel aardig klinken.quote:Op donderdag 9 september 2021 18:29 schreef Wereldgozer het volgende:
[..]
Deze zin is net Lucille Werner
Dat is fijn! Was bang dat ze pas om 01.00 u. zouden beginnen. Dan kan ik misschien toch nog even slapen na Djokovic' partij.quote:Op donderdag 9 september 2021 21:26 schreef Sebastiaan92 het volgende:
Medvedev morgen om 21:00. Djoko om 1:00
Allebei buiten de top 50 ?quote:Op vrijdag 10 september 2021 02:13 schreef Szura het volgende:
Fernandez - Raducanu, dat zou wel een van de meeste bizarre match-ups ooit zijn in een GS-finale. Wie biedt er iets gekkers bij de vrouwtjes?
Recent staat me Pennetta - Vinci op de US Open nog bij, vrij laag geplaatst en ongeplaatst, maar met name Pennetta had toch wel al wat toernooien in de tas.quote:Op vrijdag 10 september 2021 02:14 schreef macca728 het volgende:
[..]
Allebei buiten de top 50 ?
buiten top 60 zelfs
Graf tegen Zvereva komt nog het dichtsbij qua leeftijd maar Graf was al nr 1 toenquote:Op vrijdag 10 september 2021 02:25 schreef Szura het volgende:
[..]
Recent staat me Pennetta - Vinci op de US Open nog bij, vrij laag geplaatst en ongeplaatst, maar met name Pennetta had toch wel al wat toernooien in de tas.
Zelfde voor Roland Garros dit jaar, met de in het enkelspel compleet onervaren en ongeplaatste Krejcikova tegen de laag geplaatste maar wel zeer ervaren Pavlyuchenkova.
Kan me niet heugen dat er twee zo onervaren en ongeplaatste speelsters tegenover elkaar stonden in een GS-finale.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |