Op zich is dat niet zo gek. Want er is wel een probleem met de vaccins. Je kan ondanks het vaccineren wel het covid virus nog doorgeven als je besmet bent. Dat reizen überhaupt mag is wat raar denk ik.quote:Op maandag 6 september 2021 12:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
die weigeren zelfs triple gevaccineerden uit Israel, dus heel chill is dat ook weer niet
Gaat niet lukken.quote:Op maandag 6 september 2021 12:03 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
In Israel krijgt men straks gewoon een Pfizer infuus aangelegd. 24/7 Pfizer door je aderen laten stromen!
Dan word je pas een antibody-superhuman!!
Dat heeft niets met virusbestrijding te maken, en alles met geopolitieke druk vanwege de vergelding op de andere kant op blokkeren van vrij reizenquote:Op maandag 6 september 2021 12:00 schreef Tarado het volgende:
[..]
die weigeren zelfs triple gevaccineerden uit Israel, dus heel chill is dat ook weer niet
Is toch niet zo gek? Veel landen leven op toerisme.quote:Op maandag 6 september 2021 12:03 schreef Megumi het volgende:
[..]
Op zich is dat niet zo gek. Want er is wel een probleem met de vaccins. Je kan ondanks het vaccineren wel het covid virus nog doorgeven als je besmet bent. Dat reizen überhaupt mag is wat raar denk ik.
grootste probleem bij hun is de vaccinatiegraad, ze begonnen voortvarend maar helaasquote:Op maandag 6 september 2021 12:03 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
In Israel krijgt men straks gewoon een Pfizer infuus aangelegd. 24/7 Pfizer door je aderen laten stromen!
Dan word je pas een antibody-superhuman!!
Lijkt me bijzonder sterk. Eén zo'n event zal nooit zo belangrijk geacht worden.quote:Op maandag 6 september 2021 09:29 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
Ik heb de indruk dat dat OMT advies is verlaat omdat ze willen afwachten of de poep de ventilator gaat raken deze week door Zandvoort. Zelf heb ik niet de indruk dat dat gaat gebeuren.
Kijk om je heen in de stad, daar heerst echt geen pandemiestemming. Vrijwel iedere buitenlander merkt het direct op als ze in Nederland zijn ('het is hier alsof er geen virus is'), dat zegt toch genoeg?quote:Op maandag 6 september 2021 12:00 schreef Molo het volgende:
[..]
Het oude leventje ja?
Nou, dat ben ik echt totaal niet met je eens. Was het maar het oude leventje
Reizen op zichzelf is niet per se het probleem. Sterker nog, reizen zorgt ervoor dat mensen zich laten testen wat het de facto misschien zelfs veiliger maakt in sommige gevallen.quote:Op maandag 6 september 2021 12:03 schreef Megumi het volgende:
Dat reizen überhaupt mag is wat raar denk ik.
Door het reizen heeft het covid virus zich wereldwijd kunnen verspreiden.quote:Op maandag 6 september 2021 12:12 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Reizen op zichzelf is niet per se het probleem. Sterker nog, reizen zorgt ervoor dat mensen zich laten testen wat het de facto misschien zelfs veiliger maakt in sommige gevallen.
Het wordt pas een probleem als er door reizen veel import/export ontstaat. Maar als landen een vrijwel vergelijkbare verspreiding hebben maakt het niet zoveel uit of je van Maastricht naar Aken reist of van Maastricht naar Utrecht.
Melaats dusquote:Op maandag 6 september 2021 11:51 schreef Megumi het volgende:
[..]
Als iedereen zich laat vaccineren kunnen we weer naar een vorm van normaal leven. Dat is de oplossing. Ik zie antivaxxers meer als wolven die gevaarlijk zijn voor de schapen.
quote:Op maandag 6 september 2021 12:12 schreef Kickinalfa het volgende:
Lief dagboek,
Zojuist een zelftest geprobeerd die ik van Hugo heb gekregen.
De instructies waren zo onduidelijk dat het al misging bij stap 1.
Daarna maar de prullenbak in gesmeten.
Daarom:quote:Op maandag 6 september 2021 12:13 schreef Megumi het volgende:
[..]
Door het reizen heeft het covid virus zich wereldwijd kunnen verspreiden.
Inmiddels is het overal al, dus dan krijgt het reizen een andere dimensie.quote:Op maandag 6 september 2021 12:12 schreef DireStraits7 het volgende:
Het wordt pas een probleem als er door reizen veel import/export ontstaat.
Dat is wat je zíet jaquote:Op maandag 6 september 2021 12:10 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Kijk om je heen in de stad, daar heerst echt geen pandemiestemming. Vrijwel iedere buitenlander merkt het direct op als ze in Nederland zijn ('het is hier alsof er geen virus is'), dat zegt toch genoeg?
Las dat dezelfde tests zijn als ik zaterdag op Schiphol in mijn handen gedrukt kreeg ligt dat volledig aan jou vrees ik. Het staat echt bijzonder duidelijk beschreven daarquote:Op maandag 6 september 2021 12:12 schreef Kickinalfa het volgende:
Lief dagboek,
Zojuist een zelftest geprobeerd die ik van Hugo heb gekregen.
De instructies waren zo onduidelijk dat het al misging bij stap 1.
Daarna maar de prullenbak in gesmeten.
Vandaar dat er hier op FOK! dagelijks mensen zijn die berichten plaatsen als 'corona bestaat alleen nog op dit subforum'.quote:Op maandag 6 september 2021 12:15 schreef Molo het volgende:
[..]
Dat is wat je zíet ja
Onder die oppervlakte zijn er nog zat beperkingen en aanpassingen die mensen raken.
Die moeten wmb gewoon óók allemaal wel. Hoe onzichtbaar voor sommigen ook
Dat kan toch beide bestaan? Of betwist je dat nou?quote:Op maandag 6 september 2021 12:16 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Vandaar dat er hier op FOK! dagelijks mensen zijn die berichten plaatsen als 'corona bestaat alleen nog op dit subforum'.
Had je gisteren beter niet in A'dam geweestquote:Op maandag 6 september 2021 12:10 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Kijk om je heen in de stad, daar heerst echt geen pandemiestemming. Vrijwel iedere buitenlander merkt het direct op als ze in Nederland zijn ('het is hier alsof er geen virus is'), dat zegt toch genoeg?
Ik kan moeilijk niet naar huis gaan.quote:Op maandag 6 september 2021 12:17 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Had je gisteren beter niet in A'dam geweest
Hadden we maar in 2019 een ban op reizen ingesteldquote:Op maandag 6 september 2021 12:13 schreef Megumi het volgende:
[..]
Door het reizen heeft het covid virus zich wereldwijd kunnen verspreiden.
Waarvoor moet de wet precies aangepast worden dan? Niet voor de anderhalve meter en ook niet voor die toegangsbewijzen. Ik vind het smoesjes.quote:Op maandag 6 september 2021 12:07 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Lijkt me bijzonder sterk. Eén zo'n event zal nooit zo belangrijk geacht worden.
Realistischer zou zijn dat ze het effect van het openen van de scholen af willen wachten, o.a. ook het (deels) (her)openen van het hoger onderwijs. Maar goed, als ze dat echt hadden willen doen zouden ze het niet met vijf dagen verschuiven (maar een langere periode) en zouden ze niet zo'n rare juridische smoes verzinnen. Volgens mij is de realiteit eenvoudiger: namelijk dat ze zich weeral eens verkeken hebben op de hoeveelheid werk die zo'n wetsaanpassing kost en toen dachten 'oh kut, daar hadden we eigenlijk een week eerder mee moeten beginnen'.
Ik zeg ook helemaal niet dat er geen beperkingen zijn. Wel dat voor het overgrote deel van de Nederlanders er nauwelijks nog beperkingen zijn, of ze in ieder geval niet als zodanig gevoeld worden.quote:Op maandag 6 september 2021 12:17 schreef Molo het volgende:
Als het je persoonlijk niet raakt zie je het wellicht niet nee. Maakt niet dat het allemaal als vanouds is en beperkingen/veranderingen niet meer bestaan
Ik ervaar het ook wel een beetje zo.quote:Op maandag 6 september 2021 12:15 schreef Molo het volgende:
[..]
Dat is wat je zíet ja
Onder die oppervlakte zijn er nog zat beperkingen en aanpassingen die mensen raken.
Die moeten wmb gewoon óók allemaal wel. Hoe onzichtbaar voor sommigen ook
Blijkbaar wel.quote:Op maandag 6 september 2021 12:21 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Waarvoor moet de wet precies aangepast worden dan? [b]Niet voor de anderhalve meter en ook niet voor die toegangsbewijzen. Ik vind het smoesjes.
Heel maatschappelijk teleurgesteld Nederland was weer op pad ja.quote:Op maandag 6 september 2021 12:20 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik kan moeilijk niet naar huis gaan.
Overigens was dat protest veel breder dan corona, het ging ook over wonen, de politiek etc.
En de beelden doen niet onder voor de beelden van Zandvoort. Dat was 'gewoon' een gemoedelijke optocht. Zonder context zou je zo zeggen dat deze mensen op weg zijn naar de F1:
[ afbeelding ]
Dat maakt de opmerking er dan niet echt handiger opquote:Op maandag 6 september 2021 12:20 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik kan moeilijk niet naar huis gaan.
Overigens was dat protest veel breder dan corona, het ging ook over wonen, de politiek etc.
En de beelden doen niet onder voor de beelden van Zandvoort. Dat was 'gewoon' een gemoedelijke optocht. Zonder context zou je zo zeggen dat deze mensen op weg zijn naar de F1:
[ afbeelding ]
quote:Op maandag 6 september 2021 12:22 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Blijkbaar wel.
"Hoewel het aantal positieve tests en ziekenhuisopnames sindsdien niet gestegen zijn, wordt 20 september waarschijnlijk niet gehaald. Dat komt doordat de wet aangepast moet worden om de afstandsmaatregelen te mogen schrappen, wat niet voor 20 september voltooid kan zijn."
AMVB.quote:Indien naar het oordeel van Onze Ministers gelet op het in artikel 58b, eerste lid, genoemde doel de veilige afstand kan worden verkleind of op nihil kan worden gesteld, wordt zo spoedig mogelijk een voordracht gedaan voor een daartoe vast te stellen algemene maatregel van bestuur.
Ik moest een buisje in het "werkstation" doen.quote:Op maandag 6 september 2021 12:16 schreef Molo het volgende:
[..]
Las dat dezelfde tests zijn als ik zaterdag op Schiphol in mijn handen gedrukt kreeg ligt dat volledig aan jou vrees ik. Het staat echt bijzonder duidelijk beschreven daar
Wat lukte er niet dan?
Des te meer redenen om wél die diepere beperkingen die blijkbaar door weinig mensen worden gevoeld aan te blijven sprekenquote:Op maandag 6 september 2021 12:21 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik zeg ook helemaal niet dat er geen beperkingen zijn. Wel dat voor het overgrote deel van de Nederlanders er nauwelijks nog beperkingen zijn, of ze in ieder geval niet als zodanig gevoeld worden.
Krijgen we ook QR codes voor.quote:Op maandag 6 september 2021 12:24 schreef capricia het volgende:
Wat ik wel vervelend vind is dat er te weinig horeca personeel is.
Dat is wat ik nu nog het meeste merk van corona.
Eerder de maatregelen genomen die Taiwan nam. Maar zeker bij Hugo en Rutte gaat de economie altijd voor op de volksgezondheid.quote:Op maandag 6 september 2021 12:20 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Hadden we maar in 2019 een ban op reizen ingesteld
Ja.quote:
Stonden er plaatjes bij?quote:Op maandag 6 september 2021 12:23 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Ik moest een buisje in het "werkstation" doen.
De opsluitwet werd gerealiseerd in 1 middag.quote:Op maandag 6 september 2021 12:22 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Blijkbaar wel.
"Hoewel het aantal positieve tests en ziekenhuisopnames sindsdien niet gestegen zijn, wordt 20 september waarschijnlijk niet gehaald. Dat komt doordat de wet aangepast moet worden om de afstandsmaatregelen te mogen schrappen, wat niet voor 20 september voltooid kan zijn."
Ze hadden het voornemen gewoon al veel eerder moeten opstarten. het is een beetje BNW maar er komt straks vast als resultaat uit, we zien dat de griepperiode in de buurt komt, en de zorgbelasting is nog steeds hoog, daarom lijkt het ons niet verstandig op dit moment verdere versoepelingen in te voeren, naast de minimale aanpassing op de basisscholen, tot over 2 weken.quote:Op maandag 6 september 2021 12:22 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Blijkbaar wel.
"Hoewel het aantal positieve tests en ziekenhuisopnames sindsdien niet gestegen zijn, wordt 20 september waarschijnlijk niet gehaald. Dat komt doordat de wet aangepast moet worden om de afstandsmaatregelen te mogen schrappen, wat niet voor 20 september voltooid kan zijn."
Ik las dat die QR-codes een uitstekend alternatief daarvoor zijn. Ik vind het ook ideaal. Wel irritant alleen als je bij ieder rondje moet afrekenen i.p.v. één keer aan het einde.quote:Op maandag 6 september 2021 12:24 schreef capricia het volgende:
Wat ik wel vervelend vind is dat er te weinig horeca personeel is.
Dat is wat ik nu nog het meeste merk van corona.
Jazeker iets met 2 gaatjes maar het enige wat erop leek wat in het pakketje zat was iets met 1 gaatje waar overigens ook geen buisje in past.quote:
quote:Op maandag 6 september 2021 12:26 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
De opsluitwet werd gerealiseerd in 1 middag.
En het afschaffen van iets hebben we weken voor nodig?
Dan maar naar de GGD om onder begeleiding te ondergaanquote:Op maandag 6 september 2021 12:26 schreef Kickinalfa het volgende:
[..]
Jazeker iets met 2 gaatjes maar het enige wat erop leek wat in het pakketje zat was iets met 1 gaatje waar overigens ook geen buisje in past.
Ja, raar zeg.quote:Op maandag 6 september 2021 12:24 schreef capricia het volgende:
Wat ik wel vervelend vind is dat er te weinig horeca personeel is.
Dat is wat ik nu nog het meeste merk van corona.
Ligt aan het etablissement, wanneer je precies moet afrekenen.quote:Op maandag 6 september 2021 12:26 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik las dat die QR-codes een uitstekend alternatief daarvoor zijn. Ik vind het ook ideaal. Wel irritant alleen als je bij ieder rondje moet afrekenen i.p.v. één keer aan het einde.
In de categorie klein leed vind ik dat ook behoorlijk storend jaquote:Op maandag 6 september 2021 12:26 schreef DireStraits7 het volgende:
[..]
Ik las dat die QR-codes een uitstekend alternatief daarvoor zijn. Ik vind het ook ideaal. Wel irritant alleen als je bij ieder rondje moet afrekenen i.p.v. één keer aan het einde.
Wel fijn dat het is voor het schrappen ervanquote:Op maandag 6 september 2021 12:22 schreef DireStraits7 het volgende:
Dat komt doordat de wet aangepast moet worden om de afstandsmaatregelen te mogen schrappen, wat niet voor 20 september voltooid kan zijn."
Met dat laatste heb ik eigenlijk nooit last gehad. Eigenlijk de enige keer dat ik gemerkt heb dat het vervelend wordt is juist als er géén QR-code is en je domweg lang moet wachten tot je geholpen wordt.quote:Op maandag 6 september 2021 12:27 schreef capricia het volgende:
[..]
Ligt aan het etablissement, wanneer je precies moet afrekenen.
Maar ook met QR code op de tafel kan het uitserveren flink in de soep lopen.
Horeca is het met je eens.quote:Op maandag 6 september 2021 12:25 schreef Megumi het volgende:
[..]
Eerder de maatregelen genomen die Taiwan nam. Maar zeker bij Hugo en Rutte gaat de economie altijd voor op de volksgezondheid.
Bij een aantal sectoren wordt nu pijnlijk duidelijk hoezeer we afhankelijk zijn van half slavenarbeid.quote:Op maandag 6 september 2021 12:27 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Ja, raar zeg.
Zou haast denken dat men niet meer in de horeca wil werken. Snap niet waarom. Vele buitenlandse toeristen die een goede fooi geven.
(een deel van deze opmerking heb ik wellicht geknipt uit 2019)
Dit is dus nu het enige wat ik nog vervelend vind en merk aan corona.quote:Op maandag 6 september 2021 12:28 schreef trein2000 het volgende:
[..]
In de categorie klein leed vind ik dat ook behoorlijk storend ja
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |