Ik vraag me bij de Jonge altijd af of hij het ter plekke bedenkt en niet voor zich kan houden of dat dit al lang en breed besproken is met Rutte en Grapperhaus.quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:09 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Yep. En hij gaat van een koude kermis thuiskomen.
Het leuke van incompetent zijn is dat je niet kan kiezen wanneer je het wel en niet bentquote:Op zaterdag 4 september 2021 11:14 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik vraag me bij de Jonge altijd af of hij het ter plekke bedenkt en niet voor zich kan houden of dat dit al lang en breed besproken is met Rutte en Grapperhaus.
Er gebeurt op dat hele Binnenhof niks zonder dat Rutte het weet. En zo wel dan vliegt het servies door het Torentje. Er zijn al zo veel onafhankelijke getuigenissen dat Rutte zo’n enorme controlfreak is. Dit is gewoon afgesproken werk.quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:14 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik vraag me bij de Jonge altijd af of hij het ter plekke bedenkt en niet voor zich kan houden of dat dit al lang en breed besproken is met Rutte en Grapperhaus.
Het is een performance artist, denk dat we straks raar opkijken als blijkt dat het gewoon een typetje is van die ene van Baantjer.quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:14 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ik vraag me bij de Jonge altijd af of hij het ter plekke bedenkt en niet voor zich kan houden
Hoezo? Met de huidige plannen is vaccinatie net zo goed als testbewijs, toch?quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:25 schreef Discombobulate het volgende:
Zal wel gewoon een testsamenleving worden ben ik bang. Vaccin heb ik in ieder geval voor jan lul genomen.
Dus met de risico's ter plaatse heeft het dan weinig van doen, nachtclubs e.d. uitgezonderd. Dat wisten we natuurlijk al maar het is in ieder geval al iets dat hij hier kleur bekent.quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:07 schreef Tijn het volgende:
[..]
Dat heeft De Jonge gisteren ook precies zo gezegd: het breed invoeren van TvT wordt gedaan in een poging de vaccinatiegraad op te krikken.
Die van de evenementensector waren acceptabel. De rest was bedenkelijk.quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:34 schreef Scrummie het volgende:
Zijn er ook demonstraties/protesten die niet door die totaalidioten georganiseerd worden? Ik begin steeds meer zin te krijgen.
Ja eens, alleen ik zoek dan specifiek gericht op vaccinatiedwang/testsamenleving, maar volgens mij zit je dan al vrij snel in de idiotenhoek. Wel lekker voor de regering zo, bij die groep willen mensen zich niet aansluiten, en verder is het vrij stil en rustig.quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:37 schreef maan_man het volgende:
[..]
Die van de evenementensector waren acceptabel. De rest was bedenkelijk.
11 september weer unmute-us meende ik. Is overigens meer een verkapt festival maar in ieder geval zonder totaalidiotenquote:Op zaterdag 4 september 2021 11:34 schreef Scrummie het volgende:
Zijn er ook demonstraties/protesten die niet door die totaalidioten georganiseerd worden? Ik begin steeds meer zin te krijgen.
Dat is lekker van de regering en wat ook lekker is voor de regering is het totaal uit de klauwen lopen van de protesten tegen de avondklok en de harde reprimandes. Maakt mensen terughoudender om de straat op te gaan.quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:39 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Ja eens, alleen ik zoek dan specifiek gericht op vaccinatiedwang/testsamenleving, maar volgens mij zit je dan al vrij snel in de idiotenhoek. Wel lekker voor de regering zo, bij die groep willen mensen zich niet aansluiten, en verder is het vrij stil en rustig.
Dat zal dan wel gecombineerd worden met alleen naar buiten mogen bij het kunnen tonen van een bewijsje of negatieve test. En natuurlijk tegen die tijd geen uitzondering meer voor mensen die voor hun werk zo laat nog naar buiten moeten, want ja veiligheid voor je collega-thuisbezorgdtieners enzo.quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:43 schreef dick_laurent het volgende:
Owja de avondklok..... sjeeminee...![]()
Zou die ooit weer ingevoerd gaan worden?![]()
Ik ben op dit moment op vakantie in Frankrijk en de drukte op het marktplein met terrasjes en de danstent bij de rivier, allemaal zonder controle, doen me denken dat in de uitvoer het allemaal wel meevalt.quote:Op zaterdag 4 september 2021 10:59 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Ja, dit. En zeker als je ziet dat er in landen als Frankrijk al wordt geïnvesteerd in zaken als QR-scanners bij de deur, dan suggereert dat niet dat we er over 2 maanden weer vanaf zijn.
Dat was het toch altijd al met TvT? Ik zie het verschil niet goed.quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:29 schreef miss_sly het volgende:
[..]
Hoezo? Met de huidige plannen is vaccinatie net zo goed als testbewijs, toch?
Dragen mensen mondkapjes? Toen wij er waren (juli) was het buiten op drukke plekken iig nog verplicht en hield vrijwel iedereen zich er aan.quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:46 schreef popje het volgende:
[..]
Ik ben op dit moment op vakantie in Frankrijk en de drukte op het marktplein met terrasjes en de danstent bij de rivier, allemaal zonder controle, doen me denken dat in de uitvoer het allemaal wel meevalt.
Spijt dat ik bij de eerste niet was. Zag er leuk uit, geen gekkies ook.quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:40 schreef galantis het volgende:
[..]
11 september weer unmute-us meende ik. Is overigens meer een verkapt festival maar in ieder geval zonder totaalidioten
Waarschijnlijk is burgerlijke ongehoorzaamheid de beste wijze van "protesteren" tegen de testsamenleving voor niet halvegaren. Gewoon vrienden bij je thuis uitnodigen voor een etentje ipv uit eten gaan, bij vrienden in de tuin zitten en speciaalbiertjes proeven ipv het café in te gaan, illegale raves ipv festivals enz.quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:34 schreef Scrummie het volgende:
Zijn er ook demonstraties/protesten die niet door die totaalidioten georganiseerd worden? Ik begin steeds meer zin te krijgen.
voor de kroegen telt het nog toch?quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:43 schreef dick_laurent het volgende:
Owja de avondklok..... sjeeminee...![]()
Zou die ooit weer ingevoerd gaan worden?![]()
Dat is zo ongeveer de definitie van drang.quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:32 schreef speknek het volgende:
Ja je hebt het juist niet voor Jan lul genomen want je kan overal doorlopen in plaats van elke keer plannen wanneer je iets gaat doen en van tevoren een testafspraak maken en betalen.
Toen wij in Parijs waren was het buiten niet verplicht. Enkel voor veel binnen ruimtes. Je zag ze buiten amper, ook niet bij drukke toeristenplekken. Ja, enkele mensen die er mee liepen misschien, maar niet veel meer dan vóór Corona.quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:48 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Dragen mensen mondkapjes? Toen wij er waren (juli) was het buiten op drukke plekken iig nog verplicht en hield vrijwel iedereen zich er aan.
Dat viel mij ook op toen ik met mijn zoon daar was in juli. Nog best veel ouderen. Toen kon dat nog liggen aan wachten op Jansen.quote:Op zaterdag 4 september 2021 11:20 schreef miss_sly het volgende:
Wij waren vanochtend op een vaccinatielocatie en behalve echt vee jongeren tussen 12 en 17 zat er ook een ouder echtpaar van minstens 70. Toch bijzonder dat deze mensen pas zo laat zijn gaan vaccineren. Ik zou dan zo graag eens even met ze praten om te horen hoe dat zo gelopen is.
Wij zijn toen in Sarlat nog boos door een agent aangesproken buiten op een markt waar het wat drukker was omdat we 'm niet op hadden.quote:Op zaterdag 4 september 2021 12:28 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Toen wij in Parijs waren was het buiten niet verplicht. Enkel voor veel binnen ruimtes. Je zag ze buiten amper, ook niet bij drukke toeristenplekken. Ja, enkele mensen die er mee liepen misschien, maar niet veel meer dan vóór Corona.
Pff. Blij dat die verplichting er in ieder geval niet was toen wij er waren. Ook in Porto was het vooral een vrijblijvend advies in de buitenlucht. Daar droegen er wel meer mensen eentje though, maar het was tenminste vrije keuze. Wij lopen enorm veel in de buitenlucht; het zou de vakantie wel iets minder hebben gemaakt als we er dan continue eentje op zouden moeten.quote:Op zaterdag 4 september 2021 12:30 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Wij zijn toen in Sarlat nog boos door een agent aangesproken buiten op een markt waar het wat drukker was omdat we 'm niet op hadden.
Either way vind ik die dingen killing. En dan heb ik nog heel weinig recht van klagen, want ik denk in de afgelopen anderhalf jaar is het langste dat ik zo'n ding op heb moeten houden misschien een half uur geweest, aangezien ik thuis werk en dus nooit in ov kom en winkels ben ik ook zelden langer dan 20 minuten binnen.quote:Op zaterdag 4 september 2021 12:33 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Pff. Blij dat die verplichting er in ieder geval niet was toen wij er waren. Ook in Porto was het vooral een vrijblijvend advies in de buitenlucht. Daar droegen er wel meer mensen eentje though, maar het was tenminste vrije keuze. Wij lopen enorm veel in de buitenlucht; het zou de vakantie wel iets minder hebben gemaakt als we er dan continue eentje op zouden moeten.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |