Hmm, ik lees wel vaak hier dat de man-vrouw verhouding op de apps nogal schreef is, waardoor de vrouw "meer waard" wordt. Misschien heeft dat ook wel invloed op de league verdeling?quote:Op woensdag 8 september 2021 08:35 schreef Autoscooter het volgende:
Maargoed, dat ik enkel door vrouwen word benaderd die ik niet interessant genoeg vind, is ook iets dat ik op mezelf zou moeten betrekken. Immers : grote kans dat het ook iets zegt over mijzelf, en misschien overschat ik mijzelf ook wel op bepaalde onderdelen? Aan de andere kant heeft het wellicht ook deels te maken met een bepaald mechanisme. Zowel in real life als op tinder ben ik erg ''ontvangend''. Ik wacht tot een vrouw interesse in mij toont of mij een like geeft, en daaruit ga ik vervolgens filteren. Zelf benader ik nooit vrouwen die ik zelf wél interessant vind, vanuit de presumptie dat als ze interesse in mij hadden gehad, ik dit wel al gemerkt zou hebben.
Daardoor blijft de zoektocht naar mijn vrouwelijke equivalent vooralsnog een lastige...
Wat heeft het dan voor zin om te zeggen tegen iemand "Je moet wel in je league kijken" als dat toch maar relatief is?quote:Op woensdag 8 september 2021 14:45 schreef Hineni het volgende:
Of iemand wel of niet je League is is toch ook maar een mening?
Volgens hoe jij daarstraks definieerde wél ja, omdat je achteraf pas weet of iemand in je league zit volgens jou. En aangezien het klikte, zat zij in jouw league. Daarom zei ik ook het lijkt op een tautologie, iemand zit wel of niet in je league omdat diegene wel of niet in je league zit.quote:Was deze vrouw nu wel of niet in mijn League? Zeg het maar
Het is niet iets absoluuts? Meer een "weet waar je aan begint" suggestie?quote:Op woensdag 8 september 2021 14:54 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Wat heeft het dan voor zin om te zeggen tegen iemand "Je moet wel in je league kijken" als dat toch maar relatief is?
Ze dumpte me ook. Ik dacht van te voren dat ze out of my league zou zijn. Had ik uiteindelijk toch gelijk? Of was ik gedegradeerd of was ze gepromoveerd. Hoe je het wil zien.quote:[..]
Volgens hoe jij daarstraks definieerde wél ja, omdat je achteraf pas weet of iemand in je league zit volgens jou. En aangezien het klikte, zat zij in jouw league. Daarom zei ik ook het lijkt op een tautologie, iemand zit wel of niet in je league omdat diegene wel of niet in je league zit.
Ja de league is nogal subjectief. Er spelen veel factoren mee, sommige compenseren elkaar (bv geld en uiterlijk, de rijke lelijke man zit dan toch in de zelfde league als de bloedmooie golddigger?) en niet iedereen vindt alle factoren even belangrijk, bv innerlijk vs uiterlijk.quote:Op woensdag 8 september 2021 14:54 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Wat heeft het dan voor zin om te zeggen tegen iemand "Je moet wel in je league kijken" als dat toch maar relatief is?
[..]
Ja, dit dus.quote:Op woensdag 8 september 2021 15:12 schreef Avianflu het volgende:
Is het niet meer wel/niet bij elkaar passen in plaats van “League”?
Het is toch vrij logisch dat als je zelf heel erg sportief bent en veel bezig bent met gezonde voeding dat je iemand die dat duidelijk niet is niet aantrekkelijk vindt.
Om maar een voorbeeld te noemen, het is denk ik belangrijk dat je enigszins dezelfde prioriteiten en levensstijl hebt.
Nee hoor, ik heb ballen genoeg om een 22 jarige lekkere jongen mee uit te vragen. Maar wat moet die met een oude vrouwquote:Op woensdag 8 september 2021 16:08 schreef Tyranoesauroes het volgende:
Betekend 'out of my league' eigenlijk niet gewoon 'niet genoeg ballen hebben om meer mee te doen / uit te vragen / whatever' en dat je iemand meer waarde toe beoordeeld dan je eigenlijk zou moeten doen?![]()
'Putting [her/him] on a pedestal' als het ware.
Tuurlijk, sommige mensen zijn heel knap of intelligent of hebben een bepaalde aura die heel indrukwekkend kan zijn maar uiteindelijk zijn het ook maar mensen met struggles en gebreken en moeten we allemaal poepen na een blik bruine bonen.
Niet dat ik snel op iemand afstap hoor, maar uiteindelijk zijn het allemaal zelfopgelegde regeltjes die we onszelf wijs maken die eigenlijk totaal onzin zijn.
Toch zijn er veel jongens die dromen van een oudere vrouw. Zelf deed ik dat ook.quote:Op woensdag 8 september 2021 16:22 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Nee hoor, ik heb ballen genoeg om een 22 jarige lekkere jongen mee uit te vragen. Maar wat moet die met een oude vrouw
Out of my league dus (en nee ik heb het niet over de 22 jarige die eens een 40+ wil hebben voor een nachtje).
Iedereen hoort ergens wel in een vijvertje thuis, in die vijver zwemmen best veel soorten vissen. Maar als je als zoetwatervis wil gaan zwemmen in het zoutwater.. ja dan weet je wat er gaat gebeuren.
De vijver is jouw league, jouw speelveld.
Ps: heb zelf ook echt totaal geen interesse of behoefte in een 22 jarige hoor
Ja maar niet voor een relatie neem ik aan?quote:Op woensdag 8 september 2021 16:29 schreef LXIV het volgende:
[..]
Toch zijn er veel jongens die dromen van een oudere vrouw. Zelf deed ik dat ook.
22 en 44 is wel veel voor een serieuze relatie. Zeker man-vrouwquote:Op woensdag 8 september 2021 16:29 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ja maar niet voor een relatie neem ik aan?
Ja dat bedoel ik dusquote:Op woensdag 8 september 2021 16:30 schreef LXIV het volgende:
[..]
22 en 44 is wel veel voor een serieuze relatie. Zeker man-vrouw
Maar als je zelf niet op mensen van je eigen leeftijd valt, gaat het moeilijk worden. Dus dan moet je toch zoeken naar die 22-jarige die op 44-jarigen valt, dat is dan je leaguequote:Op woensdag 8 september 2021 16:33 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Ja dat bedoel ik dus![]()
Er zal vast interesse genoeg zijn voor een avontuurtje, maar het echte werk zit er niet in.
Edit: vrouw-man ook (maar daar zullen de mannen het vast niet mee eens zijn)
Hm ik denk dat ik een andere betekenis ken van het woord leaguequote:Op woensdag 8 september 2021 17:16 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Maar als je zelf niet op mensen van je eigen leeftijd valt, gaat het moeilijk worden. Dus dan moet je toch zoeken naar die 22-jarige die op 44-jarigen valt, dat is dan je leagueDus wat Avianflu zegt, je league is iemand die bij je past.
In Tinder kun je leeftijdsgrenzen instellen, dat is al een begin bij bepaling van je league. In paiq wordt mijn quiz ook door 50plussers ingevuld, daar reageer ik niet op, omdat ik ze te oud vind, maar kan natuurlijk goed dat een leeftijdsgenoot van me dat wel gewoon ziet zitten, dus prima dat ze het proberen. En soms inderdaad ook reacties van 20-jarigen, die sla ik ook maar over(en met meerdere reacties per dag reageer ik sowieso niet op iedereen die mn quiz invult, maar de antwoorden zijn wel leuk om te lezen)
Ah ja, dat is ook deels wel wat ik bedoel als ik het over league heb. Maar als iemand zegt je moet mensen uit je league liken, dan definieer ik league liever als je moet mensen die je leuk vindt liken, want:quote:Op woensdag 8 september 2021 17:22 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Hm ik denk dat ik een andere betekenis ken van het woord league
Je league is toch het veld waar je in hoort en waar anderen je in 'geplaatst' hebben zeg maar? Bijna zoals die cijfers: je bent een 6, 7, 8 of wat dan ook. Je mag jezelf geen nummer of rang geven, je omgeving bepaalt in welke rang je zit.
En als je dan nooit een match hebt, kun je gewoon pech hebben en dat accepteren, of moet je je wensen een beetje aanpassen.quote:Op woensdag 8 september 2021 17:31 schreef Discombobulate het volgende:
Ik denk dat het woord en begrip van 'league' veel te arbitrair en subjectief is, kun je beter niet meer gebruiken. Iemand past bij je of niet. Dat kan een veel te knap iemand zijn, iemand van tien jaar ouder, iemand met totaal andere interesses, etc. Wie ik een 9 vind kan de ander een 5 vinden. Iemand kan mij een 9 vinden terwijl mijn vrienden voor een 7 gaan, whatever. Het is allemaal veel te subjectief dat je amper een discussie kunt voeren. Er is helemaal geen basis.
Idd zoals Avianflu zegt, je league is iemand die bij je past. Dit weet je altijd pas achteraf, dus is het zinloos om daarvoor bij jezelf af te vragen wat je league is.
Meestal beoordeelt de ander datquote:Op woensdag 8 september 2021 17:51 schreef Hineni het volgende:
Ik ben geen cijfer maar gewoon Premium.
Het is maar hoe je het bekijkt. Ik snap dat de term ''league'' wat weerstand kan oproepen omdat het wat objectiverends heeft, maar ik denk wel dat de dating markt in de essentie zo werkt.quote:Op woensdag 8 september 2021 14:45 schreef Hineni het volgende:
[..]
Of iemand wel of niet je League is is toch ook maar een mening?
En oudere vrouwen dromen van een jongere man. Ik zie 50+ers op mijn profiel bij Lexa kijken en ook op Tinder Gold zag ik dat ik door 50+ers naar rechts werd geswiped.quote:Op woensdag 8 september 2021 16:29 schreef LXIV het volgende:
[..]
Toch zijn er veel jongens die dromen van een oudere vrouw. Zelf deed ik dat ook.
Laat je tekst tweaken door de vrouwelijke fokkers, dat was voor mij een succes.quote:Op donderdag 9 september 2021 16:58 schreef Ypmaha het volgende:
Ik heb al een hele tijd geen likes gehad op Happn. Ik heb meerdere foto's, Gemiddelde profieltekst, maar zonder succes. Iemand een verklaring?
Dit!!quote:Op donderdag 9 september 2021 17:07 schreef LXIV het volgende:
[..]
Laat je tekst tweaken door de vrouwelijke fokkers, dat was voor mij een succes.
Het is eigenlijk niet meer dan een zin. Kijken vrouwen echt naar een profieltekst, of vooral foto's? Of allebei? Anders moet ik hem even uitbreidenquote:
Beiden! De tekst kan het maken of breken.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:26 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Het is eigenlijk niet meer dan een zin. Kijken vrouwen echt naar een profieltekst, of vooral foto's? Of allebei? Anders moet ik hem even uitbreiden
"Techneut die houdt van films, whisky, en piano spelen" Met drie foto'squote:Op donderdag 9 september 2021 17:27 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Beiden! De tekst kan het maken of breken.
Wat heb je er bij staan? (Hopelijk niet hetzelfde als hier op FOK!)
Hm.. ik zou de techneut en zeker de piano wel interessant vinden. Maar ik denk eerlijk gezegd niet dat deze zin veel hartjes sneller laat slaan.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:30 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
"Techneut die houdt van films, whisky, en piano spelen"
Maakt niet uit eigenlijk, maar volgens mij zet niemand in hun profiel dat ze een ONS willen, maar alleen een serieuze relatiequote:Op donderdag 9 september 2021 17:32 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Hm.. ik zou de techneut en zeker de piano wel interessant vinden. Maar ik denk eerlijk gezegd niet dat deze zin veel hartjes sneller laat slaan.
Wat wil je eigenlijk? Relatie? ONS? En hoe oud ben je?
Ik denk dat het voor een ONS niets is, niet erg prikkelend zeg maar... Voor een relatie misschien wel. Dat sluit toch al volk uit wat daar niets mee heeft.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:34 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Maakt niet uit eigenlijk, maar volgens mij zet niemand in hun profiel dat ze een ONS willen, maar alleen een serieuze relatieIk ben 30.
Jawel hoor, dat staat er vaak genoeg in!quote:Op donderdag 9 september 2021 17:34 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Maakt niet uit eigenlijk, maar volgens mij zet niemand in hun profiel dat ze een ONS willen, maar alleen een serieuze relatieIk ben 30.
Ik kan niet zien op hoeveel km hij staat ingesteld. Maar ik woon 50km van mijn werk, dus kom wel buiten de deur.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:40 schreef MizzezAmy het volgende:
[..]
Jawel hoor, dat staat er vaak genoeg in!
Ik sprak laatst een vriendin en zij was verbaasd dat ik de teksten lees, deed zij namelijk nooit.
Maar als het Happn is, dan moet je je toch in de buurt van mensen begeven? Heb je je afstandsinstellingen ruim staan? En begeef je je ook nog wel eens buiten de deur? (met corona kom je toch op minder plekken, of zijn de plekken minder druk, misschien speelt dat ook mee)
Nee ook nietquote:Op donderdag 9 september 2021 17:47 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Ik kan niet zien op hoeveel km hij staat ingesteld. Maar ik woon 50km van mijn werk, dus kom wel buiten de deur.
Wat vinden jullie hiervan: "Ik heb een dikke wagen (peugeot 108) en breng ons overal naartoe"?
Dat klopt denk ik wel wat je schrijft. Ook omdat mensen zichzelf soms niet hetzelfde beoordelen (zowel in positieve als negatieve zin) als hun omgeving dat doet.quote:Op donderdag 9 september 2021 13:45 schreef Autoscooter het volgende:
[..]
Wat betreft jouw voorbeeld met het meisje straalt het op mij ook wel uit dat zij out of your league was. Vaak geeft je gevoel wat dat betreft toch signalen af. Dat hoeft niet te betekenen dat je nooit met iemand uit een andere league kan daten of zoenen, of zelfs niet dat het nooit kan werken. Maar het is wel een indicator.
Hoewel ik de humor ervan wel zou kunnen waarderen.quote:
Eentje van mijn gezicht (lachend). Eentje in de fitness, eentje in de auto van een vriend van me achter het stuur, en eentje op de volkstuin van mijn ouders, maar daar twijfel ik nog over. Het is opzich wel een grappige fotoquote:Op donderdag 9 september 2021 17:54 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Hoewel ik de humor ervan wel zou kunnen waarderen.
Wat voor foto heb je? Pasfoto-type? Full body? Iets waar je een vis of drankje vast hebt? Zonnebril op?
Klinkt het stom als ik zeg dat de tekst bij een vrouw minder uitmaakt dan bij een man?quote:Op donderdag 9 september 2021 17:59 schreef Barreltje het volgende:
Mijn profiel tekst is iets van:
"Hoi nieuw hier op tinder.. ik doe het een beetje rustig aan, ik reis tussen land 1 en 2,ik hou van thee, ik slaap met het raam open, geen fan van honden, rookt niet
Op zoek naar vriendschap en fun
Als je de laatste bent die liked, doe dan even een berichtje! "
Niet veel info,maar wel mogelijkheden voor mensen om aan te haken..
Wel keuze genoeg dan!quote:Op donderdag 9 september 2021 17:57 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Eentje van mijn gezicht (lachend). Eentje in de fitness, eentje in de auto van een vriend van me achter het stuur, en eentje op de volkstuin van mijn ouders, maar daar twijfel ik nog over. Het is opzich wel een grappige foto
Ik kijk eerst naar de foto, dan naar de tekst. De tekst kan het niet maken maar wel breken!quote:Op donderdag 9 september 2021 18:03 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Klinkt het stom als ik zeg dat de tekst bij een vrouw minder uitmaakt dan bij een man?
Dat zijn best veel voorkomende foto's. Ik vraag me wel eens af waarom zo veel mannen een foto van zichzelf achter het stuur hebben, zit daar een idee achter?quote:Op donderdag 9 september 2021 17:57 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Eentje van mijn gezicht (lachend). Eentje in de fitness, eentje in de auto van een vriend van me achter het stuur, en eentje op de volkstuin van mijn ouders, maar daar twijfel ik nog over. Het is opzich wel een grappige foto
PUA grappen. not fair.. maar het zou kunnen werken.quote:
80% van mijn chats rolt binnen refererend aan mijn tekst.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:26 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Het is eigenlijk niet meer dan een zin. Kijken vrouwen echt naar een profieltekst, of vooral foto's? Of allebei? Anders moet ik hem even uitbreiden
Als iemand die niet snapt dan zou ik er verder ook geen energie meer in steken hoor: hopeloze zaak danquote:Op donderdag 9 september 2021 19:00 schreef MizzezAmy het volgende:
Bij die van de Peugeot 108 moet de vrouw al wel een beetje verstand hebben van auto's, anders snapt ze de grap niet. Haha of je krijgt golddiggers die bedrogen uitkomen
Ja dat dusquote:Op donderdag 9 september 2021 18:46 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik kijk eerst naar de foto, dan naar de tekst. De tekst kan het niet maken maar wel breken!
Krijg je met dit soort teksten als vrouw zijnde niet ongelooflijk veel kerels achter je aan die op zoek zijn naar een Fwb / ONS? Ik zie wel vaker vrouwen met dit soort teksten in hun profiel en denk dan, ervanuitgaande dat ze het niet zo bedoelen, vaak: ach wat schattig. Je weet maar half wat mannen zich in hun hoofd halenquote:Op donderdag 9 september 2021 17:59 schreef Barreltje het volgende:
Mijn profiel tekst is iets van:
"Hoi nieuw hier op tinder.. ik doe het een beetje rustig aan, ik reis tussen land 1 en 2,ik hou van thee, ik slaap met het raam open, geen fan van honden, rookt niet
Op zoek naar vriendschap en fun
Als je de laatste bent die liked, doe dan even een berichtje! "
Niet veel info,maar wel mogelijkheden voor mensen om aan te haken..
Ik vind een profieltekst wel belangrijk hoor, al zijn het maar steekwoorden, maar het geeft wel meer beeld van iemand dan alleen een fotoquote:Op donderdag 9 september 2021 18:46 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik kijk eerst naar de foto, dan naar de tekst. De tekst kan het niet maken maar wel breken!
Ik heb dit advies ter harte genomen. Althans voor zover het tinder betreft.quote:Op woensdag 8 september 2021 09:55 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Misschien toch wat minder nadenken en meer gaan ‘jagen’.
Wat maakt het uit om eens als eerste initiatief te nemen?
quote:Op donderdag 9 september 2021 19:59 schreef Autoscooter het volgende:
[..]
Ik heb dit advies ter harte genomen. Althans voor zover het tinder betreft.
Als gold-user zat ik de laatste tijd alleen maar te ''ontvangen''. Dus gewoon te kijken wie mij liked en dan daaruit filteren. Maar ben sinds vandaag ook weer zelf gaan liken, en dan veel meer met een ''dont care'' instelling;
Vaak dacht ik bij knappe meiden vooral : ik ga jou niet liken want dat heeft toch geen zin. Maar ik moet zeggen dat ik inmiddels toch wat matches heb, ook met vrouwen waarvan ik denkholy **. Dus dat geeft de burger toch weer moed
Dat heb ik nou echt nog nooit gehadquote:Op donderdag 9 september 2021 19:59 schreef Autoscooter het volgende:
[..]
Ik heb dit advies ter harte genomen. Althans voor zover het tinder betreft.
Als gold-user zat ik de laatste tijd alleen maar te ''ontvangen''. Dus gewoon te kijken wie mij liked en dan daaruit filteren. Maar ben sinds vandaag ook weer zelf gaan liken, en dan veel meer met een ''dont care'' instelling;
Vaak dacht ik bij knappe meiden vooral : ik ga jou niet liken want dat heeft toch geen zin. Maar ik moet zeggen dat ik inmiddels toch wat matches heb, ook met vrouwen waarvan ik denkholy **. Dus dat geeft de burger toch weer moed
Good on you toch?quote:Op donderdag 9 september 2021 20:13 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Dat heb ik nou echt nog nooit gehad
Ik zal je zeggen: Op mijn werk zit ik in een team met alleen maar mannen. De grootste afdeling waar ik naast werk (ik werk niet met ze samen maar ik zie ze wel vaak) bestaat uit veel knappe vrouwen.quote:Op donderdag 9 september 2021 20:16 schreef Autoscooter het volgende:
[..]
Good on you toch?
Ik ben altijd best wel achterdochtig op de een of andere manier. Dat is niet goed en daar wil ik graag vanaf.
Snap ikquote:Op donderdag 9 september 2021 20:20 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
Ik zal je zeggen: Op mijn werk zit ik in een team met alleen maar mannen. De grootste afdeling waar ik naast werk (ik werk niet met ze samen maar ik zie ze wel vaak) bestaat uit veel knappe vrouwen.
Als ik een match heb van een knappe vrouw is dat zeker welkom
Ik vind het een prima zin. Ik zou nieuwsgierig zijn naar wat voor techneut je precies bent en van wat voor films je houdt. En het piano spelen wekt bij mij de indruk dat je naast je technische vaardigheden ook een gevoelige/creatieve kant hebt.quote:Op donderdag 9 september 2021 17:30 schreef Ypmaha het volgende:
[..]
"Techneut die houdt van films, whisky, en piano spelen" Met drie foto's
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.De wetenschap is er nog steeds niet uit, waarom de meest gestroomlijnde vrouwen, de meeste weerstand bieden
Die auto truuk heb ik begin vh jaar nog uitgehaald..werkte prima en dat was niet eens een 108quote:Op donderdag 9 september 2021 22:17 schreef Claudia_x het volgende:
[..]
Ik vind het een prima zin. Ik zou nieuwsgierig zijn naar wat voor techneut je precies bent en van wat voor films je houdt. En het piano spelen wekt bij mij de indruk dat je naast je technische vaardigheden ook een gevoelige/creatieve kant hebt.
Die zin alleen is misschien wat karig. Ik ken dat datingplatform niet en weet niet hoeveel ruimte je hebt voor tekst en wat gebruikelijk is, maar je zou in ieder geval iets kunnen zeggen over waar je naar op zoek bent. Wat vind je bijvoorbeeld leuk aan iemand?
Auto's zou ik altijd uit het profiel houden, tenzij je het belangrijk vindt dat een toekomstige partner er ook van houdt.
Nee, een fatsoenlijke tekst waar je zélf over nagedacht hebt.quote:Op donderdag 9 september 2021 19:55 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Ik vind een profieltekst wel belangrijk hoor, al zijn het maar steekwoorden, maar het geeft wel meer beeld van iemand dan alleen een foto
Nee, maar vind ik een debiele tactiek.quote:Op vrijdag 10 september 2021 00:18 schreef Tyranoesauroes het volgende:
Ben ik de enige die eerst liked en achteraf pas kijkt of het wat is?
(Behalve bij Chinezen/Vietnamezen/Koreanen, die zitten meestal 9000 KM ver weg)
Zal waarschijnlijk niet goed zijn voor het algoritme want echt werken doet het niet
Waarom sleepnetten uitgooien als je zelf 75% van die vrouwen niet eens wil?quote:Op vrijdag 10 september 2021 00:18 schreef Tyranoesauroes het volgende:
Ben ik de enige die eerst liked en achteraf pas kijkt of het wat is?
(Behalve bij Chinezen/Vietnamezen/Koreanen, die zitten meestal 9000 KM ver weg)
Zal waarschijnlijk niet goed zijn voor het algoritme want echt werken doet het niet
De tekst heeft mij weleens over de streep getrokkenquote:Op donderdag 9 september 2021 18:46 schreef LXIV het volgende:
[..]
Ik kijk eerst naar de foto, dan naar de tekst. De tekst kan het niet maken maar wel breken!
Mij ook.quote:Op vrijdag 10 september 2021 09:43 schreef rival het volgende:
[..]
De tekst heeft mij weleens over de streep getrokken
Goeie vraag, niet geschoten is altijd mis ofzo? Zal eens kijken of selectiever zijn helpt.quote:Op vrijdag 10 september 2021 07:54 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Waarom sleepnetten uitgooien als je zelf 75% van die vrouwen niet eens wil?
Ik zeg niet dat jij zo bent, maar zo krijg je dus die rare cijfers dat mannen 80% liked en vrouwen maar 20%. En boze mannetjes die zeggen dat ze 100-en likes uitsturen en dat geen enkel over het paard getilde wijf een antwoord geeft.quote:Op vrijdag 10 september 2021 11:38 schreef Tyranoesauroes het volgende:
[..]
Goeie vraag, niet geschoten is altijd mis ofzo? Zal eens kijken of selectiever zijn helpt.
Denk dat mannen dat toch anders zien, of ik in ieder gevalquote:Op vrijdag 10 september 2021 12:06 schreef Lenny77 het volgende:
Zelf zou ik het heel jammer vinden als ik al vis gevangen ben in een sleepnet. Het gaat dus niet om mij, maar gewoon om de eerste de beste die zou antwoorden. Een zeer goede reden om het af te kappen zelfs.
Horoscopen zou ik ook kriebels van krijgen, maar het andere is toch gewoon een teken dat iemand moeite voor je wil doen?quote:Op vrijdag 10 september 2021 14:03 schreef lichtknopje het volgende:
Vanavond dus een date met een vrouw waarmee ik sinds een week app. Uiterlijk staat me wel aan en de eerste berichtjes ook. Maar gedurende de week worden de berichtjes steeds kneuteriger. Elke dag word ik goedemorgen gewenst met weer een lied voor de dag erbij. Onze horoscopen matchen zo goed. Of ik nog met andere vrouwen app...hartjes, knuffeltjes.. brrrr Ik krijg er steeds meer een vervelend gevoel over.
Ik had zoiets van een ONS vind ik prima maar meer hoeft van mij niet. Vanavond dus uit eten in Utrecht. Ben benieuwd. Liefst ga ik niet maar vind dat ik dit niet kan maken.
ja dat klopt wel maar ik ga er naar toe van ik zie wel en zei lijkt helemaal hoteldebotel te zijn. Dat kan toch niet na amper een week app contact waarin ik nou niet echt mee zwijmel zoals zei dat wel doet?quote:Op vrijdag 10 september 2021 14:17 schreef Hineni het volgende:
[..]
Horoscopen zou ik ook kriebels van krijgen, maar het andere is toch gewoon een teken dat iemand moeite voor je wil doen?
Oh bah, daar zou ik ook niet blij van worden.quote:Op vrijdag 10 september 2021 14:03 schreef lichtknopje het volgende:
Vanavond dus een date met een vrouw waarmee ik sinds een week app. Uiterlijk staat me wel aan en de eerste berichtjes ook. Maar gedurende de week worden de berichtjes steeds kneuteriger. Elke dag word ik goedemorgen gewenst met weer een lied voor de dag erbij. Onze horoscopen matchen zo goed. Of ik nog met andere vrouwen app...hartjes, knuffeltjes.. brrrr Ik krijg er steeds meer een vervelend gevoel over.
Ik had zoiets van een ONS vind ik prima maar meer hoeft van mij niet. Vanavond dus uit eten in Utrecht. Ben benieuwd. Liefst ga ik niet maar vind dat ik dit niet kan maken.
Nou, ik heb gelijk aangegeven dat ik op date wil en van daaruit verder kijk of er een match is.quote:Op vrijdag 10 september 2021 14:33 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Oh bah, daar zou ik ook niet blij van worden.
Maar je hebt je verwachtingen dus niet naar haar uit gesproken.
Of weet ze dat je het liefst een ONS wilt?
Ze loopt wel heel hard van stapel hoor als ik het zo lees dus ik zou vanavond hoe dan ook wel enigszins terughoudend zijn en vooral ook duidelijk en eerlijk tegen haar zijn.quote:Op vrijdag 10 september 2021 15:26 schreef lichtknopje het volgende:
[..]
Nou, ik heb gelijk aangegeven dat ik op date wil en van daaruit verder kijk of er een match is.
Dat gevoel heb ik ook dat ze hard van stapel loopt. Ik ga er vanavond gewoon naar toe en kijk wel hoe de avond loopt.quote:Op vrijdag 10 september 2021 15:40 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
Ze loopt wel heel hard van stapel hoor als ik het zo lees dus ik zou vanavond hoe dan ook wel enigszins terughoudend zijn en vooral ook duidelijk en eerlijk tegen haar zijn.
Tijdje gedaan aan het begin van mijn tinder carriere, maar vond het uiteindelijk maar vermoeiend. Plus dat het ook een beetje flauw begon aan te voelen richting de ander.quote:Op vrijdag 10 september 2021 00:18 schreef Tyranoesauroes het volgende:
Ben ik de enige die eerst liked en achteraf pas kijkt of het wat is?
(Behalve bij Chinezen/Vietnamezen/Koreanen, die zitten meestal 9000 KM ver weg)
Zal waarschijnlijk niet goed zijn voor het algoritme want echt werken doet het niet
Gewoon aankijken inderdaad, voor hetzelfde geld ben je daar geweest en is het als je thuis komt 180 graden de andere kant op en negeert ze jequote:Op vrijdag 10 september 2021 15:48 schreef lichtknopje het volgende:
[..]
Dat gevoel heb ik ook dat ze hard van stapel loopt. Ik ga er vanavond gewoon naar toe en kijk wel hoe de avond loopt.
Feitelijk is het hele geklooi voor een eventuele eerste fysieke date allemaal voorselectie... Oldskool in de kroeg oppikken doe je meteen al tijdens het daten, en dan was je allebei al lekker loose in je elementje... zo'n eerste date is altijd nog een beetje 'krampachtig'.. internetdaten is een fase vóór de feitelijke pickup.quote:Op vrijdag 10 september 2021 13:11 schreef Tyranoesauroes het volgende:
.
[..]
Denk dat mannen dat toch anders zien, of ik in ieder geval![]()
Mja ik zie zo'n swipe echt alleen als een voorselectie, als ik een like geef zegt dat nog heel weinig. Ja ik vind je foto's leuk, maar of het dan klikt komt pas in het gesprek of date die daar op volgt wel naar boven.
Dat is bij mij ook een afknapper.quote:Op vrijdag 10 september 2021 14:03 schreef lichtknopje het volgende:
Vanavond dus een date met een vrouw waarmee ik sinds een week app. Uiterlijk staat me wel aan en de eerste berichtjes ook. Maar gedurende de week worden de berichtjes steeds kneuteriger. Elke dag word ik goedemorgen gewenst met weer een lied voor de dag erbij. Onze horoscopen matchen zo goed. Of ik nog met andere vrouwen app...hartjes, knuffeltjes.. brrrr Ik krijg er steeds meer een vervelend gevoel over.
Ik had zoiets van een ONS vind ik prima maar meer hoeft van mij niet. Vanavond dus uit eten in Utrecht. Ben benieuwd. Liefst ga ik niet maar vind dat ik dit niet kan maken.
Boefje tochquote:Op vrijdag 10 september 2021 14:30 schreef Barreltje het volgende:
Ik had een kerel die me al vanaf dag 1 "boefje" noemde.. daar heb ik uiteindelijk dus ook geen date mee gehad
Ik wil wel daten maar bij haar wist ik niet dat het na het liken zo snel overheersend zou worden.quote:Op vrijdag 10 september 2021 16:18 schreef LXIV het volgende:
[..]
Dat is bij mij ook een afknapper.
In principe moet je niet liken als je niet wil daten.
quote:Op vrijdag 10 september 2021 16:28 schreef lichtknopje het volgende:
Ik wil wel daten maar bij haar wist ik niet dat het na het liken zo snel overheersend zou worden.
Niet altijd hoor want sommige wijven hebben ook de intentie om via een dating app een wipje te scoren alleen zijn ze niet zo expliciet daarinquote:Op vrijdag 10 september 2021 16:17 schreef Sounddragon het volgende:
[..]
Feitelijk is het hele geklooi voor een eventuele eerste fysieke date allemaal voorselectie... Oldskool in de kroeg oppikken doe je meteen al tijdens het daten, en dan was je allebei al lekker loose in je elementje... zo'n eerste date is altijd nog een beetje 'krampachtig'.. internetdaten is een fase vóór de feitelijke pickup.
Pas maar op, zometeen heb je een halve stalker getroffenquote:Op vrijdag 10 september 2021 16:28 schreef lichtknopje het volgende:
[..]
Ik wil wel daten maar bij haar wist ik niet dat het na het liken zo snel overheersend zou worden.
Op zich wel voer voor een smeuig nieuw topicquote:Op vrijdag 10 september 2021 16:39 schreef Foshizzle79 het volgende:
Pas maar op, zometeen heb je een halve stalker getroffen![]()
Wat je ook doet, GEEN ONS! Niet aanraken, niets van liefdevolle intenties laten zien. Jij gaat het niets vinden met haar en zij zit ergens op de zevende ring in de hemel. Dat gaat op zijn minst een gebroken hart worden als je gaat ONS-en en in het ergste geval een zeer boze stalker.quote:Op vrijdag 10 september 2021 14:03 schreef lichtknopje het volgende:
Vanavond dus een date met een vrouw waarmee ik sinds een week app. Uiterlijk staat me wel aan en de eerste berichtjes ook. Maar gedurende de week worden de berichtjes steeds kneuteriger. Elke dag word ik goedemorgen gewenst met weer een lied voor de dag erbij. Onze horoscopen matchen zo goed. Of ik nog met andere vrouwen app...hartjes, knuffeltjes.. brrrr Ik krijg er steeds meer een vervelend gevoel over.
Ik had zoiets van een ONS vind ik prima maar meer hoeft van mij niet. Vanavond dus uit eten in Utrecht. Ben benieuwd. Liefst ga ik niet maar vind dat ik dit niet kan maken.
Nou, nou. Misschien is ze wel direct genezen na een avondje lichtknopje.quote:Op vrijdag 10 september 2021 16:53 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Wat je ook doet, GEEN ONS! Niet aanraken, niets van liefdevolle intenties laten zien. Jij gaat het niets vinden met haar en zij zit ergens op de zevende ring in de hemel. Dat gaat op zijn minst een gebroken hart worden als je gaat ONS-en en in het ergste geval een zeer boze stalker.
Bezint eer gij begint!
ja dat zou het meest ideale scenario zijn natuurlijkquote:Op vrijdag 10 september 2021 16:54 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nou, nou. Misschien is ze wel direct genezen na een avondje lichtknopje.
Nee, dat is als ze met de eerste blik stapelverliefd op elkaar worden en ze nog lang en gelukkig leven.quote:Op vrijdag 10 september 2021 16:55 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
ja dat zou het meest ideale scenario zijn natuurlijk
Hm.. ok ja, dat zou nog mooier zijnquote:Op vrijdag 10 september 2021 16:59 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nee, dat is als ze met de eerste blik stapelverliefd op elkaar worden en ze nog lang en gelukkig leven.
I know, klopt ook.. de grap is dat ze je daarna ook nog ineens willen houden bij nader inzien, maja, je was in den beginne al niet open en eerlijk over dat je een ONS wilde, en dus ben je een stiekemerd, en doeiquote:Op vrijdag 10 september 2021 16:36 schreef Academicus het volgende:
[..]
Niet altijd hoor want sommige wijven juffrouwen hebben ook de intentie om via een dating app een wipje te scoren alleen zijn ze niet zo expliciet daarin
Ik heb zo vaak dames gehad die allemaal het bed in doken op de eerste date en dan achteraf zeggen "Dit doe ik normaal nooit op een eerste date"
Maar misschien ben ik dan wel heel bijzonder voor ze oid
Fixed that for youquote:Op vrijdag 10 september 2021 16:36 schreef Academicus het volgende:
[..]
Niet altijd hoor want sommige vrouwen hebben ook de intentie om via een dating app een wipje te scoren alleen zijn ze niet zo expliciet daarin
Ik heb zo vaak vrouwen gehad die allemaal het bed in doken op de eerste date en dan achteraf zeggen "Dit doe ik normaal nooit op een eerste date"
Maar misschien ben ik dan wel heel bijzonder voor ze oid
Ik zou ook rennen, dat zijn vaak bepaalde typjes.. aan de andere kant is het in andere delen vd wereld weer heel normaal om dat soort dingen te appen, inclusief maffe gifjes enzoquote:Op vrijdag 10 september 2021 17:00 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Hm.. ok ja, dat zou nog mooier zijn![]()
(Ik zou het alleszins niets vinden: opstaan met al meteen een start-de-dag liedje op mijn telefoon enz)
Lekker wakker worden toch?quote:Op vrijdag 10 september 2021 17:00 schreef Lenny77 het volgende:
(Ik zou het alleszins niets vinden: opstaan met al meteen een start-de-dag liedje op mijn telefoon enz)
Meh.quote:Op vrijdag 10 september 2021 00:18 schreef Tyranoesauroes het volgende:
Ben ik de enige die eerst liked en achteraf pas kijkt of het wat is?
(Behalve bij Chinezen/Vietnamezen/Koreanen, die zitten meestal 9000 KM ver weg)
Zal waarschijnlijk niet goed zijn voor het algoritme want echt werken doet het niet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |