abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 30 september 2021 @ 22:26:58 #251
402566 SgtPorkbeans
Emmenaren olé olé
pi_201586456
The plot thickens _O_
Jij woont hier ver vandaan, zeggen ze elders in het land
Dan zeg ik, insgelijks, u ook, a'j ‘t zien van dizze kant.
pi_201586460
Gezellige mensen!
  donderdag 30 september 2021 @ 22:27:28 #253
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_201586465
O M G

Ik kom gewoon niet verder dan dat..
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
pi_201586466
Haha lijkt wel een aflevering van de tv kantine.
Maar ik kan 't mis hebben...
  donderdag 30 september 2021 @ 22:27:46 #255
392328 Keukendrol
Vuile klootzak!!!
pi_201586470
quote:
0s.gif Op donderdag 30 september 2021 22:23 schreef xzaz het volgende:
Wat eten die vrouwen daar?
Die snuiven cola.
Op zaterdag 5 januari 2013 00:14 schreef LompeHork het volgende:
Deze username is gewoon perfect.
-------------------------------------------------
- Dearest (UI)
pi_201586493
Ik denk dat Matthew een feeder is voor de hele buurt _O-
Twinning = boring
pi_201586501
Coulant, deze rechter.
  donderdag 30 september 2021 @ 22:30:36 #258
402566 SgtPorkbeans
Emmenaren olé olé
pi_201586508
quote:
0s.gif Op donderdag 30 september 2021 22:29 schreef Inca het volgende:
Ik denk dat Matthew een feeder is voor de hele buurt _O-
Dit is wel een mooie voor in BNW. :+
Jij woont hier ver vandaan, zeggen ze elders in het land
Dan zeg ik, insgelijks, u ook, a'j ‘t zien van dizze kant.
pi_201586541
Tot 1 september was het toch een klotezomer
  donderdag 30 september 2021 @ 22:33:32 #260
101840 Rijstebuiltje
Du Hast.. Du Hast mich
pi_201586556
quote:
1s.gif Op donderdag 30 september 2021 22:30 schreef amaranta het volgende:
Coulant, deze rechter.
Nou dat, legt wel goed uit.
Wir müssen leben, bis wir sterben!
pi_201586567
het publiek wat er zat aan de kant van Matthew was wel next level dit keer _O- _O-
pi_201586581
Een contactverbod met een gezamenlijke tuin :P

Ik hoorde trouwens die Matthew tegen die Bianca zeggen dat ze de auto van iemand in de fik had gestoken en daar reageerde zij op met 'dat was een andere zaak". Dus echt een lekkertje is het niet, geen van allen trouwens.
pi_201586603
Ik vond de rechter het trouwens wel goed doen. _O_
  donderdag 30 september 2021 @ 22:42:11 #264
277319 Tinos85
Gewoon lekker
pi_201586723
Waarom had Matthew een kentekenplaat in zijn auto met de tekst “Kelly ❤ Justin”
pi_201586772
quote:
1s.gif Op donderdag 30 september 2021 22:42 schreef Tinos85 het volgende:
Waarom had Matthew een kentekenplaat in zijn auto met de tekst “Kelly ❤ Justin”
Zoontje misschien ?
pi_201586779
quote:
1s.gif Op donderdag 30 september 2021 22:42 schreef Tinos85 het volgende:
Waarom had Matthew een kentekenplaat in zijn auto met de tekst “Kelly ❤ Justin”
er was duidelijk een kind daar in huis.
speak only if it improves the silence.
  donderdag 30 september 2021 @ 23:03:33 #267
277319 Tinos85
Gewoon lekker
pi_201587011
Arm kind ;(
pi_201587067
Wat een verschrikkelijk asociaal stel zeg. Niet te geloven. Grote mond en weinig intelligentie.

Een foto van iemand die over het trottoir loopt richting je auto al als bewijs zien dat diegene je auto bekrast heeft. Wat een aanfluiting.

Had overigens ook de indruk dat Matthew wel eens wat drugs gebruikte: mager (dus niet slank) lichaam, ingevallen holle ogen en opvliegend karakter.

Jammer dat er niet al veel langer geluidsmetingen gedaan zijn. Kreeg bij Frank Visser altijd de indruk dat er weken voor de opnames al gemeten werd. Hier slechts een paar dagen voor de opnames.

Bijzonder dat een zwembad dat niet op het gezamenlijke deel van de binnentuin mag staan toch tot 1 september mag (mocht) blijven. Dat had bij Frank Visser per direct opgeruimd moeten worden. Ook jammer dat er niet ingegaan werd op de vele bedreigingen van Matthew naar de eiseres. Daar zaten toch een paar flinke tussen die "niet met het leven verenigbaar zijn".
pi_201587088
quote:
1s.gif Op donderdag 30 september 2021 23:03 schreef Tinos85 het volgende:
Arm kind ;(
We mogen met elkaar hopen dat de kinderbescherming en jeugdzorg al in beeld zijn, anders komt er van dat kind niet veel goeds terecht.
  vrijdag 1 oktober 2021 @ 08:33:07 #270
12734 amaranta
Alles Dasty!
pi_201588844
Ik hoorde die blonde zeggen dat het haar neef en nichtje waren die kwamen zwemmen.
  vrijdag 1 oktober 2021 @ 13:49:22 #271
344884 monkyyy
Myers-Briggs: INTJ
pi_201592001
Matthew is een engerd.
You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.
  Trouwste user 2022 vrijdag 1 oktober 2021 @ 14:17:32 #272
7889 tong80
Spleenheup
pi_201592251
Zwembadruzie loopt compleet uit de hand: man dreigt buurvrouw dood te steken
MR. FRANK VISSER. Een ernstig geëscaleerde burenruzie in Hoorn heeft Viktor Brand gisteravond tot wanhoop gedreven in Mr. Frank Visser doet uitspraak. Voor het oog van de SBS 6-presentator én 691.000 kijkers dreigde een man zelfs zijn buurvrouw dood te steken. Tv-rechter Bart Beuving, die Visser voor één keer verving, greep hard in. ,,Vanaf nu bent u lucht voor elkaar.’’

Helse buren van het ergste soort, anders kon Melissa haar kwelgeesten Matthew en Kelly niet omschrijven. Ze veranderde de afgelopen tijd van een blije vrouw in een kluizenaar, die zelfs op haar werk niet functioneert vanwege de ruzie.

Kern van het conflict is het grote zwembad dat Matthew en Kelly hebben neergezet in de gemeenschappelijke binnentuin. Dat staat vrijwel direct tegen het terrasje van Melissa aan, die daar onlangs acht man op drie meter moest proppen om haar verjaardag te vieren. Melissa heeft nooit met de komst van het bad ingestemd, stelde ze. En er was meer loos.

,,Ze treiteren me, ze pesten me, ze bedreigen me’’, aldus Melissa, die in elke zin ‘kuthoer’ zou worden genoemd. De twee gluren de hele dag haar huis in, waardoor ze nauwelijks in de woonkamer durft te zitten.

Erg lekker zat ze daar al niet, want ze wordt hoorndol van de ‘ghetto’-muziek die Matthew zó hard draait dat de glazen van haar aanrecht trillen. Doet hij het niet binnen, doet hij het wel buiten als hij aan zijn luidruchtige auto sleutelt. Daarmee heeft hij haar bovendien twee keer bijna aangereden, volgens Melissa met opzet.

Ze treiteren me, ze pesten me, ze bedreigen me

Melissa
De vrouw is een zeurende fantast, wierp het duo tegen. Ze hadden wel degelijk aangebeld en geappt om toestemming te vragen voor het zwembad, maar kregen geen gehoor. Vorig jaar stond er trouwens ook al een exemplaar en dat heeft Melissa met bakstenen gesloopt, stelden ze.

En voor privacy moet je geen huis met binnentuin nemen, aldus Matthew. Die vindt zijn geliefde BMW overigens veel te ‘knap’ om iemand mee aan te rijden. Bovendien had Melissa hem juist pijn gedaan door een sleutel langs de bolide te halen, beweerde hij.

Er kan een keer een dag komen dat ik haar tref in een donker steegje, en daar hoop ik eigenlijk op

Matthew
Het bedreigen kon hij trouwens moeilijk ontkennen, want dat deed hij ook voor de camera. ,,Melissa heeft heel veel mazzel dat ik mij expres inhoud’’, zei Matthew. ,,Want het liefst draai ik 24 slagen haar strot om. (...) Er kan een keer een dag komen dat ik haar tref in een donker steegje, en daar hoop ik eigenlijk op.’’

Ook zei hij: ,,Als je mijn leven probeert te tergen, pak ik jouw leven van je af.’’ Als hij daardoor in de gevangenis belandt, is dat maar zo. ,,Zelfs in de bak is het gelukkiger wonen dan hier.’’

Lucht voor elkaar
Het concept ‘welles-nietes’ kreeg een volledig nieuwe dimensie, concludeerde Viktor Brand, die zich even geen raad meer wist. Toen moest de confrontatie tussen beide partijen op de stoep nog komen. Daar ging het helemaal mis toen Melissa over de vermeende bijna-aanrijding sprak. Matthew werd zo boos, dat hij zich moest afreageren door tegen een lantaarnpaal te slaan. ,,Je zou deze echt dood moeten steken, ik zweer het je.’’

Er zat maar één ding op: de buren moesten verhuizen, eiste Melissa. Anders een contactverbod en sowieso weg met het zwembad en de geluidsoverlast. Matthew en Kelly op hun beurt wilden schadevergoedingen voor het vorige zwembad en de auto.

Melissa kwam (een beetje) als winnaar boven water. Volgens de huurvoorwaarden mogen er geen spullen in de binnentuin staan en dus moet het zwembad weg, besloot meester Beuving. Diens geluidsexpert had in Melissa’s huis geen serieuze overlast kunnen vaststellen van Matthews muziekinstallatie thuis, maar de rechter verbood hem wel muziek te draaien als hij klust aan zijn auto. Dat de kras op zijn bolide door Melissa zou zijn aangebracht, vond hij niet bewezen.

Resteerde nog het ‘kruitvat’, zoals Brand de omgang tussen de buren noemde. Beuving zag maar één uitweg: een contactverbod. ,,Niets tegen elkaar zeggen, niet elkaars aandacht trekken, zeker ook niet bij elkaar naar binnen gluren. Vanaf nu bent u gewoon lucht voor elkaar.’’

Bij het napraatmoment met Viktor beloofden de partijen zich eraan te houden. ,,Dan hoop ik ontzettend dat jullie in de toekomst weer gaan genieten van dat fijne plekje daar.’’




https://www.ad.nl/show/zw(...)-te-steken~a183ece1/

Wanneer is de herhaling ? :7

:T
Ik noem een Tony van Heemschut,een Loeki Knol,een Brammetje Biesterveld en natuurlijk een Japie Stobbe !
pi_201594261
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 oktober 2021 14:17 schreef tong80 het volgende:
Wanneer is de herhaling ? :7
Uitzending gemist, NLziet.nl, Kijk.nl. :)

[ Bericht 9% gewijzigd door Sangha op 01-10-2021 20:07:22 ]
'Ik verzamel geen geld, maar mooie momenten...'
pi_201595236
quote:
0s.gif Op donderdag 30 september 2021 22:06 schreef xzaz het volgende:
2 pi r
pi r kwadraat toch?
Newman: I'm a U.S. Postal worker.
George: Aren't those the guys that always go crazy and come back with a gun and shoot everybody?
Newman: Sometimes...
pi_201595342
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 oktober 2021 18:11 schreef Kramerica-Industries het volgende:

[..]
pi r kwadraat toch?
Yes! ^O^
2 pi r of pi d is de omtrek. ;)
'Ik verzamel geen geld, maar mooie momenten...'
  Moderator vrijdag 1 oktober 2021 @ 18:30:24 #276
249559 crew  Lavenderr
pi_201595402
Gevaarlijk mannetje. Vooral ook omdat hij heel luchtig doet over de gevangenis waar hij heen moet als hij zijn buuf vermoordt.
pi_201595424
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 oktober 2021 18:30 schreef Lavenderr het volgende:
Gevaarlijk mannetje. Vooral ook omdat hij heel luchtig doet over de gevangenis waar hij heen moet als hij zijn buuf vermoordt.
Dat is wel zo ja, misschien dat ik hem een beetje onderschatte in mijn vorige reactie... :X
'Ik verzamel geen geld, maar mooie momenten...'
pi_201595428
Rammstein 😁 Geweldige tekst ook uitgekozen voor deze happening😂.
  Moderator vrijdag 1 oktober 2021 @ 18:42:05 #279
249559 crew  Lavenderr
pi_201595501
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 oktober 2021 18:33 schreef Sangha het volgende:

[..]
Dat is wel zo ja, misschien dat ik hem een beetje onderschatte in mijn vorige reactie... :X
Hij is roekeloos en het lijkt alsof hij zwaar aan de drugs zit.
pi_201595634
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 oktober 2021 18:42 schreef Lavenderr het volgende:

[..]
Hij is roekeloos en het lijkt alsof hij zwaar aan de drugs zit.
Dat idee van de drugs had ik ook, geen fijn buurmannetje. :N
'Ik verzamel geen geld, maar mooie momenten...'
  Moderator vrijdag 1 oktober 2021 @ 18:58:44 #281
249559 crew  Lavenderr
pi_201595734
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 oktober 2021 18:51 schreef Sangha het volgende:

[..]
Dat idee van de drugs had ik ook, geen fijn buurmannetje. :N
Vooral omdat hij zomaar een misdaad zou kunnen begaan. Hij heeft geen enkel moreel besef lijkt wel. Of het boeit hem niet.
  Moderator vrijdag 1 oktober 2021 @ 18:59:17 #282
249559 crew  Lavenderr
pi_201595744
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 oktober 2021 18:34 schreef wizzer het volgende:
Rammstein 😁 Geweldige tekst ook uitgekozen voor deze happening😂.
:D
  Tettenkoning vrijdag 1 oktober 2021 @ 19:12:46 #283
479333 Nine.
Nijntje of Nine
pi_201595943
quote:
0s.gif Op vrijdag 1 oktober 2021 18:42 schreef Lavenderr het volgende:
Hij is roekeloos en het lijkt alsof hij zwaar aan de drugs zit.
Zwaar aan de speed zo te zien.
Op donderdag 3 oktober 2019 09:45 schreef bitterbal het volgende:
Nine is nu al een held _O_
  Moderator vrijdag 1 oktober 2021 @ 19:23:09 #284
249559 crew  Lavenderr
pi_201596141
quote:
10s.gif Op vrijdag 1 oktober 2021 19:12 schreef Nine. het volgende:

[..]
Zwaar aan de speed zo te zien.
Ja! Die drug bedoelde ik :B
pi_201596158
twitter
pi_201596225
Ja je bent ook wel erg ver afgegleden als je je niet schaamt om in een tv programma te dreigen met het slaan van een vrouw. Verbaast me dan ook niks als hij dat eerder echt gedaan heeft.
Alpha kenny one
  vrijdag 1 oktober 2021 @ 19:59:37 #287
3011 E.T.
hormonaal stuiterballetje
pi_201596954
Kan me wel voorstellen dat die alleenstaande griet bang voor hem is..

Ik zit de reacties bij de Facebook-bericht te lezen.. Hij is dus al heel wat jaren berucht :X

https://www.facebook.com/(...)sts/1102015639941223 MyGod wat een kansloze...
I can only please one person per day. Today is not your day. Tomorrow isn't looking too good either.
  Moderator zaterdag 2 oktober 2021 @ 18:44:53 #288
249559 crew  Lavenderr
pi_201607791
quote:
6s.gif Op vrijdag 1 oktober 2021 19:59 schreef E.T. het volgende:
Kan me wel voorstellen dat die alleenstaande griet bang voor hem is..

Ik zit de reacties bij de Facebook-bericht te lezen.. Hij is dus al heel wat jaren berucht :X

https://www.facebook.com/(...)sts/1102015639941223 MyGod wat een kansloze...
Om doodsbang van te worden oO< :o
  Moderator / Miss SHO zaterdag 2 oktober 2021 @ 19:49:46 #289
22592 crew  Ole
pi_201608542
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 oktober 2021 18:44 schreef Lavenderr het volgende:

[..]
Om doodsbang van te worden oO< :o
quote:
6s.gif Op vrijdag 1 oktober 2021 19:59 schreef E.T. het volgende:
Kan me wel voorstellen dat die alleenstaande griet bang voor hem is..

Ik zit de reacties bij de Facebook-bericht te lezen.. Hij is dus al heel wat jaren berucht :X

https://www.facebook.com/(...)sts/1102015639941223 MyGod wat een kansloze...
Volgens mij is zijn huidige vriendin ook bang voor hem.
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
  Moderator zaterdag 2 oktober 2021 @ 19:52:02 #290
249559 crew  Lavenderr
pi_201608576
quote:
0s.gif Op zaterdag 2 oktober 2021 19:49 schreef Ole het volgende:

[..]
[..]
Volgens mij is zijn huidige vriendin ook bang voor hem.
Kan ik me levendig voorstellen :o
  Moderator / Miss SHO zaterdag 2 oktober 2021 @ 20:03:53 #291
22592 crew  Ole
pi_201608740
Ook Viktor was bang.. hoop dat ze sterke man bij zich hadden :P
Op woensdag 19 januari 2011 22:10 schreef JaneDoe het volgende:
dit is SHO, where you're guilty until proven innocent
pi_201609214
Ik mis de woningbouwvereniging in dit verhaal.
Die vinden het wel kunnen zo,n groot zwembad in de gezamenlijke binnenplaats ?
pi_201611386
Wat een pipo
pi_201614775
De woningbouw / verhuurder was helemaal niet in beeld. De eiseres had hier ook simpelweg naartoe kunnen gaan om het zwembad aan te kaarten, aangezien er letterlijk in de huurovereenkomst staat dat je de gezamelijke binnentuin niet mag gebruiken voor een eigen zwembad.

Maar omdat er meerdere zaken speelden (poging tot aanrijden, beschuldiging van beschadigen auto, gluren, intimideren, geluidsoverlast) besloot de eiseres om naar Mr. Frank Visser doet uitspraak te gaan. Slim van haar.

Dat Matthew niet heel snugger was bleek al wel toen hij Mr. Bart Beuving gelijk een hand wilde geven... Man dan heb je het echt niet begrepen in deze tijd. De rechter wist gelijk met wat voor figuur hij te doen had volgens mij.
pi_201615074
quote:
0s.gif Op zondag 3 oktober 2021 11:10 schreef JanGroen het volgende:
De woningbouw / verhuurder was helemaal niet in beeld. De eiseres had hier ook simpelweg naartoe kunnen gaan om het zwembad aan te kaarten, aangezien er letterlijk in de huurovereenkomst staat dat je de gezamelijke binnentuin niet mag gebruiken voor een eigen zwembad.

Maar omdat er meerdere zaken speelden (poging tot aanrijden, beschuldiging van beschadigen auto, gluren, intimideren, geluidsoverlast) besloot de eiseres om naar Mr. Frank Visser doet uitspraak te gaan. Slim van haar.

Dat Matthew niet heel snugger was bleek al wel toen hij Mr. Bart Beuving gelijk een hand wilde geven... Man dan heb je het echt niet begrepen in deze tijd. De rechter wist gelijk met wat voor figuur hij te doen had volgens mij.
Nee de woningbouw wilde niet optreden tegen dit zwembad. en ze hadden toevallig ook geen tijd voor dit programma.
speak only if it improves the silence.
  donderdag 7 oktober 2021 @ 21:29:38 #296
344884 monkyyy
Myers-Briggs: INTJ
pi_201675520
:W Weer met die nieuwe rechter
You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.
pi_201675521
Check :W Met de nieuwe rechter weer _O_
pi_201675550
Gezellig
  donderdag 7 oktober 2021 @ 21:31:53 #299
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_201675551
Dit gaat weer helemaal nergens over.
pi_201675566
Heeft ze nou serieus geïnvesteerd in 2 zonnepanelen? Dat zal wel een wereldopbrengst zijn.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')