Maffe film is dat! Ik heb em gisteren ook weer op tv gezien.quote:Op maandag 30 augustus 2021 14:06 schreef blessed19 het volgende:
Ik ga kuthoer kijken! Ben toch erg benieuwd.
die wil ik wel zien...quote:Op maandag 30 augustus 2021 17:25 schreef golfer het volgende:
The Father. The Father (2020) - IMDb
[ link | afbeelding ]
Prachtig, ontroerend verhaal over een man (terechte Oscar voor hoofdrolspeler Anthony Hopkins) die aan Alzeheimer leidt.
Deze film heeft ook een Oscar gewonnen voor Best Adapted Screenplay.
De vrouwelijke hoofdrol wordt ook heel goed gespeeld door Olivia Colman.
De verfilming van dit toneelstuk laat je de wereld van de man zien vanuit zijn (in de war zijnde) hersens.
Absolute aanrader.
Het is ook zeker geen hoogstandje. En het einde is niet zo erg maar als die hele film was raar en kutquote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik mis kwaliteit wat Nederlandse films betreft. Ik geef het een 2 voor de moeiteIedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.https://nl.wikipedia.org/wiki/Max_Moszkowicz_sr.
George Carlin - "The Planet is fine, the people are fucked!"
https://www.youtube.com/watch?v=PdSi9NW5u3E
quote:Op maandag 30 augustus 2021 17:25 schreef golfer het volgende:
The Father. The Father (2020) - IMDb
[ link | afbeelding ]
Prachtig, ontroerend verhaal over een man (terechte Oscar voor hoofdrolspeler Anthony Hopkins) die aan Alzeheimer leidt.
Deze film heeft ook een Oscar gewonnen voor Best Adapted Screenplay.
De vrouwelijke hoofdrol wordt ook heel goed gespeeld door Olivia Colman.
De verfilming van dit toneelstuk laat je de wereld van de man zien vanuit zijn (in de war zijnde) hersens.
Absolute aanrader.
Gezien vannacht....quote:
Oh... daar staat me heel iets vaags van bij dat was toen op het t.v. journaalquote:Op vrijdag 3 september 2021 17:07 schreef jeroen25 het volgende:
Onoda: 10.000 nights in the jungle
[ afbeelding ]
Aan het eind van de tweede wereldoorlog wordt een Japanse soldaat naar een Filipijns eiland gestuurd.
Hier blijft hij bijna 30 jaar lang in oorlog tegen de geallieerden.
Bizar om te zien hoe iemand ergens stug aan een idee blijft vasthouden en alles daar aan aanpast.
Bedankt voor de spoilerquote:Op maandag 6 september 2021 10:19 schreef UIO_AMS het volgende:
Druk
[ afbeelding ]
Een Deense film over 4 leraren die het op een drinken zetten om te zien wat het effect is op hun persoonlijke en professionele leven. Bij welk promillage functioneren ze optimaal? Een film van Thomas Vinterberg met Mads Mikkelsen.
De Deense dramedy Druk (2020) won april 2021 de prijs voor beste internationale film bij de Oscars.
Leuke film om te zien, maar wel enigszins voorspelbaar. Extra half punt daarvoor wat mij betreft.
IMDB: 7,8/10
Ik: 8/10
Vond het geen spoiler, maar ik heb het aangepast.quote:
Staat op mijn 'te kijken' lijst. Lantaren Venster denk ik, want fijne zaal.quote:Op maandag 6 september 2021 10:19 schreef UIO_AMS het volgende:
Druk
[ afbeelding ]
Een Deense film over 4 leraren die het op een drinken zetten om te zien wat het effect is op hun persoonlijke en professionele leven. Bij welk promillage functioneren ze optimaal? Een film van Thomas Vinterberg met Mads Mikkelsen.
De Deense dramedy Druk (2020) won april 2021 de prijs voor beste internationale film bij de Oscars.
Leuke film om te zien, maar wel enigszins voorspelbaar. Op de scene van Mads aan het eind na dan. Extra half punt daarvoor wat mij betreft.
IMDB: 7,8/10
Ik: 8/10
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.2147483647 angels can dance on the point of a needle.
Add one and they will all turn into devils.
Ja, die vond ik ook heel funny! Simon Pegg en zijn vriend (wiens naam ik kwijt ben) zijn een prachtduoquote:Op zaterdag 11 september 2021 16:27 schreef Soury het volgende:
Hot FuzzHot Fuzz (2007) - IMDb
Over gemotiveerde politie agent uit Londen krijgt promotie, naar één of ander boeren gehucht.
Lol,grappige film ik moest hardop lachen soms. Ook wel lekkker over the top op een gegeven moment maar dat maakte het nogal meer leuk. Toch wel een 8 voor het vermaak.
Die vermiste gans van meneer P.I.quote:Op zaterdag 11 september 2021 16:56 schreef Kanaroe het volgende:
[..]
Ja, die vond ik ook heel funny! Simon Pegg en zijn vriend (wiens naam ik kwijt ben) zijn een prachtduo
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Iedereen is een kutlultrut
Muizen? Kleine harige opdonders met een kaas fixatie., en Lucie Ball die gillend op een tafel staat in een oudbollige tv serie. En een vaste PI is KUT !!!! NIET doen
quote:Op zaterdag 11 september 2021 17:23 schreef Soury het volgende:
[..]
Die vermiste gans van meneer P.I.Fragment even opgezocht....SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Zo droog!
Deze.quote:Op maandag 6 september 2021 13:16 schreef jeroen25 het volgende:
Malignant (2021)
[ afbeelding ]
Madison krijgt vreemde visioenen/dromen van vreselijke moorden.
Deze moorden blijken dan ineens echt te gebeuren.
Is er een paranormale macht aan het werk of toch iets anders?
Destijds in de bios gezien, vind mcDormand altijd wel een plus. Vond de film wel leuk maar is toch ook niet blijven hangen.quote:Op zondag 12 september 2021 10:26 schreef speknek het volgende:
Three Billboards Outside Ebbing Missouri (Disney+)
Stond ineens online en was echt zo'n film die ik altijd nog eens wilde zien, maar niet gedaan had omdat de titel en synopsis nu niet echt een spannend avondje vermaak voorspellen. Maar niets is minder waar, het zit vol met verrassende plottwists, en de dialogen en het acteerwerk van McDormind, Rockwell en Harrisson zijn zowel fenomenaal, sappig als menselijk. Dikke aanrader. 9.
Hij was niet alleen maar een neuroloog maar ontzettend goede wetenschapspopulisator en tevens iemand die het biografische aspect van neurologie weer in het licht bracht, hij was iemand die de oude bijna freudiaanse psychologie wist te koppellen aan moderne neurologie. In een tijd waar de focus lag op medicatie en hersendelen uitschakelen/beinvloeden was hij bezig met de patient. "Je behandelt niet de ziekte maar de patient" in de jaren 60 was dat zeker niet de norm. Dat hij dat ook nog eens ontzettend goed kon verwoorden en naar buiten brengen maakt hem speciaal. Het is een intelligente man zowel emotioneel intteligent als abstract intelligent, daarnaast was het iemand die tegelijk ontzettend verlegen en ontzetten utibundig was. De boeken die hij schreef (en de film die daar van gemaakt is in het geval van awakening) hebben ook die geweldige mix van emotioneel aangrijpend, menselijk maar ook technisch interesant. Daarom ben ik fan van zijn boeken en is deze docu erg mooi als een soort eerbetoon aan zijn leven.quote:Op maandag 13 september 2021 20:03 schreef Discombobulate het volgende:
Wat is er zo bijzonder aan Oliver Sacks? Ken 'm alleen van naam en weet toevallig dat ie neuroloog en schrijver was. Ik reageer niet op het antwoord hoor, daarna gewoon weer off-topic, maar even tussendoor één vraagje kan vast wel.
Het zal nooit een klassieker worden of iets dergelijks, idem voor Nomadland van McDormand afgelopen jaar.quote:Op zondag 12 september 2021 20:54 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Destijds in de bios gezien, vind mcDormand altijd wel een plus. Vond de film wel leuk maar is toch ook niet blijven hangen.
Ziet er echt goed uit, lijkt me een heel fijn persoon! Weet je een docu die ik eventueel online zou kunnen kijken over hem? His Own Life hou ik op de lijst voor later.quote:
Ivo Niehe had in de tv show afgelopen zondag een leuk segmentje over hem...quote:Op dinsdag 14 september 2021 15:12 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Ziet er echt goed uit, lijkt me een heel fijn persoon! Weet je een docu die ik eventueel online zou kunnen kijken over hem? His Own Life hou ik op de lijst voor later.
Ik ben al heel wat jaar weg uit NL, maar doet die nog steeds de TV Show?quote:Op dinsdag 14 september 2021 15:14 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ivo Niehe had in de tv show afgelopen zondag een leuk segmentje over hem...
Helaas wel.quote:Op dinsdag 14 september 2021 18:53 schreef flipsen het volgende:
[..]
Ik ben al heel wat jaar weg uit NL, maar doet die nog steeds de TV Show?
Deze heb ik ook gezien. Ik denk dat als je de twist niet te serieus neemt, de laatste 20-25 minuten meer dan gemiddeld onderhoudend zijn. Als je het een baggertwist vindt, dan zul je de film waarschijnlijk in z'n geheel erg matig vinden. Ik ga voor een 6.5/10.quote:Op maandag 20 september 2021 13:16 schreef junkiesietze het volgende:
Malignant 2021
begon als een basic horror maar er komt me toch een twistdie zag ik totaal niet aankomen.
7/10
Ik kijk eigenlijk nooit horrors enzo want ik vind het toch niet engquote:Op maandag 20 september 2021 14:12 schreef Mike het volgende:
[..]
Deze heb ik ook gezien. Ik denk dat als je de twist niet te serieus neemt, de laatste 20-25 minuten meer dan gemiddeld onderhoudend zijn. Als je het een baggertwist vindt, dan zul je de film waarschijnlijk in z'n geheel erg matig vinden. Ik ga voor een 6.5/10.
Gore.quote:Op maandag 20 september 2021 14:34 schreef Prego het volgende:
Is Malignant gore of meer paranormaal? Ik houd niet van gore en ik ben bang om spoilers te lezen op internet
Geen van beide. Meer een paranormale slasher.quote:Op maandag 20 september 2021 14:34 schreef Prego het volgende:
Is Malignant gore of meer paranormaal? Ik houd niet van gore en ik ben bang om spoilers te lezen op internet
Ik vond hem erg saai en uiteindelijk erg tof gevonden. Origineel, welke je wel zal onthouden maar dan niet als geweldige film, maar meer als bijvoorbeeld eden lake of orphan. Een soort net anders dan anders film. Aanrader!quote:Op maandag 20 september 2021 14:17 schreef junkiesietze het volgende:
[..]
Ik kijk eigenlijk nooit horrors enzo want ik vind het toch niet eng
Maar verveelde me zo erg gister dat ik het maar een kans gaf. Vond het origineel bedacht van de makers.
Persoonlijk vind ik het meer een typische hollywood horror waar je met iemand naar toe kan gaan welke helemaal niet van de horror is. Met gore heb ik toch een hele andere verbeelding bij.quote:
Ja, het viel me op dat er relatief weinig te zien was. Maar als ik dan moet kiezen tussen een film met alleen wat psychologisch spanning of toch meer mensen afslachten, vond ik het toch meer het laatste.quote:Op maandag 20 september 2021 15:34 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Persoonlijk vind ik het meer een typische hollywood horror waar je met iemand naar toe kan gaan welke helemaal niet van de horror is. Met gore heb ik toch een hele andere verbeelding bij.
Eens! Maar de vraag van Prego is ongelukkig, want het is beide niet. Nouja. Beetje paranormaal... Beetje dan.quote:Op maandag 20 september 2021 15:37 schreef Mike het volgende:
[..]
Ja, het viel me op dat er relatief weinig te zien was. Maar als ik dan moet kiezen tussen een film met alleen wat psychologisch spanning of toch meer mensen afslachten, vond ik het toch meer het laatste.
Zo ontzettend lang....quote:Op dinsdag 21 september 2021 16:22 schreef Vlinder het volgende:
Gejaagd door de wind (1939) - IMDb
Gisteren Gone With The Wind weer eens gezien![]()
Zulke films maken ze nu echt niet meer.
Ik vind vrijwel alle horror comedy, kan er meestal meer om lachen dan dat ik het eng/vies vind...quote:Op dinsdag 21 september 2021 18:16 schreef Kanaroe het volgende:
Horror, een genre dat mij niet kan bekoren. Behalve de eventueel 'comedy horror' zoals Shaun of the Dead, die vond ik meesterlijk.
Ja, helemaal waar. Een 'enge' film is meestal geen horrorfilm, terwijl een (non-comedy-)horrorfilm, als je er eens goed voor gaat zitten meestal wel lachwekkend is!quote:Op dinsdag 21 september 2021 18:18 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik vind vrijwel alle horror comedy, kan er meestal meer om lachen dan dat ik het eng/vies vind...
weet je wat, ik ga het gewoon proberen, indien nodig zitten er knoppen op m’n afstandsbedieningquote:Op maandag 20 september 2021 15:44 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Eens! Maar de vraag van Prego is ongelukkig, want het is beide niet. Nouja. Beetje paranormaal... Beetje dan.
De muziek maakt het vaak spannender dan het is!quote:Op dinsdag 21 september 2021 18:25 schreef V. het volgende:
Ik ben dol op griezelfilms, maar ben er eigenlijk te 'laf' voor. Zou graag een ander woord gebruiken, maar dit blijft FOK! hè?
Vaak zet ik het geluid zacht, of uit.
En soms durf ik niet verder te kijken
Succes! Enne, laat je wel weten wat je ervan vond?quote:Op dinsdag 21 september 2021 18:27 schreef Prego het volgende:
[..]
weet je wat, ik ga het gewoon proberen, indien nodig zitten er knoppen op m’n afstandsbediening
Eens! Het zijn juist de "disturbed" films welke bij mij indruk maken. House with 100 eyes bijvoorbeeld. Of eden lake.quote:Op dinsdag 21 september 2021 18:18 schreef Bosbeetle het volgende:
[..]
Ik vind vrijwel alle horror comedy, kan er meestal meer om lachen dan dat ik het eng/vies vind...
Dan zal the house of the devil wel wat voor je zijn. Een heerlijke sfeervolle slow-burnerquote:Op dinsdag 21 september 2021 18:43 schreef EP3 het volgende:
Ik ken vrijwel alle klassieke horrorfilms wel, denk ik.
Maar ik kijk nu eigenlijk alleen nog zo nu en dan n horrorfilm die in de psychologische of paranormale categorie valt.
Gister gezien in IMAX. Typische Villeneuve film maar dan met groot budget. 9.8/10quote:Op dinsdag 21 september 2021 20:32 schreef Discombobulate het volgende:
Ik zit hier echt te wachten op de Dune reviews.![]()
Ik ga zelf hoogstwaarschijnlijk volgende week. Man, zin in zeg.
Ik wil ZO graag naar Dune, maar ik heb er momenteel werkelijk 0 tijd voor. Veeeel te drukquote:Op woensdag 22 september 2021 12:33 schreef Jungle_Jim het volgende:
[..]
Gister gezien in IMAX. Typische Villeneuve film maar dan met groot budget. 9.8/10
quote:Op woensdag 22 september 2021 19:50 schreef V. het volgende:
[..]
Ik wil ZO graag naar Dune, maar ik heb er momenteel werkelijk 0 tijd voor. Veeeel te druk
Villeneuve is God.
Ik vond soms erg goor om naar te kijken, best walgelijk zelfsquote:Op dinsdag 21 september 2021 18:43 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Succes! Enne, laat je wel weten wat je ervan vond?
Films als spider baby of rosemary's baby of the omen kunnen me altijd wel bekoren als is dat meer suspense als horror denk ik. Geen idee waarom ik nu drie films over babies/kinderen kiesquote:Op dinsdag 21 september 2021 18:43 schreef EP3 het volgende:
Ik ken vrijwel alle klassieke horrorfilms wel, denk ik.
Maar ik kijk nu eigenlijk alleen nog zo nu en dan n horrorfilm die in de psychologische of paranormale categorie valt.
Aanstekelijke Franse tragikomedie over late twintigers met hun problemen in de liefde, in het werk en verder eigenlijk in alles. Gefilmd in het zwart-wit en met een grappige voice-over die gelukkig nooit irritant wordt. Geen idee waarom dit in het zwart-wit moest, maar dat stoort in elk geval niet. Niets stoort in de film. Zelfs niet dat een Franse film een Engelse titel heeft. Kijkt prettig weg, maar blijft ook niet lang hangen in je gedachten.quote:Als Sophie te horen krijgt dat ze kan gaan werken bij een beroemde uitgeverij in Parijs is dat een flinke stap richting haar ultieme droom. Ze hoopt ooit haar eigen grafische illustraties gedrukt te zien, maar voor nu moet ze het doen met een baan op de publiciteitsafdeling. Het leven krijgt echter een andere wending als ze onverwachts zwanger raakt. Haar relatie loopt stuk en een carrière in de uitgeverswereld moet weer plaats maken voor haar oude baantje in de bediening. Is het leven in Parijs eigenlijk wel uit te houden onder deze omstandigheden?
Heb je een paar James wan aanraders?quote:Op donderdag 23 september 2021 12:24 schreef Prego het volgende:
[..]
Ik vond soms erg goor om naar te kijken, best walgelijk zelfs![]()
En zó origineel vond ik het niet om eerlijk te zijn… al met al een prima film om te kijken op eens dinsdagavond![]()
Een typische James Wan, zijn stijl herken je inmiddels meteen.
Ik vind Insidious and The Conjuring erg fijne films om naar te kijkenquote:Op donderdag 23 september 2021 14:02 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Heb je een paar James wan aanraders?
De twist op 3/4e van de film heb ik nog nooit gezien, dat is best origineel.
Sinister is ook best ok. Ik vind films niet zo snel eng, maar vond deze toch wel behoorlijk spannend.quote:Op donderdag 23 september 2021 14:13 schreef Prego het volgende:
[..]
Ik vind Insidious and The Conjuring erg fijne films om naar te kijken
Ohja, was even vergeten dat die ook van hem waren. Foutje, bedankt.quote:Op donderdag 23 september 2021 14:13 schreef Prego het volgende:
[..]
Ik vind Insidious and The Conjuring erg fijne films om naar te kijken
Vanmiddag Dune gezien in de lokale bioscoop. Als fan van de boeken vond ik hem geweldig. Meer details voor de zekerheid achter spoiler quotes:quote:Op dinsdag 21 september 2021 20:32 schreef Discombobulate het volgende:
Ik ga zelf hoogstwaarschijnlijk volgende week. Man, zin in zeg.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Martyrs is een aanrader in dat geval, maar dan wel de originele Franse versie.quote:Op dinsdag 21 september 2021 18:45 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Eens! Het zijn juist de "disturbed" films welke bij mij indruk maken. House with 100 eyes bijvoorbeeld. Of eden lake.
Martyrs heb ik uiteraard al gezien, net als the Girl next door, serbian movie, etc.quote:Op vrijdag 24 september 2021 06:38 schreef Danny het volgende:
[..]
Martyrs is een aanrader in dat geval, maar dan wel de originele Franse versie.
quote:Op vrijdag 24 september 2021 07:25 schreef blessed19 het volgende:
[..]
Martyrs heb ik uiteraard al gezien, net als the Girl next door, serbian movie, etc.
Ik kijk een kleine 200/220 films per jaar, de klassiekers in dat gerne ken ik ondertussen wel.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar I spit on your grave ken je dan ook wel. Terrifier wellicht (en voorloper All Hallows' Eve), hoewel dat meer naar slasher neigt. The Woman (2011) dan wellicht? Of zo'n beetje alles van Lars von Trier (hoewel von Trier wel een beetje een acquired taste is).Zie wat ik kijk: trakt.tv
quote:Op vrijdag 24 september 2021 07:40 schreef Danny het volgende:
[..]
The Girl Next Door was idd ook wel erg disturbing. Vooral omdat je weet dat veel ervan gewoon echt gebeurd is, en nog meer als je bedenkt dat de werkelijkheid nog veel gruwelijker wasLars is best tof, hij schopt om het schoppen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Maar I spit on your grave ken je dan ook wel. Terrifier wellicht (en voorloper All Hallows' Eve), hoewel dat meer naar slasher neigt. The Woman (2011) dan wellicht? Of zo'n beetje alles van Lars von Trier (hoewel von Trier wel een beetje een acquired taste is).
Maar je aanraders ken ik idd. Heb laatst de nieuwste (afsluitend) van de spit on your grave reeks gezien. Die was wel aardig.
Ben je bekend met de disturbing iceberg welke eens op reddit is geplaatst? Daar pik ik zo heel af en toe (1 a 2 keer per jaar) eentje uit de onderste regionen. Maarja, die films zijn enorm moeilijk te vinden en ik moet dan echt bijkomen naar wat ik hebt gezien.
Ik snap ook nooit echt waarom ik het doe, maar heel soms op een mooie zomerse dag krijg ik zo'n ingeving.
quote:Op donderdag 23 september 2021 23:18 schreef Pulsy het volgende:
[..]
Vanmiddag Dune gezien in de lokale bioscoop. Als fan van de boeken vond ik hem geweldig. Meer details voor de zekerheid achter spoiler quotes:Ik was net naar Dune.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Mèn, wat heb ik genoten ❤ Ik werd weer helemaal terug gezogen in het verhaal, de karakters. En ik besefte ineens weer hoe ontzettend ik van de boeken heb genoten. Lang geleden dat ik ze gelezen heb, tijd om opnieuw te lezen.And the young, they can lose hope cause they can't see beyond today,. ..
The wisdom that the old can't give away
Nog maar een Franse film bekeken. Un Triomphe dus. Aardig verhaal, typische feelgood film, maar wel erg braaf allemaal. Had van mij wel wat rauwer gemogen.quote:Étienne is acteur, maar het geld stroomt niet bepaald binnen. Hij hoopt wat extra te verdienen met het geven van theaterworkshops in een gevangenis. Étienne is blij verrast: de gedetineerden blijken acteertalent te hebben.
Met een bonte groep gevangenen brengt hij het beroemde toneelstuk Wachten op Godot op de planken. Het succes is zo groot, dat de groep toestemming krijgt om met de voorstelling te gaan toeren. Al is die smaak van succes bitterzoet als er uiteindelijk toch altijd weer tralies op je wachten.
Un triomphe is gebaseerd op het waargebeurde verhaal van de Zweedse acteur Jan Jonson, die met een cast gevangenen Wachten op Godot speelde.
Die was mooi ja, tijd geleden al eens gezien (op Netflix ongetwijfeld). Aanraderquote:Op zaterdag 23 oktober 2021 17:04 schreef Kanaroe het volgende:
Gisteren zag ik 'Maudie' (2016) op Canvas. In de hoofdrollen Sally Hawkins en Ethan Hawke.
Een aangrijpende, ontroerende film over een vrouw die al op jonge leeftijd geplaagd wordt door reumatoïde artritis.
In het Nova Scotia van de jaren '30 tot '70 van de vorige eeuw, ontwikkelt zij zich tot geziene kunstenares terwijl ze samen met haar norsige man in alle eenvoud in een klein houten huisje blijft leven.
Maudie Lewis heeft echt geleefd en dat maakt het voor mij extra aantrekkelijk om zo'n film te bekijken.
Er biggelde regelmatig een traan over mijn wangen.
Dát is het. Ik haak vaak af bij WA en ik snap niet waarom, want hij tickt alle boxes vwb mijn interesse in films.quote:Op zondag 24 oktober 2021 00:08 schreef Jungle_Jim het volgende:
The French Dispatch (2021) - IMDb
Erg leuke film. Typisch Wes Anderson, zoals te verwachten, maar deze keer niet op een vermoeiende manier.
ik vind life aquatic, moonrise kingdom en isle of dogs van hem erg leuk, verder nietquote:Op dinsdag 26 oktober 2021 10:11 schreef V. het volgende:
[..]
Dát is het. Ik haak vaak af bij WA en ik snap niet waarom, want hij tickt alle boxes vwb mijn interesse in films.
Maar het is vaak dodelijk vermoeiend. Dus ik ben blij dat deze wellicht daarvan afwijkt. Ga hem zeker kijken.
Geen idee wat ik heb zitten kijken. Ik hou van absurdisme en zwarte komedie, maar dit ging me te ver. Kon ook niet iemand in de film aardig vinden, wat ik kennelijk toch wel nodig heb om iets te geven om de film.quote:Na Borgman en Schneider VS. Bax is Nr. 10 de nieuwe speelfilm van Alex van Warmerdam. Een thriller met elementen van een zwarte komedie.
Günter, als vierjarig kind gevonden in de Duitse bossen, groeit op in een pleeggezin. Vier decennia later is zijn leven normaal: hij verdient de kost als toneelacteur, brengt tijd door met zijn dochter Lizzy en heeft een verhouding met een getrouwde vrouw. Hij begint zich pas iets af te vragen over zijn afkomst als een vreemde man op een brug slechts één woord in zijn oor fluistert.
De belangrijkste rollen in Nr. 10 worden gespeeld door Tom Dewispelaere, Frieda Barnhard, Hans Kesting, Anniek Pheifer, Dirk Böhling, Mandela Wee Wee, Richard Gonlag, Gene Bervoets en Pierre Bokma.
Goede acteurs, goede verhaallijnen, mooi drama. Een reeks gebeurtenissen zorgt ervoor dat de gezinnen en de onderlinge verstandhoudingen in een appartementencomplex ontwricht worden. Dan nemen we een kijkje vijf jaar later hoe de stand van zaken is en weer vijf jaar later zien we hoe alles (nou ja, de film dan toch) eindigt. De gevolgen van keuzes op langere termijn in beeld gebracht.quote:Met Tre piani geeft regisseur, schrijver en acteur Nanni Moretti (Mia Madre, Caro Diario) een intiem kijkje in de levens van mensen die het voor elkaar lijken te hebben, maar emotioneel vastzitten. De Italiaanse topcast met Riccardo Scamarcio (Mine Vaganti), Alba Rohrwacher (Io song l’amore) en Margherita Buy (Mia Madre) houdt de kijker een spiegel voor.
Drie gezinnen wonen op drie verdiepingen van hetzelfde appartementencomplex in hartje Rome wanneer een reeks gebeurtenissen ze voor altijd met elkaar verbindt. De relaties tussen ouders, vrienden en buren worden op scherp gezet wanneer de families worden geconfronteerd met de geheimen die hen binden en uit elkaar drijven. De Italiaanse regisseur baseerde zijn film op het boek ‘Three Floors Up’ van Eshkol Nevo. Het is de eerste keer dat Moretti het werk van een ander als uitgangspunt neemt. Tre piani werd geselecteerd voor de hoofdcompetitie van het Cannes Filmfestival 2021.
Die staat op de te zien lijstquote:Op maandag 1 november 2021 15:47 schreef UIO_AMS het volgende:
We zouden eigenlijk naar Riders Of Justice (de laatste van Anders Thomas Jensen; let je op @Bosbeetle )
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 10% gewijzigd door Mike op 04-11-2021 08:59:23 ]2147483647 angels can dance on the point of a needle.
Add one and they will all turn into devils.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |