Niet jinxenquote:Op zaterdag 28 augustus 2021 18:47 schreef VacaLoca het volgende:
Wordt Russell morgen de derde Mercedes coureur die Max er af tetst?
Deze kwalificatie is een goede sollicitatie op een mercedes zitje voor volgend jaar. Maar het wordt vanaf zijn positie heel moeilijk om Perez en Max eraf te ketsen, zoals Bottas dat kan.quote:Op zaterdag 28 augustus 2021 18:47 schreef VacaLoca het volgende:
Wordt Russell morgen de derde Mercedes coureur die Max er af tetst?
Ja en nee, want Lulu heeft liever geen tegenstand.quote:Op zaterdag 28 augustus 2021 18:52 schreef XL het volgende:
[..]
Deze kwalificatie is een goede sollicitatie op een mercedes zitje voor volgend jaar.
Als Russell niet naar Mercedes gaat is dat 100% vanwege Lulu.quote:Op zaterdag 28 augustus 2021 19:01 schreef opreis het volgende:
[..]
Ja en nee, want Lulu heeft liever geen tegenstand.
Hoeveel bewijs heb je nodig?quote:Op zaterdag 28 augustus 2021 19:13 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Als Russell niet naar Mercedes gaat is dat 100% vanwege Lulu.
Daarmee bewijst hij meteen dat hij geen echte kampioen is.
Dat is hij absoluut wel.quote:
Dan is het idd 100% vanwege Hamilton.quote:Op zaterdag 28 augustus 2021 19:13 schreef Gehrman het volgende:
[..]
Als Russell niet naar Mercedes gaat is dat 100% vanwege Lulu.
Daarmee bewijst hij meteen dat hij geen echte kampioen is.
Wolff is gewoon uit op zoveel mogelijk aandachtquote:Op zaterdag 28 augustus 2021 20:00 schreef Whiskers2009 het volgende:
Wolff bevestigd nog eens dat de keuze qua coureur naast Hamilton al gemaakt is: https://racingnews365.nl/(...)milton-al-doorgehakt
Dat hadden we de vorige keer ook verwachtquote:Op zaterdag 28 augustus 2021 17:38 schreef ChevyCaprice het volgende:
[..]
(lol)
Nee Verstappen is denk ik aardig veilig op pole.
Thank God!
Goh toevallig gebeurde dat vandaag?!quote:Op zaterdag 28 augustus 2021 20:00 schreef Whiskers2009 het volgende:
Wolff bevestigd nog eens dat de keuze qua coureur naast Hamilton al gemaakt is: https://racingnews365.nl/(...)milton-al-doorgehakt
Nee, zei hij eerder dit raceweekend al. Nu bevestigt hij het.quote:Op zaterdag 28 augustus 2021 20:05 schreef theguyver het volgende:
[..]
Goh toevallig gebeurde dat vandaag?!
Welke vorige keerquote:Op zaterdag 28 augustus 2021 20:05 schreef YellowBlacks het volgende:
[..]
Dat hadden we de vorige keer ook verwacht
Ik lees er nog steeds in dat Bottas moet wieberen. Russell zit safe bij Williams naar mijn mening, daar hoeft geen stoeltje voor gezocht te worden als hij volgend jaar niet bij Mercedes rijdtquote:Op zaterdag 28 augustus 2021 20:05 schreef theguyver het volgende:
[..]
Goh toevallig gebeurde dat vandaag?!
Dit is geilquote:Op zaterdag 28 augustus 2021 13:17 schreef de_boswachter het volgende:
Sybian Grand Prix
@:wereldgozer
Die zei ik net ook, de enige voor wie een stoeltje gezocht moet worden is Bottas.quote:Op zaterdag 28 augustus 2021 20:10 schreef Whiskers2009 het volgende:
[..]
Ik lees er nog steeds in dat Bottas moet wieberen. Russell zit safe bij Williams naar mijn mening, daar hoeft geen stoeltje voor gezocht te worden als hij volgend jaar niet bij Mercedes rijdt
Das allemaal heel fijn, zou die ook begrijpen waarom ze boos zijn?quote:
In de laatste 2 races werd de race van Max verkut door een Mercedes. Dan ben je schijnbaar een jankende Max fanboy als je daar iets van vindt.quote:
Natuurlijk begrijp hij dat niet. Hij is perfect. Het ligt aan de anderen wiens harten gevuld zijn met haat!quote:Op zaterdag 28 augustus 2021 21:52 schreef ootjekatootje het volgende:
[..]
Das allemaal heel fijn, zou die ook begrijpen waarom ze boos zijn?
Kijk die boo concerten bezorgen me hier een plaatsvervangende schaamte. Maar zijn gedrag op Silverstone ook.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |