heb je morgen spijt vanquote:
Whoopi vind ik een toffe actrice.quote:
Kan ook de schrik zijn, feit dat ze al zo ver kwam lijk mij dat het relatief meevalt.quote:
is je eerste adrenaline die je erdoor heen trektquote:Op vrijdag 27 augustus 2021 22:20 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Kan ook de schrik zijn, feit dat ze al zo ver kwam lijk mij dat het relatief meevalt.
Ja, die spierpijn is dus wel een dingetje als je ouder wordt. Vroegah toen ik nog een soepele panter was had je gewoon één dag 'spierpijn'. Nu komt de echte spierpijn pas op dag 2 en blijft het dan nog een dag of 4 na zeuren waarbij je je af gaat vragen of je niet per ongeluk toch iets gescheurd hebt.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 22:17 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Paar dagen spierpijn en weer door
Ze is niet verlamd, niet dood, dus het kan alleen maar meevalleen na zo'n crash.quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 22:21 schreef greysbones het volgende:
[..]
is je eerste adrenaline die je erdoor heen trekt
om maar zo snel mogelijk uit de auto te komen
daarna komt pas de pijn
Ik ben altijd bang als ik naar de wc moet. Aan het einde vd gang is rechts de wc links de trap naar beneden.quote:
Ik hou wel van spierpijn, heb het gevoel dat het mij sterker maaktquote:Op vrijdag 27 augustus 2021 22:22 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ja, die spierpijn is dus wel een dingetje als je ouder wordt. Vroegah toen ik nog een soepele panter was had je gewoon één dag 'spierpijn'. Nu komt de echte spierpijn pas op dag 2 en blijft het dan nog een dag of 4 na zeuren waarbij je je af gaat vragen of je niet per ongeluk toch iets gescheurd hebt.
Ben sinds kort weer naar de gym aan het gaan en ik bouw uit voorzichtigheid echt debiel langzaam op, als ik alles op maximale kracht zou doen zou ik na 2 sets een afgescheurde pees hebben denk ik
quote:Op vrijdag 27 augustus 2021 22:23 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Ze is niet verlamd, niet dood, dus het kan alleen maar meevalleen na zo'n crash.
Beitske.quote:
kut dronesquote:
Ja heb het gezien, daarom zeg ik ook dat het ''relatief'' meevalt, ze had namelijk makkelijk dood kunnen zijnquote:
dat ben ik met je eensquote:Op vrijdag 27 augustus 2021 22:25 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Ja heb het gezien, daarom zeg ik ook dat het ''relatief'' meevalt, ze had namelijk makkelijk dood kunnen zijn
Ja, dat gevoel had ik ook zo tot mijn 40e, nu heb ik meer het gevoel dat er serieus iets misquote:Op vrijdag 27 augustus 2021 22:23 schreef R-woud93 het volgende:
[..]
Ik hou wel van spierpijn, heb het gevoel dat het mij sterker maakt
oH trap naar benedenquote:Op vrijdag 27 augustus 2021 22:23 schreef Superbadeendje het volgende:
[..]
Ik ben altijd bang als ik naar de wc moet. Aan het einde vd gang is rechts de wc links de trap naar beneden.
Ik ben 27, dan heb ik nog evenquote:Op vrijdag 27 augustus 2021 22:25 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ja, dat gevoel had ik ook zo tot mijn 40e, nu heb ik meer het gevoel dat er serieus iets mis![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |