Volgens Pfizer en co is het voor de rest van je leven nodig.quote:Op donderdag 26 augustus 2021 16:36 schreef Montov het volgende:
[..]
Als het nodig is wel. Op dit moment hoop ik dat de eerste prik wereldwijd voorrang krijgt. Kans is groot dat het net als de griepprik jaarlijks terugkomt voor ouderen en mensen met medische indicatie. Maar die zaken zullen vanuit medisch oogpunt worden genomen en niet vanwege "ik heb er geen zin meer in".
De aandeelhouders van Pfizer bedanken U hartelijk voor de medewerking.quote:Op donderdag 26 augustus 2021 16:36 schreef NeeOfTochJA het volgende:
[..]
Volgens Pfizer en co is het voor de rest van je leven nodig.
Wij zouden toch ook nooit een avondklok krijgen? Hou er maar rekening mee dat dit een zeer reëel scenario is.quote:Op donderdag 26 augustus 2021 16:35 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Denk je niet eerder dat ze daar achter liggen op ons en onze gedachten wat dit betreft? Gaat toch eerder de kant Chinese kant op?
Maar dat is toch achter ons juist? Genoeg landen in Europa die wel echte lockdown hebben gekend, Spanje bijvoorbeeld, maar waar dat achter de rug is.quote:Op donderdag 26 augustus 2021 16:38 schreef leolinedance het volgende:
[..]
Wij zouden toch ook nooit een avondklok krijgen? Hou er maar rekening mee dat dit een zeer reëel scenario is.
Ja dezelfde experts die er bakken met geld aan verdienenquote:Op donderdag 26 augustus 2021 16:39 schreef NeeOfTochJA het volgende:
"Experts say boosters are very necessary..."
De eerste corona avondklok, die we nooit zou komen volgens velen, ligt inmiddels achter ons. Dat zegt helemaal niets over de toekomst.quote:Op donderdag 26 augustus 2021 16:40 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Maar dat is toch achter ons juist? Genoeg landen in Europa die wel echte lockdown hebben gekend, Spanje bijvoorbeeld, maar waar dat achter de rug is.
lolquote:Diederik Gommers is een hardnekkige bijwerking van corona. In juli zei hij dat hij nooit meer in een praatprogramma te gast wilde zijn. Heerlijk, leek hem dat. “Ik heb mijn vrouw gevraagd ‘zorg dat ik niet toch ergens ja op zeg’. Ze vindt dat ik te makkelijk ja zeg, dus heb ik haar gevraagd mij te helpen.”
Tv-recensent Han Lips van Het Parool stelt vast dat het Gommers niet is gelukt. Als een talkshowredactie belt heeft hij geen verweer. Compleet willoos is hij dan. En dus ging het weer mis. Interventies van zijn vrouw ten spijt zat hij gisteravond bij Op1. En de week ervoor ook. En een week daarvoor bij Humberto.
Dat Gommers gedurende de lange maanden van corona al menigmaal van mening veranderde zit hem kennelijk niet dwars en de interviewers vallen hem ook niet lastig.
Han Lips oppert dat Gommers een ijdeltuit is. Of dat hij milde trekken van een messiascomplex vertoont: tegen wil en dank móét hij de natie door deze coronacrisis leiden, hij wil niet op televisie, maar wordt naar het front geroepen.
De zorg: stel dat corona ooit bedwongen wordt, wat moet Gommers dan? Zelf heeft hij geopperd dan minister te worden.
Bron(nen): Het Parool
Helemaal gestoordquote:Op donderdag 26 augustus 2021 16:38 schreef Scrummie het volgende:
Die Amerikanen zijn echt compleet doorgedraaid he
[ twitter ]
Ik denk het wel. Er is gevaccineerd, het geld voor de overheiddsteun is helemaal verbruikt, als het nu niet voorbij is dan helpen die eerder genomen maatregelen dus blijkbaar niet. Waarom ze dan weer gaan toepassen? Ik doe er in ieder geval niet meer aan mee. En zo denken veel mensen er over. Ja wat als de zorg overbelast wordt? Dan maar keuzes maken, dat zijn ze nu al aan het doen volgens mij. Dan maar een maximum aan coronapatienten opnemen.quote:Op donderdag 26 augustus 2021 16:41 schreef leolinedance het volgende:
[..]
De eerste corona avondklok, die we nooit zou komen volgens velen, ligt inmiddels achter ons. Dat zegt helemaal niets over de toekomst.
Nino is een wijze man, misschien kunnen we hem minister van VWS makenquote:Op donderdag 26 augustus 2021 15:44 schreef Noek het volgende:
[..]
[..]
Nino heeft nog wel wat chill over.
Is ook wel weer mooi. Al Jazeera-journalist. Anti-fascist met Qatarese oliedollars. De wereld rondvliegen naar de gekste plekken om verslag te doen. En op een dag stap je gewoon weer in de snelbus van de NS omdat een trein tussen Utrecht en Den Haag vandaag teveel gevraagd was, en zit je gewoon weer tussen het klootjesvolk waar je je intussen aan loopt te ergeren. Je had een rijbewijs kunnen nemen, een taxi kun je ook prima betalen, maar ja, ons ben zunig. En dan realiseer je je dat je diep van binnen gewoon een Hollandse boer bent ondanks dat je een moeilijke bril draagt en je ouders je een voornaam met een Y gegeven hebben.quote:Op donderdag 26 augustus 2021 16:10 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Precies, als je mondkapje wil dragen doe dat lekker. En neem geen OV/pendelbus maar een auto/taxi.
quote:Op donderdag 26 augustus 2021 16:13 schreef Vasilevski het volgende:
[..]
Helemaal waar, maar ja die mensen volgen ook maar gewoon 'de basisregels'.
En de prijs voor debiel van de dag gaat naar...quote:Op donderdag 26 augustus 2021 16:38 schreef Scrummie het volgende:
Die Amerikanen zijn echt compleet doorgedraaid he
[ twitter ]
Die reacties eronder ook. 'Masks keeping them safe'.quote:Op donderdag 26 augustus 2021 16:48 schreef trein2000 het volgende:
[..]
En de prijs voor debiel van de dag gaat naar...
De tering he
https://kompanje.org/quote:Op donderdag 26 augustus 2021 16:47 schreef Discombobulate het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)iek-laten-meesleuren
Ik deel 'm nog maar een keer, maar Erwin Kompanje is echt mijn enige voice of reason. Ben het 100% met hem eens. Laat alsjeblieft meer mensen die overtuiging krijgen zeg.
In de VS zijn die maskers ook echt een propaganda-instrument geworden.quote:Op donderdag 26 augustus 2021 16:49 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Die reacties eronder ook. 'Masks keeping them safe'.
In een land waar elke gek een wapen in zijn nachtkastje heeft liggen.
Ik weet niet of het sneaky. Wel dat de https://wetten.overheid.nl/BWBR0043413/2020-12-17 maatregelen 15 t/m 22 waarmee men legaliseert dat men op afstand mag besturen, kiezen en besluiten nemen, idd pas op 01sep23 vervalt. Vooral dus om het organisaties mogelijk te maken dat ze niet hoeven samen te komen.quote:
Tja.quote:Op donderdag 26 augustus 2021 16:51 schreef Stoney3K het volgende:
[..]
In de VS zijn die maskers ook echt een propaganda-instrument geworden.
quote:Op donderdag 26 augustus 2021 16:45 schreef Noek het volgende:
Och, hoe de prins even aan artiesten vraagt of ze gratis willen optreden bij de F1.
Dan heb je ook wel smerig veel lef.
Om op te stampenquote:Op donderdag 26 augustus 2021 17:01 schreef Nober het volgende:
Waarom zou je twee zelftests bestellen?
Ik zat zondag nog met 20.000 man in een stadion anders...quote:Op donderdag 26 augustus 2021 17:04 schreef bloodymary1 het volgende:
Sportpaleis Antwerpen over drie weken weer volledig open zonder afstand of mondkapjesgedoe. 23.000 man kunnen er in.
Hier zijn concerten nog steeds niet mogelijk, of met heel weinig man en dan zittend. De een na de andere geboekte buitenlandse band voor september zegt het daarom al weer af (en terecht).
Ja prima hoor. Maar ik heb het over muziekdingen. De culturele sector.quote:Op donderdag 26 augustus 2021 17:06 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Ik zat zondag nog met 20.000 man in een stadion anders...
Zet maar een DVD'tje op.quote:Op donderdag 26 augustus 2021 17:11 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ja prima hoor. Maar ik heb het over muziekdingen. De culturele sector.
quote:Op donderdag 26 augustus 2021 17:13 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Zet maar een DVD'tje op.
mvg, Hugo.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |