Kun je je hier ook iets bij voorstellen?quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 23:54 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Nee, ze zullen in no-time een woning krijgen, waar een Nederlandse jongere 10 jaar op mag wachten.
Ik keur het kapotmaken van andermans eigendommen absoluut niet goed, maar ik kan me er iets bij voorstellen.
Ach wat dronken teen-agers. Niets aan de hand...quote:Op woensdag 25 augustus 2021 07:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kun je je hier ook iets bij voorstellen?
[ twitter ]
Dat had ik dan nog niet meegekregen. Alsof ze zit soort dingen ingefluisterd krijgenquote:Op woensdag 25 augustus 2021 07:24 schreef asco het volgende:
[..]
Ik vind het vooral schandalig dat schijnbaar een hoop ex-"vluchtelingen" daar op vakantie waren.
Ik neem aan dat dat fraude is? Ga dat onderzoeken en stuur ze alsnog terug.
Maar nee, dat mag allemaal maar.
Zie mijn opmerking boven... Nederland veranderd langzamerhand in een islamitisch land....quote:Op woensdag 25 augustus 2021 08:00 schreef myShizzle het volgende:
Ik begrijp ze en spreek uit ervaring. Woonde vroeger dan ook in Kollum (FRL) ten tijde van de AZC-rellen. Ben overigens vrijwilliger geweest ook dat AZC, dus racist kun je me niet noemen.
Opeens zie je overal, echt overal mensen lopen die totaal niet in je, op dat moment nog, wereldbeeld passen.
Even los van in de winkelstraat en in het dorp; ze zijn overal.
Ze zitten op bankjes langs normaal stille paadjes wat te blowen zuipen of qat kauwen (jouw dochtertje van vijf, zes laat je never meer zonder begeleiding een stukje fietsen) , ze lopen om e.o.a. reden vaak tegen elkaar of in een mobiel keihard te jallemehalleme en je hoort en leest niks anders dan verhoging van criminaliteit en diefstal.
En dat ook nog eens allemaal betaald van centjes die onze verzorgingstaat hard uithollen.
Tuurlijk, pleur er een paar honderd in de Marnewaard, midden in de natuur.
Zo toeristisch als de pest maar denk je dat de Duitsers volgend jaar weer komen als er nu overal mannen met baarden in jurken rondlopen? Dacht het niet. Dus die regio gaat veel inkomsten missen en gaat ook dát merken.
En waarom, waarvoor?
Fuck die hele zooi.
Incorrect.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 23:52 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
De harskamp is een legerbasis...
Er ligt in het dorp toevallig een legerbasis die ze dezelfde naam hebben gegeven.quote:Harskamp is een dorp in het noordoosten van de gemeente Ede in de Nederlandse provincie Gelderland, gelegen op de rand van de Veluwe en de Gelderse Vallei. In 2021 had Harskamp 3.545 inwoners.
Nee, klopt.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 23:52 schreef detaris het volgende:
[..]
Omdat je op de legerplaats snel de nodige ruimte kan creëren voor noodopvang. Deze Afghanen blijven echt niet jaren op een kazerne op de Veluwe wonen.
Ter info; je hebt in Amsterdam, naast het scheepvaartmuseum, nog steeds een marinebasis. Was vroeger groter, want veel panden zijn nu verhuurd aan bedrijven, maar ze zitten er nog steeds.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 23:52 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
De harskamp is een legerbasis...
Het is niet de schuld van deze vluchtelingen dat er in ons land een tekort is aan sociale huurwoningen.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 08:06 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Nee, klopt.
Die gaan de wachtlijsten voor de sociale huren weer verder laten oplopen.
Probleem is dat je hier nog steeds geen goede, inhoudelijke discussie over kunt voeren.quote:Op dinsdag 24 augustus 2021 23:55 schreef Alpha0 het volgende:
Moet eens afgelopen zijn keer op keer exoten binnen te halen. Willen we tot in einde der dagen zo doorgaan?
Dit dus, en dit verklaart ook gelijk de frustratie. Met een inwoneraantal van nog geen 3500 zijn 800 mensen natuurlijk heel veel. Hartkamp had van oudsher twee belangrijke inkomensbronnen. De grote groep militairen die er gelegerd was. En het toerisme. De militairen zijn in 2014 al vertrokken. Qua toerisme is een AZC ook geen trekpleister.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 08:04 schreef Captain_Jack_Sparrow het volgende:
[..]
Incorrect.
[..]
Er ligt in het dorp toevallig een legerbasis die ze dezelfde naam hebben gegeven.
Dacht je dat het daar bij blijft?quote:Op woensdag 25 augustus 2021 07:17 schreef Godfried_met_den_baard het volgende:
Ben ik de enige die 800 tolken, schoonmakers en chauffeurs een wat onwaarschijnlijk hoog aantal vind?
Nee helaas. Het enige wat ik nog wel 'durf' te denken is dat alleen deze lichting eenvoudiger een status krijgt hier. En dat de rest straks gewoon wel weer aan de standaardregelgeving moet voldoen.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 08:35 schreef thedeedster het volgende:
[..]
Dacht je dat het daar bij blijft?
Er is zeker geen geluidsfragment van? Elke kritiek op de massa-immigratie wordt stelselmatig met extreem-rechts in verband gebracht. Dat is dusdanig obligaat geworden dat ik een beetje achterdochtig wordt van dit soort berichten. Dat we ze maar meteen weg kunnen zetten als racist, stel je voor dat je je zou moeten inleven in de mensen bij wie de vluchtelingen door anderen welkom worden geheten.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 07:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kun je je hier ook iets bij voorstellen?
[ twitter ]
Zoals ik hierboven stelde; een goede inhoudelijke discussie is nog steeds niet mogelijk.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 08:37 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Er is zeker geen geluidsfragment van? Elke kritiek op de massa-immigratie wordt stelselmatig met extreem-rechts in verband gebracht. Dat is dusdanig obligaat geworden dat ik een beetje achterdochtig wordt van dit soort berichten. Dat we ze maar meteen weg kunnen zetten als racist, stel je voor dat je je zou moeten inleven in de mensen bij wie de vluchtelingen door anderen welkom worden geheten.
Het is hun dorp dat verandert, de welkomheters merken er niets van. Zelf ben ik wel gevoelig voor het argument dat ze de Nederlanders daar, die overigens de Afghanen kwamen helpen, geholpen hebben. Maar werkt dat ook andersom? Dus dat al die asielzoekers die meerdere veilige landen doorkruist hebben en niks voor Nederland betekend hebben er niet in komen? Gaan we dat criterium er in houden? Liljkt me een goed idee.
Sterker nog, ik denk dat zo'n protest er helemaal niet zou zijn als de ellende elders in de wereld niet zou worden misbruikt voor structurele massa-immigratie en het zou gaan om de opvang van mensen die Nederland hebben geholpen.
Nogmaals, je kunt prima tegen de opvang van vluchtelingen zijn. Dat maakt je niet per se racist of extremist en zeker in ons flink bevolkte land valt er best iets te zeggen voor het temperen van ongewenste immigratie.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 08:37 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Er is zeker geen geluidsfragment van? Elke kritiek op de massa-immigratie wordt stelselmatig met extreem-rechts in verband gebracht. Dat is dusdanig obligaat geworden dat ik een beetje achterdochtig wordt van dit soort berichten. Dat we ze maar meteen weg kunnen zetten als racist, stel je voor dat je je zou moeten inleven in de mensen bij wie de vluchtelingen door anderen welkom worden geheten.
Het is hun dorp dat verandert, de welkomheters merken er niets van. Zelf ben ik wel gevoelig voor het argument dat ze de Nederlanders daar, die overigens de Afghanen kwamen helpen, geholpen hebben. Maar werkt dat ook andersom? Dus dat al die asielzoekers die meerdere veilige landen doorkruist hebben en niks voor Nederland betekend hebben er niet in komen? Gaan we dat criterium er in houden? Liljkt me een goed idee.
Sterker nog, ik denk dat zo'n protest er helemaal niet zou zijn als de ellende elders in de wereld niet zou worden misbruikt voor structurele massa-immigratie en het zou gaan om de opvang van mensen die Nederland hebben geholpen.
Volgens de NOS in al die jaren 273. Wat familie erbij en de 1000 halen we makkelijk (als ze allemaal vluchten).quote:Op woensdag 25 augustus 2021 02:36 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
De criteria zijn gewoon onhoudbaar.
Hoeveel "Tolken" hebben we?
Of is nu plots iedere Afgaan die niet op de politieke TaliB. partij stemde een Westerlijke kanshebber? M/V
We zitten nu op 1700 en dan moet Heumensoord nog gevuld worden.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 08:48 schreef Montagui het volgende:
[..]
Volgens de NOS in al die jaren 273. Wat familie erbij en de 1000 halen we makkelijk (als ze allemaal vluchten).
Ik denk niet dat het stemgedrag van deze jongens in Harskamp bepaalt richting de promigratie partijen zal gaan. In die zin laten ze zich al horenquote:Op woensdag 25 augustus 2021 08:47 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Nogmaals, je kunt prima tegen de opvang van vluchtelingen zijn. Dat maakt je niet per se racist of extremist en zeker in ons flink bevolkte land valt er best iets te zeggen voor het temperen van ongewenste immigratie.
Maar richt je pijlen dan op de regering en ga niet vuurwerk lopen smijten richting een opvanglocatie voor vluchtelingen.
Demonstreren is gelukkig een recht in ons land, maar het slaat nergens op om vuurwerk richting een opvanglocatie voor vluchtelingen te smijten. De mensen die daar verblijven zijn op de vlucht voor gestoorde haatbaarden, het is onze regering die ze onderbrengt in Harskamp.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 08:55 schreef RamboDirk het volgende:
[..]
Ik denk niet dat het stemgedrag van deze jongens in Harskamp bepaalt richting de promigratie partijen zal gaan. In die zin laten ze zich al horen![]()
En het staat hun vrij te demonstreren tegen de komst van een AZC in hun eigen straat.
Het is gewoon het zoveelste signaal dat de koek op is, de druk op het land is te groot. Mensen willen dit niet meer.
Helemaal mee eens. Daarnaast - als je in hun schoenen had gestaan - dan had vrijwel iedereen hetzelfde gedaan.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 08:58 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Demonstreren is gelukkig een recht in ons land, maar het slaat nergens op om vuurwerk richting een opvanglocatie voor vluchtelingen te smijten. De mensen die daar verblijven zijn op de vlucht voor gestoorde haatbaarden, het is onze regering die ze onderbrengt in Harskamp.
Richt je woede op de politiek, niet op mensen die hun land moeten ontvluchten omdat ze anders een kopje kleiner worden gemaakt door de Taliban.
Ah, Koos komt even langs om mij van racisme te beschuldigen.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 07:51 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Kun je je hier ook iets bij voorstellen?
[ twitter ]
Het is altijd dat soort vals sentiment waarmee beargumenteerd wordt dat je ze hier moet opvangen. Er wordt ingespeeld op de emoties van mensen, want oh zo zielig.quote:Op woensdag 25 augustus 2021 08:58 schreef KoosVogels het volgende:
[..]
Demonstreren is gelukkig een recht in ons land, maar het slaat nergens op om vuurwerk richting een opvanglocatie voor vluchtelingen te smijten. De mensen die daar verblijven zijn op de vlucht voor gestoorde haatbaarden, het is onze regering die ze onderbrengt in Harskamp.
Richt je woede op de politiek, niet op mensen die hun land moeten ontvluchten omdat ze anders een kopje kleiner worden gemaakt door de Taliban.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |