FOK!forum / Televisie / [RTL4] B&B Vol Liefde #7 met Debbie het ijskonijn
Nine.zondag 22 augustus 2021 @ 01:45
benbvolliefde.jpg

In diverse landen zitten Nederlandse B&B eigenaren, met wat merkwaardige kenmerken, die zeggen op zoek te zijn naar de liefde. De kandidaten...

Jacob in Portugal
Laten we beginnen bij de bed and breakfast waar alles al klaar als een klontje is: die van Jacob in Portugal. Als enige ontving hij zijn vier gasten tegelijkertijd, vanwege de coronamaatregelen in Portugal. Al snel bleek dat Jacob niet 'opgewassen' was tegen de aanwezigheid van vier vrouwen tegelijkertijd.

Het mondde dan ook uit in een situatie die allesbehalve gezellig was, waarin de vier dames uiteindelijk uitspraken geen toekomst te zien met Jacob. Ze noemden hem zelfs een 'groot kind'. Gelukkig voor de bed and breakfast-eigenaar voelde hij op zijn beurt ook geen match met Anita, Jenny, Segrun of Monica.

Debbie in Italië
De 32-jarige Debbie legt haar hart en ziel in Casa Santangelo, dat ze runt in Salerno. De eerste bezoeker Melvin was geďnteresseerd in haar, maar zij niet in hem. Met Jelmer kwam ze tot de gezamenlijke conclusie dat het niets werd.

De 28-jarige Pascal en veertigplusser Chris zijn nu nog aan de Amalfi-kust om het hart van Debbie te veroveren, maar dat gaat tot nog toe niet van een leien dakje. Sterker nog: Debbie noemde de twee mannen in de aflevering van donderdag zelfs kinderachtig. "Ik vraag me af of ze hier voor mij zijn, of voor een gratis vakantie." Maar wellicht bloeit er in de laatste uitzendweek toch iets magisch op.

Caroline in Oostenrijk
In Oostenrijk volgen we de vrolijke Caroline in haar zoektocht naar de liefde. Haar eerste gast Nico leek stapelverliefd op haar, maar die klik was niet wederzijds. Mark besloot wat later zelf weg te gaan.

Dan is er nog Eric, die er inmiddels al lange tijd is, tot wie Caroline zich wel degelijk fysiek aangetrokken voelt. Alleen vallen zijn grapjes niet altijd even goed bij haar. Kan de laatste man, Jeroen, daardoor nog twijfel zaaien in Carolines hoofd?

Bert in Frankrijk
Als enige van alle zes de kandidaten heeft Bert niet vier, maar vijf gasten over de vloer gekregen. Met Ysolde en Annemarie voelde hij heel duidelijk geen klik. De twee dames waren dan ook in een poep en een scheet weer vertrokken naar Nederland.

Lange tijd leek hij met Romana wél een romantische connectie op te kunnen bouwen, tot zíj́ besloot weg te gaan. Vervolgens vertrok ook de goedlachse Gwen, met al haar t-shirts met teksten (op één na), omdat haar dochter in het ziekenhuis lag. Als bonus kwam de vijfde vrouw, Froukje. Aanvankelijk leek ze onder de indruk van Bert, zeker na een gezellig dinertje. Maar in de meest recente uitzending zien we dat Bert haar bijna aan het huilen maakt nadat ze ongevraagd de droger aan heeft gezet. De tijd zal leren of het écht een match is tussen hem en haar.

Roxanne in Nederland
De goedlachse Roxanne zit al wéken met de eerste twee mannen op haar terrein in Roosendaal, waar ze haar eigen bed and breakfast runt. Met Mitch en Theun (ja, met een h ertussen) heeft ze het ontzettend gezellig. Het drietal heeft de grootste gein met elkaar.

Later kwamen Jeffrey en Christian, die Roxanne overigens zélf had uitgekozen. Het bleek dat haar beste vriendin een betere inschatting heeft gemaakt qua type man, want met Jeffrey en Christian was de liefde ver te zoeken. In de laatste week moet Roxanne erachter komen voor wie ze meer romantische gevoelens heeft: Mitch, of tóch Theun.

Vincent in Italië
Al vanaf het begin af aan is Vincent in het gezelschap van Monique, die hij inmiddels al een tijdje 'Mo' noemt. Kort daarna kwam Jenny, die na één nacht slapen haar biezen pakte. De vrolijke Marcella stuurde Vincent zelf weg vlak nadat de vierde dame, Sophie, was gearriveerd.

Vincent heeft aangegeven overweldigd te zijn door alles wat er op hem af komt, terwijl hij ook nog zijn bed and breakfast klaar probeert te maken voor de opening. Kan hij uiteindelijk een diepere connectie maken met Monique, die hij als zijn maatje beschouwt? Of is de wereldse Sophie toch meer iemand voor hem?

Presentatie: Art Rooijakkers

Maandag t/m donderdag om 20.30 op RTL 4

images?q=tbn:ANd9GcS6tFGY8IjUjp3Fl4Df_i2dFuUOVpQfkXIxLYdiLWkBZUWyprptolfNZ9kABmH3UMt-7nTq9Acr4gE&usqp=CAU

[ Bericht 35% gewijzigd door Nine. op 23-08-2021 14:32:53 ]
AgnesGruzondag 22 augustus 2021 @ 06:27
De OP kan wel een update gebruiken O-)
Elanzondag 22 augustus 2021 @ 09:39
Vind die Debbie niet eens woest aantrekkelijk met die mega neus, ze heeft divagedrag alsof ze een topmodel én van adel is :')

Die is echt forever alone.
Dierckxsenszondag 22 augustus 2021 @ 10:47
Vincent en zijn B&B gespot:
JanGroenzondag 22 augustus 2021 @ 10:48
Of ze is extreem oncomfortabel met / in deze opzet waardoor ze zich zo gaat gedragen.
Sanghazondag 22 augustus 2021 @ 15:15
quote:
0s.gif Op zondag 22 augustus 2021 10:48 schreef JanGroen het volgende:
Of ze is extreem oncomfortabel met / in deze opzet waardoor ze zich zo gaat gedragen.
Dat zou ook nog eens kunnen zijn, maar ik denk ook dat ze gewoonweg een wat hautaine persoonlijkheid heeft, of gedrag zullen we het maar noemen. Niet normaal hoe zij doet, daar krijg je nooit een partner mee. :N

Maar ik kan me wel voorstellen ja dat een dergelijke opzet je wat ongemakkelijker kan laten voelen. Ik zou het zelf never doen, meewerken aan zo'n programma. Steeds die camerás en al die mensen die meekijken, bah, moet er niet aan denken! :D
hierissieweerzondag 22 augustus 2021 @ 15:52
quote:
1s.gif Op zondag 22 augustus 2021 09:39 schreef Elan het volgende:
Vind die Debbie niet eens woest aantrekkelijk met die mega neus, ze heeft divagedrag alsof ze een topmodel én van adel is :')

Die is echt forever alone.
Ze is karakteristiek, maar lelijk is ze ook niet hoor. En verzorgd, kunnen veel mensen nog een voorbeeld aan nemen. Maar een beetje diva is het wel. Maar vind Bert echt de kroon spannen op horken gedrag hoor.
Claudia_xzondag 22 augustus 2021 @ 17:50
quote:
0s.gif Op zondag 22 augustus 2021 15:52 schreef hierissieweer het volgende:
Maar vind Bert echt de kroon spannen op horken gedrag hoor.
Jep, wat een lul. Zit-ie zolang te bitchen over de droger dat z'n nieuwe, potentiële geliefde bijna in huilen uitbarst. Als je dan nog niet van jezelf door hebt dat je je gedrag aan zou moeten passen...

Toegegeven, die nieuwe vrouw is erg vermoeiend. Alles wat hij niet heeft, lijkt zij te willen compenseren en dat werkt contraproductief. Het is een verschrikkelijk slecht koppel. De laatste vrouw die wegging (Gwen) was perfect voor Bert, maar dat leek hij zelf niet door te hebben.
Nine.zondag 22 augustus 2021 @ 17:59
quote:
0s.gif Op zondag 22 augustus 2021 17:50 schreef Claudia_x het volgende:
Toegegeven, die nieuwe vrouw is erg vermoeiend. Alles wat hij niet heeft, lijkt zij te willen compenseren en dat werkt contraproductief. Het is een verschrikkelijk slecht koppel. De laatste vrouw die wegging (Gwen) was perfect voor Bert, maar dat leek hij zelf niet door te hebben.
Ik vond Romana veel beter bij hem passen dan Gwen.
JanGroenzondag 22 augustus 2021 @ 18:41
quote:
0s.gif Op zondag 22 augustus 2021 15:15 schreef Sangha het volgende:

[..]
Dat zou ook nog eens kunnen zijn, maar ik denk ook dat ze gewoonweg een wat hautaine persoonlijkheid heeft, of gedrag zullen we het maar noemen. Niet normaal hoe zij doet, daar krijg je nooit een partner mee. :N
Maar zoals Pascal ook al eerder zei: als Debbie iemand treft die ze zelf leuk vindt, dan is die muur weg en dan denk ik echt dat je wel met haar kan grappen en grollen naast het serieus zijn wat ze nu mist.
matthijstzondag 22 augustus 2021 @ 19:27
Mooiste Debbie momentje vond ik toen ze boven dat glas aan het schoonmaken was en 1 van die 2 gasten van onder iets zei als: zo, hier hebben we het beste uitzicht.
Dat ze snauwde: "nou, doe ff normaal!" :D
JanGroenzondag 22 augustus 2021 @ 19:30
Ja die grap kon ze maar weinig waarderen. Wellicht dat ze dat wel kan als ie gemaakt wordt door iemand die ze wel aantrekkelijk vindt.
jahazondag 22 augustus 2021 @ 19:58
quote:
0s.gif Op zondag 22 augustus 2021 00:02 schreef hierissieweer het volgende:

[..]
Ik snap die Sophie ook niet. Eerst is hij te serieus en wil ze alleen plezier en avontuur. En nu moet hij diepgang hebben. Maar dat heeft hij niet, hij is ongecompliceerd net zo als hij zijn b&b aan pakt. Vind het nog steeds jammer dat hij Marcella heeft weggestuurd, denk dat die hen goed had kunnen aanvullen
Ik snap het in zoverre: Hij wist al dat hij met Marcella niet de juiste 'vonk' had en drie dames waren te veel om aandacht aan te geven. Ook omdat ze onderling wat kattig werden zo bleek uit de videomontage. Ik voor mij had dan Sophie weggestuurd, maar ja, die kende hij nog niet zo goed.
Claudia_xzondag 22 augustus 2021 @ 20:00
quote:
1s.gif Op zondag 22 augustus 2021 17:59 schreef Nine. het volgende:

[..]
Ik vond Romana veel beter bij hem passen dan Gwen.
Die heb ik zelf niet meegemaakt. Ik kijk vanaf de aflevering dat Romana als een klein kind wegstormde.
lovelizondag 22 augustus 2021 @ 20:11
quote:
0s.gif Op zondag 22 augustus 2021 20:00 schreef Claudia_x het volgende:

[..]
Die heb ik zelf niet meegemaakt. Ik kijk vanaf de aflevering dat Romana als een klein kind wegstormde.
Die had net mogen meemaken dat Bert schaapachtig aan het grijnzen was als hij bepoteld werd door Gwen en Romana 'kroegmaatje' bleef noemen. Romana had geen zin om met een gezicht als een oorwurm in dat gezelschap te blijven, anders had je vergelijkbare scčnes gehad als die met die hipsterknot bij Roxanne, toen de eiervertegenwoordiger daar was. En in plaats van sip naar huis ging Romana verder naar het zuiden, toedeledokie.

Team Romana te leuk voor Bert.
Elanzondag 22 augustus 2021 @ 21:01
Eigenlijk zijn al die B&B eigenaren gewoon ontzettend vervelende lui.

Doet me denken aan een programma van een jaar of 10 geleden waar simpel gepeupel een prins of prinses aan de haak probeerden te slaan. Zo vreselijk uit de hoogte, alsof hun belangen anders liggen dan die van de dames en heren die te gast zijn. Bert en Debbie spannen voor mij de kroon die zijn ronduit asociaal in hun doen en laten.
Palomarmaandag 23 augustus 2021 @ 07:21
quote:
0s.gif Op zondag 22 augustus 2021 21:01 schreef Elan het volgende:
Eigenlijk zijn al die B&B eigenaren gewoon ontzettend vervelende lui.
Waarschijnlijk moet je een bepaald type persoonlijkheid hebben om in je eentje een BB te runnen ;)
Groepfundermaandag 23 augustus 2021 @ 08:15
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 07:21 schreef Palomar het volgende:
Waarschijnlijk moet je een bepaald type persoonlijkheid hebben om in je eentje een BB te runnen ;)
Misschien. Al is bij de stelletjes en gezinnen die aan "Ik Vertrek" deelnemen ook wel een bepaald type persoonlijkheid dominant te noemen. Dus misschien geldt het wel meer algemeen voor mensen die een B&B beginnen. Niet alleen voor de singles.
Nine.maandag 23 augustus 2021 @ 10:22
quote:
0s.gif Op zondag 22 augustus 2021 21:01 schreef Elan het volgende:
Eigenlijk zijn al die B&B eigenaren gewoon ontzettend vervelende lui.
In dit programma valt dat over het algemeen wel mee juist: TV / Bed&Breakfast #8 hippies
Miss_Paraplu85maandag 23 augustus 2021 @ 11:03
Ik denk oprecht dat geen enkele b&b kandidaat hier de liefde gaat vinden.

Debbie met haar arrogante gedrag, doen ze iets is het niet goed, dat schoonmaken van dat glas , is daar niet het schoonmaak team voor?

Bert, gigantische hork ..gaat hij zeuren over de eiersalade, over de droger, wat wil die man nou?

Vincent die geen keuze kan maken.

Roxanne wordt ook nog wel een dingetje, want voor wie gaat ze nu? Waarschijnlijk wacht ze tot het laatste moment en kan ze dan niet kiezen en wordt het geen van beiden.

En Jacob, ja rare kerel absoluut, maar die vrouwen vond ik echt veel erger. Die denk ik wisten van te voren al dit wordt niks maar 2 weken vakantie daar gaan we voor..

Vond het vreselijke dames.
Maar ja dat is mijn mening.
Palomarmaandag 23 augustus 2021 @ 11:29
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 11:03 schreef Miss_Paraplu85 het volgende:
Ik denk oprecht dat geen enkele b&b kandidaat hier de liefde gaat vinden.

Debbie met haar arrogante gedrag, doen ze iets is het niet goed, dat schoonmaken van dat glas , is daar niet het schoonmaak team voor?

Bert, gigantische hork ..gaat hij zeuren over de eiersalade, over de droger, wat wil die man nou?

Vincent die geen keuze kan maken.

Roxanne wordt ook nog wel een dingetje, want voor wie gaat ze nu? Waarschijnlijk wacht ze tot het laatste moment en kan ze dan niet kiezen en wordt het geen van beiden.

En Jacob, ja rare kerel absoluut, maar die vrouwen vond ik echt veel erger. Die denk ik wisten van te voren al dit wordt niks maar 2 weken vakantie daar gaan we voor..

Vond het vreselijke dames.
Maar ja dat is mijn mening.
Goede samenvatting ;) En je vergeet Carolien/Caroline. Vind haar wel weer anders dan de rest. Heel erg beschouwend/afstandelijk en overdreven correct. Krijg je ook niet echt hoogte van lijkt me.
Tuinfluitertmaandag 23 augustus 2021 @ 12:02
Caroline uit B&B Vol Liefde klaar met 'azijnzeikers' .

Caroline (49) woont sinds mei 2019 in Bad Kleinkircheim in Oostenrijk, waar ze een stijlvolle lodge met vijf appartementen verhuurt. Op dit moment leeft ze haar droom, maar die zou ze wel het liefst willen delen met een partner en daarom besloot ze zich op te geven voor 'B&B Vol Liefde'. Het programma is een groot succes, maar op romantisch gebied wil het bij de B&B-eigenaren nog niet zo vlotten. "Ik had mijn grenzen beter moeten aangeven", blikt Caroline terug in het 'Algemeen Dagblad'.

Hoewel Caroline in eerste instantie haar pijlen richt op Italië, maar als ze besluit in 2018 haar dromen na te jagen na een zwaar ski-ongeluk, komt ze terecht in het pittoreske Bad Kleinkircheim in Oostenrijk. Hoewel er nu niets mankeert aan haar brandschone B&B, was dat wel even anders toen ze het kocht. Aan de krant vertelt de voormalig stewardess dat haar paleisje vroeger bekend stond als 'de ruďne'. Caroline: "Gelukkig kon ik er doorheen kijken, vind ik stylen leuk, en begon half september 2019 de verbouwing. Eind 2019 opende ik de deuren."

Caroline hoefde al het zware werk gelukkig niet alleen te doen en kreeg hulp van een paar sterke handen. Maar toen de lodge eenmaal klaar was, eindigde ook haar relatie. "Mijn droom verwezenlijkt, maar niemand om het mee te delen. Een vriendin kwam met het idee om me op te geven voor B&B Vol Liefde. Na twee nachtjes slapen dacht ik: ik doe het gewoon!" vertelt ze over haar deelname.

Dat het zo intens zou zijn, dat had Caroline niet verwacht. Vooral het feit dat ze met meerdere mannen tegelijk aan het daten was vond Caroline 'heel heftig'. "Bovendien was ik het totaal niet gewend dat er een camera op ons gericht stond. Er zaten draaidagen van 12 uur bij, en ondertussen wil je al die mannen evenveel aandacht geven."

Die aandacht was er ook genoeg voor haar op social media. "Voordat het programma werd uitgezonden, heb ik mezelf voorgenomen niet te kijken naar wat de pers schrijft of wat er op social media staat", legt Caroline uit. "Mensen zijn helaas ook negatief en ik heb gehoord dat er over de B&B-eigenaren van alles wordt geschreven."

De B&B Vol Liefde-ster distantieert zichzelf dan ook van alle 'azijnzeikers die denken dat ze online alles mogen zeggen'. "Mensen die ik ken weten precies hoe ik in elkaar steek. Natuurlijk vind je achteraf dat je dingen anders had kunnen doen, maar het is hoe het is. Het was een prachtig avontuur, dat is het allerbelangrijkste.
https://www.rtlboulevard.(...)b-vol-liefde-kritiek
Tuinfluitertmaandag 23 augustus 2021 @ 12:09
Laatste week B&B Vol Liefde: kan er nog wat opbloeien?
https://www.rtlboulevard.(...)-liefde-laatste-week
Nine.maandag 23 augustus 2021 @ 12:34
quote:
1s.gif Op zondag 22 augustus 2021 06:27 schreef AgnesGru het volgende:
De OP kan wel een update gebruiken O-)
De OP een update gegeven :P
Elanmaandag 23 augustus 2021 @ 12:42
quote:
7s.gif Op maandag 23 augustus 2021 10:22 schreef Nine. het volgende:

[..]
In dit programma valt dat over het algemeen wel mee juist: TV / Bed&Breakfast #8 hippies
Ja dat ken ik wel, maar bedoel in dit programma. Misschien zijn ze er wel op geselecteerd :P

Anyway, jammer dat het alweer bijna ten einde is vond het een erg leuk programma. Zoiets mogen ze het hele jaar wel uitzenden met verschillende settings/kandidaten.
Thaddeusmaandag 23 augustus 2021 @ 19:36
SPOILER
Jeetje wat een zeikerds die vrouwen bij Jacob:

Afscheid: gezeik
Foto: gezeik
Gebakje: gezeik
Van de trap lopen: gezeik
Niet meehelpen van slepen: gezeik
Marianne maakt schoon: gezeik

Telkens zo negatief. Ja ik weet die Jacob is niet echt een frisse maar man man man die vrouwen overal negatief over.

Ze zijn er wel 2 week gratis geweest met gebruik van zwembad etc.


[ Bericht 9% gewijzigd door Thaddeus op 23-08-2021 19:38:51 (Iets vergeten. ) ]
matthijstmaandag 23 augustus 2021 @ 19:58
Christian bij de Telegraaf over die 2 klussende holmaatjes.
SPOILER
B&B Vol liefde-Christian: ’Ik ben compleet te kakken gezet’
41 min geleden
Zijn deelname aan B&B Vol liefde vond Christian best een leuk avontuur... tot hij vorige week de gemonteerde uitzending zag.
Als door een wesp gestoken, hoorde ex-deelnemer Christian Wolbrink (45), van het razend populaire RTL-datingpropramma B&B Vol liefde, afgelopen week moederziel alleen thuis voor de televisie hoe de Roosendaalse brunette Roxanne (32) de Achterhoeker publiekelijk op zijn plek zette.

Op een terras in zijn woonplaats Doetinchem wil Christian aan Privé vertellen wat er achter de schermen allemaal is gebeurd. Vooropgesteld, hij benadrukt dat hij het erg leuk heeft gevonden om mee te werken aan de datingshow.

„Ik zit hier dan ook niet om wraak te nemen, maar wel om te vertellen dat ik na drie dagen in Roosendaal achteraf bewust als een irritant mannetje met een verziekt karakter ben neergezet. Half Nederland viel vorige week over me heen. Op sociale media werd ik volledig afgemaakt en uitgescholden. Ik had een ’hoofd als een ei’, was een ’irritante betweter’ en ik kon alleen maar over kippen en eieren praten. Het was echt niet leuk meer. Zo’n gevecht tegen sociale media kan ik niet winnen.”

Het waren vooral de ongezouten commentaren van B&B-uitbaatster Roxanne en de ’koude oorlog’ met zijn twee opponenten, sportondernemer Theun (34) en stukadoor Mitch (28), die hem pijn deden. „Mijn maag draaide ervan om toen ik de reacties van de kijkers las.”

Hij hoorde afgelopen week voor het eerst hoe Roxanne daadwerkelijk over hem dacht. „Het kwam erop neer dat ik in die drie dagen dat ik in de B&B verbleef eigenlijk NIETS goed had gedaan. Tijdens de opnamen dit voorjaar, was ze echter dolenthousiast in alles wat ik voorstelde!”

De kijkcijferhit van deze zomer, gepresenteerd door Art Rooijakkers, werd voor Christian uiteindelijk een afschuwelijke ervaring.

"Ik werd op sociale media uitgescholden en vernederd"
Liefdevol

De Achterhoeker stuurde begin dit jaar nietsvermoedend een liefdevolle video in aan het adres van Roxanne en werd vervolgens uitgekozen om rond Pinksteren naar Roosendaal te komen. Want als Roxanne een prins op het witte paard zocht, dan was hij dat wel.

„Vanaf het eerste moment dat ik een stap over de drempel zette, waren de rapen gaar bij mijn rivalen, die ook in de smaak van Roxanne wilden vallen. De heren die al een aantal dagen in de B&B verbleven, hadden onderling duidelijk een pact tegen me gesloten. Ze grepen alles aan om me te pakken. Ik vond het tenenkrommend dat ik op die manier voor het oog van gemiddeld 900.000 kijkers werd weggezet!”

„De redactie greep telkens niet in en liet het gebeuren. Niet alleen de kijkers zagen dat ik in de afleveringen door Theun en Mitch werd genegeerd, ook buiten de camera’s om was er sprake van een ongelofelijke haat naar mij. Ik heb me staande gehouden omdat ik mezelf bleef. Ik dacht bij mezelf: ’Dit laat ik me niet gebeuren’.”

(Tekst gaat verder onder de foto.)

Christian voelt zich bedonderd door B&B-uitbaatster Roxanne. ,,Ze heeft tijdens de opnamen glashard gelogen.’’
Christian voelt zich bedonderd door B&B-uitbaatster Roxanne. ,,Ze heeft tijdens de opnamen glashard gelogen.’’

Ⓒ RTL

„Als Mitch en Theun buiten de opnamen om aan het kaarten waren, werd ik volledig genegeerd. Roxanne ging altijd vroeg naar bed en dan probeerde ik tevergeefs met de jongens contact te zoeken. Het was meteen duidelijk dat ze me zo snel mogelijk weg wilden hebben.”

„Wat triggerde Roxanne om energie in Theun en Mitch te steken, terwijl ze erg passief waren en naast wat kluswerk hele dagen niets te melden hadden? Dat vraag ik me nu af. Terwijl ik wel iets met mijn levenservaring te vertellen had, klampte Roxanne zich aan dat passieve duo vast.”

’Druipers’

De wrijvingen ontstonden al toen Christian ging verven op de eerste dag toen hij in de B&B koeltjes werd verwelkomd. „Ik wist toen niet dat een derde kandidaat al was weggestuurd en Theun en Mitch niet op een nieuwe rivaal zaten te wachten. Vanaf dat moment was er al een snijdende spanning voelbaar.”

„Mijn spontane kluswerk in de stacaravan, die Roxanne tot tiny house had omgedoopt, viel bij haar achteraf eveneens verkeerd. Opnieuw werd ik op televisie door haar afgebrand alsof ik er een grote puinhoop van had gemaakt. Er werd geďnsinueerd dat ik allemaal ’druipers’ had veroorzaakt. Ik had prutswerk achtergelaten, daar kwam het op neer.”

„Theun en Mitch hebben er alles aan gedaan om me te pakken. Ze wilden me niet leren kennen. Hun negatieve houding naar mij is bewust gevoed en Roxanne ging daar onbewust in mee.”

"Ze grepen alles aan om me te pakken"
„Mijn ouders, familie en vrienden zeggen allemaal dat ik mezelf ben gebleven. Ik heb veel steun van mijn omgeving gekregen. Iedereen zegt dat ik op een schandalige manier in de afleveringen ben weggezet. Ik heb intussen mijn liefdesleven weer opgepakt en heb intussen contact met een lieve vrouw.”

„Roxanne heeft niets meer van zich laten horen nadat ik met mijn auto ben vertrokken. Eigenlijk had ik al een dag eerder naar huis willen gaan. Mijn neefje was namelijk jarig en achteraf had ik dat moeten doen.”

„Komende week is er een soort van reünie van het eerste seizoen. Ik heb niet echt de behoefte om daar met een glimlach rond te lopen.”

Het verhaal met Christian is aan RTL voorgelegd, maar de zender wilde inhoudelijk niet op de afleveringen reageren.
Poison-Ivymaandag 23 augustus 2021 @ 20:37
Bert wil géén mayonaise in de salade vanwege gezonde keuzes maar eet wel in de ochtend elke keer croissants :')
Groepfundermaandag 23 augustus 2021 @ 20:39
Ontbijt uit een krat. Romantisch.
Pisces29maandag 23 augustus 2021 @ 20:41
Die popperige outfit :D
Poison-Ivymaandag 23 augustus 2021 @ 20:44
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 20:41 schreef Pisces29 het volgende:
Die popperige outfit :D
Ik vind het een mooie charmante vrouwelijke stijl. Zo kleed ik me ook graag.
Nine.maandag 23 augustus 2021 @ 20:44
Bert: "Bie vlâg'n ies uut wel gezęllug" :')
AgnesGrumaandag 23 augustus 2021 @ 20:46
Vakantie gedrag? Hoe komt ze daar nou bij _O-
Pisces29maandag 23 augustus 2021 @ 20:47
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 20:44 schreef Poison-Ivy het volgende:

[..]
Ik vind het een mooie charmante vrouwelijke stijl. Zo kleed ik me ook graag.
Ik vind het net een karikatuur uit het lelietheater in de Efteling. :+

Ik heb niet alle afleveringen gezien, maar ik vind Roxanne wel heel leuk en vrolijk, goed visitekaartje voor haar b&b. :)
Poison-Ivymaandag 23 augustus 2021 @ 20:50
Haha karikatuur _O-
Ik vind dat je gelijk hebt nu het zegt! Serieus een goede omschrijving!

Overigens kleed ik me vrouwelijk maar niet zo glad gestyled. Dat terzijde.
AgnesGrumaandag 23 augustus 2021 @ 20:52
twitter
Fascinationmaandag 23 augustus 2021 @ 20:53
quote:
1s.gif Op maandag 23 augustus 2021 19:58 schreef matthijst het volgende:
Christian bij de Telegraaf over die 2 klussende holmaatjes.
Ja, dat is wel echt heel naar. Vond 'm ook een praatjesmaker, maar hij is niet netjes behandeld.
Pisces29maandag 23 augustus 2021 @ 20:53
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 20:50 schreef Poison-Ivy het volgende:
Haha karikatuur _O-
Ik vind dat je gelijk hebt nu het zegt! Serieus een goede omschrijving!

Overigens kleed ik me vrouwelijk maar niet zo glad gestyled. Dat terzijde.
Ik vond de stijl niet zo mooi uitgevoerd. Parelmoer in de trui en pailletten in zalm op de rok. De combi klopt imo niet. Niet in kleur als qua stoffen. Als dat beter afgestemd was had ik het gewoon mooi (maar niet m’n eigen smaak) gevonden. :)
Nine.maandag 23 augustus 2021 @ 21:00
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 20:50 schreef Poison-Ivy het volgende:
Haha karikatuur _O-
Ik vind dat je gelijk hebt nu het zegt! Serieus een goede omschrijving!

Overigens kleed ik me vrouwelijk maar niet zo glad gestyled. Dat terzijde.
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 20:53 schreef Pisces29 het volgende:
Ik vond de stijl niet zo mooi uitgevoerd. Parelmoer in de trui en pailletten in zalm op de rok. De combi klopt imo niet. Niet in kleur als qua stoffen. Als dat beter afgestemd was had ik het gewoon mooi (maar niet m’n eigen smaak) gevonden. :)
Zit ik hier goed voor LIF? :P
lovelimaandag 23 augustus 2021 @ 21:00
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 20:53 schreef Pisces29 het volgende:

[..]
Ik vond de stijl niet zo mooi uitgevoerd. Parelmoer in de trui en pailletten in zalm op de rok. De combi klopt imo niet. Niet in kleur als qua stoffen. Als dat beter afgestemd was had ik het gewoon mooi (maar niet m’n eigen smaak) gevonden. :)
Yup, leuke trui en leuke rok, maar niet bij elkaar.

En Theun mag straks als mak schaap naar het slachthuis.
Poison-Ivymaandag 23 augustus 2021 @ 21:02
quote:
10s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:00 schreef Nine. het volgende:

[..]
[..]
Zit ik hier goed voor LIF? :P
Haha
AgnesGrumaandag 23 augustus 2021 @ 21:07
Go Chris _O_
Nine.maandag 23 augustus 2021 @ 21:08
Lady in red, boys in pink :')
Snowsquallmaandag 23 augustus 2021 @ 21:08
Als er niks te winnen valt.....GA DAN !!
AgnesGrumaandag 23 augustus 2021 @ 21:09
Debbie krijgt wat kritiek, gelijk pissed _O-
Poison-Ivymaandag 23 augustus 2021 @ 21:11
Ik denk dat Debbie ook best een moeilijke is met seks _O-
lovelimaandag 23 augustus 2021 @ 21:11
Verwachtingsmanagement bij Debbie..
Snowsquallmaandag 23 augustus 2021 @ 21:11
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:11 schreef Poison-Ivy het volgende:
Ik denk dat Debbie ook best een moeilijke is met seks _O-
Zover is het nog laaaaaaaaaaaang niet, so don't worry :)
Nine.maandag 23 augustus 2021 @ 21:12
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:11 schreef Poison-Ivy het volgende:
Ik denk dat Debbie ook best een moeilijke is met seks _O-
Type 'ben je al klaar' en gelijk de doekjes erbij :')
lovelimaandag 23 augustus 2021 @ 21:13
Dat jasje van Debbie.. ik denk al vanaf het begin dat het nep-leer is, maar dat past gewoon niet bij Italië.

/first world problems
PirEmaandag 23 augustus 2021 @ 21:17
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:11 schreef Poison-Ivy het volgende:
Ik denk dat Debbie ook best een moeilijke is met seks _O-
Gewoon vragen wat ze wil.
Pisces29maandag 23 augustus 2021 @ 21:18
Debbie komt niet altijd even leuk over. Maar ik moet wel zeggen dat ik ook niet blij zou worden van diverse mannen waar ik niks mee heb, dagenlang, in mijn huis, inclusief camera en team. _O-
AgnesGrumaandag 23 augustus 2021 @ 21:18
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:17 schreef PirE het volgende:

[..]
Gewoon vragen wat ze wil.
Dan toon je geen leiderschap -O-
Poison-Ivymaandag 23 augustus 2021 @ 21:19
Ik bedoel dus dat ze haar partner ook graag dominant ziet in bed. :P
PirEmaandag 23 augustus 2021 @ 21:21
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:18 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
Dan toon je geen leiderschap -O-
Ik ben een volger, net als Chris :D.

Vind het best knap dat hij gewoon meedoet, dat is al een hele stap voor ons soort mensen :D
lovelimaandag 23 augustus 2021 @ 21:21
Koffers pakken en doei..
Pisces29maandag 23 augustus 2021 @ 21:22
Jeroen heeft de stem van Tijl Beckand.
AgnesGrumaandag 23 augustus 2021 @ 21:22
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:21 schreef PirE het volgende:

[..]
Ik ben een volger, net als Chris :D.

Vind het best knap dat hij gewoon meedoet, dat is al een hele stap voor ons soort mensen :D
Dat zeker :Y

Helaas werd hij al meteen veroordeeld door Debbie.
Poison-Ivymaandag 23 augustus 2021 @ 21:23
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:21 schreef PirE het volgende:

[..]
Ik ben een volger, net als Chris :D.

Vind het best knap dat hij gewoon meedoet, dat is al een hele stap voor ons soort mensen :D
Niks mis mee. En ik denk dat er ook wel een stukje leider in zit.
Maaaaarrrr ik val zelf ook meer op een man als leider of initiatief. Ook oo romantisch vlak. ;)
PirEmaandag 23 augustus 2021 @ 21:24
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:22 schreef Pisces29 het volgende:
Jeroen heeft de stem van Tijl Beckand.
Ik heb slechte vibes bij Jeroen.
Fascinationmaandag 23 augustus 2021 @ 21:24
Bert hoeft volgens mij nooit van z’n erf af :')
Pisces29maandag 23 augustus 2021 @ 21:26
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:24 schreef PirE het volgende:

[..]
Ik heb slechte vibes bij Jeroen.
Waarom? Niet oprecht?
Nine.maandag 23 augustus 2021 @ 21:26
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:23 schreef Poison-Ivy het volgende:
Niks mis mee. En ik denk dat er ook wel een stukje leider in zit.
Maaaaarrrr ik val zelf ook meer op een man als leider of initiatief. Ook oo romantisch vlak. ;)
Niemand wil een natte krant toch?
AgnesGrumaandag 23 augustus 2021 @ 21:26
Echt Debbie :|W
Snowsquallmaandag 23 augustus 2021 @ 21:26
Wat bazelt ze toch allemaal :?
AgnesGrumaandag 23 augustus 2021 @ 21:28
Pascal _O_
Snowsquallmaandag 23 augustus 2021 @ 21:28
Als je op deze manier een relatie moet beginnen dan kun je beter gaan gamen :')
Fascinationmaandag 23 augustus 2021 @ 21:28
Debbie heeft te veel bouquetreeksboekjes gelezen.
Breekfastmaandag 23 augustus 2021 @ 21:30
Waarom stelt geen van de 2 mannen de vraag hoeveel interesse Debbie dan in hun leven/achtergrond heeft getoond? Hoeveel vragen heeft zij gesteld om de mannen beter te leren kennen? Het moet ten slotte van beide kanten komen.
Metalfreakmaandag 23 augustus 2021 @ 21:30
Die Debbie is wel echt zo'n prinsesje die verwacht dat het elke dag zoals in films gaat he :?

Ziet er leuk uit, maar het lijkt me een vreselijk mens.
Groepfundermaandag 23 augustus 2021 @ 21:30
Maar Pascal begrijpt Debbie ook totaal niet. Zo'n totaal verschillende communicatiestijl. Laat Pascal alsjeblieft z'n koffers pakken en geef Chris wat peper in z'n reet.
Nine.maandag 23 augustus 2021 @ 21:31
"Ik voel me een beetje genaaid"

Bedoelde Pascal daarmee dat hij hem er alleen een beetje lafjes tegenaan had gehangen?
Poison-Ivymaandag 23 augustus 2021 @ 21:32
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:30 schreef Metalfreak het volgende:
Die Debbie is wel echt zo'n prinsesje die verwacht dat het elke dag zoals in films gaat he :?

Ziet er leuk uit, maar het lijkt me een vreselijk mens.
Ik vind haar niet bijzonder knap.
Wel uniek.
Poison-Ivymaandag 23 augustus 2021 @ 21:35
Die mondkapjes op een boot :')
Sowieso in de buitenlucht. :')

Sowieso mondkapjes :')
Snowsquallmaandag 23 augustus 2021 @ 21:35
Ze is zo zwart/wit zakelijk.........ik knap daar echt op af..
Metalfreakmaandag 23 augustus 2021 @ 21:35
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:32 schreef Poison-Ivy het volgende:

[..]
Ik vind haar niet bijzonder knap.
Wel uniek.
Ik vind haar qua uiterlijk best wel iets hebben, maar als ik haar dan hoor praten en die arrogante houding hoor, knap ik echt helemaal af.
AgnesGrumaandag 23 augustus 2021 @ 21:35
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:35 schreef Snowsquall het volgende:
Ze is zo zwart/wit zakelijk.........ik knap daar echt op af..
Heel vermoeiend.
tim020hoornmaandag 23 augustus 2021 @ 21:36
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:32 schreef Poison-Ivy het volgende:

[..]
Ik vind haar niet bijzonder knap.
Wel uniek.
ze is echt totaal niet knap
Pisces29maandag 23 augustus 2021 @ 21:36
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:35 schreef Snowsquall het volgende:
Ze is zo zwart/wit zakelijk.........ik knap daar echt op af..
Heel ander milieu dan meneer Almere. Dat werkt sowieso niet.
Fascinationmaandag 23 augustus 2021 @ 21:37
Zijn er ook mensen zonder muurtje? Ik hoor niets anders
AgnesGrumaandag 23 augustus 2021 @ 21:37
Kunnen ze niet Aron van MAFS naar Debbie sturen? Die is ook van de kedootjes.
Snowsquallmaandag 23 augustus 2021 @ 21:38
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:36 schreef tim020hoorn het volgende:

[..]
ze is echt totaal niet knap
Wat is knap? Iedereen heeft een andere voorkeur....er is geen norm.
JJ76maandag 23 augustus 2021 @ 21:38
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:30 schreef Breekfast het volgende:
Waarom stelt geen van de 2 mannen de vraag hoeveel interesse Debbie dan in hun leven/achtergrond heeft getoond? Hoeveel vragen heeft zij gesteld om de mannen beter te leren kennen? Het moet ten slotte van beide kanten komen.
Nee joh, alles is een fout van anderen, niet van hare majesteit. Zij is de hoofdprijs waar de mannen om moeten strijden.
Kreatormaandag 23 augustus 2021 @ 21:38
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:30 schreef Groepfunder het volgende:
Maar Pascal begrijpt Debbie ook totaal niet. Zo'n totaal verschillende communicatiestijl. Laat Pascal alsjeblieft z'n koffers pakken en geef Chris wat peper in z'n reet.
Bij Chris zit het er totaal niet in. Die cijfert zichzelf helemaal weg en dat moet je nooit doen. Veel te onzeker. Debbie heeft een man nodig die haar af en toe zegt dat ze haar bek moet houden met der 'elke dag een verrassing'. Ja, bam. Verrassing in je bips.
Nine.maandag 23 augustus 2021 @ 21:38
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:36 schreef tim020hoorn het volgende:
ze is echt totaal niet knap
Beauty is in the eye of the beholder...
Kreatormaandag 23 augustus 2021 @ 21:39
Zojuist videoland gekeken. Morgen mooie uitzending.
PirEmaandag 23 augustus 2021 @ 21:40
Volgens mij is Carolien meer bezig met hoe ze curry-vlekken wegkrijgt
Nine.maandag 23 augustus 2021 @ 21:40
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:37 schreef Fascination het volgende:
Zijn er ook mensen zonder muurtje? Ik hoor niets anders
Vandaar dat ze in de bouw amper aan geschikt personeel kunnen komen.
tim020hoornmaandag 23 augustus 2021 @ 21:40
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:38 schreef Snowsquall het volgende:

[..]
Wat is knap? Iedereen heeft een andere voorkeur....er is geen norm.
Eens, had ik beter kunnen verwoorden dat dat mijn mening is. Het is geen feit idd.
Poison-Ivymaandag 23 augustus 2021 @ 21:41
quote:
14s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:38 schreef Kreator het volgende:

[..]
Bij Chris zit het er totaal niet in. Die cijfert zichzelf helemaal weg en dat moet je nooit doen. Veel te onzeker. Debbie heeft een man nodig die haar af en toe zegt dat ze haar bek moet houden met der 'elke dag een verrassing'. Ja, bam. Verrassing in je bips.
Spot on!
Precies!
Een man moet niet bang zijn dingen te benoemen om een vrouw af te stoten. Je trekt haar daar eerder mee aan.
Poison-Ivymaandag 23 augustus 2021 @ 21:42
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:38 schreef Snowsquall het volgende:

[..]
Wat is knap? Iedereen heeft een andere voorkeur....er is geen norm.
Klopt
Pisces29maandag 23 augustus 2021 @ 21:42
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:38 schreef JJ76 het volgende:

[..]
Nee joh, alles is een fout van anderen, niet van hare majesteit. Zij is de hoofdprijs waar de mannen om moeten strijden.
True. Maar ze doen mee aan dit programma omdat ze interesse hebben. (Of sommigen hebben zichzelf toch opgegeven?) Dan is het wel apart als je dat amper merkt.

Er is geen vrouw die warm wordt van een man met half gebakken interesse.
Snowsquallmaandag 23 augustus 2021 @ 21:42
quote:
14s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:38 schreef Kreator het volgende:
Ja, bam. Verrassing in je bips.
_O- _O- okeejj :)
JJ76maandag 23 augustus 2021 @ 21:43
quote:
14s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:38 schreef Kreator het volgende:

[..]
Verrassing in je bips.
Dan zet ze vast nog grotere ogen op dan Caroline.
Poison-Ivymaandag 23 augustus 2021 @ 21:45
quote:
1s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:42 schreef Pisces29 het volgende:

[..]


Er is geen vrouw die warm wordt van een man met half gebakken interesse.
Ook waar.
Groepfundermaandag 23 augustus 2021 @ 21:46
Wel goed dat Jeroen Caroline duidelijk maakt dat hij haar niet kan leren kennen als zij zich maar blijft verstoppen. Ik vind dat hij dat heel respectvol en eerlijk deed. Hij bleef bij zichzelf.

In het kijkers feedbackmomentje zegt Caroline echter zich alleen open te stellen als zij meer voor iemand voelt. Oftewel: de man moet zichzelf tonen en zichzelf open stellen en dan gaat Caroline beslissen of zij dat ook zal doen. Niet meteen, maar minstens vijf dagen later. Als man lijkt mij dat dan weer heel moeilijk.
JJ76maandag 23 augustus 2021 @ 21:47
quote:
1s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:42 schreef Pisces29 het volgende:

[..]
True. Maar ze doen mee aan dit programma omdat ze interesse hebben. (Of sommigen hebben zichzelf toch opgegeven?) Dan is het wel apart als je dat amper merkt.

Er is geen vrouw die warm wordt van een man met half gebakken interesse.
Maar is het gek dat de mannen daar niet in doorgaan als de prinses geen interesse terug toont. Ja pffff wat zijn je plannen als je hierheen verhuisd.
Metalfreakmaandag 23 augustus 2021 @ 21:49
quote:
1s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:42 schreef Pisces29 het volgende:

[..]
True. Maar ze doen mee aan dit programma omdat ze interesse hebben. (Of sommigen hebben zichzelf toch opgegeven?) Dan is het wel apart als je dat amper merkt.

Er is geen vrouw die warm wordt van een man met half gebakken interesse.
Van een vrouw die geen enkele interactie geeft wordt ook geen man warm hoor. Als zij de deur dichthoudt, kan die man daar aan staan trekken of duwen, maar die blijft dicht.
JJ76maandag 23 augustus 2021 @ 21:50
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:46 schreef Groepfunder het volgende: de man moet zichzelf tonen en zichzelf open stellen en dan gaat Caroline beslissen of zij dat ook zal doen. Niet meteen, maar minstens vijf dagen later.
Het zal me nog steeds niet verbazen als Caroline de moeder van Debbie blijkt te zijn.
jahamaandag 23 augustus 2021 @ 21:57
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:28 schreef Fascination het volgende:
Debbie heeft te veel bouquetreeksboekjes gelezen.
Ze heeft het programmaconcept gewoon niet goed begrepen. Leiderschap tonen is volstrekt onmogelijk voor iemand voor wie een land, de dame en de zaak volstrekt nieuw is. Mensen die dat toch doen lopen er gewoon tegen aan dat je in een bestaand systeem niet zomaar het roer kunt omgooien. Sterker nog: zij is de baas in haar zaak. Ze laat de mannen naar haar toe komen in haar territorium en in haar land. Dan is het aan haar om de mannen te verwelkomen, ideeën te doen voor wat ze kunnen doen of hoe ze zich nuttig kunnen maken.

Overigens heb ik wel het idee dat ze in bed heel vurig en gepassioneerd kan zijn. Maar dat is wellicht gewoon enkel gebaseerd op haar opvallende voorkeur voor rood. >:)
Snowsquallmaandag 23 augustus 2021 @ 22:00
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:57 schreef jaha het volgende:
Ze heeft het programmaconcept gewoon niet goed begrepen. Leiderschap tonen is volstrekt onmogelijk voor iemand voor wie een land, de dame en de zaak volstrekt nieuw is. Mensen die dat toch doen lopen er gewoon tegen aan dat je in een bestaand systeem niet zomaar het roer kunt omgooien. Sterker nog: zij is de baas in haar zaak. Ze laat de mannen naar haar toe komen in haar territorium en in haar land. Dan is het aan haar om de mannen te verwelkomen, ideeën te doen voor wat ze kunnen doen of hoe ze zich nuttig kunnen maken.
Precies !! ^O^ Je kunt toch als nieuweling daar niet de baas gaan spelen en de leiding over nemen :? Dat zou ik in haar positie ook niet toestaan!
Pisces29maandag 23 augustus 2021 @ 22:03
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:49 schreef Metalfreak het volgende:

[..]
Van een vrouw die geen enkele interactie geeft wordt ook geen man warm hoor. Als zij de deur dichthoudt, kan die man daar aan staan trekken of duwen, maar die blijft dicht.
Dat is zo. En zij houdt hem dicht want geen klik.
jahamaandag 23 augustus 2021 @ 22:15
Dat is wel een cirkelredenatie: 'de deur is dicht want er is geen klik. Er is geen klik want de deur is dicht'
PirEmaandag 23 augustus 2021 @ 22:15
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:57 schreef jaha het volgende:

[..]
Ze heeft het programmaconcept gewoon niet goed begrepen. Leiderschap tonen is volstrekt onmogelijk voor iemand voor wie een land, de dame en de zaak volstrekt nieuw is. Mensen die dat toch doen lopen er gewoon tegen aan dat je in een bestaand systeem niet zomaar het roer kunt omgooien. Sterker nog: zij is de baas in haar zaak. Ze laat de mannen naar haar toe komen in haar territorium en in haar land. Dan is het aan haar om de mannen te verwelkomen, ideeën te doen voor wat ze kunnen doen of hoe ze zich nuttig kunnen maken.

Overigens heb ik wel het idee dat ze in bed heel vurig en gepassioneerd kan zijn. Maar dat is wellicht gewoon enkel gebaseerd op haar opvallende voorkeur voor rood. >:)
Je komt in haar wereld, is het zo vreemd om dan eerst even de kat uit de boom te kijken?

Al zou ik haar gewoon vragen of ze me de stad wil laten zien en mee wil nemen naar de plaatsen die zij mooi/interessant vind. Aan de hand daarvan krijg je een beeld van de persoon Debbie en op basis daarvan kan je vast wel een leuke vervolgactiviteit verzinnen. Valt er niks te verzinnen dan trek ik wel mijn conclusie aangezien het dan niks wordt.

Of we gaan samen Enchanted kijken :)
jahamaandag 23 augustus 2021 @ 22:18
Toevallig ken ik de regio een beetje omdat ik op mijn 16e een maand in Italië naar de middelbare school ben geweest (uitwisselingsproject). Je kunt de Vesuvius beklimmen. Pompeiď bezoeken. Naar het liefdeseiland Capri gaan.

Maar dat is kennis die je niet van een gemiddelde 30 jarige Nederlandse man kunt verwachten. En om heel eerlijk te zijn: als ik toch naar Zuid-Italië ga voor de liefde, dan zou ik veel liever met een Italiaanse vrouw verkering nemen. Die zijn warm, lief, dankbaar en gepassioneerd O-)
Pisces29maandag 23 augustus 2021 @ 22:21
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 22:15 schreef PirE het volgende:

[..]
Je komt in haar wereld, is het zo vreemd om dan eerst even de kat uit de boom te kijken?

Al zou ik haar gewoon vragen of ze me de stad wil laten zien en mee wil nemen naar de plaatsen die zij mooi/interessant vind. Aan de hand daarvan krijg je een beeld van de persoon Debbie en op basis daarvan kan je vast wel een leuke vervolgactiviteit verzinnen. Valt er niks te verzinnen dan trek ik wel mijn conclusie aangezien het dan niks wordt.

Of we gaan samen Enchanted kijken :)
:D
lovelimaandag 23 augustus 2021 @ 22:38
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:46 schreef Groepfunder het volgende:
Wel goed dat Jeroen Caroline duidelijk maakt dat hij haar niet kan leren kennen als zij zich maar blijft verstoppen. Ik vind dat hij dat heel respectvol en eerlijk deed. Hij bleef bij zichzelf.

In het kijkers feedbackmomentje zegt Caroline echter zich alleen open te stellen als zij meer voor iemand voelt. Oftewel: de man moet zichzelf tonen en zichzelf open stellen en dan gaat Caroline beslissen of zij dat ook zal doen. Niet meteen, maar minstens vijf dagen later. Als man lijkt mij dat dan weer heel moeilijk.
Als Caroline Eric al leuk vindt, maakt het geen zak meer uit wat Jeroen doet. Dat is het grote mankement van dit programma, niet iedereen heeft een gelijke kans.

Nou ja, voor de kijkers thuis meer awkwardness, maar als het doel is dat er een relatie ontstaat, dan doen de kandidaten die als laatste aankomen voor spek en bonen mee.
Zamaandag 23 augustus 2021 @ 22:42
Ik vind het zo bizar ze (Caroline en Roxanne) zeggen iemand weg te gaan sturen. WTF?
En dan ook nog erna, jaaaa hij had het er moeilijk mee hé Roosje blabla.

Je gaat toch gewoon respectvol met iemand om, kunt aangeven dat je meer gevoelens hebt voor B en of ze er nog ff een leuke tijd van maken, ipv dus je kunt je koffers pakken.
Wat een wangedrag.

Geef iemand gewoon een lekker gebakje en een foto waar je zelf niet opstaat, dat soort dingen.

Het woord "dames" is me door deze serie gaan tegenstaan.
Tuinfluitertmaandag 23 augustus 2021 @ 22:45
Komende week is er een soort van reünie van het eerste seizoen B&B Vol Liefde.
m0ridinmaandag 23 augustus 2021 @ 22:56
Nou ja, je kan toch wel wat verkennen wat betreft het gebied dat je gaat bezoeken? Kijken wat voor moois er in de omgeving is, etc.

Maar dat alles van de gasten moet komen is ook wel onzin idd.

En zoals bij Debby, als je de eerste keer of 2 dat je iets voorstelt te horen krijgt "nee, nu even niet" denk je ook snel "zoek t maar uit dan"
Tuinfluitertmaandag 23 augustus 2021 @ 22:58
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 22:42 schreef Za het volgende:

Het woord "dames" is me door deze serie gaan tegenstaan.
En "lastig."
Miss_Paraplu85maandag 23 augustus 2021 @ 23:00
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 11:29 schreef Palomar het volgende:

[..]
Goede samenvatting ;) En je vergeet Carolien/Caroline. Vind haar wel weer anders dan de rest. Heel erg beschouwend/afstandelijk en overdreven correct. Krijg je ook niet echt hoogte van lijkt me.
En idd die was ik vergeten ;)

Ja van Caroline krijg ik ook weinig hoogte..ook voor haar denk ik eigenlijk dat ze voor geen van beide mannen gaat uiteindelijk.. gok ik hoor.

[ Bericht 5% gewijzigd door Miss_Paraplu85 op 23-08-2021 23:01:43 (Typfout) ]
Kekstermaandag 23 augustus 2021 @ 23:02
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:11 schreef Poison-Ivy het volgende:
Ik denk dat Debbie ook best een moeilijke is met seks _O-
Valt wel mee denk ik. Ze wil gewoon diepgang.
Tuinfluitertmaandag 23 augustus 2021 @ 23:03
Het Noordhollands Dagblad schreef in mei dat Eric stopt als voetbaltrainer van Duinrand.
praadjemaandag 23 augustus 2021 @ 23:04
Debbie en Art volgen elkaar op Instagram. De andere dames volgt hij niet. Art en zijn vriendin zijn net uit elkaar. Plottwist? :?

[ Bericht 9% gewijzigd door praadje op 23-08-2021 23:12:35 ]
RedFever007maandag 23 augustus 2021 @ 23:11
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 23:02 schreef Kekster het volgende:

[..]
Valt wel mee denk ik. Ze wil gewoon diepgang.
:D :+
jahamaandag 23 augustus 2021 @ 23:15
quote:
17s.gif Op maandag 23 augustus 2021 23:04 schreef praadje het volgende:
Debbie en Art volgen elkaar op Instagram. De andere dames volgt hij niet. Art en zijn vriendin zijn net uit elkaar. Plottwist? :?
In één van de andere roddelrubriekjes werd er ook al eerder op gehint dat Art en Debbie het 'meer dan' gezellig hebben. Ik begrijp dat eerlijk gezegd niet zo. Art is niet iemand van de diepgang en de moeilijke vragen stellen. In de andere programma's die die maakt probeert hij alles altijd zo oppervlakkig, gezellig en ongedwongen mogelijk te maken. Maar Debbie is natuurlijk wild verliefd als Art vraagt: 'hoe open jij je e-mail? Doe je dat ook door het vinkje 'alles gelezen' standaard aan te zetten?' Want zo diep ging Pascal niet :{w
Pisces29maandag 23 augustus 2021 @ 23:33
quote:
1s.gif Op maandag 23 augustus 2021 23:00 schreef Miss_Paraplu85 het volgende:

[..]
En idd die was ik vergeten ;)

Ja van Caroline krijg ik ook weinig hoogte..ook voor haar denk ik eigenlijk dat ze voor geen van beide mannen gaat uiteindelijk.. gok ik hoor.
Zei Caroline nou vandaag dat ze in het verleden heel vaak gekwetst is door mannen? Dat verklaart de terughoudende houding dan wel. (Maar volgens mij loopt ze voor geen van deze mannen warm. Of voor die ene lolbroek die mogelijk wel geschikt was, ware het niet dat hij altijd onnozel moet doen. :') )
lovelimaandag 23 augustus 2021 @ 23:53
quote:
17s.gif Op maandag 23 augustus 2021 23:04 schreef praadje het volgende:
Art en zijn vriendin zijn net uit elkaar.
En ik maar denken dat Art op mannen viel :')
RipCitydinsdag 24 augustus 2021 @ 00:41
https://www.telegraaf.nl/(...)leet-te-kakken-gezet

Wat zegt die??
Groepfunderdinsdag 24 augustus 2021 @ 00:57
quote:
Dat heeft @matthijst eerder vandaag gepost. Christian vindt dat het beeld dat van hem is gegeven in B&B Vol Liefde onvoldoende overeenkomt met de werkelijkheid. Of eigenlijk: Theun en Mitch hebben ervoor gezorgd dat hij geen faire kans had bij Roxanne. Maar nee, hij wil geen wraak. Dit is geen natrappen. Gelukkig wel een 'betrouwbare' bron: de Privé.
Zadinsdag 24 augustus 2021 @ 02:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 00:57 schreef Groepfunder het volgende:

Dat heeft @:Matthijst eerder vandaag gepost. Christian vindt dat het beeld dat van hem is gegeven in B&B Vol Liefde onvoldoende overeenkomt met de werkelijkheid. Of eigenlijk: Theun en Mitch hebben ervoor gezorgd dat hij geen faire kans had bij Roxanne. Maar nee, hij wil geen wraak. Dit is geen natrappen. Gelukkig wel een 'betrouwbare' bron: de Privé.
Christian heeft gelijk.
Was niks mis met die man, maar werd constant genegeerd en uitgelachen door het trio, op misselijkmakende wijze.
Nine.dinsdag 24 augustus 2021 @ 05:46
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:57 schreef jaha het volgende:
Leiderschap tonen is volstrekt onmogelijk voor iemand voor wie een land, de dame en de zaak volstrekt nieuw is.
Leiderschap tonen in de zin van zelf dingen ondernemen (uitjes, koken, wel een keer iets aanpakken/doorpakken zonder te zeuren, whatever) is wel degeljk mogelijk toch? Wat dat betreft zijn het wel natte kranten hoor.
Nine.dinsdag 24 augustus 2021 @ 05:47
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 23:02 schreef Kekster het volgende:
Valt wel mee denk ik. Ze wil gewoon diepgang.
Ze wil dus net als Anouk flink wat pijn voelen? :+
jahadinsdag 24 augustus 2021 @ 07:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 02:26 schreef Za het volgende:

[..]
Christian heeft gelijk.
Was niks mis met die man, maar werd constant genegeerd en uitgelachen door het trio, op misselijkmakende wijze.
Ik vind niet dat Christian gelijk heeft. Hij zal ongetwijfeld negatiever in beeld zijn gekomen dan hij daadwerkelijk is, maar dat is simpelweg het risico door aan zo'n programma mee te doen. Hij viel gewoon meteen buiten de groep en dat levert interessante televisie op. Ik vind dat hij het zichzelf aan doet.

Overigens sowieso is het TV-format meer gemaakt voor spectaculaire televisie dan voor het vinden van de ware liefde. Maar goed, dat hadden we van te voren ook wel kunnen weten... O-)
RedFever007dinsdag 24 augustus 2021 @ 07:43
Eens met @jaha
m0ridindinsdag 24 augustus 2021 @ 08:48
Lastig te zeggen wat de waarheid is natuurlijk want we zijn er niet bij geweest...

Maar het ligt echt niet alleen aan die andere 2, ik vond die Christian ook enorm irritant met zijn praatjes, gebabbel en interessant doenerij (kan natuurlijk ook uit ongemak of onzekerheid zijn). Zou me ook kapot ergeren en als je dan wel een klik hebt met iemand anders, tja... dan kan je die momenten wel even met elkaar delen dmv een blik of whatever. Dat is menselijk...

Dingen als negeren en een pact sluiten om hem weg te treiteren zou wel een beetje sneu zijn, maar als hij dingen rond en op de opnames net zo goed aanvoelde als in de beelden die wij hebben gezien neem ik ook dat met een grote korrel zout.
timmmmmdinsdag 24 augustus 2021 @ 09:00
Bij Jeffrey vond ik al dat ze hem asociaal behandelden.
TheVulturedinsdag 24 augustus 2021 @ 09:37
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:22 schreef Pisces29 het volgende:
Jeroen heeft de stem van Tijl Beckand.
Dat is het, ik wist al niet zo goed op wie ik 'm vond lijken _O_
TheVulturedinsdag 24 augustus 2021 @ 09:40
quote:
0s.gif Op maandag 23 augustus 2021 21:57 schreef jaha het volgende:

[..]
Ze heeft het programmaconcept gewoon niet goed begrepen. Leiderschap tonen is volstrekt onmogelijk voor iemand voor wie een land, de dame en de zaak volstrekt nieuw is. Mensen die dat toch doen lopen er gewoon tegen aan dat je in een bestaand systeem niet zomaar het roer kunt omgooien. Sterker nog: zij is de baas in haar zaak. Ze laat de mannen naar haar toe komen in haar territorium en in haar land. Dan is het aan haar om de mannen te verwelkomen, ideeën te doen voor wat ze kunnen doen of hoe ze zich nuttig kunnen maken.

Helemaal eens, zij heeft echt de gedachte dat zij zelf niets hoeft bij te dragen aan het slagen van de liefde en legt de bal volledig bij de mannen neer. Zeer vermoeiend, hopelijk pakken beiden vanavond hun koffers.
matthijstdinsdag 24 augustus 2021 @ 09:52
Bertje fleurt zomaar minimaal op. Schilderen was weer feest. "Ik vind 't niet leuk. Nee ik vind het gewoon niet leuk. Ik vind 't niet leuk." OK Bert :')
Haha Froukje die Engels probeert te praten met Fransen _O-

Caroline houdt helemaal niet van geintjes. Ook niet op z'n tijd.
Dat uitpakken en benoemen van al die ontbijtonderdelen voor gasten ook. Ze zijn niet blind lijkt me?
Zo vaag dat ze zegt dat Jeroen z'n best doet om haar te veroveren. Zoekt ze een random man ofzo, als ie maar niet te grappig doet?

Roxanne. Praat met Theun als een vriend.
"Sowieso probeer ik altijd mensen in hun waarde te laten". Uhuh. Christian was geen mens?

Debbie ;(
Praat als Kim Feenstra.
Pascal. Too little too late chefke. Met z'n "Debbiedag".
Debbie had beter zo'n citroenendude kunnen oppikken.
"Voelt het als vakantie". Ja Debbie. Ze werken niet en zitten in Italië. Dat is praktisch vakantie.
Pascal voelt zich genaaid. Te blind om zelf te zien dat 't sowieso niks wordt. Debbie had beter flyers met alle belangrijke info neer kunnen leggen. "In 1982 werd Debbie geboren. De wereld was een stukje beter. Debbie werkt altijd heel hard. Debbie zoekt magie en diepgang...."
Die wil elke dag een verrassing zoals in de film met George Clooney. Wat een sneu wijf. Die leest teveel bouketreeksen en denkt dat haar leventje oh zo spannend is dat iedereen staat te popelen om haar verhaal te horen :D
Duiveltjadinsdag 24 augustus 2021 @ 10:45
Waarschijnlijk hier al duidelijk hoor, maar hoe komt die Roxanne in godsnaam aan zo'n villa? Ze komt in ieder geval over als een rich kid, dus dat haar ouders gesponsord hebben.
Duiveltjadinsdag 24 augustus 2021 @ 10:47
quote:
Toen stelden haar ouders aan Roxanne voor om van haar ouderlijk huis een B&B te maken. “Ze zeiden: ‘Je kan altijd nog voor een baas werken. Je kan altijd nog terug gaan, de mode in.’ Dat heeft me zeker aan het denken gezet. Want weet je: ‘Als jij je dromen niet achterna gaat, dan gaan andere mensen jou inhuren om jouw dromen waar te maken.”
Ok was dus een kadootje van haar ouders zoals ik al dacht. :)
Snowsqualldinsdag 24 augustus 2021 @ 11:16
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 05:47 schreef Nine. het volgende:

[..]
Ze wil dus net als Anouk flink wat pijn voelen? :+
psies.....
SPOILER
en niet het gevoel hebben of je een frikandel de gang in flikkert >:)
Tuinfluitertdinsdag 24 augustus 2021 @ 11:17
Dus vanavond het vertrek van de vier dates Jacob?

Heeft iemand een linkje van de facebook van Jacob? Hij plaatst berichten en foto's.
lovelidinsdag 24 augustus 2021 @ 11:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 11:17 schreef Tuinfluitert het volgende:
Dus vanavond het vertrek van de vier dates Jacob?
Hoe lang kunnen 2 weken duren, zowel voor Jacob als voor de vrouwen. Ik denk dat die vrouwen liever in NL in de regen hadden gezeten als ze het over moesten doen.

Misschien had Marianna de kandidaten moeten uitzoeken voor hem, die lijkt meer inzicht te hebben in wat bij Jacob past dan hijzelf.
lovelidinsdag 24 augustus 2021 @ 11:29
Aanmeldvideo:
https://www.facebook.com/algarvetotaal/videos/1508347782704084/

15 augustus:
237125048_1638310343041160_7759105535634637663_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-5&_nc_sid=973b4a&_nc_ohc=gswBLse4L4YAX8-DB-Y&_nc_ht=scontent-amt2-1.xx&oh=b2d5da45726117867f02297a2be26b5b&oe=612A71FD

Als je je dat voorstelt bij 4 vrouwen over de vloer, dan valt de realiteit wat tegen.

[ Bericht 30% gewijzigd door loveli op 24-08-2021 11:35:33 ]
Zadinsdag 24 augustus 2021 @ 11:56
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 11:29 schreef loveli het volgende:
Aanmeldvideo:
https://www.facebook.com/algarvetotaal/videos/1508347782704084/

15 augustus:
[ afbeelding ]

Als je je dat voorstelt bij 4 vrouwen over de vloer, dan valt de realiteit wat tegen.
Dat zijn kinderen, die graag willen poseren met deze tv persoonlijkheid.

Hij had "de dames" zelf uitgekozen.
Zadinsdag 24 augustus 2021 @ 12:02
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 11:17 schreef Tuinfluitert het volgende:

Heeft iemand een linkje van de facebook van Jacob? Hij plaatst berichten en foto's.
Voor mij ook svp, eventueel in DM.

Leuke stek voor dit najaar ook.
Fascinationdinsdag 24 augustus 2021 @ 12:07
Heb even vooruit gekeken en Bert. :')

SPOILER
Ook al staan bepaalde dingen van Froukje je niet aan, je hoeft haar niet steeds zo af te kraken. Het is niet alsof je een relatie met haar moet beginnen. Probeer het gezellig te houden en geef dan aan dat ze niet bij je past en je niet verder wilt. Aan de andere kant moet Froukje eens ophouden zichzelf voor Bert te bewijzen. Als het niet klikt, dan klikt het niet.
Zadinsdag 24 augustus 2021 @ 12:09
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 07:25 schreef jaha het volgende:

Ik vind niet dat Christian gelijk heeft. Hij zal ongetwijfeld negatiever in beeld zijn gekomen dan hij daadwerkelijk is, maar dat is simpelweg het risico door aan zo'n programma mee te doen. Hij viel gewoon meteen buiten de groep en dat levert interessante televisie op. Ik vind dat hij het zichzelf aan doet.

Overigens sowieso is het TV-format meer gemaakt voor spectaculaire televisie dan voor het vinden van de ware liefde. Maar goed, dat hadden we van te voren ook wel kunnen weten... O-)
Hij werd per direct buiten de groep geplaatst net als Jeffrey.
Uitgelachen wanneer hij wat vertelde aan tafel.

Ik vind het totaal geen spectaculaire televisie, het schetst alleen de vervelende karakters van de andere drie, voor hen is het een afgang, maar dat beseffen ze niet.

Christian is gewoon een normale man, niets mis mee.
Nine.dinsdag 24 augustus 2021 @ 12:41
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 12:09 schreef Za het volgende:
Christian is gewoon een normale man, niets mis mee.
Nee, dat vindt jij.
JanGroendinsdag 24 augustus 2021 @ 12:50
Caroline heeft blijkbaar een aantal keer een gebroken hart gehad in haar leven. Dat is de reden dat ze nu een man zoekt die alles wel serieus neemt en niet overal grappen van en om maakt.

Eric vindt ze best een leuke man, maar de vele grapjes van hem staan haar tegen en gezien haar verleden wil ze dat niet. Het gesprek van gisteren gaf haar volgens mij veel duidelijkheid over waarom Eric overal grapjes om maakt en zijn uitleg (de setting) vond ze begrijpelijk.

Vanwege zijn uitleg heeft ze voor zichzelf de knoop doorgehakt en kiest ze voor Eric in een 1 op 1 setting. Jeroen vindt ze minder aantrekkelijk en op persoonlijk vlak mist hij pit net als zijn curry.
TheVulturedinsdag 24 augustus 2021 @ 12:52
quote:
1s.gif Op maandag 23 augustus 2021 19:58 schreef matthijst het volgende:
Christian bij de Telegraaf over die 2 klussende holmaatjes.
SPOILER
B&B Vol liefde-Christian: ’Ik ben compleet te kakken gezet’
41 min geleden
Zijn deelname aan B&B Vol liefde vond Christian best een leuk avontuur... tot hij vorige week de gemonteerde uitzending zag.
Als door een wesp gestoken, hoorde ex-deelnemer Christian Wolbrink (45), van het razend populaire RTL-datingpropramma B&B Vol liefde, afgelopen week moederziel alleen thuis voor de televisie hoe de Roosendaalse brunette Roxanne (32) de Achterhoeker publiekelijk op zijn plek zette.

Op een terras in zijn woonplaats Doetinchem wil Christian aan Privé vertellen wat er achter de schermen allemaal is gebeurd. Vooropgesteld, hij benadrukt dat hij het erg leuk heeft gevonden om mee te werken aan de datingshow.

„Ik zit hier dan ook niet om wraak te nemen, maar wel om te vertellen dat ik na drie dagen in Roosendaal achteraf bewust als een irritant mannetje met een verziekt karakter ben neergezet. Half Nederland viel vorige week over me heen. Op sociale media werd ik volledig afgemaakt en uitgescholden. Ik had een ’hoofd als een ei’, was een ’irritante betweter’ en ik kon alleen maar over kippen en eieren praten. Het was echt niet leuk meer. Zo’n gevecht tegen sociale media kan ik niet winnen.”

Het waren vooral de ongezouten commentaren van B&B-uitbaatster Roxanne en de ’koude oorlog’ met zijn twee opponenten, sportondernemer Theun (34) en stukadoor Mitch (28), die hem pijn deden. „Mijn maag draaide ervan om toen ik de reacties van de kijkers las.”

Hij hoorde afgelopen week voor het eerst hoe Roxanne daadwerkelijk over hem dacht. „Het kwam erop neer dat ik in die drie dagen dat ik in de B&B verbleef eigenlijk NIETS goed had gedaan. Tijdens de opnamen dit voorjaar, was ze echter dolenthousiast in alles wat ik voorstelde!”

De kijkcijferhit van deze zomer, gepresenteerd door Art Rooijakkers, werd voor Christian uiteindelijk een afschuwelijke ervaring.

"Ik werd op sociale media uitgescholden en vernederd"
Liefdevol

De Achterhoeker stuurde begin dit jaar nietsvermoedend een liefdevolle video in aan het adres van Roxanne en werd vervolgens uitgekozen om rond Pinksteren naar Roosendaal te komen. Want als Roxanne een prins op het witte paard zocht, dan was hij dat wel.

„Vanaf het eerste moment dat ik een stap over de drempel zette, waren de rapen gaar bij mijn rivalen, die ook in de smaak van Roxanne wilden vallen. De heren die al een aantal dagen in de B&B verbleven, hadden onderling duidelijk een pact tegen me gesloten. Ze grepen alles aan om me te pakken. Ik vond het tenenkrommend dat ik op die manier voor het oog van gemiddeld 900.000 kijkers werd weggezet!”

„De redactie greep telkens niet in en liet het gebeuren. Niet alleen de kijkers zagen dat ik in de afleveringen door Theun en Mitch werd genegeerd, ook buiten de camera’s om was er sprake van een ongelofelijke haat naar mij. Ik heb me staande gehouden omdat ik mezelf bleef. Ik dacht bij mezelf: ’Dit laat ik me niet gebeuren’.”

(Tekst gaat verder onder de foto.)

Christian voelt zich bedonderd door B&B-uitbaatster Roxanne. ,,Ze heeft tijdens de opnamen glashard gelogen.’’
Christian voelt zich bedonderd door B&B-uitbaatster Roxanne. ,,Ze heeft tijdens de opnamen glashard gelogen.’’

Ⓒ RTL

„Als Mitch en Theun buiten de opnamen om aan het kaarten waren, werd ik volledig genegeerd. Roxanne ging altijd vroeg naar bed en dan probeerde ik tevergeefs met de jongens contact te zoeken. Het was meteen duidelijk dat ze me zo snel mogelijk weg wilden hebben.”

„Wat triggerde Roxanne om energie in Theun en Mitch te steken, terwijl ze erg passief waren en naast wat kluswerk hele dagen niets te melden hadden? Dat vraag ik me nu af. Terwijl ik wel iets met mijn levenservaring te vertellen had, klampte Roxanne zich aan dat passieve duo vast.”

’Druipers’

De wrijvingen ontstonden al toen Christian ging verven op de eerste dag toen hij in de B&B koeltjes werd verwelkomd. „Ik wist toen niet dat een derde kandidaat al was weggestuurd en Theun en Mitch niet op een nieuwe rivaal zaten te wachten. Vanaf dat moment was er al een snijdende spanning voelbaar.”

„Mijn spontane kluswerk in de stacaravan, die Roxanne tot tiny house had omgedoopt, viel bij haar achteraf eveneens verkeerd. Opnieuw werd ik op televisie door haar afgebrand alsof ik er een grote puinhoop van had gemaakt. Er werd geďnsinueerd dat ik allemaal ’druipers’ had veroorzaakt. Ik had prutswerk achtergelaten, daar kwam het op neer.”

„Theun en Mitch hebben er alles aan gedaan om me te pakken. Ze wilden me niet leren kennen. Hun negatieve houding naar mij is bewust gevoed en Roxanne ging daar onbewust in mee.”

"Ze grepen alles aan om me te pakken"
„Mijn ouders, familie en vrienden zeggen allemaal dat ik mezelf ben gebleven. Ik heb veel steun van mijn omgeving gekregen. Iedereen zegt dat ik op een schandalige manier in de afleveringen ben weggezet. Ik heb intussen mijn liefdesleven weer opgepakt en heb intussen contact met een lieve vrouw.”

„Roxanne heeft niets meer van zich laten horen nadat ik met mijn auto ben vertrokken. Eigenlijk had ik al een dag eerder naar huis willen gaan. Mijn neefje was namelijk jarig en achteraf had ik dat moeten doen.”

„Komende week is er een soort van reünie van het eerste seizoen. Ik heb niet echt de behoefte om daar met een glimlach rond te lopen.”

Het verhaal met Christian is aan RTL voorgelegd, maar de zender wilde inhoudelijk niet op de afleveringen reageren.
Dit klinkt wel een beetje als een calimero damagecontrol-verhaal: "oh shit ik kom wel heel kut over op tv dus ik doe maar net alsof het allemaal aan de ander ligt" :')
JanGroendinsdag 24 augustus 2021 @ 12:59
Debbie verwijt haar mannen initiatief. Debbie is niet het persoon dat je de omgeving laat zien (en dat bij alle 4 de dates opnieuw).

De dates hoeven met haar ook geen stadswandeling te doen of toeristische plekjes te bezoeken, want Debbie woont daar en kent die plekken al.

Haar idee van liefde en een goede relatie is dat de vrouw ieder moment verrast wordt en dat de man altijd en overal het initiatief in neemt. Dat is niet realistisch, Debbie raakt teleurgesteld en dan kan er niks meer goed gedaan worden. De opmerking van Chris dat hij een uitgebluste ontvangst kreeg vond ik wel eerlijk en dat klopte denk ik ook wel. Dan is het als introvert persoon lastig matchen.

Froukje bij Bert komt er achter dat er in een boeren gehucht van 3 huizen en een kerk niks te doen is. Voor het door haar gewenste sociale contact zal ze toch een stuk moeten autorijden. Dat ga je op het platteland niet vinden. De houding van Bert naar Froukje toe is ook niet super gezellig, dus dat wordt niks.
timmmmmdinsdag 24 augustus 2021 @ 13:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 12:52 schreef TheVulture het volgende:

[..]
Dit klinkt wel een beetje als een calimero damagecontrol-verhaal: "oh shit ik kom wel heel kut over op tv dus ik doe maar net alsof het allemaal aan de ander ligt" :')
Dit idee kreeg ik al bij de uitzending, dat ze met zijn drieën lekker de nieuwe uit aan het lachen waren. Ook bij die jongen ervoor.

Voor mij kinkt het dus zeker niet ongeloofwaardig
lovelidinsdag 24 augustus 2021 @ 13:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 13:04 schreef timmmmm het volgende:

[..]
Dit idee kreeg ik al bij de uitzending, dat ze met zijn drieën lekker de nieuwe uit aan het lachen waren. Ook bij die jongen ervoor.

Voor mij kinkt het dus zeker niet ongeloofwaardig
Ik ben wel benieuwd bij wie de meeste jeuk zat. Je zag het heel erg bij Theun naar buiten komen, maar het kan zomaar zijn dat hij uitte wat Rox of Mitch niet openlijk bracht.
Theun is de grootste verliezer in Brabant, omdat hij denkt dat hij kans maakt terwijl Mitch het al is.
Duiveltjadinsdag 24 augustus 2021 @ 13:44
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 13:25 schreef loveli het volgende:
Ik ben wel benieuwd bij wie de meeste jeuk zat. Je zag het heel erg bij Theun naar buiten komen, maar het kan zomaar zijn dat hij uitte wat Rox of Mitch niet openlijk bracht.
Theun is de grootste verliezer in Brabant, omdat hij denkt dat hij kans maakt terwijl Mitch het al is.
Die passen dan toch ook niet bij elkaar. Roxanne is iemand die alles gekregen heeft en alles maar is komen aanwaaien. Mitch is een arbeider.

Je merkt in alles dat zij met een gouden lepel is opgevoed en niet zoveel heeft moeten werken.
lovelidinsdag 24 augustus 2021 @ 13:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 13:44 schreef Duiveltja het volgende:

[..]
Die passen dan toch ook niet bij elkaar. Roxanne is iemand die alles gekregen heeft en alles maar is komen aanwaaien. Mitch is een arbeider.

Je merkt in alles dat zij met een gouden lepel is opgevoed en niet zoveel heeft moeten werken.
Jamaar ze levelen.
Duiveltjadinsdag 24 augustus 2021 @ 13:47
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 13:46 schreef loveli het volgende:
Jamaar ze levelen.
Ik denk dat zij heel erg levelt op het feit dat dit programma gratis reclame is voor haar kado gekregen B&B. :Y

Dat geldt voor de meeste deelnemers overigens.
Bennydinsdag 24 augustus 2021 @ 13:57
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 13:47 schreef Duiveltja het volgende:

[..]
Ik denk dat zij heel erg levelt op het feit dat dit programma gratis reclame is voor haar kado gekregen B&B. :Y

Dat geldt voor de meeste deelnemers overigens.
Ik deed even een rondje langs de B&Bs qua boekingen. Maar er zijn nog genoeg plekken
siemidinsdag 24 augustus 2021 @ 14:04
Ik denk ook dat dit, achteraf, niet helemaal de reclame is waar de B&B eigenaren op hoopten. Ik kan me niet voorstellen dat Jacob en Bert hierdoor extra boekingen krijgen. Roxanna en Debbie krijgen misschien nog wat single mannen die boeken. Vincent moet eerst de boel nog af zien te krijgen, dus die kan eigenlijk nog niks showen op TV. Alleen Caroline staat er volgens mij goed op om extra boekingen van vakantiegangers te krijgen.
Kreatordinsdag 24 augustus 2021 @ 14:08
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 14:04 schreef siemi het volgende:
Ik denk ook dat dit, achteraf, niet helemaal de reclame is waar de B&B eigenaren op hoopten. Ik kan me niet voorstellen dat Jacob en Bert hierdoor extra boekingen krijgen. Roxanna en Debbie krijgen misschien nog wat single mannen die boeken. Vincent moet eerst de boel nog af zien te krijgen, dus die kan eigenlijk nog niks showen op TV. Alleen Caroline staat er volgens mij goed op om extra boekingen van vakantiegangers te krijgen.
Je vergist je in de mediageilheid van mensen.

Verder denk ik dat heel veel mensen wel sympathie voelen voor Bert en heel veel mensen graag willen meemaken of Jacob in het echt ook zo is.

Denk dat het wel degelijk extra boekingen heeft opgeleverd.

Ik denk overigens ook dat ze allemaal hopen dat ze de nieuwe Meilandjes worden en dat ze na de opnames beter snappen hoe ongelooflijk lastig het is om interessante tv te maken.
Duiveltjadinsdag 24 augustus 2021 @ 14:19
quote:
14s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 14:08 schreef Kreator het volgende:

[..]

Ik denk overigens ook dat ze allemaal hopen dat ze de nieuwe Meilandjes worden en dat ze na de opnames beter snappen hoe ongelooflijk lastig het is om interessante tv te maken.
Dat denk ik ook. Je moet ook wel een gekkie of typetje om het interessant te maken. Die Caroline speelt dat typetje van haar heel goed.

De rest van de vrouwen zijn niet heel bijzonder. Debbie is een robot en roxanne mist een persoonlijkheid. Het feit dat er 0,0 romantische chemie is tussen de deelnemers zegt wat dat betreft wel genoeg
lovelidinsdag 24 augustus 2021 @ 14:29
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 14:04 schreef siemi het volgende:
Ik denk ook dat dit, achteraf, niet helemaal de reclame is waar de B&B eigenaren op hoopten. Ik kan me niet voorstellen dat Jacob en Bert hierdoor extra boekingen krijgen. Roxanna en Debbie krijgen misschien nog wat single mannen die boeken. Vincent moet eerst de boel nog af zien te krijgen, dus die kan eigenlijk nog niks showen op TV. Alleen Caroline staat er volgens mij goed op om extra boekingen van vakantiegangers te krijgen.
Die van Debbie vind ik tof en niet omdat ik single man ben. Die van Bert is fijn voor als je rust (en luchtgedroogde handdoeken) zoekt. Als ik naar Oostenrijk ga, dan wil ik Oostenrijkse gemütlichkeit met eigengestookte schnaps en koeienlucht naast een stal, geen steriele kamer en VT-wonen vibe.

Maar dat ben ik.
Duiveltjadinsdag 24 augustus 2021 @ 14:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 14:29 schreef loveli het volgende:

[..]
Die van Debbie vind ik tof en niet omdat ik single man ben. Die van Bert is fijn voor als je rust (en luchtgedroogde handdoeken) zoekt. Als ik naar Oostenrijk ga, dan wil ik Oostenrijkse gemütlichkeit met eigengestookte schnaps en koeienlucht naast een stal, geen steriele kamer en VT-wonen vibe.

Maar dat ben ik.
True de b&b straalt 0,0 warmte uit met die Xenos inrichting
Snowsqualldinsdag 24 augustus 2021 @ 16:17
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 14:29 schreef loveli het volgende:
Die van Debbie vind ik tof en niet omdat ik single man ben.
Waarom heb je in je profiel staan dat je vrouw bent als je een man bent? :?

[ Bericht 0% gewijzigd door Snowsquall op 24-08-2021 16:46:05 ]
Groepfunderdinsdag 24 augustus 2021 @ 17:40
Op de website van het AD kun je de B&B Vol Liefde-quiz doen. Er moeilijk is deze voor de trouwe meelezers in dit draadje niet - zelf scoorde ik 10 uit 10 -, maar grappig is het wel.
lovelidinsdag 24 augustus 2021 @ 17:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 16:17 schreef Snowsquall het volgende:

[..]
Waarom heb je in je profiel staan dat je vrouw bent als je een man bent? :?
Omdat ik vrouw ben. Dus ik vind haar B&B tof, en dat is niet omdat ik een single man ben (want dat ben ik niet).
jahadinsdag 24 augustus 2021 @ 17:55
Televisie vergroot ook dingen. Ik persoonlijk vind Roxanne en Caroline echt gegroeid tijdens het programma. Ze lijken beter te weten naar wat ze echt zoeken en proberen echt een klik met de mannen te krijgen via één op één gesprekken. Daar rolt dan natuurlijk snel een voorkeur uit en dat is jammer voor de anderen. De negatieve opmerkingen over de overgebleven kandidaten hadden wat mij betreft niet gehoeven, maar zoals ik eerder al stelde: dat levert interessante televisie op; dus ik denk dat de makers juist naar dit soort statements op zoek zijn.

Voor Bert en Jacob geldt dat het gewoon erg jammer is dat ze issues meedragen uit het verleden. Dit programma blijkt nou niet bepaald een goede therapeutische werking te hebben op hun karakter en persoonlijkheid. Ze hebben het ook niet echt getroffen met de vrouwen; ik heb ze allemaal niet weten te betrappen op een poging tot echt contact. Als fysieke aanrakingen niet werkt (of uitnodiging tot massage) moet je het van een mentale verbinding hebben.
Nine.dinsdag 24 augustus 2021 @ 18:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 17:42 schreef loveli het volgende:
Omdat ik vrouw ben. Dus ik vind haar B&B tof, en dat is niet omdat ik een single man ben (want dat ben ik niet).
Die zin staat er wel wat krom, het lijkt nu net dat je zelf een man bent.
Pisces29dinsdag 24 augustus 2021 @ 18:13
quote:
12s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 18:12 schreef Nine. het volgende:

[..]
Die zin staat er wel wat krom, het lijkt nu net dat je zelf een man bent.
Voor mij is ze op basis van de zin duidelijk geen man. B-)
E.T.dinsdag 24 augustus 2021 @ 19:06
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 14:40 schreef Duiveltja het volgende:

[..]
True de b&b straalt 0,0 warmte uit met die Xenos inrichting
Die grindbak als veredelde 'tuin' maakt het ook niet veel beter..

Caroline is wel uit m'n irritatie-zone gekomen en die kan ik nu wel handelen.. IK hoop dat zij en Erik het gaan proberen :Y
De rest komt never nooit een volwaardige relatie uit, hooguit een gezellig vriendengroepje zoals bij Rox (en dan is het maar de vraag hoe lang dat goed blijft gaan, dat verwatert ook heel snel)
lovelidinsdag 24 augustus 2021 @ 19:25
quote:
6s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 19:06 schreef E.T. het volgende:
Die grindbak als veredelde 'tuin' maakt het ook niet veel beter..
Ik ben zo benieuwd hoe dat eruit ziet als er een lekker Oostenrijks sneeuwpak heeft gelegen. En is weggesmolten.
Snowsqualldinsdag 24 augustus 2021 @ 19:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 17:42 schreef loveli het volgende:

[..]
Omdat ik vrouw ben. Dus ik vind haar B&B tof, en dat is niet omdat ik een single man ben (want dat ben ik niet).
Het staat er een beetje erg vreemd vandaar :* :@

Als je dit: Die van Debbie vind ik tof, zelfs al zou ik een single man zijn geweest. was de verwarring er niet geweest....maar zand erover!
lovelidinsdag 24 augustus 2021 @ 19:29
Grind erover ;)
TheVulturedinsdag 24 augustus 2021 @ 19:32
Die aflevering van vanavond, die Jacob :')

SPOILER
laat ie die vrouwen de koffers van de trap tillen en als ze beneden zijn vragen of je kunt helpen _O- En dan zeggen dat je met de poes bezig was terwijl de beelden laten zien dat ie gewoon op de bank zat :')
Sourydinsdag 24 augustus 2021 @ 20:19
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 19:32 schreef TheVulture het volgende:
Die aflevering van vanavond, die Jacob :')

SPOILER
laat ie die vrouwen de koffers van de trap tillen en als ze beneden zijn vragen of je kunt helpen _O- En dan zeggen dat je met de poes bezig was terwijl de beelden laten zien dat ie gewoon op de bank zat :')
SPOILER
Ik zou het zelfde doen
JanGroendinsdag 24 augustus 2021 @ 20:34
Vergeet v.w.b. de tuin bij Caroline niet dat ze in Oostenrijk woont. Met een meter sneeuw gedurende een paar maanden per jaar ziet een tuin er daar wel iets anders uit dan hier qua ontwerp en aanplanting.
Pap89dinsdag 24 augustus 2021 @ 20:38
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 19:32 schreef TheVulture het volgende:
Die aflevering van vanavond, die Jacob :')

SPOILER
laat ie die vrouwen de koffers van de trap tillen en als ze beneden zijn vragen of je kunt helpen _O- En dan zeggen dat je met de poes bezig was terwijl de beelden laten zien dat ie gewoon op de bank zat :')
Die “dames” hebben geen hulp nodig.
Snowsqualldinsdag 24 augustus 2021 @ 20:39
Noemt hij dat 'escaleren?' okeejjjj
Nine.dinsdag 24 augustus 2021 @ 20:40
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 20:39 schreef Snowsquall het volgende:
Noemt hij dat 'escaleren?' okeejjjj
Ligt er maar aan wat je referentiekader is natuurlijk :')
AgnesGrudinsdag 24 augustus 2021 @ 20:42
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 20:39 schreef Snowsquall het volgende:
Noemt hij dat 'escaleren?' okeejjjj
Niks gewend blijkbaar _O-
AgnesGrudinsdag 24 augustus 2021 @ 20:43
Flauw dat ze die cadeautjes nu aan Marianne gaan geven.
Pap89dinsdag 24 augustus 2021 @ 20:43
Alle cadeautjes naar Marianna ;’) is dit gestaged
Snowsqualldinsdag 24 augustus 2021 @ 20:44
sugardaddy with the big bucks
Nine.dinsdag 24 augustus 2021 @ 20:45
Wat is dit voor cringy steenkolen Engels? :')
Snowsqualldinsdag 24 augustus 2021 @ 20:46
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 20:45 schreef Nine. het volgende:
Wat is dit voor cringy steenkolen Engels? :')
ja echt hč
Pap89dinsdag 24 augustus 2021 @ 20:46
Wat is dit
Nine.dinsdag 24 augustus 2021 @ 20:46
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 20:43 schreef Pap89 het volgende:
Alle cadeautjes naar Marianna ;’) is dit gestaged
Natuurlijk hebben ze dat afgesproken, zo doorzichtig zijn die 4 mutsen wel :')
Breekfastdinsdag 24 augustus 2021 @ 20:47
Pappa komt even over vanuit Dubai. Het is wel duidelijk hoe Roxanne op haar leeftijd zo'n B&B heeft gekregen :P
Snowsqualldinsdag 24 augustus 2021 @ 20:48
liefdevol gekrenkt worden :')
AgnesGrudinsdag 24 augustus 2021 @ 20:49
Caro geeft hem eerst wijn en dan kan ie optyfen _O-
Nine.dinsdag 24 augustus 2021 @ 20:49
"Je ziet een emotie" :')
AgnesGrudinsdag 24 augustus 2021 @ 20:49
DAAAG SOPHIE :W
Poison-Ivydinsdag 24 augustus 2021 @ 20:50
Ten eerste denk ik dat je gewoon je social media even uit moet zetten totdat dit programma is afgelopen en de storm voorbij is.

Wat betreft Cristiaan (die van Rox) dat mensen hem gaan
uitschelden op de socials...dat is toch een bepaald type mens.
En daar walg ik van.
Je kunt iemand naar vinden of vinden overkomen maar om iemand af te maken op social media is gewoon aso.
Cristiaan heeft ook niks kwaads in zin gehad. Dus dat vind ik triest.

Daarom gewoon alles uitzetten. Mensen zijn je binnen een week weer vergeten.
Snowsqualldinsdag 24 augustus 2021 @ 20:51
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 20:49 schreef AgnesGru het volgende:
DAAAG SOPHIE :W
Vond haar toch wel een leuke meid hoor.
PirEdinsdag 24 augustus 2021 @ 20:52
Monique trok nog net niet de champagne open.
Nine.dinsdag 24 augustus 2021 @ 20:53
@Poison-Ivy gewoon geen social media hebben, problem solved *)
PirEdinsdag 24 augustus 2021 @ 20:53
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 19:32 schreef TheVulture het volgende:
Die aflevering van vanavond, die Jacob :')

SPOILER
laat ie die vrouwen de koffers van de trap tillen en als ze beneden zijn vragen of je kunt helpen _O- En dan zeggen dat je met de poes bezig was terwijl de beelden laten zien dat ie gewoon op de bank zat :')
Hij heeft groot gelijk.
TheVulturedinsdag 24 augustus 2021 @ 20:54
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 20:50 schreef Poison-Ivy het volgende:
Ten eerste denk ik dat je gewoon je social media even uit moet zetten totdat dit programma is afgelopen en de storm voorbij is.

Wat betreft Cristiaan (die van Rox) dat mensen hem gaan
uitschelden op de socials...dat is toch een bepaald type mens.
En daar walg ik van.
Je kunt iemand naar vinden of vinden overkomen maar om iemand af te maken op social media is gewoon aso.
Cristiaan heeft ook niks kwaads in zin gehad. Dus dat vind ik triest.

Daarom gewoon alles uitzetten. Mensen zijn je binnen een week weer vergeten.
Eens dat uitschelden en bedreigen echt van de gekke is ja...
Nine.dinsdag 24 augustus 2021 @ 20:55
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 20:52 schreef PirE het volgende:
Monique trok nog net niet de champagne open.
Ze sopte bijkans uit haar broekje :')
RedFever007dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:00
benb_vol_liefde_sophie_vincent.png?itok=lGeQe5LR
e31.jpg
Poison-Ivydinsdag 24 augustus 2021 @ 21:02
quote:
10s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 20:53 schreef Nine. het volgende:
@:poison-ivy gewoon geen social media hebben, problem solved *)
I know! Net zo zelden komt dat voor bij de huidige generatie als mensen zonder tattoo 😉
Poison-Ivydinsdag 24 augustus 2021 @ 21:03
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 20:54 schreef TheVulture het volgende:

[..]
Eens dat uitschelden en bedreigen echt van de gekke is ja...
Dat zegt genoeg over het soort mens. Of het zijn mensen die zo hun frustraties uiten in alle anonimiteit.

Gewoon negeren. Of uitzetten. Of niet hebben.
AgnesGrudinsdag 24 augustus 2021 @ 21:04
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 20:51 schreef Snowsquall het volgende:

[..]
Vond haar toch wel een leuke meid hoor.
Ik vond haar iets te wijs over willen komen.
PirEdinsdag 24 augustus 2021 @ 21:07
Mag Monique nu het hek afmaken?
Nine.dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:07
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:07 schreef PirE het volgende:
Mag Monique nu het hek afmaken?
Yup.
PirEdinsdag 24 augustus 2021 @ 21:08
quote:
81s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:07 schreef Nine. het volgende:

[..]
Yup.
En dan proberen om haar weg te krijgen. Dat zal nog lastig worden.
Flow3rdinsdag 24 augustus 2021 @ 21:09
Ik zou nooit naar Berts B&B gaan met zijn achterlijke regel na 11 uur savonds niet meer naar buiten :?

Doe mij maar Jacob met zijn vrolijke B & B ( dan wel die saaie kutkamer omzeilen die de dames hebben ingericht )
Pap89dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:09
Dit gesprek voelt ook zo gestaged joh
Groepfunderdinsdag 24 augustus 2021 @ 21:11
Waarom vraagt Monique niet of ze Vincent even een knuffel mag geven na het afscheid van Sophie? Gemistte kans.
AgnesGrudinsdag 24 augustus 2021 @ 21:11
Peppi :'(
Nine.dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:12
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:09 schreef Flow3r het volgende:
Ik zou nooit naar Berts B&B gaan met zijn achterlijke regel na 11 uur savonds niet meer naar buiten :?

Doe mij maar Jacob met zijn vrolijke B & B ( dan wel die saaie kutkamer omzeilen die de dames hebben ingericht )
Dat van Jacob kun je eigenlijk niet eens een B&B noemen, dat is gewoon een mini-resort :')
AgnesGrudinsdag 24 augustus 2021 @ 21:13
Rosa _O-
Pap89dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:13
Programma lijkt wel een steeds slechtere soap te worden
Nine.dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:13
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:11 schreef Groepfunder het volgende:
Waarom vraagt Monique niet of ze Vincent even een knuffel mag geven na het afscheid van Sophie? Gemistte kans.
Had Vincent natuurlijk ook wel even kunnen doen...
Breekfastdinsdag 24 augustus 2021 @ 21:14
Jacob verdient wel zijn eigen reality show _O_
PirEdinsdag 24 augustus 2021 @ 21:16
quote:
10s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:12 schreef Nine. het volgende:

[..]
Dat van Jacob kun je eigenlijk niet eens een B&B noemen, dat is gewoon een mini-resort :')
Lijkt me best leuk bij Jacob. Heeft goede verhalen.
RedFever007dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:16
quote:
10s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:13 schreef Nine. het volgende:

[..]
Had Vincent natuurlijk ook wel even kunnen doen...
Volgens wil Vincento Monique liever ook kwijt :')
AgnesGrudinsdag 24 augustus 2021 @ 21:20
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:16 schreef RedFever007 het volgende:

[..]
Volgens wil Vincento Monique liever ook kwijt :')
Even wachten op Art, anders komt die voor niks.
JJ76dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:24
Geen enkele van die vrouwen keek hem aan. Gratis vakantie en nog geen dank je.
AgnesGrudinsdag 24 augustus 2021 @ 21:24
Jacob is een aparte, maar dit doet ie zeker netjes :Y
Marsenaldinsdag 24 augustus 2021 @ 21:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:24 schreef JJ76 het volgende:
Geen enkele van die vrouwen keek hem aan. Gratis vakantie en nog geen dank je.
Dit zag ik ook :D
PirEdinsdag 24 augustus 2021 @ 21:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:24 schreef AgnesGru het volgende:
Jacob is een aparte, maar dit doet ie zeker netjes :Y
Gewoon een goede vent. Die vrouwen verdienen hem niet.
Nine.dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:25
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:24 schreef JJ76 het volgende:
Geen enkele van die vrouwen keek hem aan. Gratis vakantie en nog geen dank je.
Goh, toch ééntje die dankjewel zei :')
Pisces29dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:26
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:14 schreef Breekfast het volgende:
Jacob verdient wel zijn eigen reality show _O_
Moet dan echt elke mafkees een eigen soap? ;(
Poison-Ivydinsdag 24 augustus 2021 @ 21:27
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:25 schreef PirE het volgende:

[..]
Gewoon een goede vent. Die vrouwen verdienen hem niet.
Geen enkele vrouw die iets liefs zegt over Jacob. Bah.
Jacob haalt zichzelf continue naar beneden qua uiterlijk.
Nine.dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:28
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:26 schreef Pisces29 het volgende:
Moet dan echt elke mafkees een eigen soap? ;(
Inderdaad. Als we elke autist, mafketel en randdebiel een eigen programma gaan geven komen we gigantisch veel zenders én zendtijd tekort...
Marsenaldinsdag 24 augustus 2021 @ 21:28
Fakking cringe kunnen mensen toch zijn, het doet gewoon fysiek pijn. Ik heb nog geen aflevering kunnen kijken zonder weg te zappen.
Morm_NLdinsdag 24 augustus 2021 @ 21:29
Is Freek de Jonge nu verkleed als vrouw bij Jacob?
Snowsqualldinsdag 24 augustus 2021 @ 21:29
Ik snap niet dat Monique er nog is, er is totaal geen vonkje tussen haar en Vincent
AgnesGrudinsdag 24 augustus 2021 @ 21:29
Jacob kan natuurlijk niet helpen tillen dames, met zijn gekneusde ribben en gebroken nek.
Snowsqualldinsdag 24 augustus 2021 @ 21:30
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:29 schreef Morm_NL het volgende:
Is Freek de Jonge nu verkleed als vrouw bij Jacob?
idd, wat een walgelijk wijf samen met die Anita het manwijf :r
PirEdinsdag 24 augustus 2021 @ 21:30
I wave one time :D
Poison-Ivydinsdag 24 augustus 2021 @ 21:30
En kijk...ik ben ook niet enthousiast over het gedrag van die vrouwenclan.
Dat uit ik hier in normale bewoording.
Dan ga ik niet op sociale media één van die vrouwen opzoeken en daar gal spuien.

Als nou de moordenaar van Peter R. op de socials staat...jah die scheld ik uit (to say the least) maar dit zijn mensen die verder niks dan liefde zoeken. Geen reden tot iemand vermoorden op de afvoerput van internet. :')
Snowsqualldinsdag 24 augustus 2021 @ 21:31
Vincent has a klusjeswife for forever :')
Pisces29dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:31
Die stem van Vincent kan ik niet aan wennen. Alsof je de hele nacht hebt lopen zuipen. Bah. Wat een stem.
Nine.dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:31
Kijk Vincent om de hete brei heendraaien :')

Edit: dus toch wel :+
AgnesGrudinsdag 24 augustus 2021 @ 21:32
Ja O+
Snowsqualldinsdag 24 augustus 2021 @ 21:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:31 schreef Pisces29 het volgende:
Die stem van Vincent kan ik niet aan wennen. Alsof je de hele nacht hebt lopen zuipen. Bah. Wat een stem.
Doe je ogen dicht en denk aan weerman Reinier vd Berg :')
Pisces29dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:32 schreef Snowsquall het volgende:

[..]
Doe je ogen dicht en denk aan weerman Reinier vd Berg :')
Nee. Die heeft een rauwe stem. Niet de hele nacht zuipen stem. :D
PirEdinsdag 24 augustus 2021 @ 21:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:32 schreef Snowsquall het volgende:

[..]
Doe je ogen dicht en denk aan weerman Reinier vd Berg :')
Ja, daar lijkt die stem op.
Poison-Ivydinsdag 24 augustus 2021 @ 21:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:32 schreef Snowsquall het volgende:

[..]
Doe je ogen dicht en denk aan weerman Reinier vd Berg :')
Ook een beetje qua uiterlijk.
Komt van dezelfde oermens, familie ofzo ;)
Snowsqualldinsdag 24 augustus 2021 @ 21:33
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:33 schreef PirE het volgende:

[..]
Ja, daar lijkt die stem op.
uiterlijk ook hoor :P
PirEdinsdag 24 augustus 2021 @ 21:33
Lekker pallets stapelen.
Poison-Ivydinsdag 24 augustus 2021 @ 21:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:32 schreef Pisces29 het volgende:

[..]
Nee. Die heeft een rauwe stem. Niet de hele nacht zuipen stem. :D
Ik vind zijn stem ook het enige aantrekkelijke aan hem :)
Pap89dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:34
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:31 schreef Pisces29 het volgende:
Die stem van Vincent kan ik niet aan wennen. Alsof je de hele nacht hebt lopen zuipen. Bah. Wat een stem.
Vocal Fry: Stembandlepra
Pisces29dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:34
This wan not. _O-


-edit
Ik kijk vertraagd terug. Sorry. :')
Pisces29dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:35
Ik vond Roxanne in het begin lijken op zo een paardrijmiepje maar ik vind haar nu heel leuk overkomen. (Dat veel andere kandidaten zo ruk zijn speelt vast niet mee ook. :+)
Fascinationdinsdag 24 augustus 2021 @ 21:36
Vincent klinkt en ziet eruit alsof hij volkomen uitgeleefd is.
AgnesGrudinsdag 24 augustus 2021 @ 21:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:35 schreef Pisces29 het volgende:
Ik vond Roxanne in het begin lijken op zo een paardrijmiepje maar ik vind haar nu heel leuk overkomen. (Dat veel andere kandidaten zo ruk zijn speelt vast niet mee ook. :+)
Zij heeft me ook positief verrast.
Nine.dinsdag 24 augustus 2021 @ 21:40
"Het galgenmaal" dus :')
Snowsqualldinsdag 24 augustus 2021 @ 21:41
quote:
1s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:40 schreef Nine. het volgende:
"Het galgenmaal" dus :')
Morgen 'bijltjesdag' :')
Duderinnetjedinsdag 24 augustus 2021 @ 22:21
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 20:43 schreef Pap89 het volgende:
Alle cadeautjes naar Marianna ;’) is dit gestaged
Ik heb een heel stuk gemist. Wat gebeurde hier?
lovelidinsdag 24 augustus 2021 @ 22:32
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 21:16 schreef PirE het volgende:

[..]
Lijkt me best leuk bij Jacob. Heeft goede verhalen.
Mja, hij had het hele verhaal van het bezoek van de dames klaar. En hield zich aan het script.

Jacob: In het begin geef ik de fotolijstjes. Ik leg het even uit, we gaan een spel spelen wie welke kamer krijgt en wie de camper. We gaan samen sporten. De dames vallen in katzwijm als ze zien hoe gezond ik elke ochtend mijn smoothies maak. De dames zullen onder de indruk zijn als ze horen dat ik zo goed ben geweest voor mijn ex-vrouw. De dames gaan kijken als ik mijn surfongeluk uitbeeld.
Als de quarantaine over is gaan we in mijn favo restaurant eten en dan trek ik mijn Wimbledonpak aan met kaartje en dan vragen ze wat dat kaartje is en dan vertel ik dat ik het op Wimbledon droeg en dan vallen ze in katzwijm.
Op de laatste dag verras ik ze met een pastel de nata en een foto voor in het lijstje en ze zullen het geweldig vinden.

Dames: dag 1: verrek, de Jacob van het filmpje leek een normale onaantrekkelijke man, maar hij is een beetje raar. Dag 3: hij is heel raar en ik wil weg, maar laten we het beste ervan maken. Dag 5: gelukkig is het groot genoeg dat we elkaar een beetje kunnen ontwijken, maar zodra dat hek open mag...

Marianna: ik doe m'n best om er wat van te maken.

Rosa: ik hier?
JanGroenwoensdag 25 augustus 2021 @ 00:26
Caroline heeft een goede keuze gemaakt, want nu kan ze Eric in een 1 op 1 situatie leren kennen. Als hij niet serieuzer wordt, zie ik geen relatie ontstaan tussen die 2.

Jacob is blij dat het er op zit. Hij liet de dames lekker hun eigen koffers sjouwen. Hij blijft heel correct, met af en toe toch een kleine sneer naar hun gedrag. En ze ook uit blijven zwaaien tot ze de straat uit zijn, haha. Even laten zien hoe graag je ze uit wilt zwaaien.

Vincent en Monique moeten elkaar eens een fijne knuffel geven. Het is allemaal zo koel.

Roxanne praat Engels met haar Nederlands sprekende vader. Ok... Het zal Theun tegenvallen dat hij weg moet. Maar met Mitch zie ik ook geen toekomst voor Roxanne. Ze wil meer pit denk ik.

[ Bericht 0% gewijzigd door JanGroen op 25-08-2021 17:55:33 ]
matthijstwoensdag 25 augustus 2021 @ 06:47
Rox. "Theun is te soft".
Nee die Mitch is lekker lomp en wild :?
Zachtaardige kleerkast. Slaapt in een care bears pyjama.

Vincent eindelijk met z'n Monique. Zoals verwacht. Twee enigszins awkward mensen bij elkaar. Leuk. Past wel. Alleen heeft Vincent wel erg veel hint nodig. Ze kan nakend op z'n bed liggen en dat vraagt ie of ze het niet koud heeft.

Jacob. Respect voor die 4 vrouwen dat ze het zo lang gedwongen hebben uitgehouden met 'm. Dat eeuwige geneuzel :O

Caroline. Denk dat Eric wel grotendeels zo is (hele dag beetje grappig) maar die camera's helpen niet. Gast wil zich niet blootgeven voor NL (terecht).
JanGroenwoensdag 25 augustus 2021 @ 07:50
Ik kreeg nou niet echt de indruk dat Jacob en z’n dames nog veel met elkaar omgingen. De dames lagen aan het zwembad en Jacob deed zijn eigen ding.
Sorellawoensdag 25 augustus 2021 @ 08:00
Jacob zijn fout is geweest dat hij de dames niet aan het werk heeft gezet zoals de rest van de b&b houders deed.
Hij had Mariana vrij moeten geven en zijn dames moeten laten soppen en koken etc.
Pisces29woensdag 25 augustus 2021 @ 08:03
Caroline moet het van de makers spannend houden maar heeft nul interesse in Eric. :Y
4EverBlackEyedwoensdag 25 augustus 2021 @ 08:19
quote:
0s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 08:00 schreef Sorella het volgende:
Jacob zijn fout is geweest dat hij de dames niet aan het werk heeft gezet zoals de rest van de b&b houders deed.
Hij had Mariana vrij moeten geven en zijn dames moeten laten soppen en koken etc.
Ik heb de dames weinig zien doen, behalve aan het zwembad liggen en een kamer 'restylen.'
Sorellawoensdag 25 augustus 2021 @ 08:22
De dames hebben niks gedaan (afgezien van de kamer) want mariana zorgde overal voor.
Wat dat betreft was jacob een heer want gasten laat je niet soppen en dat was ook meteen zijn fout, want het waren geen gasten maar ze kwamen voor de liefde en om te kijken hoe het er in een b&b toeging dus hadden ze mee moeten werken.
Kreatorwoensdag 25 augustus 2021 @ 08:37
quote:
0s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 08:03 schreef Pisces29 het volgende:
Caroline moet het van de makers spannend houden maar heeft nul interesse in Eric. :Y
Denk dat ze hem echt wel aantrekkelijk vindt, maar dat er niet genoeg diepte in zit. Alles is een grapje.
Maar ja. Voetbalcoach. Hij schijnt wel zijn baan te hebben opgezegd, dus wie weet.
Pisces29woensdag 25 augustus 2021 @ 08:44
quote:
14s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 08:37 schreef Kreator het volgende:

[..]
Denk dat ze hem echt wel aantrekkelijk vindt, maar dat er niet genoeg diepte in zit. Alles is een grapje.
Maar ja. Voetbalcoach. Hij schijnt wel zijn baan te hebben opgezegd, dus wie weet.
Er zijn genoeg knappe mensen in de wereld. Laat het nou nagenoeg altijd op karakter aankomen waardoor er geen klik is.
Welke vrouw zit op die flauwe grappen te wachten.
(Of hij moet echt het haantje spelen vanwege de camera.)
Kreatorwoensdag 25 augustus 2021 @ 08:55
quote:
1s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 08:44 schreef Pisces29 het volgende:

[..]
Er zijn genoeg knappe mensen in de wereld. Laat het nou nagenoeg altijd op karakter aankomen waardoor er geen klik is.
Welke vrouw zit op die flauwe grappen te wachten.
(Of hij moet echt het haantje spelen vanwege de camera.)
Mja. Dan moet je niet meedoen aan zo'n programma natuurlijk.

Maar ik zou ook niet heel makkelijk mijn diepste geheimen prijsgeven met een lens op 30cm.
loveliwoensdag 25 augustus 2021 @ 09:03
quote:
0s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 07:50 schreef JanGroen het volgende:
Ik kreeg nou niet echt de indruk dat Jacob en z’n dames nog veel met elkaar omgingen. De dames lagen aan het zwembad en Jacob deed zijn eigen ding.
Dat was voor iedereen het minst slecht.
Groepfunderwoensdag 25 augustus 2021 @ 09:11
quote:
0s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 08:00 schreef Sorella het volgende:
Jacob zijn fout is geweest dat hij de dames niet aan het werk heeft gezet zoals de rest van de b&b houders deed.
Hij had Mariana vrij moeten geven en zijn dames moeten laten soppen en koken etc.
... en misschien niet moeten zeggen dat zijn ex pas twee dagen daarvoor was vertrokken. Heel eerlijk van hem. Maar natuurlijk wel een enorme rode vlag voor de vier dames die daar kwamen voor de liefde voor hun vakantie.
Pisces29woensdag 25 augustus 2021 @ 09:13
quote:
7s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 08:55 schreef Kreator het volgende:

[..]
Mja. Dan moet je niet meedoen aan zo'n programma natuurlijk.

Maar ik zou ook niet heel makkelijk mijn diepste geheimen prijsgeven met een lens op 30cm.
Eens. :)
Bennywoensdag 25 augustus 2021 @ 09:21
Die Anita en Jennie zijn ook echt verschrikkelijk. Gad-ver-damme.
Zelden zulke nare figuren gezien
4EverBlackEyedwoensdag 25 augustus 2021 @ 09:23
quote:
7s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 08:55 schreef Kreator het volgende:

Maar ik zou ook niet heel makkelijk mijn diepste geheimen prijsgeven met een lens op 30cm.
Het lijkt mij ook een hele ongemakkelijke situatie :Y
Flow3rwoensdag 25 augustus 2021 @ 09:47
Tis ook een echte Anita met die botox ingehakte glimlach , griezelig mens :{w
loveliwoensdag 25 augustus 2021 @ 09:52
quote:
0s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 09:11 schreef Groepfunder het volgende:

[..]
... en misschien niet moeten zeggen dat zijn ex pas twee dagen daarvoor was vertrokken. Heel eerlijk van hem. Maar natuurlijk wel een enorme rode vlag voor de vier dames die daar kwamen voor de liefde voor hun vakantie voor een strafkamp.
Bennywoensdag 25 augustus 2021 @ 11:08
quote:
0s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 09:52 schreef loveli het volgende:

[..]

Ze hebben daar zelf ook een dondersgroot aandeel in gehad. Op een gegeven moment kon hij ook niks mee goed bij hun doen
Claudia_xwoensdag 25 augustus 2021 @ 11:38
quote:
1s.gif Op maandag 23 augustus 2021 19:58 schreef matthijst het volgende:
Christian bij de Telegraaf over die 2 klussende holmaatjes.
SPOILER
B&B Vol liefde-Christian: ’Ik ben compleet te kakken gezet’
41 min geleden
Zijn deelname aan B&B Vol liefde vond Christian best een leuk avontuur... tot hij vorige week de gemonteerde uitzending zag.
Als door een wesp gestoken, hoorde ex-deelnemer Christian Wolbrink (45), van het razend populaire RTL-datingpropramma B&B Vol liefde, afgelopen week moederziel alleen thuis voor de televisie hoe de Roosendaalse brunette Roxanne (32) de Achterhoeker publiekelijk op zijn plek zette.

Op een terras in zijn woonplaats Doetinchem wil Christian aan Privé vertellen wat er achter de schermen allemaal is gebeurd. Vooropgesteld, hij benadrukt dat hij het erg leuk heeft gevonden om mee te werken aan de datingshow.

„Ik zit hier dan ook niet om wraak te nemen, maar wel om te vertellen dat ik na drie dagen in Roosendaal achteraf bewust als een irritant mannetje met een verziekt karakter ben neergezet. Half Nederland viel vorige week over me heen. Op sociale media werd ik volledig afgemaakt en uitgescholden. Ik had een ’hoofd als een ei’, was een ’irritante betweter’ en ik kon alleen maar over kippen en eieren praten. Het was echt niet leuk meer. Zo’n gevecht tegen sociale media kan ik niet winnen.”

Het waren vooral de ongezouten commentaren van B&B-uitbaatster Roxanne en de ’koude oorlog’ met zijn twee opponenten, sportondernemer Theun (34) en stukadoor Mitch (28), die hem pijn deden. „Mijn maag draaide ervan om toen ik de reacties van de kijkers las.”

Hij hoorde afgelopen week voor het eerst hoe Roxanne daadwerkelijk over hem dacht. „Het kwam erop neer dat ik in die drie dagen dat ik in de B&B verbleef eigenlijk NIETS goed had gedaan. Tijdens de opnamen dit voorjaar, was ze echter dolenthousiast in alles wat ik voorstelde!”

De kijkcijferhit van deze zomer, gepresenteerd door Art Rooijakkers, werd voor Christian uiteindelijk een afschuwelijke ervaring.

"Ik werd op sociale media uitgescholden en vernederd"
Liefdevol

De Achterhoeker stuurde begin dit jaar nietsvermoedend een liefdevolle video in aan het adres van Roxanne en werd vervolgens uitgekozen om rond Pinksteren naar Roosendaal te komen. Want als Roxanne een prins op het witte paard zocht, dan was hij dat wel.

„Vanaf het eerste moment dat ik een stap over de drempel zette, waren de rapen gaar bij mijn rivalen, die ook in de smaak van Roxanne wilden vallen. De heren die al een aantal dagen in de B&B verbleven, hadden onderling duidelijk een pact tegen me gesloten. Ze grepen alles aan om me te pakken. Ik vond het tenenkrommend dat ik op die manier voor het oog van gemiddeld 900.000 kijkers werd weggezet!”

„De redactie greep telkens niet in en liet het gebeuren. Niet alleen de kijkers zagen dat ik in de afleveringen door Theun en Mitch werd genegeerd, ook buiten de camera’s om was er sprake van een ongelofelijke haat naar mij. Ik heb me staande gehouden omdat ik mezelf bleef. Ik dacht bij mezelf: ’Dit laat ik me niet gebeuren’.”

(Tekst gaat verder onder de foto.)

Christian voelt zich bedonderd door B&B-uitbaatster Roxanne. ,,Ze heeft tijdens de opnamen glashard gelogen.’’
Christian voelt zich bedonderd door B&B-uitbaatster Roxanne. ,,Ze heeft tijdens de opnamen glashard gelogen.’’

Ⓒ RTL

„Als Mitch en Theun buiten de opnamen om aan het kaarten waren, werd ik volledig genegeerd. Roxanne ging altijd vroeg naar bed en dan probeerde ik tevergeefs met de jongens contact te zoeken. Het was meteen duidelijk dat ze me zo snel mogelijk weg wilden hebben.”

„Wat triggerde Roxanne om energie in Theun en Mitch te steken, terwijl ze erg passief waren en naast wat kluswerk hele dagen niets te melden hadden? Dat vraag ik me nu af. Terwijl ik wel iets met mijn levenservaring te vertellen had, klampte Roxanne zich aan dat passieve duo vast.”

’Druipers’

De wrijvingen ontstonden al toen Christian ging verven op de eerste dag toen hij in de B&B koeltjes werd verwelkomd. „Ik wist toen niet dat een derde kandidaat al was weggestuurd en Theun en Mitch niet op een nieuwe rivaal zaten te wachten. Vanaf dat moment was er al een snijdende spanning voelbaar.”

„Mijn spontane kluswerk in de stacaravan, die Roxanne tot tiny house had omgedoopt, viel bij haar achteraf eveneens verkeerd. Opnieuw werd ik op televisie door haar afgebrand alsof ik er een grote puinhoop van had gemaakt. Er werd geďnsinueerd dat ik allemaal ’druipers’ had veroorzaakt. Ik had prutswerk achtergelaten, daar kwam het op neer.”

„Theun en Mitch hebben er alles aan gedaan om me te pakken. Ze wilden me niet leren kennen. Hun negatieve houding naar mij is bewust gevoed en Roxanne ging daar onbewust in mee.”

"Ze grepen alles aan om me te pakken"
„Mijn ouders, familie en vrienden zeggen allemaal dat ik mezelf ben gebleven. Ik heb veel steun van mijn omgeving gekregen. Iedereen zegt dat ik op een schandalige manier in de afleveringen ben weggezet. Ik heb intussen mijn liefdesleven weer opgepakt en heb intussen contact met een lieve vrouw.”

„Roxanne heeft niets meer van zich laten horen nadat ik met mijn auto ben vertrokken. Eigenlijk had ik al een dag eerder naar huis willen gaan. Mijn neefje was namelijk jarig en achteraf had ik dat moeten doen.”

„Komende week is er een soort van reünie van het eerste seizoen. Ik heb niet echt de behoefte om daar met een glimlach rond te lopen.”

Het verhaal met Christian is aan RTL voorgelegd, maar de zender wilde inhoudelijk niet op de afleveringen reageren.
Prachtig interview. Wat heeft die Christian een bord voor z'n kop.
loveliwoensdag 25 augustus 2021 @ 12:12
quote:
2s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 11:08 schreef Benny het volgende:

[..]
Ze hebben daar zelf ook een dondersgroot aandeel in gehad. Op een gegeven moment kon hij ook niks mee goed bij hun doen
Hij deed ook niet zoveel goed. Sommigen vinden dat hij zich als een heer bleef gedragen, maar een heer peilt of zijn wensen en die van de dames overeenkomen. Als ze meerdere keren zeggen dat ze geen heil zien in een surfplank in een zwembad en hij dramt door, is dat een heer?
Een gesprek voor Jacob is dat hij vertelt hoe iets in elkaar zit en dat de gesprekspartner ja en amen zegt, maar er is nul dialoog mogelijk. Hij had mensen op bezoek, geen publiek dat voor de grote Jacob show kwam

Als ze hadden kunnen kiezen tussen direct naar huis of de tijd uitzitten aan het zwembad, was de keus snel gemaakt.
/rant
loveliwoensdag 25 augustus 2021 @ 12:13
Ik krijg hele nare jeuk van Jacob :')
freaky40woensdag 25 augustus 2021 @ 12:22
Caroline gaat Erik ook dumpen denk ik. Ze is me iets teveel aan het 'melken' al dan niet omdat de productie dat blieft of dat ze dat zelf wil.
Bennywoensdag 25 augustus 2021 @ 12:47
quote:
0s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 12:12 schreef loveli het volgende:

[..]
Hij deed ook niet zoveel goed. Sommigen vinden dat hij zich als een heer bleef gedragen, maar een heer peilt of zijn wensen en die van de dames overeenkomen. Als ze meerdere keren zeggen dat ze geen heil zien in een surfplank in een zwembad en hij dramt door, is dat een heer?
Op dat moment waren ze er al klaar mee, hadden ze al besloten maar een beetje te hangen en hun eigen ding te doen. Hij probeerde er toen nog wat van te maken. Had er op in gegaan, het een kans gegeven en had het nog leuk (en misschien zelfs gezellig) kunnen worden.
quote:
Een gesprek voor Jacob is dat hij vertelt hoe iets in elkaar zit en dat de gesprekspartner ja en amen zegt, maar er is nul dialoog mogelijk. Hij had mensen op bezoek, geen publiek dat voor de grote Jacob show kwam
De dames, met Anita en Jennie voorop, hadden hem al een plek gegeven. Al vroeg hij ze het hemd van het lijf... Hij kon niks goed doen. Dat waren wat mij betreft de rotte en zure appels.
quote:
Als ze hadden kunnen kiezen tussen direct naar huis of de tijd uitzitten aan het zwembad, was de keus snel gemaakt.
/rant
Dat was -zeker na dat gesprek aan tafel, waarbij ze aangaven het opgegeven te hebben/niks in hem te zien- duidelijk, ja
Bennywoensdag 25 augustus 2021 @ 12:51
Braakneigingen na de klik
SPOILER
K6TYr9G.png
5JareXA.png
:r
Kreatorwoensdag 25 augustus 2021 @ 12:55
quote:
0s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 12:13 schreef loveli het volgende:
Ik krijg hele nare jeuk van Jacob :')
Jacob is een intelligente man met een enorme villa, die de zaakjes daar uitstekend voor elkaar heeft. Hij heeft alleen het sociaal vermogen van een Debbie en dan red je het gewoon niet in het leven.
De manier waarop hij praatte en zijn zinnen samenstelde, klonk allemaal alsof hij vantevoren een script had uitgedacht en dat dan ging vertellen. Als 1 vd dames er tegenin ging of iets anders zei dan in zijn gedachten geoefend was, zag je dat hij daar niet mee om kon gaan. In zijn hoofd was het uitdelen van gebakjes een enorm gebaar, een goede daad. Zag niet in dat zulke dingen een sociale relatie niet meer kunnen repareren. Hij denkt vermoedelijk nog steeds dat ze allemaal als vrienden uit elkaar zijn gegaan.
Lijkt mij een voorbeeld van hoge intelligentie met autisme. oid.
Kreatorwoensdag 25 augustus 2021 @ 12:56
4 van die zure dozen naast je zwembad helpt trouwens ook niet. Ik snap ook niet dat ze allemaal tegelijk kwamen, maar dat zal de corona ellende geweest zijn.
Kreatorwoensdag 25 augustus 2021 @ 12:57
quote:
15s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 12:51 schreef Benny het volgende:
Braakneigingen na de klik
SPOILER
:r
Die dikke was ook een stoker. Geen idee hoe ze heet.
Pisces29woensdag 25 augustus 2021 @ 13:03
quote:
0s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 12:13 schreef loveli het volgende:
Ik krijg hele nare jeuk van Jacob :')
Ze hebben het goed gecast, toch? Al deze kandidaten. _O-
De_Melkboerwoensdag 25 augustus 2021 @ 13:17
En de laatste herinnering die de dames van Jacob hebben is de cameltoe van Marianne
AgnesGruwoensdag 25 augustus 2021 @ 13:33
quote:
9s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 12:56 schreef Kreator het volgende:
4 van die zure dozen naast je zwembad helpt trouwens ook niet. Ik snap ook niet dat ze allemaal tegelijk kwamen, maar dat zal de corona ellende geweest zijn.
Was vanwege corona inderdaad.
loveliwoensdag 25 augustus 2021 @ 13:46
Jacob had dat surfen in z'n zwembad al eerder geoefend, waarschijnlijk dacht hij indruk te maken. Dat lukte, maar niet helemaal zoals zijn bedoeling was.

https://www.debeeldunie.n(...)e-image00217114.html
00217114.jpg
Bennywoensdag 25 augustus 2021 @ 13:52
quote:
0s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 13:17 schreef De_Melkboer het volgende:
En de laatste herinnering die de dames van Jacob hebben is de cameltoe van Marianne
Een functie als monorail zou d'r niet misstaan inderdaad
Claudia_xwoensdag 25 augustus 2021 @ 14:21
quote:
14s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 12:55 schreef Kreator het volgende:

Lijkt mij een voorbeeld van hoge intelligentie met autisme. oid.
Dat denk ik ook, maar dan minus die hoge intelligentie.
Nine.woensdag 25 augustus 2021 @ 14:40
quote:
9s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 12:56 schreef Kreator het volgende:
Ik snap ook niet dat ze allemaal tegelijk kwamen, maar dat zal de corona ellende geweest zijn.
Ik snap juist niet dat ze niet overal allemaal tegelijk mochten komen. Als je pas een week later mag komen heb je toch wel een achterstand op de rest.
siemiwoensdag 25 augustus 2021 @ 14:53
quote:
10s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 14:40 schreef Nine. het volgende:

[..]
Ik snap juist niet dat ze niet overal allemaal tegelijk mochten komen. Als je pas een week later mag komen heb je toch wel een achterstand op de rest.
Roxanne had niet genoeg banken om op te slapen in de woonkamer....
TheVulturewoensdag 25 augustus 2021 @ 15:07
quote:
10s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 14:40 schreef Nine. het volgende:

[..]
Ik snap juist niet dat ze niet overal allemaal tegelijk mochten komen. Als je pas een week later mag komen heb je toch wel een achterstand op de rest.
Yup dat is wel een beetje het manco van dit concept, dat je bij nummer 4 als kandidaat of je keus al hebt gemaakt of dat je zo leeggezogen bent qua energie dat diegene geen kans meer heeft...
Tuinfluitertwoensdag 25 augustus 2021 @ 15:45
Jacob is denk meer voor de vriendschappen, die heeft hij gevonden bij zijn chef kok Mariana en zijn ex-vrouw Rosa en ook bij zijn tennisvrienden en anderen. Voor dat andere zoekt hij nog iemand. Ook lees ik dat er vrouwen tijdens hun overwintering in Albufeira een wijntje met Jacob willen drinken, wie weet...
loveliwoensdag 25 augustus 2021 @ 16:31
quote:
0s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 15:45 schreef Tuinfluitert het volgende:
Ook lees ik dat er vrouwen tijdens hun overwintering in Albufeira een wijntje met Jacob willen drinken, wie weet...
..wordt 'ie weer door een andere liefdevolle vrouw diep in de friendzone geparkeerd.
RipCitywoensdag 25 augustus 2021 @ 16:42
Die bert draagt ook elke dag dezelfde slonzige kleren he?
Fascinationwoensdag 25 augustus 2021 @ 17:00
quote:
0s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 16:42 schreef RipCity het volgende:
Die bert draagt ook elke dag dezelfde slonzige kleren he?
Je wilt toch de echte Bert zien
TheVulturewoensdag 25 augustus 2021 @ 17:00
Dat mensen hier echt een hekel aan de dames bij Jacob hebben, als er iemand is die het vanaf het begin totaal verkeerd heeft aangepakt is het Jacob. Vooral ook door enkel zichzelf naar voren te schuiven en in de communicatie totaal niet open te staan voor waar de vrouwen behoefte aan hebben.

Totaal gebrek aan sociale vaardigheden en communicatieskills (alleen vanuit zichzelf praten, niet luisteren zoals bij die lekkage) , vervolgens kinderachtig om aandacht vragen (yogales door telkens met die kat aan de gang te gaan, surf-actie) en dan zijn er mensen die hun reacties niet aardig vinden. Ik had precies zo als die vrouwen gereageerd _O-
Groepfunderwoensdag 25 augustus 2021 @ 17:52
Ik lees een interview met Caroline op de website van het Algemeen Dagblad. Het meest opvallend in dat interview vind ik deze uitspraak: "Ik had mijn grenzen beter moeten aangeven. Dat is mijn leermoment, dat ik moeilijk nee kan zeggen." Ik vind dat opvallend, omdat ik als tv-kijker juist een vrouw meen te zien die helemaal vast door de grenzen die het gastvrouwschap doorgaans met zich meebrengt. Vaak dacht ik: "Spreek je uit! Doe iets. Laat jezelf zien!" Maar toen een van de mannen bij het dansen fysieke toenadering zocht, ... nope.

SPOILER: Voor geďnteresseerden
Caroline uit B&B Vol Liefde: ‘Ik had vaker mijn grenzen moeten aangeven’

Heeft Caroline uit B&B Vol Liefde de droomman gevonden met wie ze van de Oostenrijkse bergen kan genieten en samen de badkamer kan soppen? Die vraag wordt donderdag beantwoord als de laatste aflevering van het goed bekeken RTL4-programma, waarin Nederlandse B&B-eigenaren op zoek gaan naar de liefde, wordt uitgezonden. Vandaag blikt ze terug op het avontuur.

Suzanne Borgdorff 22-08-21, 17:01 Laatste update: 22-08-21, 19:08

Even het geheugen opfrissen: hoe ben je in het Oostenrijkse dorp Bad Kleinkirchheim terecht gekomen?
,,Na een heftig skiongeluk in 2018, waarbij ik hersenkneuzingen en een whiplash opliep, lag ik maanden op de bank. Toen gingen de radartjes werken en vroeg ik me op mijn 46ste af wat ik met mijn leven wilde. Ik wilde altijd iets in het buitenland gaan doen en ontdekte dat het nu of nooit was. Ik was gek op Italië en richtte daar mijn pijlen op. Maar ik stuitte op ingewikkelde regels en horrorverhalen, vandaar dat ik in Oostenrijk terecht ben gekomen. Karinthië ligt vlak tegen Italië aan, je bent er in driekwartier. Een halfjaar na het ongeluk heb ik mijn appartement in Amsterdam verhuurd en met een auto vol kleding naar Oostenrijk gereden. Nadat ik een aantal weken meedraaide in een proefhotel, ontdekte ik dat dat het in ieder geval niet moest worden. Een bod op een pension trok ik in en ik vroeg de makelaar om een appartementenhuis te zoeken. In Bad Kleinkirchheim zag ik een lodge, maar het stond in de omgeving bekend als ‘de ruďne’. Gelukkig kon ik er doorheen kijken, vind ik stylen leuk, en begon half september 2019 de verbouwing. Eind 2019 opende ik de deuren.’’

En toen kwam het verlangen naar de liefde.
,,Ik heb anderhalf jaar een relatie met een Oostenrijker gehad. Toen de lodge eenmaal klaar was, zat ik daar in mijn eentje. Mijn droom verwezenlijkt, maar niemand om het mee te delen. Een vriendin kwam met het idee om me op te geven voor B&B Vol Liefde. Na twee nachtjes slapen dacht ik: ‘Ik doe het gewoon!’ Ik heb toen een moodboard gemaakt van het profiel van mijn ideale man, dus ook zijn uiterlijk.’’

Nico, Mark, Eric en Jeroen kwamen naar Oostenrijk. Hoe waren je eerste gedachten over de mannen?
,,Ik moest erg wennen aan iedereen. Ik heb wel eens gedacht ‘jeetje, dit is echt niet mijn type’. Maar het is ontzettend lastig om precies de juiste snaar te raken en de perfecte match te vinden. Ik ben nu eenmaal een autonome unit. Meerdere mannen tegelijk daten, dat vond ik heel heftig. Bovendien was ik het totaal niet gewend dat er een camera op ons gericht stond. Er zaten draaidagen van 12 uur bij, en ondertussen wil je al die mannen evenveel aandacht geven.’’

Dat was ook de kritiek die je kreeg, dat je te veel de gastvrouw uithing.
,,Dat zullen B&B-houders over het algemeen altijd houden, daar zit een pleasende factor in. Ik heb zeker aan mezelf gemerkt dat dat er altijd was, dat ik vaker had kunnen ventileren wat ík ervan vond. Ik had mijn grenzen beter moeten aangeven. Dat is mijn leermoment, dat ik moeilijk nee kan zeggen. Op beeld was gewoon goed te zien dat Eric en Mark nu eenmaal botsten. Dan begonnen we de dag met een kop koffie, en liet ik het op een beloop. Het was gewoon heel veel energie in huis, zeker omdat ik door corona lang geen gasten had gehad. Ik kwam er relatief snel achter dat Nico en ik niet bij elkaar pasten, daar wilde ik geen doekjes omheen wikkelen. Mark koos zelf het hazenpad.’’

Hoe kijk je er verder op terug?
,,Dit was once in a lifetime en zal niet snel nog eens gebeuren. Ik vond het heel leuk om mee te doen en de televisiewereld te ervaren. Ik had het zeker niet willen missen, maar het was soms echt ingewikkeld.’’

Omdat je een poetser bent, kreeg je van Jeroen een zeeppompje met jouw hoofd erop cadeau. Was je je handen er nog mee?
Lachend: ,,Nee, die staat niet meer op het aanrecht. Een vriendin van mij vindt dat ik er iets mee moet doen, een samenwerking met een zeepmerk ofzo. Dat is helemaal geen gek idee. Je weet nooit wat de boel gaat brengen.’’

Volgens de laatste berichten heeft Eric zijn trainerschap bij een voetbalclub in Schoorl opgezegd. Wat kun je daarover zeggen?
,,Voordat het programma werd uitgezonden, heb ik mezelf voorgenomen niet te kijken naar wat de pers schrijft of wat er op social media staat. Mensen zijn helaas ook negatief en ik heb gehoord dat er over de B&B-eigenaren van alles wordt geschreven. Ik distantieer me van azijnzeikers die denken dat ze online alles mogen zeggen. Mensen die ik ken weten precies hoe ik in elkaar steek. Natuurlijk vind je achteraf dat je dingen anders had kunnen doen, maar het is hoe het is. Het was een prachtig avontuur, dat is het allerbelangrijkste. Ik ga nu lekker aan de borrel met mijn vriendinnen bij de Millstätter See.’’

B&B Vol Liefde, van maandag t/m donderdag, RTL4, 20.30 uur
MagneticNorthwoensdag 25 augustus 2021 @ 19:36
quote:
0s.gif Op dinsdag 24 augustus 2021 14:04 schreef siemi het volgende:
Ik denk ook dat dit, achteraf, niet helemaal de reclame is waar de B&B eigenaren op hoopten. Ik kan me niet voorstellen dat Jacob en Bert hierdoor extra boekingen krijgen. Roxanna en Debbie krijgen misschien nog wat single mannen die boeken. Vincent moet eerst de boel nog af zien te krijgen, dus die kan eigenlijk nog niks showen op TV. Alleen Caroline staat er volgens mij goed op om extra boekingen van vakantiegangers te krijgen.
Moet je eens op Facebook kijken, zat mensen die aan Jacob vragen of hij nog plek heeft.

[ Bericht 0% gewijzigd door MagneticNorth op 25-08-2021 19:39:22 (Naam aanvullen) ]
Kreatorwoensdag 25 augustus 2021 @ 19:59
Zo. Dat zit er weer op. Prachtige tv.
AgnesGruwoensdag 25 augustus 2021 @ 20:39
Even niks gezegd, jaja :D
AgnesGruwoensdag 25 augustus 2021 @ 20:42
Debbie is zo vermoeiend.
Pisces29woensdag 25 augustus 2021 @ 20:42
In hoeveel dagen is dit nou opgenomen? Hoeveel dagen heeft Debbie bijvoorbeeld al die mannen in huis?
Zawoensdag 25 augustus 2021 @ 20:44
Deze serie is het zoveelste voorbeeld van hoe graag Nederlanders in den vreemde graag hun kennis van een vreemde taal etaleren :r
(Debbie, Caroline)

Liefst zo hard mogelijk, veel meer zeggen dan noodzakelijk, heel dik aangezet etc.

Nederlanders die in een Italiaans restaurant in het Italiaans gaan bestellen :')
En dan een keiharde taalafwijzing krijgen doordat het personeel gewoon in het Nederlands antwoord geeft :')
Pisces29woensdag 25 augustus 2021 @ 20:45
quote:
0s.gif Op woensdag 25 augustus 2021 20:44 schreef Za het volgende:
Deze serie is het zoveelste voorbeeld van hoe graag Nederlanders in den vreemde graag hun kennis van een vreemde taal etaleren :r
(Debbie, Caroline)

Liefst zo hard mogelijk, veel meer zeggen dan noodzakelijk, heel dik aangezet etc.

Nederlanders die in een Italiaans restaurant in het Italiaans gaan bestellen :')
En dan een keiharde taalafwijzing krijgen doordat het personeel gewoon in het Nederlands antwoord geeft :')
Huh? Wat zit jou dwars? :D Lekker consequent in je eigen taal blijven blaten vind je wel heel elegant?
Fascinationwoensdag 25 augustus 2021 @ 20:47
Chris had al snel door dat Debbie geen interesse in hem had en bleef voor de vriendschap met Pascal. Oké.

Theun vindt het fijn dat hij een vriendschap heeft ontwikkeld met Roxanne. Oké.

Het klinkt toch niet helemaal overtuigend in m’n oren
AgnesGruwoensdag 25 augustus 2021 @ 20:48
Oei een mannen dag, hoe durf je!
Pisces29woensdag 25 augustus 2021 @ 20:49
Ik wil met jou een stukje wandelen
- Lijktmeeengoedidee


_O-
Fascinationwoensdag 25 augustus 2021 @ 20:49
Oh please Chris, zeg haar de waarheid
Poison-Ivywoensdag 25 augustus 2021 @ 20:50
Hoe lang heeft zo'n dateavontuur nu echt geduurd voor bv een Debbie?
AgnesGruwoensdag 25 augustus 2021 @ 20:51
Chris is stiekem best een leuke vent :Y