Klacht: mensen die een FOK! database bijhoudenquote:Op zaterdag 21 augustus 2021 15:06 schreef -Sigaartje het volgende:
Mooi. Had ik de categorie van TS toch goed in mijn database.
Het was heel leuk om te programmeren. En het helpt me. Als ik in F&L zit kan ik gelijk nakijken welke godsdienst dat lid heeft. Iedereen maakt wel eens gaandeweg opmerkingen over zichzelf. Ik ook.quote:Op zaterdag 21 augustus 2021 16:37 schreef bamibij het volgende:
[..]
Klacht: mensen die een FOK! database bijhouden
Stormlooptopic Bamibij!quote:Op zaterdag 21 augustus 2021 16:37 schreef bamibij het volgende:
[..]
Klacht: mensen die een FOK! database bijhouden
Ik ben moslimsquote:Op zaterdag 21 augustus 2021 16:55 schreef -Sigaartje het volgende:
[..]
Het was heel leuk om te programmeren. En het helpt me. Als ik in F&L zit kan ik gelijk nakijken welke godsdienst dat lid heeft. Iedereen maakt wel eens gaandeweg opmerkingen over zichzelf. Ik ook.
Met een paar toetsenbordaanslagen staat het genoteerd. Zo snapte ik ook waarom Jameshond met zijn studentenklacht kwam.
Ik een zigeunerquote:
Ik heb net een tomaatje op uit eigen tuin wil je dat er ook in hebben?quote:
met sambal graag.quote:Op zaterdag 21 augustus 2021 17:52 schreef FlippingCoin het volgende:
[..]
Ik heb net een tomaatje op uit eigen tuin wil je dat er ook in hebben?
Ik heb wel pepertjes groeien maar die zijn nog niet goed.quote:
Dit dus!quote:
Aan mijn database toegevoegd dat DerRabbit geen leuk konijntje thuis heeft in bed.quote:Op zaterdag 21 augustus 2021 18:04 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Dit dus!
En tevens is er recent toegevoegd aan mijn lijst dat TS de FOK! bingo heeft voltooid![]()
Eindelijk iets van waarheid in je databasequote:Op zaterdag 21 augustus 2021 18:06 schreef bamibij het volgende:
[..]
Aan mijn database toegevoegd dat DerRabbit geen leuk konijntje thuis heeft in bed.
Ah quesedilla's... Mmmm .... Ok... Even opnoteren.quote:Op zaterdag 21 augustus 2021 17:00 schreef -Sigaartje het volgende:
Zo heb ik ook een systeem geprogrammeerd voor kassabonnen. Daar haal ik statistieken uit, waaruit gewoon blijkt dat supermarkten een loopje met je nemen.
Het bestand gebruik ik ook voor boodschappenlijstjes. Als ik bijvoorbeeld quesedilla’s wil maken rolt er zo uit wat ik kopen moet, waar en hoeveel het kost.
Ik een appelflapquote:
Ich bin ein berlinerquote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |