1 woord, Fer.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 21:54 schreef Elan het volgende:
[..]
Er zal best een keer kutwedstrijd tussen zitten en/of blessures die een rol spelen, maar van die kansloze reeksen als we de afgelopen jaren voorbij hebben zien komen is niet nodig. Tenzij ze de voetbalfilosofie van Slot compleet naast zich neerleggen, maar dan hebben we sowieso een groot probleem.
Ik denk vooral dat je dit niet moet uitsluiten. Zie het best gebeuren eigenlijk dat we blijven aanhaken, na vier van dit soort wedstrijden is het in ieder geval geen incident meer dat we zo goed spelen.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 22:01 schreef fetX het volgende:
maar PSV en Ajax zijn gewoonweg nog een bruggetje te ver.
Zo is dat. Die Okkels en Alm kunnen er helemaal geen pepernoot van. Heb mezelf zojuist uitgelachen.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 22:06 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Wat waren ze slecht, en wat waren wij goed
Ach. Beukers had het niet beter gedaan.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 22:08 schreef fetX het volgende:
[..]
Zo is dat. Die Okkels en Alm kunnen er helemaal geen pepernoot van. Heb mezelf zojuist uitgelachen.
Nu denken jullie vast dat ik de scout was afgelopen jaren bij Feyenoord.
Hij speelt gewoon prima loop niet te janken. Iedereen snapt wel dat de top van Madueke hoger ligt. Maar Sinisterra doet het gewoon prima.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 22:10 schreef Elan het volgende:
Sini de Manueke van Feyenoord
Ja hoor Jan Jood.
Het is gezien het niveauverschil een compleet achterlijke vergelijking.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 22:14 schreef CR7 het volgende:
[..]
Hij speelt gewoon prima loop niet te janken. Iedereen snapt wel dat de top van Madueke hoger ligt. Maar Sinisterra doet het gewoon prima.
Een presentator met een mening die nergens op slaat.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 22:20 schreef Elan het volgende:
[..]
Het is gezien het niveauverschil een compleet achterlijke vergelijking.
Exact. Het oogt allemaal verzorgd en degelijk. Maar we moeten niet doen alsof we hier de Bayern Münchens naar huis sturen. Domme kaart van Bijlow. Hopelijk krijgt ie maar 1 wedstrijd.quote:Op donderdag 19 augustus 2021 22:16 schreef Cupfighter het volgende:
Ik geniet wel van dit Feyenoord hoor, het is nog vroeg en de tegenstanders zijn nog matig maar dit heb ik vorig seizoen niet gezien
Dit is zo droevig hequote:Op donderdag 19 augustus 2021 22:31 schreef onlogisch het volgende:
Oh en @Zipportal heb je een gifje van Kökcü rond de 72ste minuut dat ie in de 16 compleet over die bal heen maait @fetX en ik zijn je nu al dankbaar.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |