Dat snap ik. De overheid is ook talloze keren tekort geschoten en heeft schandalige fouten gemaakt.quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 17:26 schreef MartinPro het volgende:
De overheid is niet bepaald betrouwbaar. Corruptie en zelfgewin in die regionen lijkt mij bewezen. Vind je het etg dat ik hun wil niet vertrouw?
En toch doen wij nog iets van onderzoek, al was het maar nadenken over alternatief nieuws.quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 17:26 schreef GwanGwaa het volgende:
En als het nou om écht onderzoek ging dan was het nog wat anders. Maar dat is het niet.
[ link | afbeelding ]
En nu plots heeft de overheid ineens het beste met ieder van ons ?? Jaaaaaa ^^quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 17:27 schreef GwanGwaa het volgende:
Dat snap ik. De overheid is ook talloze keren tekort geschoten en heeft schandalige fouten gemaakt.
Exact. Van sites zoals blckbx, cafe weltschmerz en ninefornews weet je al bij voorbaat dat het complotsites zijn. Mensen die deze websites aandragen zijn daardoor sowieso af, net als Jensen aanhangers.quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 13:15 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Dat zijn feiten, ik ga geen eufemismes lopen verzinnen om zaken die daadwerkelijk gebeuren te omschrijven.
Wappie schaapjes inderdaad.quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 15:58 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Wappie schaapjes ? Weer lekker infantiele reactie.
Voor jou maakt het blijkbaar niet uit wat er in je lijf gespoten wordt. Voor jou is een discussie nodeloos. Voir een snoepje stroop jij je mouw probleemloos op.
Dat zeg ik niet, die woorden leg je mij nu in de mond.quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 17:33 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
En nu plots heeft de overheid ineens het beste met ieder van ons ?? Jaaaaaa ^^
Dat heeft de overheid altijd al gehad.quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 17:33 schreef UncleScorp het volgende:
En nu plots heeft de overheid ineens het beste met ieder van ons ?? Jaaaaaa ^^
De Nederlandse overheid is gewoon hartstikke betrouwbaar en alles behalve corrupt.quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 17:26 schreef MartinPro het volgende:
De overheid is niet bepaald betrouwbaar. Corruptie en zelfgewin in die regionen lijkt mij bewezen. Vind je het etg dat ik hun wil niet vertrouw?
Mensen lachen je nu gewoon vierkant uit.quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 17:36 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Dat heeft de overheid altijd al gehad.
[..]
De Nederlandse overheid is gewoon hartstikke betrouwbaar en alles behalve corrupt.
Ik wens niemand corona toe. Maar de kans is voor anti vaxxers nu eenmaal groter om op de IC te belanden. Je moet daar maar zin in hebben.quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 14:53 schreef oppiedoppie het volgende:
[..]
Dat zie ik juist andersom.
Best veel mensen hier op FOK ook die ongevaccineerde mensen vanalles toewensen. Van geen medische zorg tot geen toegang tot openbare gelegenheden.
En een paar hardnekkige en soms irritante antivaxxers ook natuurlijk.
Het vaccin werkt uitstekendquote:Op dinsdag 10 augustus 2021 17:36 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Dat heeft de overheid altijd al gehad.
[..]
De Nederlandse overheid is gewoon hartstikke betrouwbaar en alles behalve corrupt.
Nu vul je weer opnieuw voor mij in. Je kent mij niet noch mijn achtergrond. In elk geval heb je het bij het verkeerde eind.quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 17:32 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
En toch doen wij nog iets van onderzoek, al was het maar nadenken over alternatief nieuws.
Jij slikt je krant en bij elk tegengeluid is er wel een factchecker om je geweten te sussen.
Elke overheid in de wereld is onbetrouwbaar en corrupt, behalve de Nederlandse overheidquote:Op dinsdag 10 augustus 2021 17:36 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Dat heeft de overheid altijd al gehad.
[..]
De Nederlandse overheid is gewoon hartstikke betrouwbaar en alles behalve corrupt.
Doe je zelf continu ...niet zeuren nouquote:
Typisch, want ik zie het jou tellens weer doen. Gevalletje projectie dusquote:Op dinsdag 10 augustus 2021 17:48 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Doe je zelf continu ...niet zeuren nou
Linkje? Vrijwel alle andere bronnen zeggen iets anders, zie bijvoorbeeld: https://www.jhsph.edu/cov(...)-than-infection.htmlquote:Op dinsdag 10 augustus 2021 17:04 schreef Helikopterpilootje het volgende:
[..]
Maurice de Hond die een onderzoek onder besmet geraakte zorgmedewerkers citeerde in zijn wekelijkse Q&A.
Dus alle mensen die die Willem 'volgen' zijn wappies volgens jou?quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 17:35 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Wappie schaapjes inderdaad.
Niet nadenkende figuren die zonder nadenken leider Willen Engel en cohorten navolgen.
Die bij alles komen janken over alle onzin die hij en dat soort mafketels rond bazuinen.
Ik spuit zeker niet zo maar van alles in mijn lichaam.
Maar zoals voor mij is en praktisch iedereen heb ik er goed over nagedacht, iets wat wappie schaapjes dus niet doen, en is dit vaccin ook gewoon goed werkende en een goede optie in deze Corona periode.
Ik ben je secretaris niet, zet lekker zelf die Q&A-sessie van vorige week op, die is heel overzichtelijk in hoofdstukken verdeeld zodat je door kunt klikken naar het relevante onderdeel.quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 17:52 schreef Intint het volgende:
[..]
Linkje? Vrijwel alle andere bronnen zeggen iets anders, zie bijvoorbeeld: https://www.jhsph.edu/cov(...)-than-infection.html
De kans van een ongevaccineerde om in het ziekenhuis te komen is ietsies groter dan wanneer hij/zij wel gevaccineerd is. Minimale kans dus. Er vanuit gaande dat alle mensen met een risicofactor zich wél hebben laten vaccineren.quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 17:41 schreef GwanGwaa het volgende:
[..]
Ik wens niemand corona toe. Maar de kans is voor anti vaxxers nu eenmaal groter om op de IC te belanden. Je moet daar maar zin in hebben.
Wowowow, nog niet afgelezen maar heerlijk die cocktail van waarheid.quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 18:10 schreef Helikopterpilootje het volgende:
[..]
Ik ben je secretaris niet, zet lekker zelf die Q&A-sessie van vorige week op, die is heel overzichtelijk in hoofdstukken verdeeld zodat je door kunt klikken naar het relevante onderdeel.
Het is trouwens klinkklaar gelul dat 'vrijwel alle andere bronnen iets anders zeggen', alleen bronnen die iets anders zeggen krijgen veruit de meeste exposure en lijken daardoor talrijker, en dat komt omdat ze in het straatje van de gevestigde orde passen.
Nogmaals, er komen in Israel minder herinfecties dan doorbraakinfecties voor relatief aan de omvang van de groep herstelden (die niet gevaccineerd zijn) vs. gevaccineerden (al dan niet hersteld), en reeds besmette zorgmedewerkers die nog eens gevaccineerd werden, bleken niet beter beschermd dan reeds besmette zorgmedewerkers die niet nog eens gevaccineerd werden.
Als deze hele shitzooi ons 1 ding heeft geleerd dan is het dat de gevestigde orde er gedurende de hele pandemie consistent naast heeft gezeten en dat komt omdat de consensus bepaald wordt door academici die als ambtenaar werken voor overheidsbureaus, en het is algemeen bekend dat binnen elk vakgebied juist hen met de persoonlijkheid die het meest risicomijdend is (en dus neigend naar conventioneel en dogmatisch denken) kiezen voor een loopbaan als ambtenaar. Daarnaast is er gewoon een keihard verbod op het tegenspreken van de WHO en landelijke gezondheidsautoriteiten, ook op basis van rationele argumenten, op social media, en social media zijn waar jij als lid van het gewone klootjesvolk al je links naar wetenschappelijke literatuur van mee krijgt.
Dus nee, die bronnen die het tegendeel beweren zijn niet talrijker, ze hebben simpelweg een orde van grootte méér exposure. Zelfde was ook al te zien rondom ivermectine - een aan alle kanten rammelende studie uit Colombia met een kleine steekproefpopulatie werd je mee doodgegooid. Comparatieve statistieken tussen Indiase deelstaten met en zonder grootschalige uitrol van ivermectine-profylaxe werden simpelweg verzwegen of zelfs actief van social media verwijderd.
Yep, volgens de feiten en alle onderzoeken en testen wel.quote:
Oh nee hoor. De helft wellicht niet.quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 17:48 schreef weetjewel5 het volgende:
[..]
Elke overheid in de wereld is onbetrouwbaar en corrupt, behalve de Nederlandse overheid
Hoe weet je dat zo goed allemaal ben je trouwe fan?quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 17:35 schreef GwanGwaa het volgende:
[..]
Exact. Van sites zoals blckbx, cafe weltschmerz en ninefornews weet je al bij voorbaat dat het complotsites zijn. Mensen die deze websites aandragen zijn daardoor sowieso af, net als Jensen aanhangers.
Wat is dit nou weer voor een raar onderscheid? Alsof het erger is om besmet te worden door een ongevaccineerde dan door een gevaccineerde. Besmet is besmet en poging tot moord is poging tot moord.quote:Op maandag 9 augustus 2021 19:20 schreef airconditioning het volgende:
Enige reden hoe we dit voor elkaar gaan krijgen is dwangmatig vaccineren of gewoon buitensluiten / wegpesten uit deze maatschappij. Of maak iemand anders besmetten strafbaar als je niet gevaccineerd bent, poging tot moord?
Veel mensen roepen graag dat ze zich laten vaccineren, om de groep te beschermen, die niet gevaccineeerd kan worden.quote:Op dinsdag 10 augustus 2021 15:52 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Het is natuurlijk wel het politiek correcte antwoord; zeggen dat je jezelf vaccineert om anderen te beschermen. Voor veel mensen zal het ook echt de reden zijn, of wel degelijk meespelen, maar er is idd ook een groep die het gewoon doet om minder beperkingen te ervaren, maar het erop gooien dat ze het doen om anderen te beschermen. Kom je vaak wel achter als je een beetje doorvraagt in mijn ervaring.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |