abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator / Redactie Sport dinsdag 4 april 2023 @ 14:05:24 #251
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_208654240
Hoe Cody gisteren belachelijk is gemaakt en is gekleineerd snap ik echt niet.

Maanden opbouwen naar WM, daar verleiden door de zoveelste cheat actie en dan bij Raw, zonder duidelijke reden, kapot worden gemaakt door Brock.

Alsof ze dachten we gaan er even 100% voor zorgen dat de fans geen enkel hoop meer hebben dat Roman zijn titels kwijt gaat raken.

Bloodline begint nu echt te vervelen.
pi_208654542
Zie trouwens binnenkort wel het bericht verschijnen dat Bray Wyatt weg is nu Vince echt weer 100% terug is. Bedoel hij is al langere tijd afwezig en volgens mij is Bray Wyatt ook niet echt een Vince guy. Daarbij verwacht ik sowieso wel weer releases nu met die nieuwe overname.
pi_208654756
quote:
0s.gif Op dinsdag 4 april 2023 14:05 schreef Evenstar het volgende:
Hoe Cody gisteren belachelijk is gemaakt en is gekleineerd snap ik echt niet.

Maanden opbouwen naar WM, daar verleiden door de zoveelste cheat actie en dan bij Raw, zonder duidelijke reden, kapot worden gemaakt door Brock.

Alsof ze dachten we gaan er even 100% voor zorgen dat de fans geen enkel hoop meer hebben dat Roman zijn titels kwijt gaat raken.

Bloodline begint nu echt te vervelen.
Tja daardoor merk je meteen dat Vince weer 100% terug is wat betreft creative. Ik durf echt te stellen als Triple H 100% zijn keuzes mocht maken dat Cody gewonnen had.
pi_208682608
Zondag 27 augustus

AEW All In

Wembley Stadium, Londen
  maandag 10 april 2023 @ 20:33:46 #255
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_208730997
Zo dan.... EINDELIJK tijd gehad om alle shows te kunnen kijken. Dit was echt pro-wrestling overload!!

29-03: AEW Dynamite
29-03: AEW All Access (debut show)
31-03: WWE Smackdown
31-03: AEW Rampage
31-03: ROH Supercard of Honor
01-04: WWE Wrestlemania Night 1
02-04: WWE Wrestlemania Night 2
03-04: WWE RAW (after Mania)

Ik weet dat er nog veel meer shows zijn, maar die kijk ik niet. Normaal gesproken kijk ik ook niet meer naar RAW en Smackdown, maar die moest ik deze week echt even zien!

Dynamite was nice, kijkt heerlijk weg!
BCC is eindelijk interessant om te zien, al vind ik ze ERG sterk nu Danielson ook terug is. Als je bedenkt wie het tegen ze op zou kunnen nemen. Omega gaat ook lekker nu ze hem meer als singles wrestler profileren. Al denk ik dat het maar voor korte duur is, want ze hebben dringend een sterke face stable nodig. Zonde dat ze juist Daniel Garcia als come back fight voor Adam Cole nemen, macth viel een beetje tegen. Verhaallijn over de groep van Saraya, Storm en Soho komt ook nog niet echt los... zijn veel leuke dingen mogelijk maar het is niet echt top notch.

Rampage is ook altijd leuk, hele goede macthes ook deze week. Maar de show is gewon een half uur te kort en wordt uitgezonden op een verkeerd tijdstip. Leuk dat Valkyrie er nu is en een storyline met Jade gaat doen. Van mij mag Jade ongeslagen blijven aan het eind van de feud. Sammy match was ook de moeite waard om te zien.

Supercard of Honor was nice!
El Hijo del Vikingo
Samoa Joe is altijd +1
Tanahashi
Shibata
Castagnoli

Ik hoop dat ze Bryan Cage binnenboord houden. Ik begrijp dat ROH weinig high profile content heeft (op hun PPV's na), maar ik zie hem niet wekelijks bij WWE op tv. Ik denk dat hij daar na een kleine, leuke push verloren raakt tussen de rest van het roster.

Wrestlemania Night 1 was verreweg de leukste van de twee. Denk dat iedereen het daar wel over eens is.
Cena vs. Theory was een prima opener. Ben blij dat Austin gewonnen heeft.

Tag Team Fatal 4 Way was de leukste match van de avond. Echt briljant in elkaar gezet en prima spots.

Ripley neemt het stokje over van Flair. Ook prima keuze. Denk dat Rhea de komende jaaaaren het gezicht van de vrouwen divisie zal zijn, samen met Becky en Bianca.

Logan Paul vs. Rollins was ook weer erg vermakelijk.

Damage CTRL match was matige filler.

Het hele Mysterio verhaal vind ikzelf niet zo heel interessant.

Waar het die avond om draaide was natuurlijk het Bloodline verhaal. Usos vs. KO & Zayn.
Heel sterk verhaal, prima in ring work en terechte winnaars.

Wrestlemania Night 2
Lesnar vs. Omos was kort en krachtig. Prima

Woman's Fatal 4 Way was het allemaal net niet. Viel mij erg tegen tbh.

Triple Threat voor de Intercontinental Championship was de Match of the Night. Ook weer super opgebouwd. Hele goede match tussen drie supersterren die de titel in mijn ogen alle drie hadden mogen/kunnen winnen. Daar ik geen idee had wie er met de titel vandoor zou gaan bleef het ook lekker spannend!

RAW Women's Title match was oké. Niet meer en niet minder.

Balor vs. Edge, twee giganten in hun eigen recht, viel mij ook ontzettend tegen. Er zijn mindere Hell in a Cell matches geweest in het verleden. Maar deze scoort niet echt hoog als je het mij vraagt. Leule spot toen Balor vast werd gezet in de hoek met de kendo sticks. Maar voor de rest... viel het tegen.

En nu een VERY unpopular opinion. Cody Rhodes vs. Roman Reigs is precies gelopen zoals het had moeten lopen. Waarom zou je Cody in hemelsnaam de title nu geven? Omdat Roman de titel al lang heeft? Omdat de fans het graag willen? Omdat het Wrestlemania is? No way! Disclaimer: ik kijk lang niet alle shows. Maar zo ver ik weet hebben ze nauwelijks een program met elkaar gehad, buiten enkele in ring promo's en wat video packages om. Er zijn wrestlers die hebben het 2-3x tegen Roman voor de titel gestaan en hebben het niet gehaald na een heel lang programma vooraf. Daarnaast is het vanuit een business standpunt logisch dat ze Roman over de 1000 dagen willen tillen (over 7 weken is dat zo ver). We weten allemaal dat Cody de nieuwe kampioen gaat worden, maar ik had het écht vreemd gevonden als ze het nu tijdens WM gedaan hadden. De match opzich was erg goed, en had genoeg momenten dat je ervan overtuigd was dat het Cody wel ging lukken.

Endeavor neemt WWE over (voor 51%) en wordt daarmee majority shareholder. Vince had 30% shares in zijn bezit. Ben benieuwd of die nu gehalveerd zijn? Want zo diep zit ik niet in de business kant van dit verhaal. WWE en UFC blijven in ieder geval hun eigen entiteiten onder de Endeavor paraplu. En wat een geld hebben ze betaald... 9.3 miljard!! De hoogste schatting die ik enkele weken geleden las was een kleine 7 miljard. Die gasten moeten toch een vertrouwen hebben.... fucking hell! Ik ga maar eens een aandeeltje WWE kopen denk ik :D (al had je dat natuurlijk in januari moeten doen). Schijnbaar is de rol die Vince nu gaat spelen weer een STUK groter dan deze de afgelopen maanden is geweest. EN als je naar het product kijkt heeft het daar ook veel van weg. Maar laten we even afwachten hoe het allemaal uitpakt. Dit is smullen voor de (wrestling) media en de wildste verhalen doen alweer de ronde. Van backstage onvrede, HHH die weg zou gaan, talent dat weg zou gaan omdat Vince terug is etc. Even rust bewaren en kijken hoe het er in mei/juni voorstaat.

RAW (after Mania) ga ik kort over zijn. Viel echt tegen... ik kan niet zeggen dat ik erg hyped ben voor welke verhaallijn dan ook die er nu aan zit te komen. De show was imo grotendeels bagger.
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
  Moderator / Redactie Sport zaterdag 15 april 2023 @ 22:20:23 #256
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_208784832
Ik word vooral moe van de voorspelbaarheid van de gevechten van Roman.

Begint sterk > krijgt pak slaag > neefje komt helpen > win.

Het is gewoon IEDERE keer hetzelfde. Ja, ik snap dat het nodig was, want nu lijkt Cody nog steeds sterk, want eigenlijk had hij Roman gewoon te pakken, maar het blijft zo fucking voorspelbaar.

Laatse RAW was ook precies zo. Solo v KO, KO aan het winnen, Usos komen om het hoekje kijken, Solo wint. Surprise surprise ...
  Moderator / Redactie Sport maandag 8 mei 2023 @ 10:01:21 #257
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_209055572
Iemand Backlash gekeken? Was echt veel beter dan ik had verwacht. Publiek was echt ziek _O_

Brock had een flinke wond aan het einde, niet normaal hoeveel bloed er bij kwam kijken :D

Priest vs Bad Bunny was echt fucking vet, echt met een dikke glimlach gekeken _O_
pi_209074890
Dus omdat ze Roman (die weer eens een PPV niet mee deed) niet willen laten verliezen, hebben ze een nieuwe world heavyweight title verzonnen :')
Naast de undisputed WWE en Universal titles die Roman heeft. Maar ehh, die is nu dan toch gewoon disputed?

Sinds Vince terug is slaat het weer helemaal nergens op. Overigens was CM Punk backstage gesignaleerd bij WWE, terwijl er ook geruchten zijn dat AEW een nieuw programma gaat lanceren waar Punk dan het gezicht van moet worden.
  dinsdag 9 mei 2023 @ 19:16:41 #259
3462 PaRoDiUzZ
Hiphop Hippie
pi_209075016
Roman is sinds het begin al zo beschermd geweest dat het niet eens leuk is om naar te kijken.
pi_209085271
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 19:08 schreef DutchSL het volgende:
Dus omdat ze Roman (die weer eens een PPV niet mee deed) niet willen laten verliezen, hebben ze een nieuwe world heavyweight title verzonnen :')
Naast de undisputed WWE en Universal titles die Roman heeft. Maar ehh, die is nu dan toch gewoon disputed?

Sinds Vince terug is slaat het weer helemaal nergens op. Overigens was CM Punk backstage gesignaleerd bij WWE, terwijl er ook geruchten zijn dat AEW een nieuw programma gaat lanceren waar Punk dan het gezicht van moet worden.
Echt, Punk gesignaleerd? Dat had ik niet verwacht. Ben benieuwd wat dat gaat betekenen!
I want to believe...
pi_209085387
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 07:33 schreef NoFoksGiven het volgende:

[..]
Echt, Punk gesignaleerd? Dat had ik niet verwacht. Ben benieuwd wat dat gaat betekenen!
Niets. Hij zat toevallig in het vliegtuig naar Chicago met een aantal ex-WWE collega's en is toen met ze meegegaan naar de show. Een paar dagen later was hij bij de Impact show in Chicago. CM Punk gaat binnenkort zn AEW return maken.

[ Bericht 13% gewijzigd door #ANONIEM op 10-05-2023 07:54:59 ]
pi_209085396
Overigens heeft AEW nu zo'n 70.000 tickets voor hun Wembley show verkocht.
  Moderator / Redactie Sport woensdag 10 mei 2023 @ 08:25:47 #263
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_209085625
quote:
0s.gif Op dinsdag 9 mei 2023 19:08 schreef DutchSL het volgende:
Dus omdat ze Roman (die weer eens een PPV niet mee deed) niet willen laten verliezen, hebben ze een nieuwe world heavyweight title verzonnen :')
Naast de undisputed WWE en Universal titles die Roman heeft. Maar ehh, die is nu dan toch gewoon disputed?

Sinds Vince terug is slaat het weer helemaal nergens op. Overigens was CM Punk backstage gesignaleerd bij WWE, terwijl er ook geruchten zijn dat AEW een nieuw programma gaat lanceren waar Punk dan het gezicht van moet worden.
Ja, ik snap ook weinig van dat hele Roman gebeuren. Gast is sinds WM alleen maar even bij de RAW direct na WM geweest. Toen heeft hij een beetje moeilijk lopen kijken en acknowledge me geroepen en dat was het dan. Daarna niet meer gezien. Zijn ondertussen in mei _O-

Ik zal nooit snappen waarom hij zo hard wordt gepusht. Slaat nergens op. Ook in de ring vind ik hem niet veel voorstellen. Had 75% van zijn wedstrijden verloren als de Uso's of Solo niet was komen helpen. Wat willen ze nou precies bereiken met hem?

Cody blijven ze ook maar schoppen trouwens. Die krijgt binnenkort spijt dat hij terug is _O-
pi_209085722
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 08:25 schreef Evenstar het volgende:

[..]
Ja, ik snap ook weinig van dat hele Roman gebeuren. Gast is sinds WM alleen maar even bij de RAW direct na WM geweest. Toen heeft hij een beetje moeilijk lopen kijken en acknowledge me geroepen en dat was het dan. Daarna niet meer gezien. Zijn ondertussen in mei _O-

Ik zal nooit snappen waarom hij zo hard wordt gepusht. Slaat nergens op. Ook in de ring vind ik hem niet veel voorstellen. Had 75% van zijn wedstrijden verloren als de Uso's of Solo niet was komen helpen. Wat willen ze nou precies bereiken met hem?

Cody blijven ze ook maar schoppen trouwens. Die krijgt binnenkort spijt dat hij terug is _O-
Wat snap je er niet aan? Hij verkoopt de meeste merchandise, komt goed over op TV, heeft een solide stijl en het meest belangrijke: kinderen zien hem als een larger than life superheld. Dat is gewoon wat WWE wil in hun top face.
  Moderator / Redactie Sport woensdag 10 mei 2023 @ 08:41:24 #265
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_209085732
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 08:39 schreef Nielsch het volgende:

[..]
Wat snap je er niet aan? Hij verkoopt de meeste merchandise, komt goed over op TV, heeft een solide stijl en het meest belangrijke: kinderen zien hem als een larger than life superheld. Dat is gewoon wat WWE wil in hun top face.
Als je het zo bekijkt klopt het wel ja. Ik vind het maar een saai gebeuren en teveel van hetzelfde, maar ja vanuit een "business point of view" werkt het. Ik zie wel steeds meer kritiek.
pi_209086056
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 08:41 schreef Evenstar het volgende:

[..]
Als je het zo bekijkt klopt het wel ja. Ik vind het maar een saai gebeuren en teveel van hetzelfde, maar ja vanuit een "business point of view" werkt het. Ik zie wel steeds meer kritiek.
Door z’n conservatieve stijl kan hij zelfs nog vele jaren mee. Er is ook nog geen opvolger. De enige reden om hem niet meer als top guy te hebben is wanneer zijn kanker terugkomt en laten we daar gewoon niet op hopen.
  woensdag 10 mei 2023 @ 15:28:08 #267
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_209090599
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 07:53 schreef Nielsch het volgende:
Overigens heeft AEW nu zo'n 70.000 tickets voor hun Wembley show verkocht.
Super vet!

Punk wordt het gezicht van de nieuwe show. AEW Collision (aka Collison :D)

Dynamite blijft de 'hoofd'show. Collision de 2e show. Rampage wordt zoiets als AEW Dark.
Dark zelf gaat verdwijnen.
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_209120069
quote:
0s.gif Op woensdag 10 mei 2023 08:39 schreef Nielsch het volgende:

[..]
Wat snap je er niet aan? Hij verkoopt de meeste merchandise, komt goed over op TV, heeft een solide stijl en het meest belangrijke: kinderen zien hem als een larger than life superheld. Dat is gewoon wat WWE wil in hun top face.
Roman is sinds zijn alliantie met Hayman een heel.. en hij is er nooit.

Eigenlijk is vanaf het begin van de hele storyline alles er omheen veel interessanter dan Roman zelf. Eerst met hoe Jay Uso gemanipuleerd werd, dat was psychologische mishandeling van de bovenste plank.. maar alweer meer dan 2 jaar geleden.
De laatste maanden alles rondom Sami Zayn. Maar dat is nu ook voorbij. Ze lijken nu na jaren weer terug te grijpen op Jay die voor zichzelf gaat denken en het niet leuk vindt dat Solo een voorkeursbehandeling krijgt boven zijn broers.

[ Bericht 7% gewijzigd door DutchSL op 12-05-2023 15:37:48 ]
  woensdag 7 juni 2023 @ 22:48:30 #270
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_209437417
Hacktui! ;(
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_209477136
Gaan er mensen van fok naar AEW in Wemley?
  zondag 11 juni 2023 @ 21:06:19 #272
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_209481501
Kan het me niet voorstellen :P
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
  zondag 18 juni 2023 @ 14:42:12 #273
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_209554617
He's baaaaaaaaaaaaaaaaack!!

Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
  zondag 18 juni 2023 @ 15:13:38 #274
342627 tja77
Proud member of the tittycrew.
pi_209555034
quote:
0s.gif Op zondag 18 juni 2023 14:42 schreef Tazmaniac het volgende:
He's baaaaaaaaaaaaaaaaack!!

[ afbeelding ]
Had hem liever bij WWE gezien, lekker de boel opschudden daar. Zou niet verkeerd zijn.
  zondag 18 juni 2023 @ 17:28:59 #275
180073 superniger
90+3 Ramos
pi_209556823
Punk had wel weg mogen blijven met zijn janksmoel.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_209656572
:{

twitter
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  zaterdag 1 juli 2023 @ 21:00:23 #277
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_209724175
quote:
0s.gif Op maandag 26 juni 2023 18:09 schreef superniger het volgende:
:{

[ twitter ]
:X
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_209737855
Nog mensen naar Money in the Bank geweest in Londen dit weekend?
Op woensdag 25 april 2018 20:45 schreef Ronald-Koeman het volgende:
7e minuut Robben eraf met spierblessure.
  Moderator / Redactie Sport zondag 2 juli 2023 @ 23:17:25 #279
416575 crew  Evenstar
Also known as Kyran or Theoden
pi_209740762
quote:
0s.gif Op zondag 2 juli 2023 20:14 schreef Ronald-Koeman het volgende:
Nog mensen naar Money in the Bank geweest in Londen dit weekend?
I wish.

Als Cena nou even zijn zin krijgt en WrestleMania naar Londen komt .... booooh :D
pi_209740987
quote:
0s.gif Op zondag 11 juni 2023 15:40 schreef nWo4Utrecht het volgende:
Gaan er mensen van fok naar AEW in Wemley?
Ik. Maar ik zou al in Londen zijn dat weekend (van vrijdag tot maandag) dus heb maar een kaartje gekocht. Vrijdag eerst rugby in Twickenham (Zuid Afrika - Nieuw Zeeland), zaterdag naar Book of Mormon en zondag dan All In.
  maandag 3 juli 2023 @ 20:59:34 #281
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_209751873
quote:
0s.gif Op zondag 2 juli 2023 23:45 schreef Nielsch het volgende:

[..]
Ik. Maar ik zou al in Londen zijn dat weekend (van vrijdag tot maandag) dus heb maar een kaartje gekocht. Vrijdag eerst rugby in Twickenham (Zuid Afrika - Nieuw Zeeland), zaterdag naar Book of Mormon en zondag dan All In.
Lekker man! Keep us updated :)
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_209754815
quote:
0s.gif Op zondag 2 juli 2023 23:17 schreef Evenstar het volgende:

[..]
I wish.

Als Cena nou even zijn zin krijgt en WrestleMania naar Londen komt .... booooh :D
Dat zou inderdaad gaaf zijn, must buy!
I want to believe...
pi_209754847
Ik heb me trouwens redelijk vermaakt met Money in the Bank.
Main event was goed, en toch een onverwachte uitkomst. Benieuwd naar de follow-up.
Womens MitB match was (i.m.o.) beter dan die mens.

Verrassing van Cena was mooi, benieuwd of dit alleen een tease was, of dat er daadwerkelijk plannen worden gemaakt om Wrestlemania buiten de US te gaan houden...
I want to believe...
  vrijdag 7 juli 2023 @ 21:17:38 #284
348749 dikkedaniel
a.k.a. Big Dick Daniel (BDD)
pi_209802459
en gaat er nog iemand naar All In in het Wembley?
"Zou Je Haar Geven?? :P"
  dinsdag 11 juli 2023 @ 23:47:50 #285
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_209859177
quote:
0s.gif Op maandag 10 april 2023 20:33 schreef Tazmaniac het volgende:

Endeavor neemt WWE over (voor 51%) En wat een geld hebben ze betaald... 9.3 miljard!! De hoogste schatting die ik enkele weken geleden las was een kleine 7 miljard. Die gasten moeten toch een vertrouwen hebben.... fucking hell! Ik ga maar eens een aandeeltje WWE kopen denk ik :D (al had je dat natuurlijk in januari moeten doen).
twitter


O+
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_210219841
Zit wat oude promo's van LA Knight als Eli Drake te kijken.

Onbegrijpelijk dat het zo lang duurde voor hij eindelijk gepusht wordt en nog onbegrijpelijker dat ze zijn gimmick wilden veranderen naar Max Dupree :')
pi_210333184
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
  woensdag 23 augustus 2023 @ 22:32:22 #288
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_210401075
RIP Terry Funk
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_210402427
twitter
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_210414922
Bray Wyatt overleden.

twitter
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_210414940
1 van zijn laatste promo's.
36 jaar nog maar.

Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_210415178
Wtf... hij was natuurlijk al ernstig ziek maar dit is evengoed bizar nieuws. Eerst Brodie nu Bray...
  vrijdag 25 augustus 2023 @ 08:24:31 #293
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_210415565
F*ck! ;(
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_210415654
WTF. Schijnt een verergerde hartkwaal door covid19 te zijn geweest (volgens wiki ) .

Dit had ik nog niet verwacht... :{
  vrijdag 25 augustus 2023 @ 08:58:01 #295
342627 tja77
Proud member of the tittycrew.
pi_210415793
Toch wel een big loss, vond hem erg vernieuwend, goed aan de mic, goede moveset en iemand waar ik graag naar keek.
  zaterdag 26 augustus 2023 @ 10:56:14 #296
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_210428200
quote:
0s.gif Op vrijdag 25 augustus 2023 08:39 schreef Mutsaers__78 het volgende:
WTF. Schijnt een verergerde hartkwaal door covid19 te zijn geweest (volgens wiki ) .



[ Bericht 6% gewijzigd door Tazmaniac op 26-08-2023 11:33:13 ]
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_210429015
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 augustus 2023 10:56 schreef Tazmaniac het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
?
  zaterdag 26 augustus 2023 @ 22:39:49 #298
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_210437590
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 augustus 2023 12:14 schreef Nielsch het volgende:

[..]
?
"Covid"

Anyway, hoe is het in Londen man?!?!?!?!
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
pi_210439339
quote:
0s.gif Op zaterdag 26 augustus 2023 22:39 schreef Tazmaniac het volgende:

[..]
"Covid"

Anyway, hoe is het in Londen man?!?!?!?!
Gaaf, tot nu toe vooral gefocused op rugby (vrijdag en zaterdag wedstrijden bezocht in Twickenham) maar zin in Wembley!
  zondag 27 augustus 2023 @ 17:07:27 #300
153201 Tazmaniac
Mixed Martial Arts
pi_210446909
quote:
0s.gif Op zondag 27 augustus 2023 05:53 schreef Nielsch het volgende:

[..]
Gaaf, tot nu toe vooral gefocused op rugby (vrijdag en zaterdag wedstrijden bezocht in Twickenham) maar zin in Wembley!
Enjoy!!

Nog maar 2 uur voordat zero hour begint! *O*

My predictions
Adam Cole vs. MJF
Samoa Joe vs. CM Punk
Saraya vs. Britt Baker vs. Toni Storm vs. Hikaru Shida
The Young Bucks vs. Fear the Revolver
The Acclaimed vs. House of Black
Team BCC vs. The Best Friends
Sting/Darby Allin vs. Swerve Strickland/Christian Cage
Ospreay vs. Jericho
Golden Elite vs. Bullet Club Gold
MJF/Cole vs. Aussie open
Hook vs. Jack Perry
Attended: UFC 99 - UFC 167 - UFC 175 - TUF 19 Finale - Invicta 13 - UFC 189 - Fight Night 84 / 87 / 90 - TUF 23 Finale - UFC 200 - UFC 205
4 time, 4 time, 4 time, 4 time TUP champion!!!
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')