Nattekrant?quote:Op zondag 1 augustus 2021 16:12 schreef maxi-mus het volgende:
Gister ook weer enkele openlijk racistische posts toen Hamilton op pole stond (1 waar meneer mod zelf op inging als 'haha') maar hij doet er alles aan om de racistische drek weg te halen hoor!!
Uiteraard, lachen man bananen gooien en hopen dat Lewis preventief gevisiteerd wordt omdat hij bolletjes in zijn reet heeft. Haha!!quote:
Dit wil ik zien.quote:Op zondag 1 augustus 2021 16:12 schreef maxi-mus het volgende:
Gister ook weer enkele openlijk racistische posts toen Hamilton op pole stond (1 waar meneer mod zelf op inging als 'haha') maar hij doet er alles aan om de racistische drek weg te halen hoor!!
quote:
quote:
O.a.quote:Op zaterdag 31 juli 2021 16:38 schreef Weltschmerz het volgende:
Op Schiphol gewoon Hamilton profileren, met laxeermiddel op de pot zetten en als hij toch geen bolletjes blijkt te hebben geslitkt net voor de quali laten gaan.
Oh, Weltschmerz.quote:Op zondag 1 augustus 2021 16:21 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
[..]
[..]
O.a.
(hier niet op reageren verder bovenstaande users, dit is puur voor RR)
Blijft bij een TR wel gewoon staan dus het mag prima.quote:Op zondag 1 augustus 2021 16:23 schreef Szura het volgende:
Ah maar die tweede is ook de webhulp van FvD
Dat die Weltschmerz nog geen ban voor het leven heeft is me ook een raadsel.quote:Op zondag 1 augustus 2021 16:21 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
[..]
[..]
O.a.
(hier niet op reageren verder bovenstaande users, dit is puur voor RR)
Ronduit schandalig. Dit moet je verwijderen en noten.quote:Op zondag 1 augustus 2021 16:24 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Blijft bij een TR wel gewoon staan dus het mag prima.
Ik ga de inkopper niet makenquote:Op zondag 1 augustus 2021 16:27 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Ronduit schandalig. Dit moet je verwijderen en noten.
Tenzij je zelf wel enige sympathie voelt voor dat soort gedachten, natuurlijk.
Naar de zolder gestuurd begrijp ik?quote:Op zondag 1 augustus 2021 15:11 schreef El-Stinho het volgende:
Ik hoorde een schreeuw in de woonkamer en ik wist al genoeg. Dit kan me niet vaak genoeg gebeuren.
Ik neem aan dat ie z'n username dankt aan Café Weltschmerz? En dat ie verder geen idee heeft wat Weltschmerz betekent.quote:Op zondag 1 augustus 2021 16:23 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Oh, Weltschmerz.
Veel dieper kan een mens niet zinken.
Wat een enorm vervelende man is dit ook.quote:Op maandag 2 augustus 2021 07:04 schreef Immerdebestebob het volgende:
De nieuwe Jaap![]()
![]()
![]()
Het was gewoon te pijnlijk om af te kijken.
Niet het enige dat hij serieus neemt hahahaquote:Op maandag 2 augustus 2021 11:31 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
[ twitter ]
Jezus wat neemt die man zichzelf serieus.
Ook niet het enige dat hij steektquote:Op maandag 2 augustus 2021 11:40 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Niet het enige dat hij serieus neemt hahaha
Geile 80’s synths.quote:Op maandag 2 augustus 2021 11:40 schreef Koffieplanter het volgende:
Ik zie het al, album van het jaar.
Heb ik weer iets moois gemist?quote:
Een jankende Dafne nu ze geen doping meer gebruikt stond al een tijdje op mijn bucketlist.quote:Op maandag 2 augustus 2021 14:00 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Heb ik weer iets moois gemist?
Dit gaan we dan toch maar even terugkijken.quote:Op maandag 2 augustus 2021 14:01 schreef maxi-mus het volgende:
[..]
Een jankende Dafne nu ze geen doping meer gebruikt stond al een tijdje op mijn bucketlist.
Tijd om naar buiten te gaan en de frisse lucht op te snuiven.quote:
Niet zomaar een PLAK, een GOUDEN PLAK! En die BMX-figuren spreken de taal ook niet.quote:Op maandag 2 augustus 2021 15:35 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Het altijd opportunistische Nederland dat massaal de polonaise loopt omdat een door Salazar getraind meisje dat de taal niet eens spreekt een PLAK pakt. Ik walg van jullie allemaal.
Nee, maar die komen tenminste wel uit ONS land. Normaal staan WE vooraan om alle buut'nlanders naar de brandstapel te brengen, tenzij ze toevallig hard kunnen rennen.quote:Op maandag 2 augustus 2021 15:48 schreef AllesKaputt het volgende:
[..]
Niet zomaar een PLAK, een GOUDEN PLAK! En die BMX-figuren spreken de taal ook niet.
Maar als ze faalt is ze gewoon weer een 'nutteloze vluchteling uit Ethiopië' hoor, that's FOK.quote:Op maandag 2 augustus 2021 15:52 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
[..]
Nee, maar die komen tenminste wel uit ONS land. Normaal staan WE vooraan om alle buut'nlanders naar de brandstapel te brengen, tenzij ze toevallig hard kunnen rennen.
Het menselijk tekort in optima forma.
Is gewoon een prachtig verhaal, zuurpruim.quote:Op maandag 2 augustus 2021 15:35 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Het altijd opportunistische Nederland dat massaal de polonaise loopt omdat een door Salazar getraind meisje dat de taal niet eens spreekt een PLAK pakt. Ik walg van jullie allemaal.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |