En als je eerst een kleinere versie zou maken? Wellicht dat je dan het patroon zo sneller leert kennen?quote:Op maandag 6 december 2021 05:46 schreef Dotteke het volgende:
[..]
IK moet het maar even laten liggen denk ik ben er in mijn slaap de hele nacht mee bezig geweest.
De eerste steek meerder je (wordt dus 2) en bij de laatste 20 steken hou je er 19 over in plaats van 20. Het patroon dat je moet herhalen begin je met 20 en blijft ook 20.quote:Op maandag 6 december 2021 05:46 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Ja ik werk met markeerders en ik kwam ook uit aan het eind van de naald.
Na iedere 8 rechte steken zetten ik een markeerder, misschien moet ik het bij iedere mindering of meerdering doen.
Als ik iets doe wil het goed doen, en als ik steken overhou dan is er ergens iets niet goed dus minder de overgebleven steken ergens dan klopt het patroon niet meer toch?
IK kijk wel even, ik ga eerst gewone breinaalden met knop kopen om daar op te beginnen en dan ga ik later wel over op de rondbrei naald.
Maar ik ben eens gaan tellen. Het patroon is 20 steken
Ik minder er 2 en ik meerder er twee blijven er dus 20
Maar ik moet aan het begin en eind van iedere naald een meerder dan heb ik er al twee extra
En waar blijft die ene dan, ik moet 241 steken opzetten
IK moet het maar even laten liggen denk ik ben er in mijn slaap de hele nacht mee bezig geweest.
Ja, dat wil ik ook gaan doen. Ik heb mij vannacht suf liggen rekenen. IK kwam er helemaal niet meer uitquote:Op maandag 6 december 2021 08:38 schreef Sumppi het volgende:
[..]
De eerste steek meerder je (wordt dus 2) en bij de laatste 20 steken hou je er 19 over in plaats van 20. Het patroon dat je moet herhalen begin je met 20 en blijft ook 20. 2 + 20 x 11 + 19= 241
Gisteravond ben ik het patroon over 41 steken gaan breien. Misschien is het handig om ook zo'n proeflap te breien?
O je houdt er 19 over,quote:Op maandag 6 december 2021 08:45 schreef Sumppi het volgende:
Dit zijn de laatste 20 steken:
8 recht =8
3 recht samen = 1
8 recht=8
1 meerderen = 2
Samen 19. Die drie recht samen ga je van 3 steken naar 1, daar zit het hem in. Je maakt maar 1 meerdering, maar je mindert er 2.
Nou, ik heb het via de webshop besteld. Ben daarmee puur op de kleur afgegaan.quote:Op maandag 6 december 2021 08:48 schreef lunapuella het volgende:
Tof @:Baltar! Lekker zacht en warm garen heb je gekozen ook, ik heb daar ooit een dekentje van gebreid.
Is magic loop dan geen optie?quote:Op maandag 6 december 2021 09:35 schreef TaMieke het volgende:
Ik kan de kraag al niet rond breien omdat mn werk niet breed genoeg is. En volgens mij ga ik hetzelfde probleem krijgen met de mouwen.
Dat heb ik geprobeerd. Maar misschien heb ik het "middenpunt" verkeerd gepakt, want ik kon nog niets.quote:
Wauw wat mooiquote:Op maandag 6 december 2021 08:36 schreef Baltar het volgende:
Ik ga vanavond beginnen met een nieuw vest:
[ afbeelding ]
Met garen:
[ afbeelding ]
Gezien het patroon ga ik voor het eerst werken met een life-line.
Oeh wat een leuk patroon, en zeker met dat garen wordt dat een heerlijk vestquote:Op maandag 6 december 2021 08:36 schreef Baltar het volgende:
Ik ga vanavond beginnen met een nieuw vest:
[ afbeelding ]
Met garen:
[ afbeelding ]
Gezien het patroon ga ik voor het eerst werken met een life-line.
Verstandig.quote:Op maandag 6 december 2021 08:36 schreef Baltar het volgende:
Ik ga vanavond beginnen met een nieuw vest:
[ afbeelding ]
Met garen:
[ afbeelding ]
Gezien het patroon ga ik voor het eerst werken met een life-line.
Wat een doorzettingsvermogen.quote:Op maandag 6 december 2021 08:49 schreef Dotteke het volgende:
[..]
O je houdt er 19 over,
Ik ga het nog een keer proberen. Straks even breinaalden nr 3.5 halen ben gisteren nog op pad geweest de handwerkzaak gaat hier morgen middag pas open. Kijken of ze bij de wibra hebben
Dank je wel voor je geduld Sumppi
Het gekke is dat doe ik als ik steken opzet bij na iedere 20stequote:Op maandag 6 december 2021 10:23 schreef Sumppi het volgende:
[..]
Verstandig.![]()
Dat gaat vast weer een heel fijn vest worden.
[..]
Wat een doorzettingsvermogen.
Ik zou na de eerste steek een markeerder plaatsen en vervolgens ook elke 20 steken. Zo kun je ze makkelijk tellen en beter bijhouden of je het wel goed doet. Daarna pas beginnen met breien.
Voor een dekentje komt dat niet zo nauw toch? Ik zou ze gewoon op maat 4 breien, een beetje groter dekentje is toch geen probleem.quote:Op maandag 6 december 2021 10:42 schreef Dotteke het volgende:
[..]
Het gekke is dat doe ik als ik steken opzet bij na iedere 20ste
Als ik dan klaar ben met opzetten haal ik ze weg
Maar ik ga het proberen, ben net een uur aan het rondrijden geweest bbrrr wat koud
Naalden maat 3.5 verkopen ze hier nergens
ALe het even was niet, maar er zit een patroontje in.quote:Op maandag 6 december 2021 13:19 schreef lunapuella het volgende:
[..]
Voor een dekentje komt dat niet zo nauw toch? Ik zou ze gewoon op maat 4 breien, een beetje groter dekentje is toch geen probleem.
Ook een patroontje kan prima op een grotere naald hoor, zo lang je alles maar op die grotere naald breit.quote:Op maandag 6 december 2021 13:26 schreef Dotteke het volgende:
[..]
ALe het even was niet, maar er zit een patroontje in.
Dat klopt dan niet als je het laat.
Maar al het tij niet keert dan laat ik het helemaal.
Zelfs tellen lukt niet meer ben er teveel en te intensief mee bezig denk ik.
Ik las je berichtje verkeerd sorryquote:Op maandag 6 december 2021 15:49 schreef lunapuella het volgende:
[..]
Ook een patroontje kan prima op een grotere naald hoor, zo lang je alles maar op die grotere naald breit.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |