SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Do not meddle in the affairs of dragons, for you are lickable and taste good with chocolat, caramel and whipped cream!
Freaks like me drink tea
quote:Op donderdag 29 juli 2021 21:24 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Was geen kritiek op je post, ik vertel hoe ik ze zelf noem.
zie post boven jequote:Op donderdag 29 juli 2021 21:25 schreef BoonDockSaint het volgende:
[..]
Toch niet van ongeboren babys
Van wat eigenlijk? Bloed eten snap ik nog wel, drupt nog wel wat uit stukken vlees of rosbief maar drinken?quote:
Bloed rituelen en orgiesquote:Op donderdag 29 juli 2021 21:26 schreef Domnivoor het volgende:
Wat mij betreft is iedereen die gezellig mee wil doen welkom in de 40+-kroeg. Gevaccineerd of niet
van een bloedsinaasappelquote:Op donderdag 29 juli 2021 21:27 schreef SolidasRock het volgende:
[..]
Van wat eigenlijk? Bloed eten snap ik nog wel, drupt nog wel wat uit stukken vlees of rosbief maar drinken?
quote:Op donderdag 29 juli 2021 21:24 schreef drakin het volgende:
NepdraakSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
stupidity has become as common as common sense was before
Drakin is de naam hoorquote:
Dat klopt niet. Zie bijvoorbeeld hier: https://www.nu.nl/nucheck(...)-in-de-testfase.htmlquote:Op donderdag 29 juli 2021 21:15 schreef drakin het volgende:
Het is ook nog in de experimentele fase, dus ook beter om even te wachten denk ik.
Ook dit klopt niet geheel. Gevaccineerden kunnen de deltavariant wel oplopen en verspreiden, maar het vaccin vermindert de kans hierop nog wel behoorlijk. Een ongevaccineerde is dus gevaarlijker voor een andere ongevaccineerde.quote:Nou ja nu pas weten ze dat je als gevaccineerde makkelijk die nieuwe variant doorgeeft, dus als gevaccineerde ben je juist gevaarlijk voor ongevaccineerden.
spiersapquote:Op donderdag 29 juli 2021 21:31 schreef drakin het volgende:
Dat van rosbief en biefstuk enzo is niet eens bloed
Ik had het over het geslacht der drakenquote:
ja lekkerquote:Op donderdag 29 juli 2021 21:34 schreef drakin het volgende:
Maar iedereen hier heeft toch wel eens bloed gedronken? Je hoeft je maar flink te snijden en dan is je eerste reactie meestal of een doekje of als je die niet haalt mond erop en zuigen
Daar kan je goed misselijk van wordenquote:Op donderdag 29 juli 2021 21:34 schreef drakin het volgende:
Maar iedereen hier heeft toch wel eens bloed gedronken? Je hoeft je maar flink te snijden en dan is je eerste reactie meestal of een doekje of als je die niet haalt mond erop en zuigen
Dat sowieso pas als ze de ziekte hebben, maar dat is logica.quote:Op donderdag 29 juli 2021 21:33 schreef Recce het volgende:
[..]
Dat klopt niet. Zie bijvoorbeeld hier: https://www.nu.nl/nucheck(...)-in-de-testfase.html
[..]
Ook dit klopt niet geheel. Gevaccineerden kunnen de deltavariant wel oplopen en verspreiden, maar het vaccin vermindert de kans hierop nog wel behoorlijk. Een ongevaccineerde is dus gevaarlijker voor een andere ongevaccineerde.
Je hebt gelijk.quote:Op donderdag 29 juli 2021 21:31 schreef drakin het volgende:
Dat van rosbief en biefstuk enzo is niet eens bloed
https://m.gva.be/cnt/aid1(...)n-gebakken-biefstuk/quote:Vlees bevat nauwelijks nog bloed. In het slachthuis laten ze de dieren grondig uitbloeden. Want bloed bederft snel en kan het vlees besmetten. Wat wel nog in het vlees zit, is water en myoglobine.
Myoglobine is een eiwit dat zuurstof transporteert van de aderen naar de spieren. En dat eiwit bevat een ijzeratoompje dat rood kleurt zodra het met zuurstof in contact komt.
Van zodra je je biefstuk aansnijdt, stroomt het vleesvocht met de myoglobine dus naar buiten en wordt rood. Dat vleesvocht (met de smaakstoffen, suikers, zouten, enz) is als smaakvolle limonade en heeft helemaal niets met bloed te maken.
Dan had je maar aardbeien uit eigen tuin moeten eten, was je bloed nu minder vergiftigd geweestquote:Op donderdag 29 juli 2021 21:36 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Daar kan je goed misselijk van worden
Draken slachten?quote:Op donderdag 29 juli 2021 21:34 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Ik had het over het geslacht der draken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |