Ik ook! Steeds als er hier iemand post ga ik meteen even kijkenquote:Op donderdag 5 augustus 2021 21:52 schreef elamanilo het volgende:
Hoop zo dat alle echo’s een mooi resultaat hadden...!
Wij willen volgende week een dagje naar Venetië gaan. Hoe is het daar momenteel qua drukte? Ik ben een paar keer in Venetië geweest toen het super druk was, is het nu iets rustiger door Corona?quote:Op maandag 2 augustus 2021 20:16 schreef Mahra het volgende:
Ik ben in Venetië. Ik zie mensen vol medelijden naar me kijken haha, maar ondanks de hitte echt prima te doen hoor. Bijna 32 weken alweer.
[..]
quote:Op donderdag 5 augustus 2021 22:34 schreef Fuchsia_roze het volgende:
Thanx meiden! Wij hadden een kloppend boontje![]()
![]()
Wel pas 6 weken zwanger volgens de meting, maar dat geloof ik niet. (16 juli had ik een positieve test, morgen 3 weken geleden). Het is natuurlijk zo mini om te meten, dat de kleinste afwijking gelijk voor veel verschil zorgt.
Ff klein stukje teruglezenquote:Op vrijdag 6 augustus 2021 07:56 schreef Lenny_Leonard het volgende:
@:poepz0r maat hoe was de 20-weken echo?
quote:Op maandag 2 augustus 2021 02:04 schreef Poepz0r het volgende:
20 weken echo gehad, alles in orde! Toch gekozen om het geslacht wel te weten en wij krijgen een meisje!![]()
Dat dachten en wilden we ook allebei dus erg leuk!
Fijn dat de placenta is opgeschovenquote:Op vrijdag 6 augustus 2021 10:33 schreef BellaaElisa het volgende:
Wat fijn van de knippers![]()
![]()
De placenta was genoeg opgeschoven gelukkig. Nu over 2 weken nog een keer een echo omdat de groei afzwakt. 2 weken geleden was ze gemiddeld p38 en nu p18, merk dat ik er echt onzeker van wordt die extra echo's. Ik baar nou eenmaal kleintjes zo erg is dat toch helemaal niet? N was dysmatuur 2602 gram en spruit was ook niet groot 3100 gram.
Ik ben hier nooit eerder geweest en weet niet hoe het normaal is? Het valt qua drukte wel mee, denk ik? Wel is het bloedheet en benauwd hier en dat is niet fijn als je hoogzwanger bent.quote:Op donderdag 5 augustus 2021 22:36 schreef MaJo het volgende:
[..]
Wij willen volgende week een dagje naar Venetië gaan. Hoe is het daar momenteel qua drukte? Ik ben een paar keer in Venetië geweest toen het super druk was, is het nu iets rustiger door Corona?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Normaal loop je echt als een stel mieren door elkaar dus ik denk dat het vrij rustig isquote:Op vrijdag 6 augustus 2021 14:20 schreef Mahra het volgende:
[..]
Ik ben hier nooit eerder geweest en weet niet hoe het normaal is? Het valt qua drukte wel mee, denk ik? Wel is het bloedheet en benauwd hier en dat is niet fijn als je hoogzwanger bent.
quote:Op vrijdag 6 augustus 2021 18:09 schreef Cygne het volgende:
Ik kom afscheid nemen!
Kraamweek zit erop zo'n beetje. Kleine F is een ontzettend fel kereltje dat goed drinkt en groeit. Alweer bijna op geboortegewicht. Ook merk ik dat de hechting nu goed verloopt. Hij voelt echt als mijn kindje en ik voel me zijn mama.Zo schattigSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nu samen posten in het babytopic
![]()
![]()
26 oktober - 2 november Frankrijk | 3 feb - 6 feb Hong Kong/6 feb - 26 feb Vietnam
quote:Op vrijdag 6 augustus 2021 18:09 schreef Cygne het volgende:
Ik kom afscheid nemen!
Kraamweek zit erop zo'n beetje. Kleine F is een ontzettend fel kereltje dat goed drinkt en groeit. Alweer bijna op geboortegewicht. Ook merk ik dat de hechting nu goed verloopt. Hij voelt echt als mijn kindje en ik voel me zijn mama.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wauw Cygne, wat een prachtig plaatje!
Trotse grote broer. Fijn dat de hechting ook goed verloopt nu!
Oh, nee dat heb je nu niet echt. Ik zie wel echt veel gezinnen met kleine kinderen en dus ook kinderwagens. Lijkt me vreselijk om met dit weer met kinderen en kinderwagens rond te moeten lopen.quote:Op vrijdag 6 augustus 2021 18:18 schreef MaJo het volgende:
[..]
Normaal loop je echt als een stel mieren door elkaar dus ik denk dat het vrij rustig is
Ik zit nu wel te twijfelen omdat Venetië met een kinderwagen niet te doen is en dragen met 30 graden voor mijn negen maander en voor mij ook niet ideaal zijn. Vandaag heb ik hem even gedragen met 25 graden en dat was ik na een half uurtje ook wel zat
[..]
Zo schattigNu samen posten in het babytopic
![]()
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |