Van 13:00 tot 16:30quote:Het is dan eindelijk zover, de Olympische Spelen van 2020 gaan beginnen! Anderhalf jaar na het besluit om de Spelen uit te stellen begint het mondiale event ondanks het coronavirus dan toch. Duizenden atleten uit meer dan 200 landen zijn samengekomen in Tokio. Om 13.00 uur (Nederlandse tijd) begint de openingsceremonie.
De ceremonie is niet zoals andere edities uitbundig en met special effects en tierlantijntjes. Nee, deze keer is het in stijl met het coronavirus sober en ingetogen. Er zijn geen toeschouwers, alleen een paar officials en bobo's.
Alleen als ik Remco Evenepoel was.quote:Op vrijdag 23 juli 2021 14:11 schreef kilon het volgende:
Stel je bent atleet hier en je sport begint overmorgen. Zou je naar deze openingsceremonie gaan?
Helaas.quote:
De vrouwen worstelen er wel één bij.quote:Op vrijdag 23 juli 2021 14:16 schreef Mexicanobakker het volgende:
In 2016 won Kirigizie ook een medalje.
Jammer dat ie werd geschrapt.
Ik heb wel eens een openingsceremonie meegemaakt. Je moet vaak een uur van te voren aanwezig zijn zodat ze volgorde kunnen regelen. Je staat dan in coulissen te wachten. Er zijn vaak geen zitplekken dus dan sta je al gauw een uur of twee a drie op benen. Dat is gewoon vermoeiend en dan moet je ook nog terug. Met geluk heb je eerste bus te pakken maar anders moet je nog langer wachten.quote:Op vrijdag 23 juli 2021 14:15 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
Over sporters gesproken die dit weekend beginnen, België komt met een hockeyer en de Tsjechen komen met Kvitova (qua vlaggendrager).
Vriendin droeg de Braziliaanse vlag tijdens de Universiade in 2017, maar tijdens de Spelen slaat ze 'm denk ik over, vooral vanwege dat wachten inderdaad. En dan is het daar nog koud ook.quote:Op vrijdag 23 juli 2021 14:17 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Ik heb wel eens een openingsceremonie meegemaakt. Je moet vaak een uur van te voren aanwezig zijn zodat ze volgorde kunnen regelen. Je staat dan in coulissen te wachten. Er zijn vaak geen zitplekken dus dan sta je al gauw een uur of twee a drie op benen. Dat is gewoon vermoeiend en dan moet je ook nog terug. Met geluk heb je eerste bus te pakken maar anders moet je nog langer wachten.
RIP aan de nabestaanden voor die andere?quote:Op vrijdag 23 juli 2021 14:17 schreef heywoodu het volgende:
Guam, het land van de zwaarste olympiër ooit
[ afbeelding ]
Alleen als je een sport doet waar de kwalificatieregels niet zo streng zijnquote:Op vrijdag 23 juli 2021 14:18 schreef Karina het volgende:
Als je in zo een klein landje woont doe je al bijna automatisch mee.
quote:Op vrijdag 23 juli 2021 14:18 schreef Karina het volgende:
[..]
nou en. Ik ga niet alle nieuwtjes volgen man.
Zwemmenquote:Op vrijdag 23 juli 2021 14:19 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Alleen als je een sport doet waar de kwalificatieregels niet zo streng zijn
Voor het voetbal is dat echt lastig daar.quote:Op vrijdag 23 juli 2021 14:19 schreef Kaneelstokje het volgende:
Vind het altijd bijzonder dat "landen" als Guam en Cook Islands mee mogen doen, terwijl de UK als 1 land mee doet.
De "landen" binnen het VK hebben een andere status. Gibraltar, Jersey en Guernsey zouden wel los mee kunnen doen toch?quote:Op vrijdag 23 juli 2021 14:19 schreef Kaneelstokje het volgende:
Vind het altijd bijzonder dat "landen" als Guam en Cook Islands mee mogen doen, terwijl de UK als 1 land mee doet.
Dat is voor het hockey niet anders. Of het rugby.quote:Op vrijdag 23 juli 2021 14:20 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Voor het voetbal is dat echt lastig daar.
Moeten ze een u23 uk team maken terwijl je Schotland, Wales, Noord Ierland en Engeland hebt.
Ik zou wel wat verzinnenquote:Op vrijdag 23 juli 2021 14:19 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Alleen als je een sport doet waar de kwalificatieregels niet zo streng zijn
Dat is omdat het VK niet meedoet. Wel GB.quote:Op vrijdag 23 juli 2021 14:20 schreef hhh38 het volgende:
[..]
De "landen" binnen het VK hebben een andere status. Gibraltar, Jersey en Guernsey zouden wel los mee kunnen doen toch?
Gelukkig doen ze niet mee danquote:Op vrijdag 23 juli 2021 14:20 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Voor het voetbal is dat echt lastig daar.
Moeten ze een u23 uk team maken terwijl je Schotland, Wales, Noord Ierland en Engeland hebt.
Behalve de dames, waar ze de captains per wedstrijd wisselen.quote:Op vrijdag 23 juli 2021 14:20 schreef capuchon_jongen het volgende:
[..]
Voor het voetbal is dat echt lastig daar.
Moeten ze een u23 uk team maken terwijl je Schotland, Wales, Noord Ierland en Engeland hebt.
wegrit is om 4u smorgens ofzo?quote:Op vrijdag 23 juli 2021 14:21 schreef Mexicanobakker het volgende:
Hoe laat begint de interessante sport morgen? 2 uur stipt?
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |