Ook geen lange meiden?quote:Op woensdag 14 juli 2021 15:57 schreef Godshand het volgende:
[..]
Jammer @:Faxie
Er zitten niet alleen dat soort figuren op, gewoon je grenzen op trekken. Duckfaces, lange meiden, moeder zijn, gewoon niet aantrekkelijk uiterlijk en alleen maar praten in "Me" "-tjuh" of RUMAG plaatjes kunnen ook paar geile gasten verder zoeken. Ik mis daar niks aan..
Je mag ook wel wat eisen hebben, maar zodra je begint met swipen ga je je criteria er op aanpssen. Ik in ieder geval wel.quote:Op woensdag 14 juli 2021 15:57 schreef Godshand het volgende:
[..]
Jammer @:Faxie
Er zitten niet alleen dat soort figuren op, gewoon je grenzen op trekken. Duckfaces, lange meiden, moeder zijn, gewoon niet aantrekkelijk uiterlijk en alleen maar praten in "Me" "-tjuh" of RUMAG plaatjes kunnen ook paar geile gasten verder zoeken. Ik mis daar niks aan..
quote:Op woensdag 14 juli 2021 15:34 schreef theSlowRush het volgende:
[..]
dat schiet ook niet op, maar als vrouw is het aanbod wel zo groot dat je je dat kunt permiteren. Dan maar even geen klimmers, kitesurfers of motorrijders. Ik werd er erg oppervlakkig van, dus er maar mee gestopt.
@Cinderelladreamer kom er maar inquote:
Ok, als ik hem moet uit leggen is het niet grappig meerquote:
Oh dacht dat je doelde op het motorrijden.....maar heb gisteren al uitgelegd hoe ik erover denk en ga dat niet meer uitleggen of verdedigen.quote:Op woensdag 14 juli 2021 17:43 schreef Godshand het volgende:
[..]
Ok, als ik hem moet uit leggen is het niet grappig meer
Laten we dan maar OT gaan:
1 Tinder match van mij lijkt 1 bericht per maand naar haar matches te sturen...
Zo kan het ookquote:Op woensdag 14 juli 2021 17:53 schreef Cinderelladreamer het volgende:
[..]
OT: ik wacht nog even met datingapps.....laatste beruchte loodjes tot aan mijn vakantie, dan pas meer rust en tijd voor evt. dates
Inderdaad, heb wel eens een lege bio gehad met alleen 3 foto’s en dan krijg je superlikes. Kan je toch niet serieus nemen.quote:Op woensdag 14 juli 2021 18:29 schreef Barreltje het volgende:
Ik snap superlikes sowieso niet..
Alsof je dat vanaf een foto kan bepalen??
Maar ik ben er geloof ik nog een beetje te blue voor allemaal..
Hoe snel geven jullie eigenlijk je telefoon nummer voor wa contact?
Als je bij voorbaat al denkt van; x groep is toch niks. Dan mis je toch ook de leuke matches?quote:Op woensdag 14 juli 2021 15:34 schreef theSlowRush het volgende:
[..]
dat schiet ook niet op, maar als vrouw is het aanbod wel zo groot dat je je dat kunt permiteren. Dan maar even geen klimmers, kitesurfers of motorrijders. Ik werd er erg oppervlakkig van, dus er maar mee gestopt.
Ik denk dat op elke app of website de niet heel knappe, middenmoot man het moeilijk heeft en zijn best moet doen om de weinige likes die hij krijgt om te zetten naar een date.quote:Op dinsdag 13 juli 2021 23:59 schreef Roellie80 het volgende:
Sinds kort mag ik genieten van de voordelen die horen bij een open-relatie. Hier zal ik niet dieper op ingaan, dat is weer een heel topic op zichzelf. Maar ik benoem het omdat het wel impact heeft op mijn ervaring met dating apps.
Ik ben wat ouder, ik ben nog van de generatie dat mensen elkaar in de kroeg ontmoetten. En dat ging mij altijd best aardig af. In mijn hoogtij dagen was dat ieder weekend een ander schatje. Qua flirten ben ik assertief, zelfverzekerd en qua uiterlijk niet lelijk.
En nu dan datingapps/sites. Ik kende het niet. En ging er dus redelijk blanco in. Wel een semi grappige profieltekst gemaakt, en gedurende de afgelopen weken de profieltekst wat gefinetuned. Een paar aardige foto’s erbij. Dit heeft potentie! Dacht ik.. Ik heb voor een aantal sites betaald.
Zoals NovaMora en SecondLove. Dit zijn de sites wat naar mijn idee redelijk aansloot bij mijn wensen. ONS of FWB … jaja. Die afkortingen leer je ook snel. Ik had verwacht hier dames te vinden die in zijn voor avontuur zonder verplichtingen of verwachtingen. En die zijn er! Maar voor elke dame zijn er volgens mij ook wel 50 heren die vechten om aandacht. Ik heb op deze sites zeker iets van 60 dames een bericht gestuurd. In het begin persoonlijk, later een algemene tekst. Ik heb denk ik in totaal 5 reacties gehad, waarvan er 3 interesse hadden en uiteindelijk ben ik met 1 in gesprek geraakt. Wat me vooral tegenviel was dat je eigenlijk nooit een reactie terug krijgt, of meteen een block. 1 begon zelfs met schelden. Ik vond het overall maar een vijandige ervaring! Daarnaast is Second love een gare kut site. Je kan slecht zien wie je eerder hebt gesproken, of een zoekopdracht filteren.
VictoriaMilan pas in principe ook in dit straatje. Ik heb hier een account aangemaakt en na een dag had ik 6 likes. Het leek mij zeer onwaarschijnlijk gezien de ervaringen met de andere apps. Ik ga er vanuit dat het allemaal fake is.
Tinder – kansloos. Ik heb geen mogelijkheid gevonden om een relatiestatus op te geven, of er op te zoeken. 0 likes na zo’n 6 weken.
Badoo, al iets beter omdat je hier wel een relatiestatus kan meegeven. 1 like na 6 weken.
OkCupid – Nog beter, alleen staat mijn overzicht hier vol met poly-meiden. 3 van de 4 hebben paars haar en een neuspiercing. Niet heel charmant wat mij betreft. Hier heb ik snel contact kunnen maken met 2 dames, maar nog maar erg pril
Feeld – Interessant. Veel vrije mensen. Helaas niet allemaal mijn type. Ik heb alle vrouwen daar geswiped. Misschien wel 500 profielen ofzo? Ik heb 0 likes gehad
Happn – Alles lokaal. Zitten we niet op te wachten.
HappyPancake is het volgende project. Wat problemen gehad bij het aanmaken van een acoount.
Dan zijn er nog 2 apps/websites die meer ingaan op mijn fetish, maar daar zal ik me ook niet over uitlaten![]()
Tldr; Vrouwen willen een relatie en zitten niet te wachten op een kerel die ONS of FWB willen. Ook hebben vrouwen in deze wereld de macht. Dat merk je op alle vlakken. Fuck feminisme.
Een hoop vrouwen zijn nog steeds meisjes in hun wensen.quote:Op woensdag 14 juli 2021 13:57 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Meisjes mss, ik hoop dat vrouwen daar uitgegroeid zijn.
Soms heb je voor een goede foto gewoon geen aanleg of werkt een goede foto vanuit de juiste hoek alsnog niet.quote:Op woensdag 14 juli 2021 14:01 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Dat van die foto klopt wel, maar vaak doen ze ook geen moeite voor een leuke foto he! Vraag even aan een vriendin of vriend om een foto van je te maken waar je er leuk opstaat ipv een selfie in de badkamer waar je recht tegen een paar neusgaten aankijkt. Die man is mss leuk om te zien maar zijn foto doet m geen recht aan. (Telt ook voor vrouwen)
En ja in het echt is het anders, zelfs een minder (op het eerste zicht) aantrekkelijke man kan erg aantrekkelijk worden door een lach, een stem, zijn geur, de manier van uitdrukken enz.
Via een dating app is het meer een platte vleeskeuring, dat weet je hopelijk ook als je er aan begint?
Of filters.quote:Op woensdag 14 juli 2021 20:42 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Soms heb je voor een goede foto gewoon geen aanleg of werkt een goede foto vanuit de juiste hoek alsnog niet.
Er wordt vaak gezegd neem een foto met de juiste belichting, juiste hoek, enz, maar dat komt dan neer op een soort "make up". Dat is een soort gecheat, net zoals de make up die sommige vrouwen overdadig gebruiken alvorens ze op de foto gaan.
quote:Op woensdag 14 juli 2021 15:34 schreef theSlowRush het volgende:
[..]
dat schiet ook niet op, maar als vrouw is het aanbod wel zo groot dat je je dat kunt permiteren. Dan maar even geen klimmers, kitesurfers of motorrijders. Ik werd er erg oppervlakkig van, dus er maar mee gestopt.
Nee ok, maar soms is de hoek wel heel sneuquote:Op woensdag 14 juli 2021 20:42 schreef Gruj0 het volgende:
[..]
Soms heb je voor een goede foto gewoon geen aanleg of werkt een goede foto vanuit de juiste hoek alsnog niet.
Er wordt vaak gezegd neem een foto met de juiste belichting, juiste hoek, enz, maar dat komt dan neer op een soort "make up". Dat is een soort gecheat, net zoals de make up die sommige vrouwen overdadig gebruiken alvorens ze op de foto gaan.
Penisfoto bedoel je?quote:Op woensdag 14 juli 2021 21:02 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Nee ok, maar soms is de hoek wel heel sneu
Gewoon een macro lens gebruiken, dan lijkt alles wat.quote:Op woensdag 14 juli 2021 21:08 schreef Lenny77 het volgende:
[..]
Hm ja zelfs een penis heeft de juiste hoek nodig
quote:Op woensdag 14 juli 2021 21:09 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Gewoon een macro lens gebruiken, dan lijkt alles wat.
En een snapchat filterkequote:Op woensdag 14 juli 2021 21:09 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Gewoon een macro lens gebruiken, dan lijkt alles wat.
Ja, van die foto’s waar de kinderen ook echt herkenbaar opstaan. Brrrr.quote:Op woensdag 14 juli 2021 21:18 schreef kanovinnie het volgende:
Wat ik ook echt niet snap zijn mensen die met kinderen op de foto staan. Prima als je ze hebt, maar waarom zet je ze op een datingapp erbij?
Met andere mensen vind ik ook altijd wat apart ja. Ik vind het voor iemand spreken als ze de andere mensen geblurred hebben. Ook is het altijd wat suf als de eerste 2/3 foto's groepsfoto's zijn. Dan ben je meer bezig met raden wie het is dan dat je iemand kan bekijken/beoordelenquote:Op woensdag 14 juli 2021 21:46 schreef Avianflu het volgende:
[..]
Ja, van die foto’s waar de kinderen ook echt herkenbaar opstaan. Brrrr.
Sowieso andere mensen herkenbaar op je Tinder zetten is asociaal.
Of foto met een groepje kinderen in Afrika tijdens een tripje aan een weeshuis ofzo.
Jaquote:Op woensdag 14 juli 2021 21:48 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Met andere mensen vind ik ook altijd wat apart ja. Ik vind het voor iemand spreken als ze de andere mensen geblurred hebben. Ook is het altijd wat suf als de eerste 2/3 foto's groepsfoto's zijn. Dan ben je meer bezig met raden wie het is dan dat je iemand kan bekijken/beoordelen
Ja, daarom werkte het ook niet voor mij. Werd er erg oppervlakkig van. Sowieso ben ik nu klaar met die datingapps en kom mensen weer in het echt tegen. Werk een stuk beter voor mij.quote:Op woensdag 14 juli 2021 19:57 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Als je bij voorbaat al denkt van; x groep is toch niks. Dan mis je toch ook de leuke matches?
Ik had dat ook. Maar dan wel onherkenbaar gemaakt met een grote sticker op hun hoofd. Mijn reden is simpel: meteen duidelijk dat ik kinderen heb. Is dat een probleem? Geen match...quote:Op woensdag 14 juli 2021 21:18 schreef kanovinnie het volgende:
Wat ik ook echt niet snap zijn mensen die met kinderen op de foto staan. Prima als je ze hebt, maar waarom zet je ze op een datingapp erbij?
Ja dat snap ik. Maar er zijn er ook zat bij die met een nichtje ofzo op de foto staanquote:Op woensdag 14 juli 2021 22:30 schreef Grublit het volgende:
[..]
Ik had dat ook. Maar dan wel onherkenbaar gemaakt met een grote sticker op hun hoofd. Mijn reden is simpel: meteen duidelijk dat ik kinderen heb. Is dat een probleem? Geen match...
Die snap ik ook niet...quote:Op woensdag 14 juli 2021 22:36 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ja dat snap ik. Maar er zijn er ook zat bij die met een nichtje ofzo op de foto staanEn dan in de beschrijving "Het is niet mijn kindje, het is mijn nichtje"
Kitesurferquote:Op woensdag 14 juli 2021 22:17 schreef theSlowRush het volgende:
[..]
de motorrijder heb ik al gehad, ben je de klimmer of de kitesurfer?
Een kind is nogal een handicap in een relatie. Zeker als ze tussen de nul en 12/13/14 zijn.quote:Op woensdag 14 juli 2021 22:43 schreef Rogue2.0 het volgende:
Is het niet beter om alleen op de foto te staan en in de omschrijving te zetten dat je vader bent?
Meestal daten vrouwen in eerste instantie de man, of niet dan?
Dat zou het niet moeten zijn. Zo maak je het alleen maar moeilijk voor jezelf. Ik zou geen bezwaar hebben om een vader te daten.quote:Op woensdag 14 juli 2021 22:47 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Een kind is nogal een handicap in een relatie. Zeker als ze tussen de nul en 12/13/14 zijn.
Fish-eye is juist verder uitgezoomed, dus nog kleinerquote:
Oortjes erop, beetje blur en gaan?quote:
Daar ben je zelf bij toch? Als je ziet dat je oppervlakkig wordt dan kan je daar ook tegenin gaan en juist op letten.quote:Op woensdag 14 juli 2021 22:16 schreef theSlowRush het volgende:
[..]
Ja, daarom werkte het ook niet voor mij. Werd er erg oppervlakkig van. Sowieso ben ik nu klaar met die datingapps en kom mensen weer in het echt tegen. Werk een stuk beter voor mij.
Ja, maar zo kwam ik er snel genoeg achter dat dat niet voor me werkte. Op een feestje of ergens waar ik met vrienden naartoe ga kom ik veel makkelijker mensen tegen waar ik gemeenschappelijke interesses mee heb.quote:Op woensdag 14 juli 2021 22:58 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Fish-eye is juist verder uitgezoomed, dus nog kleiner
Wellicht handig voor Fok!kers maar nee, dat gaat niet werken.
[..]
Oortjes erop, beetje blur en gaan?
[..]
Daar ben je zelf bij toch? Als je ziet dat je oppervlakkig wordt dan kan je daar ook tegenin gaan en juist op letten.
Afwachten of alles straks niet weer opslot gaat, zal wel weer een toename komen van singles op die apps als dat gebeurd.
Zo doe ik het wel en zet dan ook niet neer dat je een trotse moeder/vader bent, mag toch hopen dat elke ouder trots is op zijn kind.quote:Op woensdag 14 juli 2021 22:43 schreef Rogue2.0 het volgende:
Is het niet beter om alleen op de foto te staan en in de omschrijving te zetten dat je vader bent?
Meestal daten vrouwen in eerste instantie de man, of niet dan?
Soms met onderschrift zoals "mijn allessies"quote:Op woensdag 14 juli 2021 21:18 schreef kanovinnie het volgende:
Wat ik ook echt niet snap zijn mensen die met kinderen op de foto staan. Prima als je ze hebt, maar waarom zet je ze op een datingapp erbij?
Dat zal best, maar het kind komt altijd op de eerste plek. Dus je moet je dates er om heen plannen, kan elkaar vaak niet zien omdat het kind bij hem/haar is (je gaat ook niet iedere date voorstellen aan je kind neem ik aan). Als je pech hebt zit je met een debiele ex...quote:Op woensdag 14 juli 2021 22:52 schreef Rogue2.0 het volgende:
[..]
Dat zou het niet moeten zijn. Zo maak je het alleen maar moeilijk voor jezelf. Ik zou geen bezwaar hebben om een vader te daten.
Ja die swipe ik naar rechts. Ook met van die teksten "Mijn kindje staat op de eerste plaats!". Ja, tuurlijk, dat snapt iedereen. Maar dat hoef je toch niet te benoemen? Ik heb namelijk niet zo'n zin om het vijfde wiel aan de wagen te zijn, dus dan ga ik wel door naar de volgende.quote:Op donderdag 15 juli 2021 09:19 schreef El_Thijs het volgende:
[..]
Soms met onderschrift zoals "mijn allessies"
Zo deed ik dat vroeger ook. Er zullen vast mannen zijn die dat juist wel willen. Voor mij was dat een van de grootste afknappers. Net zoals paardenmeisjes.quote:Op donderdag 15 juli 2021 09:26 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ja die swipe ik naar rechts. Ook met van die teksten "Mijn kindje staat op de eerste plaats!". Ja, tuurlijk, dat snapt iedereen. Maar dat hoef je toch niet te benoemen? Ik heb namelijk niet zo'n zin om het vijfde wiel aan de wagen te zijn, dus dan ga ik wel door naar de volgende.
Nouja, als verder geen indicatie is dat ze een kind heeft, is dit wel een duidelijke .quote:Op donderdag 15 juli 2021 09:26 schreef kanovinnie het volgende:
Ja die swipe ik naar rechts. Ook met van die teksten "Mijn kindje staat op de eerste plaats!". Ja, tuurlijk, dat snapt iedereen. Maar dat hoef je toch niet te benoemen? Ik heb namelijk niet zo'n zin om het vijfde wiel aan de wagen te zijn, dus dan ga ik wel door naar de volgende.
Hoezo makkelijker? Dat is toch ook maar net afwachten, ik denk dat je dan pas vooral later erachter komt dat men wellicht hobbies heeft die je niet liggen.quote:Op woensdag 14 juli 2021 23:03 schreef theSlowRush het volgende:
[..]
Ja, maar zo kwam ik er snel genoeg achter dat dat niet voor me werkte. Op een feestje of ergens waar ik met vrienden naartoe ga kom ik veel makkelijker mensen tegen waar ik gemeenschappelijke interesses mee heb.
Waar ik woon gaat alles volgend week weer open, dus hoop even niet op iets van lockdown
Hier komt zoiets vaak over als een excuus om op een gegeven moment maar geen moeite meer te hoeven doen.quote:Op donderdag 15 juli 2021 09:26 schreef kanovinnie het volgende:
[..]
Ja die swipe ik naar rechts. Ook met van die teksten "Mijn kindje staat op de eerste plaats!". Ja, tuurlijk, dat snapt iedereen. Maar dat hoef je toch niet te benoemen? Ik heb namelijk niet zo'n zin om het vijfde wiel aan de wagen te zijn, dus dan ga ik wel door naar de volgende.
In dat geval zijn ze geen selectiecriteria meer omdat je iemand op een andere manier leert kennen.quote:Op donderdag 15 juli 2021 13:43 schreef S95Sedan het volgende:
[..]
Hoezo makkelijker? Dat is toch ook maar net afwachten, ik denk dat je dan pas vooral later erachter komt dat men wellicht hobbies heeft die je niet liggen.
[..]
Hier komt zoiets vaak over als een excuus om op een gegeven moment maar geen moeite meer te hoeven doen.
Iedereen heeft het druk, als je iets wil dan moet je er tijd voor maken en ervoor gaan vind ik.
Klitklimmerquote:Op woensdag 14 juli 2021 22:17 schreef theSlowRush het volgende:
[..]
de motorrijder heb ik al gehad, ben je de klimmer of de kitesurfer?
Of ze denken dat als ze een match krijgen dat er dan zo snel mogelijk kindjes gemaakt gaan worden?quote:Op vrijdag 16 juli 2021 17:29 schreef Gruj0 het volgende:
Zit nu een tijd op Badoo. Iedereen zegt dat het een plek is voor uitschot, tokkies en andere rare mensen.
Maar er zitten een hoop prachtige vrouwen op, eigenlijk net zoals op Bumble.
Je kan daar aangeven of je kinderen hebt of niet. Een van de opties is "Ja, binnenkort".
Wat ze daar nou precies mee bedoelen is niet heel erg duidelijk. Het kan betekenen dat je ze binnenkort wilt of binnenkort krijgt.
Ik schrok namelijk van het aantal vrouwen dat "Ja, binnenkort" heeft staan. Als die allemaal zwanger zijn, zou het dan niet beter zijn wanneer ze zich gewoon richten op hun zwangerschap en de voorbereiding op het moederschap, dan een of andere idioot op zo'n app zoeken om zijn leven te vergallen?Een kind krijgen is toch een ingrijpend iets. Voor een buitenstaander die er helemaal geen band mee heeft of op heeft kunnen bouwen valt het al helemaal niet te doen. Een man zoeken kan toch na een paar jaar ook wel?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |