SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Afspraak maken kan via www.coronatest.nl , www.coronavaccinatie-afspraak.nl of telefoonnummer 0800-7070.
Helpen?
https://www.extrahandenvoordezorg.nl/
https://www.rodekruis.nl/hulp-in-nederland/ready2help/SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nederland:
• RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu - actuele informatie
• Covid dashboard
• Voor de dagrapporten van ziekenhuisopnames: MedischInfo
• Zie ook BD Dataplan voor allerlei cijfers en statistieken, bv. per veiligheidsregio of gemeente
• Reconstructie NRC: Hoe Nederland de controle verloor
• Reconstructie NRC: Het testbeleid van de minister: te laat, te traag en niet goed doordacht
• Reconstructie Volkskrant: Een jaar in het voetspoor van vijf OMT-leden
• De Groene: Hoe Nederland werd overvallen door het virus
• De Groene: 'We moeten een coronageneraal hebben'
• Coronabeeld: Vaccinatie in beeld
• SignaalWaarde: wekelijkse podcast over coronastatistiek en coronacijfers
Internationaal:
• ECDC European Centre for Disease Prevention and Control
• WHO World Health Organisation
• Overzicht WHO
• Overzicht Worldometers
• Overzicht BNO News
• Spreadsheet met cijfers die user joyvke tot 15apr20 bijhield
• Wikipedia
• Dhr.John Campbell met een dagelijkse update
• Dit doet corona met je, als je pech hebt.
Wetenschap:
• Alle artikelen over Covid zijn gratis te lezen op de financial times
• Wetenschappelijk Covid19 HUB voor publicaties (dus voor wetenschappelijk geinteresseerden)
• Universiteitsindex Leiden
• De wetenschappelijke basis achter het Nederlandse coronabeleid (RIVM)
• Artikelen over effect van maatregelen zoals restaurants, winkels, scholen sluiten etc.:
Nature1,Nature2,JKMS,The Lancet,Science Magazine
• Artikelen over (niet-)medische mondkapjes:
University of Tokyo,PubMed/
Vaccinaties :quote:#Vaccinatie
➡️ Half april: 4 mln 💉
👉 meeste 80+ en mensen met hoog medisch risico
➡️ Begin mei: ruim 5 mln 💉
👉 70+
👉 half mei: 60+
➡️ Begin juni: 11 mln 💉
👉 juni: 50+/40+/30+
👉 juni/juli: 20+
➡️ Begin juli: iedereen die wil een 1e prik, 2/3 geheel gevaccineerd
https://t.co/nFVLkcHMAS
• https://ourworldindata.org/covid-vaccinations
• Hugo de Jonge heeft gezegd dat wij in Nederland 8 januari beginnen met vaccinaties
• Volgorde vaccinaties Nederland (voorlopig?)
• Coronavirus Vaccine Tracker
• Vaccinatie tegen het coronavirus - Rijksoverheid
• Bestelde vacccins door Nederland (wanneer)
• Bestelde vacccins door Nederland (financieel)
• Wetenschappelijk onderzoek van resultaten bij deze vaccins:
Phase 1/2 Study Pfizer, Phase 1/2 Study Pfizer,Phase 2/3 Pfizer
Phase 1 Moderna,Phase 3 Moderna
Phase 1/2 Oxford,Phase 2/3 Oxford
• Hier de protocollen van:
Oxford/AstraZeneca, Pfizer, Moderna en Johnson&Johnson (Janssen).
Oversterfte met als oorzaak griep (2018) en Covid-19 (2020/2021)
Heb ik covid, verkoudheid of griep? (laat je sowieso testen!)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
• Dagelijkse ziekenhuiscijfers
• Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
• Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
• 𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
• Corona-patiënten op de Nederlandse IC's lcps
• Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
• Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE
• Datagraver, zelf grafieken maken
Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, ONZ is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon.
• Geen termen als muilkorven/deugers/wappies etc.
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus
• Geen "grappige" gifjes, hond2.gif mag van zijn baasje niet buiten de spoiler in de OP
Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Rossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!![]()
Als iedereen die wil gevaccineerd is het van de zotte om allerlei sectoren op slot te gooien voor iedereen? Hoop dat er dan gewoon weerstand komt tegen de maatregelen. Als de ziekenhuis- en IC-opnames in de herfst en winter weer oplopen moet je maatregelen treffen in dorpen en wijken waar de vaccinatiegraad laag is en/of maatregelen enkel voor ongevaccineerden laten gelden. Ik denk dat dat de nieuwe realiteit moet worden.quote:Op zondag 11 juli 2021 10:39 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
In mijn omgeving hetzelfde.
Het is wel alsof we in een wereldje zijn beland waar vrij veel mensen eigenlijk hetzelfde denken als het kabinet. Niks doen is eng, wanneer er een stijging is moeten er maatregelen komen; alsof dat geen politiek besluit meer is, maar een automatische reactie waar niemand wat aan kan doen. En waar ze inderdaad vooral niet kijken naar de context.
In het najaar zitten we gewoon weer in een lockdown; ook gevaccineerden. Dat doem bericht van dat OMT lid geeft goed aan waar ze het de komende maanden op gaan gooien.Rossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!![]()
wie hebben er baat bij jarenlange lockdowns? Waarom zou bijv het kabinet dat telkens maar willen?quote:Op zondag 11 juli 2021 10:41 schreef naaktslakkenverkrachter het volgende:
[..]
Het mooie is dat je dit verhaal allerlei kanten op kunt lullen en mensen zullen het geloven. Eerst keken we naar ziekenhuisopnames en moest de zorg ontlast worden. Nu is het weer het aantal infecties en long covid.
"O, maar nu komt de delta variant eraan". Toch maar weer even een lockdown.
Ik zie die "vaccin-resistente" variant er spoedig ook nog wel aankomenDan zijn we weer terug bij af en begint het hele spelletje weer opnieuw. Heeft af en toe best wel iets weg van een psy-op, maar als je zulke dingen gaat vermoeden ben je natuurlijk een wappie.
Pfizer aandeelhouders vinden het allemaal wel prima, vermoed ik![]()
Ik denk dat het tijd is om heftig te investeren in ziekenhuizen en te accepteren dat covid er altijd zal zijn (en blijft muteren). En weg met lockdowns en maatregelen.quote:Op zondag 11 juli 2021 10:46 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Als iedereen die wil gevaccineerd is het van de zotte om allerlei sectoren op slot te gooien voor iedereen? Hoop dat er dan gewoon weerstand komt tegen de maatregelen. Als de ziekenhuis- en IC-opnames in de herfst en winter weer oplopen moet je maatregelen treffen in dorpen en wijken waar de vaccinatiegraad laag is en/of maatregelen enkel voor ongevaccineerden laten gelden. Ik denk dat dat de nieuwe realiteit moet worden.![]()
De compliance is bij de meeste mensen toch wel weg. Stond gisteren nog even langs de lijn bij een oefenwedstrijd in het amateurvoetbal, en daar was echt geen sprake meer van afstand houden en andere grapjes. Van die oude mannetjes die gekscherend tegen elkaar zeiden 'wel 1,5 meter he' en elkaar vervolgens lachend op de schouder slaan en zij-aan-zij naar de wedstrijd keken.quote:Op zondag 11 juli 2021 10:33 schreef Vasilevski het volgende:
Ik vind het wel alarmerend in mijn omgeving hoeveel mensen al mentaal voorbereid zijn op nieuwe lockdowns. Ook als ze er zelf tegen zijn. Die zeggen eigenlijk al min of meer van: "Tja, als het blijft stijgen zal er wel meer nodig zijn". Het maakt voor hen ook niet uit of op 1 september iedereen een 2e prik heeft kunnen krijgen, aan die factor denken ze niet eens. Wat als je op 01-09 iedereen gevaccineerd hebt die dat wil, maar ook 15k besmettingen per dag? Zolang je blijft massatesten, zolang je TvT voor iedereen blijft houden... Het is interessant wat je met mensen kunt doen als de psyche eenmaal gebroken is.
Het is wel grappig dat veel vrienden en familie nu roepen dat ze absoluut geen 3e (of 4e, 5e, weet ik veel) prik willen, dat het op een gegeven moment gewoon klaar moet zijn met dat geprik.
De acceptatie is er al lang en breed bij een groot deel van het volk, maar in Den Haag leven ze toch altijd in een papieren werkelijkheid, waarin het verboden is om als individu zelf een risico-inschatting te maken op basis van persoonlijke omstandigheden.![]()
Ik ben het zowaar grotendeels met je eensquote:Op zondag 11 juli 2021 10:46 schreef Erno-BE het volgende:
[..]
Als iedereen die wil gevaccineerd is het van de zotte om allerlei sectoren op slot te gooien voor iedereen? Hoop dat er dan gewoon weerstand komt tegen de maatregelen. Als de ziekenhuis- en IC-opnames in de herfst en winter weer oplopen moet je maatregelen treffen in dorpen en wijken waar de vaccinatiegraad laag is en/of maatregelen enkel voor ongevaccineerden laten gelden. Ik denk dat dat de nieuwe realiteit moet worden.![]()
We kunnen toch niet elk jaar maar weer in nieuwe lockdowns schieten? Je gaat nu alleen maar meer twijfel krijgen bij mensen die niet zeker weten of ze een vaccin willen. Waarom zou iemand van 18 zich nog laten vaccineren als hij nu al openlijk te horen krijgt dat ze toch niet genoeg werken en dat je je na vaccinatie ook nog overal mag gaan laten testen?
Terwijl we ons juist zouden moeten focussen op het vergroten van de bereidheid.
Dit is dus precies waarom ik gister zei dat ze niet uitstralen dat ze vertrouwen in het vaccin. Maar dat was complot denken
[ Bericht 7% gewijzigd door #ANONIEM op 11-07-2021 10:52:23 ]![]()
"Nee, dat is te duur!" incoming in 3... 2... 1...quote:Op zondag 11 juli 2021 10:48 schreef FL_Freak het volgende:
[..]
Ik denk dat het tijd is om heftig te investeren in ziekenhuizen en te accepteren dat covid er altijd zal zijn (en blijft muteren). En weg met lockdowns en maatregelen.“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Ik ga morgen voor nummer 2. En daarna wil ik er echt niks meer over horen.quote:Op zondag 11 juli 2021 10:33 schreef Vasilevski het volgende:
Ik vind het wel alarmerend in mijn omgeving hoeveel mensen al mentaal voorbereid zijn op nieuwe lockdowns. Ook als ze er zelf tegen zijn. Die zeggen eigenlijk al min of meer van: "Tja, als het blijft stijgen zal er wel meer nodig zijn". Het maakt voor hen ook niet uit of op 1 september iedereen een 2e prik heeft kunnen krijgen, aan die factor denken ze niet eens. Wat als je op 01-09 iedereen gevaccineerd hebt die dat wil, maar ook 15k besmettingen per dag? Zolang je blijft massatesten, zolang je TvT voor iedereen blijft houden... Het is interessant wat je met mensen kunt doen als de psyche eenmaal gebroken is.
Het is wel grappig dat veel vrienden en familie nu roepen dat ze absoluut geen 3e (of 4e, 5e, weet ik veel) prik willen, dat het op een gegeven moment gewoon klaar moet zijn met dat geprik.Voor heel lang niet.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
Dat lijkt me helaas een utopie, de discussie beweegt nu al die richting uit.quote:Op zondag 11 juli 2021 10:55 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik ga morgen voor nummer 2. En daarna wil ik er echt niks meer over horen.Voor heel lang niet.
![]()
Kan wel wezen maar no way dat ik elk kwartaal straks voor een vaccinatie ga.quote:Op zondag 11 juli 2021 10:58 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Dat lijkt me helaas een utopie, de discussie beweegt nu al die richting uit.Het houdt een keer op.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
Ja zo stond ik er ook in, blijkt nu dat je gefopt bent.quote:Op zondag 11 juli 2021 10:55 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ik ga morgen voor nummer 2. En daarna wil ik er echt niks meer over horen.Voor heel lang niet.
![]()
![]()
Bereidheid gaat echt naar nul straks, en niet alleen in de achterstandswijken en in het PR-team van Willem Engel.quote:Op zondag 11 juli 2021 10:58 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Dat lijkt me helaas een utopie, de discussie beweegt nu al die richting uit.![]()
We hebben een gigantische fout gemaakt met de versoepelingen van 26 juni. Die versoepelingen hadden nooit moeten plaatsvinden. Om de fout te herstellen en terug te gaan naar 500 besmettingen per dag zoals twee weken terug ben je de hele zomer bezig. Augustus wordt een grote testcase, zou het lukken om bij het vaccineren van de jeugd en jongvolwassenen het aantal besmettingen terug te brengen naar 500 nieuwe gevallen per dag half september. Als dat lukt, weten we dat vaccins werken en dat lockdowns niet nodig zijn.quote:Op zondag 11 juli 2021 10:50 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik ben het zowaar grotendeels met je eens![]()
We kunnen toch niet elk jaar maar weer in nieuwe lockdowns schieten? Je gaat nu alleen maar meer twijfel krijgen bij mensen die niet zeker weten of ze een vaccin willen. Waarom zou iemand van 18 zich nog laten vaccineren als hij nu al openlijk te horen krijgt dat ze toch niet genoeg werken en dat je je na vaccinatie ook nog overal mag gaan laten testen?
Terwijl we ons juist zouden moeten focussen op het vergroten van de bereidheid.
Dit is dus precies waarom ik gister zei dat ze niet uitstralen dat ze vertrouwen in het vaccin. Maar dat was complot denken![]()
Overigens verwacht ik wel dat sowieso iedere twee jaar iedereen van boven de 12 wordt opgeroepen om een Pfizer-prik te halen. Ouderen en kwetsbare zelfs vaker.Rossíya, Rossíya -
V étom slóve ogón' i síla,
V étom slóve pobédy plámya!
Podnimáem Rossí známya!![]()
Hier ook.quote:Op zondag 11 juli 2021 10:59 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Kan wel wezen maar no way dat ik elk kwartaal straks voor een vaccinatie ga.Het houdt een keer op.
Straks is een derde prik ook niet meer voldoende. Nog maar eentje dan. En in de tussentijd telkens beperkingen omdat het tijd kost om iedereen telkens te vaccineren.
Ze moeten het gewoon houden bij een soort jaarlijkse booster die vooral gericht is op de groepen die ook jaarlijks de griep prik halen. Als vrijwillige keuze. Dus niet wat we nu hebben: ‘het is een keuze, maar als je het niet doet mag je je voor alles laten testen..’.![]()
Mensen pikken de constante maatregelen omdat ze het niet echt voelen. Er wordt met tientallen miljarden gestrooid alsof het water is, waardoor bijna niemand zijn baan heeft verloren, de ondernemers al ander halfjaar lang geen cent belasting betalen en mega steunpakketten krijgen.
We kijken soms wel neer op arme landen die het op zijn beloop laten gaan, maar als je elke dag letterlijk je brood moet verdienen liggen de zaken wel anders dan wanneer je via een overheidsloket gratis geld krijgt.![]()
Och, als zo'n derde of vierde prik ook het breekpunt tussen wel en niet zonder drempels dingen mogen wordt zullen zat mensen zich er nog toe laten verleiden, denk ik. Aan de andere kant, als het wel zo gaat worden dat gevaccineerden zich eveneens overal voor moeten laten testen hoef je het daarvoor ook niet meer te doen.quote:Op zondag 11 juli 2021 11:00 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Bereidheid gaat echt naar nul straks, en niet alleen in de achterstandswijken en in het PR-team van Willem Engel.![]()
Tsja, dat zal alleen maar voor meer maatregelen zorgen.quote:Op zondag 11 juli 2021 11:00 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Bereidheid gaat echt naar nul straks, en niet alleen in de achterstandswijken en in het PR-team van Willem Engel.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Er is geen enkele ziekte waarvoor jonge, gezonde mensen continu prikken moeten halen en ik ga er niet vanuit dat dit voor Covid - waar de meeste mensen niet meer dan een snotneus aan overhouden - anders zal zijn.quote:Op zondag 11 juli 2021 11:03 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Och, als zo'n derde of vierde prik ook het breekpunt tussen wel en niet zonder drempels dingen mogen wordt zullen zat mensen zich er nog toe laten verleiden, denk ik. Aan de andere kant, als het wel zo gaat worden dat gevaccineerden zich eveneens overal voor moeten laten testen hoef je het daarvoor ook niet meer te doen.![]()
Maatregelen zijn alleen maar nodig als de zorg uitpuilt.quote:Op zondag 11 juli 2021 11:04 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
Tsja, dat zal alleen maar voor meer maatregelen zorgen.![]()
In spanje zijn ze al weken open.quote:Op zondag 11 juli 2021 09:22 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
We gaan het snel zien want Frankrijk opent dit weekend weer de clubs.Bescherming aan het aflopen? Neem nog een pilletje zou ik zeggen, daar is vooralsnog in andere studies geen bewijs voor.quote:Op zondag 11 juli 2021 09:53 schreef nostra het volgende:
Kwetsbare groepen zijn weliswaar gevaccineerd, maar tegen de huidige deltavariant bieden de vaccins volgens hem minder bescherming. "Plus dat de meest kwetsbare bevolking al vroeg in het jaar is gevaccineerd waardoor de bescherming al een beetje aan het aflopen is."Misschien is het een idee om juist op termijn te gaan stoppen met testen. We testen ook niet heel nederland elke 6 weken op de griep of rhinovirussen omdat ze een kuchje of snotneus hebben.quote:Het OMT-lid pleit er verder voor dat uitgaanspubliek zich in de toekomst altijd vooraf laat testen, in plaats van het enkel tonen van een vaccinatie- of herstelbewijs. "Dat is een stuk veiliger, omdat we weten dat een vaccinatie niet 100 procent beschermt tegen een infectie van de deltavariant."wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
We worden dadelijk nog aan de wappie kant gezet omdat we niet nog meer geprikt willen worden.quote:Op zondag 11 juli 2021 10:58 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Dat lijkt me helaas een utopie, de discussie beweegt nu al die richting uit.![]()
Of als de zorg dreigt uit te puilen. Nu is er nog te veel onzekerheid daarover, dus logisch dat er conservatief wordt gehandeld.quote:Op zondag 11 juli 2021 11:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Maatregelen zijn alleen maar nodig als de zorg uitpuilt.[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Ik help het je hopen.quote:Op zondag 11 juli 2021 11:05 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Er is geen enkele ziekte waarvoor jonge, gezonde mensen continu prikken moeten halen en ik ga er niet vanuit dat dit voor Covid - waar de meeste mensen niet meer dan een snotneus aan overhouden - anders zal zijn.
Ze lijken toch echt voor te sorteren op:
- Ook als gevaccineerd persoon is een negatieve test noodzakelijk voor bepaalde zaken.
- Jaarlijkse boosters voor iedereen, want tegen de delta variant werkt het blijkbaar al niet goed genoeg.
- Nieuwe maatregelen; maakt niet uit dat de vaccinatie bereidheid goed is. Altijd een ander excuus waarmee ze het recht proberen te praten.![]()
Ik snap überhaupt niet waarom we zoveel testen als andere landen dit ook niet doen.
Het is altijd goed om je eigen koers te varen maar alsjeblieft zeg. We testen gewoon teveel.Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
Tja, dan kom je denk ik al gauw in de wat meer hardcore complotten. Het zou bijvoorbeeld een controle-mechanisme kunnen zijn waar later een soort social credit systeem aan gekoppeld wordt zoals men in China heeft. Inkomen ga je straks dan enkel nog van de staat krijgen (mits je je goed gedraagd en je prikjes blijft halen). Een soort communisme 2.0 dus. De economie as-is gaat niet zo goed namelijk, de geldprinters draaien overuren en dit is niet langer houdbaar. Degenen aan de top van de voedselpyramide (de centrale bankiers, die kerel van het WEF etc) willen echter wel de macht houden en dus een nieuw systeem, geinspireerd door wat er in China nu al is.quote:Op zondag 11 juli 2021 10:47 schreef tim020hoorn het volgende:
[..]
wie hebben er baat bij jarenlange lockdowns? Waarom zou bijv het kabinet dat telkens maar willen?
Maar dit is wel allemaal het zwaardere wappie-materiaal
Waarschuwing: Uitlatingen van deze persoon kunnen door sommigen als kwetsend worden ervaren. Bij interacties kunnen wij uw veilige zone niet garanderen.![]()
Dit.quote:Op zondag 11 juli 2021 11:05 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Er is geen enkele ziekte waarvoor jonge, gezonde mensen continu prikken moeten halen en ik ga er niet vanuit dat dit voor Covid - waar de meeste mensen niet meer dan een snotneus aan overhouden - anders zal zijn.![]()
En als ik 85 en kwetsbaar was, dan was het wellicht anders.Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
In het westen krijg je dan weer een revolutie. Lijkt me niet haalbaar dus.quote:Op zondag 11 juli 2021 11:10 schreef naaktslakkenverkrachter het volgende:
[..]
Tja, dan kom je denk ik al gauw in de wat meer hardcore complotten. Het zou bijvoorbeeld een controle-mechanisme kunnen zijn waar later een soort social credit systeem aan gekoppeld wordt zoals men in China heeft. Inkomen ga je straks dan enkel nog van de staat krijgen (mits je je goed gedraagd en je prikjes blijft halen). Een soort communisme 2.0 dus. De economie as-is gaat niet zo goed namelijk, de geldprinters draaien overuren en dit is niet langer houdbaar. Degenen aan de top van de voedselpyramide (de centrale bankiers, die kerel van het WEF etc) willen echter wel de macht houden en dus een nieuw systeem, geinspireerd door wat er in China nu al is.
Maar dit is wel allemaal het zwaardere wappie-materiaal[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]![]()
Ja maar nog steeds niet zo bizar als bij ons.quote:Op zondag 11 juli 2021 11:12 schreef Tijn het volgende:
[..]
In Spanje zit het aantal positieve tests ook aardig hard in de lift.
- Of we testen hier echt te veel / anders
- Of spanjaarden zijn beter gevaccineerd
- Of er is een andere parameter aan de hand
- Of de besmettingen worden vooral geexporteerd door reizigerswegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
As of 21st June, nightclubs in Catalonia were permitted to open until 3AM with indoor capacities of 50%. This means Barcelona spots like Macarena are now announcing new events. Face masks must be worn on the dance floor and no more than six people are allowed in each group of attendees.quote:Op zondag 11 juli 2021 11:14 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ja maar nog steeds niet zo bizar als bij ons.
- Of we testen hier echt te veel / anders
- Of spanjaarden zijn beter gevaccineerd
- Of er is een andere parameter aan de hand
- Of de besmettingen worden vooral geexporteerd door reizigers
3 maatregelen die wij helemaal nooit genomen hebben na het openen van de clubs.Opgeblazen gevoel of winderigheid? Zo opgelost met Rennie!![]()
Als er halfjaarlijkse herhalingsprikken nodig blijven om de mensheid niet uit te laten sterven hebben we misschien de verkeerde exit-strategie gekozen...quote:Op zondag 11 juli 2021 10:58 schreef saparmurat_niyazov het volgende:
[..]
Dat lijkt me helaas een utopie, de discussie beweegt nu al die richting uit.“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Is nog niet zo makkelijk denk ik.quote:Op zondag 11 juli 2021 11:12 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
In het westen krijg je dan weer een revolutie. Lijkt me niet haalbaar dus.
Mensen zijn tot zover verassend meegaand met alle maatregelen en verhaaltjes. Het is net hoe je het uitlegt. Als je de bevolking lang genoeg onder een bepaalde illusie kunt houden en ze gaandeweg vrijheden afneemt, kan het lang duren en op een bepaald moment rijkelijk laat zijn om revoluties door te voeren. Wat ook lijkt te gebeuren is dat alles een tweedeling in de samenleving teweeg brengt; mondkapjes vs geen mondkapjes, pro-maatregelen vs wappies, gevaccineerden vs ongevaccineerden. Constant die tegenstellingen en het neerleggen van schuld bij bepaalde groepen. Divide and conquer.
Dit, en maatregelen als social distancing maken het ook lastiger voor mensen om zich te verzamelen.
ALS dat de werkelijke beweegreden is, dan is het bijzonder slim uitgewerkt.Waarschuwing: Uitlatingen van deze persoon kunnen door sommigen als kwetsend worden ervaren. Bij interacties kunnen wij uw veilige zone niet garanderen.![]()
De laatste maatregelen zorgen in elk geval niet voor dat het draagvlak heel veel beter wordt onder de jongeren. Die zien hun zomer weer in rook opgaan.quote:Op zondag 11 juli 2021 11:20 schreef naaktslakkenverkrachter het volgende:
[..]
Is nog niet zo makkelijk denk ik.
Mensen zijn tot zover verassend meegaand met alle maatregelen en verhaaltjes. Het is net hoe je het uitlegt. Als je de bevolking lang genoeg onder een bepaalde illusie kunt houden en ze gaandeweg vrijheden afneemt, kan het lang duren en op een bepaald moment rijkelijk laat zijn om revoluties door te voeren. Wat ook lijkt te gebeuren is dat alles een tweedeling in de samenleving teweeg brengt; mondkapjes vs geen mondkapjes, pro-maatregelen vs wappies, gevaccineerden vs ongevaccineerden. Constant die tegenstellingen en het neerleggen van schuld bij bepaalde groepen. Divide and conquer.
Dit, en maatregelen als social distancing maken het ook lastiger voor mensen om zich te verzamelen.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
En die zorgcapaciteit willen we juist niet vergroten want "te duur". Alsof een murw gebruikte, gedemotiveerde bevolking nog decennialang in continu jojo-lockdowns dwingen geen geld kost...quote:Op zondag 11 juli 2021 11:06 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Maatregelen zijn alleen maar nodig als de zorg uitpuilt.“[i]Waat ein waer, waat ein waer[/i]” zei Mien taege Bair en Bair neukdje Mien door ut banksjtil haer.![]()
Het gaat wel echt hard daar, hoor. Zeker voor zo'n groot en dunbevolkt land.quote:Op zondag 11 juli 2021 11:14 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Ja maar nog steeds niet zo bizar als bij ons.
- Of we testen hier echt te veel / anders
- Of spanjaarden zijn beter gevaccineerd
- Of er is een andere parameter aan de hand
- Of de besmettingen worden vooral geexporteerd door reizigers
Bron: ourworldindata.org
Forum Opties Forumhop: Hop naar: