Lekkere buurtquote:Op zaterdag 3 juli 2021 14:03 schreef ToT het volgende:
Rijtjeshuis, evenveel parkeerplaatsen als huizen. Aan de overkant is de eerste parkeerplaats voor het eerste huis, 2e parkeerplaats voor het 2e huis enz.
Hier eist degene van het 3e huis de eerste parkeerplaats op. (Ik zit in het 1e huis.) Toen de buurman tussen ons in (2e huis dus) een keer bezoek had dat de auto op de 1e parkeerplaats neer zetten, stormde de buurman van het 3e huis woest naar buiten en zat te kafferen en te tieren dat die auto van ZIJN parkeerplaats af moest!
Buurman van het 2e huis koopt gelijk een motor die hij permanent op die parkeerplaats zet.
Buurman van het 2e huis ging een keer op zijn motor weg, en de buurman van het 3e huis pleurt er direct permanent zijn aanhangwagen op neer!
Ikzelf heb de auto gewoon om de hoek geparkeerd; paar stapjes verder, maar geen gezeik verder.
Buurman 2 heeft buurman 3 overigens zo ver gekregen dat-ie gaat verhuizen. Zodra dat gebeurd is, krijg ik die 1e parkeerplaats weer!
Meer het eerste. Met problemen oplossen bedoel ik niet zozeer wegtreiteren, maar meer uitpraten, misschien isolatie bij geluidsoverlast etc. Maar als jij ideeen hebt over hoe je ze weg kunt "treiteren", dan mag dat natuurlijk ook. Als het maar "on topic" is, zeg maar.quote:Op zaterdag 3 juli 2021 14:20 schreef Tengano het volgende:
Even een korte vraag aan TS.
Is dit nou een topic waarin
• je je kunt beklagen hoe je buren zich misdragen (een soort slachtoffer KLB topic zeg maar)
• of hoe je ze kunt weg treiteren? (meer oplossingsgericht dus)
Zegt een act die elke scheet van mensen afkeurt.quote:Op zaterdag 3 juli 2021 13:44 schreef Mikeytt het volgende:
Boomer mentaliteit die mensen niks gunnen
De meest gangbare oplossing tegenwoordig is dat je dat voor twee tientjes kunt oplossen.quote:Op zaterdag 3 juli 2021 14:52 schreef Forumtijger het volgende:
[..]
Meer het eerste. Met problemen oplossen bedoel ik niet zozeer wegtreiteren, maar meer uitpraten, misschien isolatie bij geluidsoverlast etc. Maar als jij ideeen hebt over hoe je ze weg kunt "treiteren", dan mag dat natuurlijk ook. Als het maar "on topic" is, zeg maar.
https://www.ed.nl/binnenl(...)intig-euro~a15bb9eb/quote:Dat is bijna niets", zegt de Amsterdamse korpschef Pieter-Jaap Aalbersberg in een interview op AT5.
Dat krijg je ervan als je mensen met zware psychische problemen toegang tot internet geeftquote:Op zaterdag 3 juli 2021 15:44 schreef Aanmodderfakker het volgende:
[..]
Zegt een act die elke scheet van mensen afkeurt.
Nou ja da mag je ook eigenlijk wel verwachten he. Zulke asso buren overteden vaak de regels dus.quote:Op zaterdag 3 juli 2021 14:02 schreef Peter het volgende:
(iets dat veel mensen niet willen, die verwachten dat de verhuurder, politie of gemeente alles oplost.)
Woon je nog bij je mama?quote:Op donderdag 8 juli 2021 21:24 schreef capuchon_jongen het volgende:
Onze buurvrouw is overleden en daardoor staat het huis naast ons leeg. Naar alle waarschijnlijkheid zal het huis verkocht worden en krijgen we nieuwe buren. Best wel spannend allemaalIk woon al 29 jaar in hetzelfde huis (vanaf mijn geboorte) en heb al zo'n 20 jaar dezelfde buren.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |