Vertel, vertel, vertel!quote:Op maandag 28 juni 2021 09:35 schreef Lemijn het volgende:
Het topic waarin ik niet meer in de OP sta.
Gefeliciteerd!quote:Op maandag 28 juni 2021 09:35 schreef Lemijn het volgende:
Het topic waarin ik niet meer in de OP sta.
Maarrehm neusspray in je neus of in je anusquote:Op maandag 28 juni 2021 10:04 schreef elamanilo het volgende:
Lemijn! Gefeliciteerd! Hoe is het gegaan? Wat zijn de statsEn hoe vindt grote broer het?
Aambeientip: simpele neusspray doet hier wonderen. Nu heb ik over het algemeen weinig last van aambeien, maar die twee keer dat ik er eentje heb gehad, was het binnen no-time weg met de neusspraytip.
Op de aambei ja, antizwelling inderdaad. Hier hielp het dus.quote:Op maandag 28 juni 2021 10:19 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
Maarrehm neusspray in je neus of in je anus? Omdat het anti zwelling is ofzo?
Ik heb de nipt vooraf betaald bij die website (niptbetalen oid).quote:Op maandag 28 juni 2021 10:32 schreef littledrummergirl het volgende:
Hier (week 10.5) is de misselijkheid weer overnog steeds wel afkeer van bepaalde voedingsmiddelen maar niet meer misselijk
![]()
Weten jullie hoe het nou precies zit met de nipt en vooraf betalen? Ik laat hem doen via het zkh, (loop bij de gyn voor de zwangerschap). Moet ik hem dan daar bij de prikpoli betalen of vooraf via die website
Ik denk dat het de meeste mensen niet eens opvalt, mensen zijn soms meer met zichzelf bezig dan je zou denken. Je zou misschien wel een directe leidinggevende kunnen inlichten (bijv als je met targets werkt en die hierdoor even niet kunt halen of wanneer je je hoofd er even minder goed bij hebt). Dan hoef je niet al je collega's te vertellen en kun je evt je leidinggevende n mailtje sturen mocht t onverhoopt toch misgaan.quote:Op maandag 28 juni 2021 16:44 schreef Vaiana het volgende:
Dat klinkt als een mooie bevalling Lemijn, wat fijn!
Wat ik me afvroeg; hoe hebben jullie het gedaan met eea vertellen op het werk? Ik wilde eigenlijk wachten tot iig na de eerste echo, maar als mijn misselijkheid op het niveau van vandaag blijft (of daarboven) voor de komende maand dan denk ik dat het wel echt mijn werk gaat beīnvloeden.
Ja ik wilde het dan sowieso beperken tot mijn directe leidinggevende en mijn scrummaster (iets met agile werken). Wij zijn nogal een hecht team, dus voor mijn gevoel valt het wel op als er zo weinig uit mijn handen komt. Maar misschien zijn ze met thuiswerken al niet meer anders van me gewend want dat was überhaupt niet best voor mijn productiviteit.quote:Op maandag 28 juni 2021 16:47 schreef littledrummergirl het volgende:
[..]
Ik denk dat het de meeste mensen niet eens opvalt, mensen zijn soms meer met zichzelf bezig dan je zou denken. Je zou misschien wel een directe leidinggevende kunnen inlichten (bijv als je met targets werkt en die hierdoor even niet kunt halen of wanneer je je hoofd er even minder goed bij hebt). Dan hoef je niet al je collega's te vertellen en kun je evt je leidinggevende n mailtje sturen mocht t onverhoopt toch misgaan.
Ik zou er niet mee zitten om het na de eerste echo te melden en dan tegelijk de afgelopen weken te verklaren. Maar hier zijn geen regels voorquote:Op maandag 28 juni 2021 16:52 schreef Vaiana het volgende:
[..]
Ja ik wilde het dan sowieso beperken tot mijn directe leidinggevende en mijn scrummaster (iets met agile werken). Wij zijn nogal een hecht team, dus voor mijn gevoel valt het wel op als er zo weinig uit mijn handen komt. Maar misschien zijn ze met thuiswerken al niet meer anders van me gewend want dat was überhaupt niet best voor mijn productiviteit.
Ik heb bij de eerste zwangerschap verteld na de eerste echo (die had ik toen bij 8,5 week), deze echo had ik al bij 7 weken en dat voelde nog een beetje te vroeg dus ik wacht nu tot na de termijnecho. Maar ik voel me nog relatief goed, het is meer dat ik ervan baal dat ik al weken met zoiets rondloop en dat graag een keer wil vertellenquote:Op maandag 28 juni 2021 16:44 schreef Vaiana het volgende:
Dat klinkt als een mooie bevalling Lemijn, wat fijn!
Wat ik me afvroeg; hoe hebben jullie het gedaan met eea vertellen op het werk? Ik wilde eigenlijk wachten tot iig na de eerste echo, maar als mijn misselijkheid op het niveau van vandaag blijft (of daarboven) voor de komende maand dan denk ik dat het wel echt mijn werk gaat beīnvloeden.
Bizar hč! Bij jullie gaat het ook zo snel. Nog even en dan ben je met vier mannen thuis!quote:Op maandag 28 juni 2021 17:16 schreef Flav het volgende:
@:_Lily_ dit wordt ons 3e jommetje![]()
@:Komkommerschijfje ik kan me niet voorstellen dat ons baby'tje er waarschijnlijk over 2,5 week al kan zijn.
Ze hebben het gehad over inleiden met 38 weken, dat is donderdag over 2 weken![]()
Ik steek m'n kop nog even in het zand.
Ik heb het bij 6 weken al verteld. Met name omdat ik zo moe was dat ik nauwelijks m’n diensten doorkwamquote:Op maandag 28 juni 2021 16:44 schreef Vaiana het volgende:
Dat klinkt als een mooie bevalling Lemijn, wat fijn!
Wat ik me afvroeg; hoe hebben jullie het gedaan met eea vertellen op het werk? Ik wilde eigenlijk wachten tot iig na de eerste echo, maar als mijn misselijkheid op het niveau van vandaag blijft (of daarboven) voor de komende maand dan denk ik dat het wel echt mijn werk gaat beīnvloeden.
Ik moet sowieso niet naar kantoor, maar ben op zich juist wel blij dat het weer mag. Dus ik kijk het gewoon even aan, als de misselijkheid te overweldigend wordt ga ik het idd wel delen met leidinggevende en scrummaster.quote:Op maandag 28 juni 2021 21:07 schreef Komkommerschijfje het volgende:
Als je je niet fijn voelt, is het misschien juist fijn om het tegen je leidinggevende te vertellen? Dan weet hij/zij waarom er misschien wat minder werk uit je handen komt ook. En misschien zegt hij/zij dan ook juist wel dat je lekker veel thuis kan blijven werken deze weken?
Ik hoop heel erg voor een storm in een glas waterquote:Op dinsdag 29 juni 2021 09:01 schreef Flav het volgende:
Zojuist weer eens gewogen, schade is +8,5kg bij bijna 36 weken.
Wat me echt reuze mee valt eerlijk gezegd.
Bij de jongens ben ik ongeveer 12kg in totaal aangekomen en zij werden niet groot geschat en had ik geen zwembad aan vruchtwater.
Benieuwd naar de meting vrijdag, weet dat ze na 36 weken geen nauwkeurige meting meer kunnen doen maar ben toch benieuwd
Jemig wat goed van je, vrouwquote:Op dinsdag 29 juni 2021 09:01 schreef Flav het volgende:
Zojuist weer eens gewogen, schade is +8,5kg bij bijna 36 weken.
Wat me echt reuze mee valt eerlijk gezegd.
Bij de jongens ben ik ongeveer 12kg in totaal aangekomen en zij werden niet groot geschat en had ik geen zwembad aan vruchtwater.
Benieuwd naar de meting vrijdag, weet dat ze na 36 weken geen nauwkeurige meting meer kunnen doen maar ben toch benieuwd
Ik hoop het ook en krijg zelf steeds meer het idee dat ik dit wel kan.quote:Op dinsdag 29 juni 2021 09:23 schreef SQ het volgende:
[..]
Ik hoop heel erg voor een storm in een glas water
Overigens, ter geruststelling, er zijn echt heel veel vrouwen hier die probleemloos grotere babies hebben gebaard, en al helemaal als het een tweede/derde kindje is. Mijn tweede woog 4320 en is gewoon thuis geboren.
Ik kwam bij Goud overigens ook in alle protocollen wegens ENORM VEEL VRUCHTWATER en ben met 40+1 in het ziekenhuis gehouden voor een inleiding wegens... geen vruchtwater meer_! Het kan verkeren
Het is zowaar nog geluktquote:Op maandag 28 juni 2021 19:27 schreef Lemijn het volgende:
Ja, alsnog je melden bij de HAP en hopen dat er nog een ‘veegronde’ is waaraan je mee kan doen. Daarbij zou ik me niet druk maken over 1e/2e trimester, belangrijker is dat je die prik krijgt. De tweede halen bij een andere organisatie is rampzalig, uitgestelde prikken door allerlei redenen ook. De systemen kunnen dat heel slecht aan helaas.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |