Je had het er veel minder dik (hihi) boven op moeten leggen.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 16:57 schreef RedFever007 het volgende:
Ik had net een briljant topic gemaakt, alleen kenners en fans weten over wie het gaat. helaas had Ama het door, die is natuurlijk ook een groot fan van degene over wie het ging, dus helaas is het gesloten
KLB / Figuur zit tegen zichzelf te lullen in de auto
Vertel hier meer over plsquote:
Een vlaardinger eet haring zonder uitjes.quote:
Tegenwoordig willen we in KLB SC er een review van.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 18:01 schreef Makrelis het volgende:
[..]
Ik ga er straks wat gemengde sla en eiersalade bij maken en wat toast.
Onversheid jaquote:Op dinsdag 22 juni 2021 18:03 schreef Makrelis het volgende:
[..]
Een vlaardinger eet haring zonder uitjes.Uitjes zitten er vaak bij om onversheid te maskeren.
Vrijwillig door kanaleneiland lopenquote:Op dinsdag 22 juni 2021 18:04 schreef Solotovski het volgende:
Oeii kanaleneiland. Ff laptoptas goed vasthouden
Voel me onveilig
Dan vraag je dat toch gewoon aan die bolle?quote:Op dinsdag 22 juni 2021 18:03 schreef The_Emotion het volgende:
[..]
Tegenwoordig willen we in KLB SC er een review van.
Ik zit in de tram, dat scheeltquote:Op dinsdag 22 juni 2021 18:04 schreef JochemSjakie het volgende:
[..]
Vrijwillig door kanaleneiland lopen
Ook daar kan je je onveilig voelen met een Gökmen in de buurtquote:
Klopt.quote:Op dinsdag 22 juni 2021 17:58 schreef YoyoKlaagzak het volgende:
[..]
Wat betekent ‘vriend’? Is dat net zoiets als habibo?
Je halve kont staat openquote:Op dinsdag 22 juni 2021 18:10 schreef Fok-it het volgende:
[..]
Ook daar kan je je onveilig voelen met een Gökmen in de buurt
Doe hem ff dicht danquote:
Wat is daar gek aan? Lijkt me vrij logisch dat je het eerst met de instantie zelf gaat oplossen.quote:
beetje raar als je in een rechtsstaat je naam en gegevens moet onthullen aan de politie (de organisatie die het geweldsmonopolie bezit) om een klacht over hun functioneren in te dienen (zeker bij iets heftigs als overmatig geweld bij een arrestatie o.i.d.). verder kan een klein kind nog bedenken dat dit leidt tot doofpotaffaires of onverschilligheid; "ga maar naar de ombudsman", etc. waarom zou de organisatie die macht, gezag en competentie uit moet stralen toegeven dat ze een fout heeft gemaakt die mogelijk tot imagoschade kan leiden?quote:Op dinsdag 22 juni 2021 19:10 schreef YoyoKlaagzak het volgende:
[..]
Wat is daar gek aan? Lijkt me vrij logisch dat je het eerst met de instantie zelf gaat oplossen.
hij maakt het spannendquote:Op dinsdag 22 juni 2021 18:59 schreef Sheffield het volgende:
Wat zou er vandaag bij de foodcourt gehaald worden?
Kutzooi jij bent drie minuten eerderquote:
#1xperweekfastfoodquote:Op dinsdag 22 juni 2021 20:13 schreef Modus het volgende:
#onbeperkttoppings
#35cm
#campvlnt
#benjerrys
#blikjecola
#tyfusmoddervet
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |