Huh wat, wat heeft Marino nu weer voor verbale diarree eruit gegooid?quote:Op zaterdag 19 juni 2021 08:45 schreef nostra het volgende:
"Het is een vrij lichte maatregel [...] en het heeft serieus effect, omdat je mensen toch dwingt geen contact met elkaar te hebben", dixit Marino.
Wordt geïnterviewd door het 1Vandaag panel:quote:Op zaterdag 19 juni 2021 08:43 schreef DonDruiper het volgende:
Is Erno-Be al weer een beetje opgelapt na de persco van gisteren?
Zijn ze bij m wezen kijken? Heeft iemand daar info over?
quote:Vooral jongeren vormen een risico. "Die feestvierende jongeren zijn nog niet ingeënt en komen straks terug uit Spanje en Portugal. Ik verwacht niet dat die zich massaal laten testen bij terugkomst in Nederland."
"Ik vind het dom en veel te vroeg dat het reizen weer wordt toegestaan. We hebben totaal geen zicht op wie er hier zonder mondkapje allerlei uitjes gaan maken."
Mocht een spreekbeurt houden bij 1Vandaag. En een wat langer verhaal (niet geluisterd) bij Dit is de Dag (wat Google automagisch voor mij aanvult met "die de Heer ons geeft", algo is kapotquote:Op zaterdag 19 juni 2021 08:50 schreef chratnox het volgende:
[..]
Huh wat, wat heeft Marino nu weer voor verbale diarree eruit gegooid?
quote:Op zaterdag 19 juni 2021 08:48 schreef asco het volgende:
Ik ga voor het eerst sinds 2 weken weer eens naar de supermarkt. Dragen de meeste mensen nog mondkapjes of kan ik al zonder?
Ook die titel. Waarschuwt een wetenschapper. Dat hij verder actief is op een totaal irrelevant veld is niet relevant.quote:Op zaterdag 19 juni 2021 08:54 schreef nostra het volgende:
[..]
Mocht een spreekbeurt houden bij 1Vandaag. En een wat langer verhaal (niet geluisterd) bij Dit is de Dag (wat Google automagisch voor mij aanvult met "die de Heer ons geeft", algo is kapot).
Ze zijn nu nog verplicht.quote:Op zaterdag 19 juni 2021 08:48 schreef asco het volgende:
Ik ga voor het eerst sinds 2 weken weer eens naar de supermarkt. Dragen de meeste mensen nog mondkapjes of kan ik al zonder?
Pizzabezorger slash wetenschapper waardeert het afwezig zijn van de LCPS cijfers in het weekend negatief.quote:Op zaterdag 19 juni 2021 08:58 schreef Lenny_Leonard het volgende:
[..]
Ook die titel. Waarschuwt een wetenschapper. Dat hij verder actief is op een totaal irrelevant veld is niet relevant.
Hoe zouden ze dat doen bij Yorick? Zeggen ze dan ook iets van: "pizzabezorger waarschuwt voor te snelle versoepelingen"?
Alle maatregelen in COR worden opgeheven als COR wordt opgehevenquote:Op zaterdag 19 juni 2021 08:33 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Zijn alle maatregelen in COR nu ook opgeheven?
@:miss_sly
Weekje wachten.quote:Op zaterdag 19 juni 2021 08:48 schreef asco het volgende:
Ik ga voor het eerst sinds 2 weken weer eens naar de supermarkt. Dragen de meeste mensen nog mondkapjes of kan ik al zonder?
Ik zou hier wel serieus van balen als we in het najaar weer in lockdown zitten. Ik verwacht het eigenlijk niet, maar je weet maar nooit. We gaan nooit op vakantie, maar maken vaak in het najaar dagtripjes. Dat was vorig jaar behoorlijk snel afgelopen. We twijfelen nog of we dan van de zomer maar tripjes gaan maken. Just in case.quote:Op zaterdag 19 juni 2021 09:00 schreef Lenny_Leonard het volgende:
https://nos.nl/liveblog/2(...)dsgroep-aan-de-beurt
Lees wel dat een nieuwe golf in het najaar reëel is.
Dan moeten ze wel een beetje opschieten met die golf. Anders zit ik alweer uitkering te trekken ofzo.
Nog 4 maanden contract.
De meeste mensen dragen het nog ja.quote:Op zaterdag 19 juni 2021 08:48 schreef asco het volgende:
Ik ga voor het eerst sinds 2 weken weer eens naar de supermarkt. Dragen de meeste mensen nog mondkapjes of kan ik al zonder?
De US is op dat gebied sowieso heel anders dan NL. Ontslag is daar altijd al veel gemakkelijker, daar is zoiets groots als weigeren te vaccineren niet eens voor nodig.quote:
Klopt, ik las over een loodgietersbedrijf in het VK dat niet gevaccineerden tot eind dit jaar geeft om het wel te doen en anders ontslag, ook daar is het makkelijker.quote:Op zaterdag 19 juni 2021 09:10 schreef miss_sly het volgende:
[..]
De US is op dat gebied sowieso heel anders dan NL. Ontslag is daar altijd al veel gemakkelijker, daar is zoiets groots als weigeren te vaccineren niet eens voor nodig.
quote:
Wappie advocaatquote:De advocaat van de zorgmedewerkers maakte in de rechtbank een vergelijking met slachtoffers van medische experimenten van de Nazi’s. ‘Verwerpelijk’, vond de rechter
Alleen jammer dat ze het niet brengen zoals de situatie tegen die tijd is. Zo’n opleving zou toch geen probleem hoeven te zijn als de meeste mensen gevaccineerd zijn? Ik hoop echt dat ze in het najaar wat meer naar opnames gaan kijken (en de ernst van klachten), want anders kan het nog wel eens een lange winter worden weer.quote:Op zaterdag 19 juni 2021 09:00 schreef Lenny_Leonard het volgende:
https://nos.nl/liveblog/2(...)dsgroep-aan-de-beurt
Lees wel dat een nieuwe golf in het najaar reëel is.
Dan moeten ze wel een beetje opschieten met die golf. Anders zit ik alweer uitkering te trekken ofzo.
Nog 4 maanden contract.
Ik vind dat het volgende week zaterdag toegestaan moet zijn dat @leolinedance nog 1 keer het welbekende filmpje van Hugo plaatst.quote:Op zaterdag 19 juni 2021 08:33 schreef Lenny_Leonard het volgende:
Zijn alle maatregelen in COR nu ook opgeheven?
@:miss_sly
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |