SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Afspraak maken kan via www.coronatest.nl , www.coronavaccinatie-afspraak.nl of telefoonnummer 0800-7070.
Helpen?
https://www.extrahandenvoordezorg.nl/
https://www.rodekruis.nl/hulp-in-nederland/ready2help/SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Nederland:
• RIVM Rijksinstituut voor Volksgezondheid en Milieu - actuele informatie
• Covid dashboard
• Voor de dagrapporten van ziekenhuisopnames: MedischInfo
• Zie ook BD Dataplan voor allerlei cijfers en statistieken, bv. per veiligheidsregio of gemeente
• Reconstructie NRC: Hoe Nederland de controle verloor
• Reconstructie NRC: Het testbeleid van de minister: te laat, te traag en niet goed doordacht
• Reconstructie Volkskrant: Een jaar in het voetspoor van vijf OMT-leden
• De Groene: Hoe Nederland werd overvallen door het virus
• De Groene: 'We moeten een coronageneraal hebben'
• Coronabeeld: Vaccinatie in beeld
• SignaalWaarde: wekelijkse podcast over coronastatistiek en coronacijfers
Internationaal:
• ECDC European Centre for Disease Prevention and Control
• WHO World Health Organisation
• Overzicht WHO
• Overzicht Worldometers
• Overzicht BNO News
• Spreadsheet met cijfers die user joyvke tot 15apr20 bijhield
• Wikipedia
• Dhr.John Campbell met een dagelijkse update
• Dit doet corona met je, als je pech hebt.
Wetenschap:
• Alle artikelen over Covid zijn gratis te lezen op de financial times
• Wetenschappelijk Covid19 HUB voor publicaties (dus voor wetenschappelijk geinteresseerden)
• Universiteitsindex Leiden
• De wetenschappelijke basis achter het Nederlandse coronabeleid (RIVM)
• Artikelen over effect van maatregelen zoals restaurants, winkels, scholen sluiten etc.:
Nature1,Nature2,JKMS,The Lancet,Science Magazine
• Artikelen over (niet-)medische mondkapjes:
University of Tokyo,PubMed/
Vaccinaties :quote:#Vaccinatie
➡️ Half april: 4 mln 💉
👉 meeste 80+ en mensen met hoog medisch risico
➡️ Begin mei: ruim 5 mln 💉
👉 70+
👉 half mei: 60+
➡️ Begin juni: 11 mln 💉
👉 juni: 50+/40+/30+
👉 juni/juli: 20+
➡️ Begin juli: iedereen die wil een 1e prik, 2/3 geheel gevaccineerd
https://t.co/nFVLkcHMAS
• https://ourworldindata.org/covid-vaccinations
• Hugo de Jonge heeft gezegd dat wij in Nederland 8 januari beginnen met vaccinaties
• Volgorde vaccinaties Nederland (voorlopig?)
• Coronavirus Vaccine Tracker
• Vaccinatie tegen het coronavirus - Rijksoverheid
• Bestelde vacccins door Nederland (wanneer)
• Bestelde vacccins door Nederland (financieel)
• Wetenschappelijk onderzoek van resultaten bij deze vaccins:
Phase 1/2 Study Pfizer, Phase 1/2 Study Pfizer,Phase 2/3 Pfizer
Phase 1 Moderna,Phase 3 Moderna
Phase 1/2 Oxford,Phase 2/3 Oxford
• Hier de protocollen van:
Oxford/AstraZeneca, Pfizer, Moderna en Johnson&Johnson (Janssen).
Oversterfte met als oorzaak griep (2018) en Covid-19 (2020/2021)
Heb ik covid, verkoudheid of griep? (laat je sowieso testen!)SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Dagcijfers :
• RIVM deelt alleen weekcijfers op dinsdag, al updaten ze wel hun database elke dag om 15:15
• Op twitter zijn er een aantal mensen gelukkig die grafieken en kaartjes maken van de dagcijfers, ziekenhuiscijfers, mobiliteit, verpleeghuizen etc. hier zijn er een aantal
• Dagelijkse ziekenhuiscijfers
• Thom-Ivar voor dagcijfers en kaartjes elke dag op provincie en gemeente
• Edwin Veldhuizen voor snelle dagcijfers naar gemeente
• 𝓢tephan Okhuijsen de man achter Datagraver, met databases voor coronacijfers
• Corona-patiënten op de Nederlandse IC's lcps
• Stichting NICE: Huidige ziekenhuisopnames(en IC-opnames)
• Uitleg verschillende manieren van tellen van LCPS, RIVM, NICE
• Datagraver, zelf grafieken maken
Gedragsregels in dit topic:
• Dit is een serieus subforum, ONZ is een deur verder
• Bij nieuws: graag een bron
• Geen opruiende berichten
• Speel de bal, niet de persoon.
• Geen termen als muilkorven/deugers/wappies etc.
• WO2 referenties zijn niet grappig
• Volg de aanwijzingen van de moderatie op
• Ga niet teveel off-topic of op sc modus
• Geen "grappige" gifjes, hond2.gif mag van zijn baasje niet buiten de spoiler in de OP
Gelieve Trouw, NRC en Volkskrant niet geheel te citeren. Een link en de header (dat dik gedrukte deel) mag wel. Of zeg het in je eigen woorden, met een link erbij.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door miss_sly op 10-06-2021 21:08:35 ]![]()
Maar niet iedereen laat zich vaccineren dus om met name op vliegvelden de snelheid en veiligheid te kunnen garanderen is het wel een handige tool.quote:Op donderdag 10 juni 2021 14:43 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Uiteindelijk is die hele app straks helemaal niet meer nodig in de EU, want de vaccinatiegraden gaan gelijk op en worden heus wel gehaald.
Maar zo kennen we ze weer.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Ik wil verder geen insinuaties over het Duitse volk maken, maar ik denk dat ze wel zo'n 40-45 redenen kunnen bedenken om het tijdens de pandemie wat minder nauw te nemen met de burgerrechten.quote:Op donderdag 10 juni 2021 14:40 schreef chratnox het volgende:
[..]
Ja, maar de Europese niet. De gegevens die hierboven genoemd worden worden in Europees verband gedeeld/nodig gevonden.
BTW, dat streng op de AVG is wel aan het veranderen. DE heeft een nieuwe wet waarin ze malware op je devices mogen installeren om te kijken of je een overtreding gaat plegen. Dat is zo'n beetje het tegenovergestelde van![]()
Het is echter ook best aannemelijk dat we komende zomer ook prima zonder dat ding veilig op vakantie zouden kunnen binnen de EU. Nu wellicht nog niet, maar vanaf eind juli of zo heb je in veel EU landen gewoon dezelfde vaccinatiegraad. Ze laten ons nu echter in stapjes geloven dat we dat internationale vaccinatiepaspoort nodig hebben, omdat het anders niet veilig zou kunnen. Zelfs vorige zomer ging het een grote tijd prima en toen was nog niet eens iemand gevaccineerd.quote:Op donderdag 10 juni 2021 14:33 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Het maakt (veilig) reizen weer een stuk meer mogelijk, goed voor de mens en economie.![]()
@Haags is jouw gele boekje sowieso niet geel/groen?quote:Op donderdag 10 juni 2021 14:33 schreef WheeledWarrior het volgende:
Is die groenige van jou niet gewoon de gele?![]()
sowieso vreemd want dan krijg je toch een onderscheid tussen gevaccineerden en negatief getesten?quote:Op donderdag 10 juni 2021 14:39 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Apart voor een land dat zo streng is op AVG - de Nederlandse zou toch anoniem worden qua COVID status?![]()
Op korte termijn is dat zeker zo. Maar zodra het niet meer nodig is later in de zomer zie ik ze er niet opeens mee stoppen en dat vind ik wel wat jammer; want tegen die tijd kan het ook best zonder dat bewijs; zelfs als je nog wat ongevaccineerden hebt.quote:Op donderdag 10 juni 2021 14:46 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Maar niet iedereen laat zich vaccineren dus om met name op vliegvelden de snelheid en veiligheid te kunnen garanderen is het wel een handige tool.![]()
Rewimo
![]()
Nederduitse/Mevrouw qltel![]()
Deze app is voorlopig alleen bestemd voor als je volledig ingeënt bent. Niet voor gedeeltelijke inentingen of tests.quote:Op donderdag 10 juni 2021 14:38 schreef WheeledWarrior het volgende:
Dat laatste is in Nederland niet de bedoeling toch? Hier mag de scanner niet zien of het gaat om een (volledige) vaccinatie, een test of een doorgemaakte Covid-besmetting.Most people don't listen with the intention to understand, they listen with the intention to reply.
<a href="http://bijenzonderzorgen.nl/" target="_blank" rel="nofollow">http://bijenzonderzorgen.nl/</a> beslist geen BIJ-zaak!![]()
Ik weet dat de discussie een heet hangijzer is, maar ik denk dat we ons er misschien wel op voor moeten bereiden dat het vanuit vliegtuigmaatschappijen en / of vliegvelden een langere tijd als een verplichting gesteld gaat worden (of een negatieve test verklaring) zolang we wereldwijd nog niet eens de helft van alle mensen gevaccineerd hebben.quote:Op donderdag 10 juni 2021 14:47 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Op korte termijn is dat zeker zo. Maar zodra het niet meer nodig is later in de zomer zie ik ze er niet opeens mee stoppen en dat vind ik wel wat jammer; want tegen die tijd kan het ook best zonder dat bewijs; zelfs als je nog wat ongevaccineerden hebt.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Ik zie ze er niet snel mee stoppen nee. Ik vind nog steeds dat ze een onderscheid zouden moeten maken voor EU landen en landen daarbuiten. In de EU vaccineren we ongeveer in hetzelfde tempo volgens mij? Het meeste ''risico/gevaar'' komt van buiten de EU.quote:Op donderdag 10 juni 2021 14:52 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ik weet dat de discussie een heet hangijzer is, maar ik denk dat we ons er misschien wel op voor moeten bereiden dat het vanuit vliegtuigmaatschappijen en / of vliegvelden een langere tijd als een verplichting gesteld gaat worden (of een negatieve test verklaring) zolang we wereldwijd nog niet eens de helft van alle mensen gevaccineerd hebben.
Dat ding verliest sowieso z'n waarde met de open grenzen binnen de EU; amper tot geen controle op de snelwegen, dus schrap die controle gewoon; ook op de vliegvelden voor EU vluchten. Niet nu al, maar vanaf eind juli of zo.
Maar zo zal het uiteraard niet lopen; dat ding gaat niet tijdelijk worden. Echt kut voor ongevaccineerden.
[ Bericht 1% gewijzigd door #ANONIEM op 10-06-2021 15:00:55 ]![]()
Wellicht is eind september een beter moment om te stoppen, dan heeft iedereen wel ongeveer een kans gehad.quote:Op donderdag 10 juni 2021 14:59 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik zie ze er niet snel mee stoppen nee. Ik vind nog steeds dat ze een onderscheid zouden moeten maken voor EU landen en landen daarbuiten. In de EU vaccineren we ongeveer in hetzelfde tempo volgens mij? Het meeste ''risico/gevaar'' komt van buiten de EU.
Dat ding verliest sowieso z'n waarde met de open grenzen binnen de EU; amper tot geen controle op de snelwegen, dus schrap die controle gewoon; ook op de vliegvelden voor EU vluchten. Niet nu al, maar vanaf eind juli of zo.
Maar zo zal het uiteraard niet lopen; dat ding gaat niet tijdelijk worden.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Waarom zou O’Leary dat doen? Kost hem alleen maar geld…quote:Op donderdag 10 juni 2021 14:52 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Ik weet dat de discussie een heet hangijzer is, maar ik denk dat we ons er misschien wel op voor moeten bereiden dat het vanuit vliegtuigmaatschappijen en / of vliegvelden een langere tijd als een verplichting gesteld gaat worden (of een negatieve test verklaring) zolang we wereldwijd nog niet eens de helft van alle mensen gevaccineerd hebben.zie email 27 oktober![]()
Als het op een luchthaven eenmaal is ingevoerd dan duurt het gewoon lang voor het weer weg is. Dat zie je wel aan de vloeistoffen.quote:Op donderdag 10 juni 2021 14:59 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Ik zie ze er niet snel mee stoppen nee. Ik vind nog steeds dat ze een onderscheid zouden moeten maken voor EU landen en landen daarbuiten. In de EU vaccineren we ongeveer in hetzelfde tempo volgens mij? Het meeste ''risico/gevaar'' komt van buiten de EU.
Dat ding verliest sowieso z'n waarde met de open grenzen binnen de EU; amper tot geen controle op de snelwegen, dus schrap die controle gewoon; ook op de vliegvelden voor EU vluchten. Niet nu al, maar vanaf eind juli of zo.
Maar zo zal het uiteraard niet lopen; dat ding gaat niet tijdelijk worden.Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
In de EU, maar men wil straks ook het andere vliegverkeer weer op kunnen starten.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:00 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Wellicht is eind september een beter moment om te stoppen, dan heeft iedereen wel ongeveer een kans gehad.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Voor nu.quote:Op donderdag 10 juni 2021 14:46 schreef Jor_Dii het volgende:
[..]
Maar niet iedereen laat zich vaccineren dus om met name op vliegvelden de snelheid en veiligheid te kunnen garanderen is het wel een handige tool.
Het maakt straks geen klap meer uit of er een niet-gevaccineerde rondloopt, zolang het gros maar wel is gevaccineerd.![]()
Maar dan zal blijken dat ze er echt niet opeens mee gaan stoppen. Verwacht ik.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Voor nu.
Het maakt straks geen klap meer uit of er een niet-gevaccineerde rondloopt, zolang het gros maar wel is gevaccineerd.![]()
Nu moeten de beleidsmakers dat nog gaan snappenquote:Op donderdag 10 juni 2021 15:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Voor nu.
Het maakt straks geen klap meer uit of er een niet-gevaccineerde rondloopt, zolang het gros maar wel is gevaccineerd.wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
Het groen-gele boekje is wel echt iets anders.quote:Op donderdag 10 juni 2021 14:47 schreef alpeko het volgende:
[..]
@:Haags is jouw gele boekje sowieso niet geel/groen?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.AIVD Kerstpuzzel 2025: 1a, 2, 3a, 5![]()
Het gaat denk ik ook om aansprakelijkheid op korte termijn. Vliegtuigmaatschappijen willen bijvoorbeeld kunnen 'vermarkten' dat vliegen weer 'veilig' is of zo veilig mogelijk door 'streng' op dit soort zaken te gaan controleren. Een beetje hetzelfde als het post 9/11 tijdperk waarbij men (terecht) rigoureuze maatregelen nam om de mensen terug het vliegtuig in te krijgen. Dat staat echt los van de procentuele kans dat je daadwerkelijk besmet kunt raken tijdens je reis.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Het maakt straks geen klap meer uit of er een niet-gevaccineerde rondloopt, zolang het gros maar wel is gevaccineerd.“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Of het gros zich laat vaccineren hangt er nogal sterk vanaf waar je je precies in Europa bevindt. In Bulgarije is de vaccinatiebereidheid bijvoorbeeld echt schokkend laag, het zou best goed kunnen dat aan die grenzen nog wel wat langer een vaccinatiepaspoort nodig is.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Voor nu.
Het maakt straks geen klap meer uit of er een niet-gevaccineerde rondloopt, zolang het gros maar wel is gevaccineerd.![]()
Het hele punt is dat niet-gevaccineerd continu wordt verward met potentieel besmet(telijk).quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:06 schreef _serial_ het volgende:
[..]
Nu moeten de beleidsmakers dat nog gaan snappen
We vergeten voor het gemak even dat hoe hoger de vaccinatiegraad wordt, hoe lager de verspreidingskans wordt. Dus ook niet-gevaccineerden lopen straks vele malen minder risico om dit virus op te pikken, zeker binnen de EU.
Het gaat om cijfers op macroniveau, en niet het tot op het individu blijven managen van een potentiële ziekte.![]()
Dan moeten ze dat per land gewoon inschatten en puur voor bepaalde bestemmingen zo'n bewijs verplicht te stellen. Zonder het meteen door te trekken naar de gehele wereld. Dat je dus naar verreweg de meeste bestemmingen mag vliegen met zo'n bewijs, maar dat er binnen de EU ook landen zijn waar je naar toe kan zonder zo'n bewijs; als de vaccinatiegraad hetzelfde is/hoog genoeg is.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:07 schreef Tocadisco het volgende:
[..]
Of het gros zich laat vaccineren hangt er nogal sterk vanaf waar je je precies in Europa bevindt. In Bulgarije is de vaccinatiebereidheid bijvoorbeeld echt schokkend laag, het zou best goed kunnen dat aan die grenzen nog wel wat langer een vaccinatiepaspoort nodig is.![]()
Er zijn vast akelige besmettelijke ziektes te verzinnen waarvoor praktisch iedereen en z'n moeder niet is ingeënt.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:03 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Voor nu.
Het maakt straks geen klap meer uit of er een niet-gevaccineerde rondloopt, zolang het gros maar wel is gevaccineerd.
De enige reden waarom we dat niet forceren is omdat dergelijke virussen momenteel geen impact hebben. Als voor corona zometeen hetzelfde geldt dan gaan toch ook exact dezelfde principes op, zou je zeggen.I'll give you something to do![]()
Hmmm ik kijk toevallig een paar minuten debat en ja21 interruptievraagt aan rutte of het advies eigenlijk nog is dat mensen zo veel mogelijk thuiswerken/wat het plan daar mee is, al is eigenlijk het geen corona debat maar verantwoordingsdebat over vorig jaar.
Antwoord Rutte ja, we hopen stap 4/5 te zetten per 30 juni, maar we moeten natuurlijk ook een planning maken voor na de zomer, handen wassen en testen bij klachten lijken me handig om mee door te gaan, maar er komt natuurlijk een discussie wat we doen met de mondkapjes, en wat we doen met de 1.5 meter, en dat thuiswerken dus als onderdeel van dat debat weer terugkomt/besproken wordt. Dat debat over de endemische fase bedoelt hij dus natuurlijk.
Maar betekent dat nou dat Rutte ineens eventueel ons voor ons hele leven aan deze hel van 1.5m en mondkapjes vast wil laten zitten toch? Nooit meer echte Vrijheid terug? Suggereert hij dat nou als optie??
Of zou hij gewoon bedoelen wat we ermee doen als in wanneer het weg kan (volgens de jonge 1 september hopelijk/waarschijnlijk) en dat dat thuiswerkadvies in dat debat weer terugkomt zodat hij nu verder kon gaan met zijn termijn in dit niet corona debat?
Ik hoop toch dat rutte niet bedoelt dat die ineens voor eeuwig nodig zouden zijn, die kutkapjes en die onmenselijke 1.5m...#WeesGeenWhales![]()
Dit. De anderhalve meter blijft voor eeuwig en met name events waar mensen knuffelen wil hij verbieden.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:11 schreef eragon2890 het volgende:
Maar betekent dat nou dat Rutte ineens eventueel ons voor ons hele leven aan deze hel van 1.5m en mondkapjes vast wil laten zitten toch? Nooit meer echte Vrijheid terug? Suggereert hij dat nou als optie??"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
Waarom zou iemand op de wereld dat willen?quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:11 schreef eragon2890 het volgende:
Hmmm ik kijk toevallig een paar minuten debat en ja21 interruptievraagt aan rutte of het advies eigenlijk nog is dat mensen zo veel mogelijk thuiswerken/wat het plan daar mee is, al is eigenlijk het geen corona debat maar verantwoordingsdebat over vorig jaar.
Antwoord Rutte ja, we hopen stap 4/5 te zetten per 30 juni, maar we moeten natuurlijk ook een planning maken voor na de zomer, handen wassen en testen bij klachten lijken me handig om mee door te gaan, maar er komt natuurlijk een discussie wat we doen met de mondkapjes, en wat we doen met de 1.5 meter, en dat thuiswerken dus als onderdeel van dat debat weer terugkomt/besproken wordt. Dat debat over de endemische fase bedoelt hij dus natuurlijk.
Maar betekent dat nou dat Rutte ineens eventueel ons voor ons hele leven aan deze hel van 1.5m en mondkapjes vast wil laten zitten toch? Nooit meer echte Vrijheid terug? Suggereert hij dat nou als optie??
Of zou hij gewoon bedoelen wat we ermee doen als in wanneer het weg kan (volgens de jonge 1 september hopelijk/waarschijnlijk) en dat dat thuiswerkadvies in dat debat weer terugkomt zodat hij nu verder kon gaan met zijn termijn in dit niet corona debat?
Ik hoop toch dat rutte niet bedoelt dat die ineens voor eeuwig nodig zouden zijn, die kutkapjes en die onmenselijke 1.5m...
(Behalve als je mondkapjesproducent bent)![]()
Vooral Anime en Cosplay evenementen schijnt.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:12 schreef OProg het volgende:
[..]
Dit. De anderhalve meter blijft voor eeuwig en met name events waar mensen knuffelen wil hij verbieden.![]()
Rutte heeft ook geen glazen bol en is politicus, dus zal hij altijd in het midden gaan zitten met dit soort vraagstukken. Hij weet het simpelweg ook niet. Maak je niet druk verder..quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:11 schreef eragon2890 het volgende:
Ik hoop toch dat rutte niet bedoelt dat die ineens voor eeuwig nodig zouden zijn, die kutkapjes en die onmenselijke 1.5m...“Rather than love, than money, than fame, give me truth.”![]()
Nee. Met "een planning na de zomer" bedoelt-ie natuurlijk niet "voor ons hele leven".quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:11 schreef eragon2890 het volgende:
Maar betekent dat nou dat Rutte ineens eventueel ons voor ons hele leven aan deze hel van 1.5m en mondkapjes vast wil laten zitten toch? Nooit meer echte Vrijheid terug? Suggereert hij dat nou als optie??![]()
![]()
5.5%
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life![]()
Je was toch zo zeker van je zaak dat het allemaal goed zou komen zonder beperkingen omdat Hugo dat een keer gezegd heeft?quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:11 schreef eragon2890 het volgende:
Hmmm ik kijk toevallig een paar minuten debat en ja21 interruptievraagt aan rutte of het advies eigenlijk nog is dat mensen zo veel mogelijk thuiswerken/wat het plan daar mee is, al is eigenlijk het geen corona debat maar verantwoordingsdebat over vorig jaar.
Antwoord Rutte ja, we hopen stap 4/5 te zetten per 30 juni, maar we moeten natuurlijk ook een planning maken voor na de zomer, handen wassen en testen bij klachten lijken me handig om mee door te gaan, maar er komt natuurlijk een discussie wat we doen met de mondkapjes, en wat we doen met de 1.5 meter, en dat thuiswerken dus als onderdeel van dat debat weer terugkomt/besproken wordt. Dat debat over de endemische fase bedoelt hij dus natuurlijk.
Maar betekent dat nou dat Rutte ineens eventueel ons voor ons hele leven aan deze hel van 1.5m en mondkapjes vast wil laten zitten toch? Nooit meer echte Vrijheid terug? Suggereert hij dat nou als optie??
Of zou hij gewoon bedoelen wat we ermee doen als in wanneer het weg kan (volgens de jonge 1 september hopelijk/waarschijnlijk) en dat dat thuiswerkadvies in dat debat weer terugkomt zodat hij nu verder kon gaan met zijn termijn in dit niet corona debat?
Ik hoop toch dat rutte niet bedoelt dat die ineens voor eeuwig nodig zouden zijn, die kutkapjes en die onmenselijke 1.5m...
Niet elk woord proberen te ontleden. Wat Jor_Dii al zegt; Rutte kan niet in de toekomst kijken. Ik lees het puur als: ''we gaan binnenkort kijken hoe lang de 1.5 meter en de mondkapjes nog nut hebben''. Hugo de Jonge schatte eerder een datum, maar die kan daar ook gewoon naast zitten natuurlijk; er is nog geen zekerheid.
Niet zo druk maken joh.![]()
5,5% dat begint erop te lijken. Zodra het onder de 5% komt, is het wat het WHO betreft "onder controle".![]()
2735 vorige week.'Cause it's easier to fly
Than to face another night
In Southern Sun
And your love is all around![]()
Die 1,5 mtr stop toch vanzelf als iedereen die een vaccin heeft gehad schijt gaat hebben aan die maatregel?![]()
Rutte moet voorsorteren op de mogelijkheid dat er in het najaar een nieuwe variant is, of dat de goede beschermingscijfers van de vaccins rooskleuriger uitvallen omdat men in het voorjaar is gaan prikken.
Daarnaast is het thuiswerken natuurlijk een zegen voor het milieu, de stikstofnormen en infrastructurele kosten.
(en is de griep behoorlijk teruggedrongen door de 1.5m maatschappij en mondkapjes)They told me all of my cages were mental, so I got wasted like all my potential.![]()
Fair enough, en het is natuurlijk ook zo dat dit geen corona debat is, dus met een interruptievraag "wanneer wordt daar naar gekeken" is "daar gaan we dan en dan over debatteren natuurlijk samen met deze twee andere dingen, nu terug naar de inhoud" op zich een redelijk antwoord. En het wordt natuurlijk idd onderdeel van de discussie in de kamer wat hij zei... dat zegt niets over wat hij ervan vind. Dat hij dat niet zegt verder is logisch in een antwoord op een korte interruptievraag in zijn termijn in een debat wat er helemaal niet over gaat....quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:18 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Je was toch zo zeker van je zaak dat het allemaal goed zou komen zonder beperkingen omdat Hugo dat een keer gezegd heeft?
Niet elk woord proberen te ontleden. Wat Jor_Dii al zegt; Rutte kan niet in de toekomst kijken. Ik lees het puur als: ''we gaan binnenkort kijken hoe lang de 1.5 meter en de mondkapjes nog nut hebben''. Hugo de Jonge schatte eerder een datum, maar die kan daar ook gewoon naast zitten natuurlijk; er is nog geen zekerheid.
Niet zo druk maken joh.
Je hebt gelijk. Thanks voor de kalmering... het komt wel goed.
Geduld zelf. 😌#WeesGeenWhales![]()
Wat denk ik precies de reden is (gecombineerd met mutatie vrees) dat we na de zomer niet compleet af zijn van mondkapjes of die 1.5 meter.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:20 schreef speknek het volgende:
Rutte moet voorsorteren op de mogelijkheid dat er in het najaar een nieuwe variant is, of dat de goede beschermingscijfers van de vaccins rooskleuriger uitvallen omdat men in het voorjaar is gaan prikken.
Daarnaast is het thuiswerken natuurlijk een zegen voor het milieu, de stikstofnormen en infrastructurele kosten.
(en is de griep behoorlijk teruggedrongen door de 1.5m maatschappij en mondkapjes)
Zal wel weer gebracht worden dat we dat dan doen voor de zorg; omdat die het dan al een tijd heel zwaar hebben gehad en ze nu ook griep patiënten willen verminderen.
[ Bericht 8% gewijzigd door #ANONIEM op 10-06-2021 15:23:08 ]![]()
Thuiswerken nou nee hoor. Enig idee hoe slecht die datacenters zijn??quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:20 schreef speknek het volgende:
Rutte moet voorsorteren op de mogelijkheid dat er in het najaar een nieuwe variant is, of dat de goede beschermingscijfers van de vaccins rooskleuriger uitvallen omdat men in het voorjaar is gaan prikken.
Daarnaast is het thuiswerken natuurlijk een zegen voor het milieu, de stikstofnormen en infrastructurele kosten.
(en is de griep behoorlijk teruggedrongen door de 1.5m maatschappij en mondkapjes)
Qua griep... ik wil mijn vrijheid en mijn leven terug straks. Ik ga geen 1.5m en mondkapjes accepteren voor de griep, ik wil straks weer mens mogen zijn, mezelf mogen zijn als extrovert, normaal mogen leven. Gelukkig heb ik nog niet één politicus of partij ook maar één keer horen zeggen dat we deze levende hel van onvrijheid, deze beperkingen op ons leven elk jaar voor de griep moeten doen. Gelukkig niet zeg, dan emigreer ik echt alsnog. Dit is geen leven, dit is een hel. Ik wil weet gewoon naar een concert mogen, een event, knuffelen wie ik wil, mezelf zijn zonder beperkingen.
Als dat zou blijven zouden ik en mijn gehele omgeving ook zo goed als unaniem het vaccin niet nemen, dan is het zinloos. Ik neem het omdat we daardoor uiteindelijk onze vrijheid en leven terugkrijgen zonder beperkingen. Gezellig, spontaan, sociaal, vrij menselijk sociaal contact. Niet iedereen als een gevaar moeten behandelen verplicht.
Ik zie dat @AlwaysHappy je comment liked, maar die wil volgens mij ook van de beperkingen af eb weer normaaal doen, dus dat zal wel vanwege het eerste deel van je comment zijn, waar je ook gelijk in hebt. Maar voor de griep? Dan ga ik oprecht liever dood. Maar gelukkig is dan ook niet één partij of politicus dat van plan.#WeesGeenWhales![]()
Nee, dat geldt alleen voor al die animeshitcons en biseksuele broodpoten. De rest van de wereld kan straks weer gewoon normaal doen.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:11 schreef eragon2890 het volgende:
Maar betekent dat nou dat Rutte ineens eventueel ons voor ons hele leven aan deze hel van 1.5m en mondkapjes vast wil laten zitten toch? Nooit meer echte Vrijheid terug? Suggereert hij dat nou als optie??![]()
Je kunt je sowieso kalmeren met het idee dat geen enkele politicus dingen "voor eeuwig" kan afdwingen. Zeker crisismaatregelen niet.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:21 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Je hebt gelijk. Thanks voor de kalmering... het komt wel goed.
Alle uitspraken die worden gedaan gaan over maximaal een termijn van een paar maanden. Daarna kan de situatie er weer heel anders uitzien en moet ook het beleid weer worden herzien.![]()
Lijkt mij ook. Net als de mondkapjes.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:20 schreef Questular het volgende:
Die 1,5 mtr stop toch vanzelf als iedereen die een vaccin heeft gehad schijt gaat hebben aan die maatregel?![]()
Lekkere cijfers
Jahaaa.. Mijn mening verandert vaak. Niet dat ik niet weet wat ik zeg. Maar ik houd mij liever niet vast aan oude denkbeelden als nieuwe beter zijn...![]()
onder de 5% kun je het toch ook niet echt meer bier noemen vind ik.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:18 schreef Tijn het volgende:
5,5% dat begint erop te lijken. Zodra het onder de 5% komt, is het wat het WHO betreft "onder controle".![]()
Thuiswerken is echt de nagel aan de doodskist voor efficiëntie. Ik heb daar dagelijks last van dat er niemand bereikbaar is, dingen slecht uitgevoerd worden etc.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:20 schreef speknek het volgende:
Rutte moet voorsorteren op de mogelijkheid dat er in het najaar een nieuwe variant is, of dat de goede beschermingscijfers van de vaccins rooskleuriger uitvallen omdat men in het voorjaar is gaan prikken.
Daarnaast is het thuiswerken natuurlijk een zegen voor het milieu, de stikstofnormen en infrastructurele kosten.
(en is de griep behoorlijk teruggedrongen door de 1.5m maatschappij en mondkapjes)![]()
Maar dan voor de rest van ons leven?quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:21 schreef AlwaysHappy het volgende:
[..]
Wat denk ik precies de reden is (gecombineerd met mutatie vrees) dat we na de zomer niet compleet af zijn van mondkapjes of die 1.5 meter.
Zal wel weer gebracht worden dat we dat dan doen voor de zorg; omdat die het dan al een tijd heel zwaar hebben gehad en ze nu ook griep patiënten willen verminderen.
Jij was daar toch ook op tegen mordicus, wilde toch ook van de beperkingen af zsm??
Of bedoel je alleen tot nu komende winter op plekken waar niet getest wordt of iedereen gevaccineerd is, stap 5 dus wat langer, zodat alles ingehaald kan worden in rust in de winter (begin iig) en dan na komende winter alles helemaal eraf en weer vrij? Want daar zou ik prima mee kunnen leven, zeker als in de winter tot die tijd alles dan wel kan met tvt waarbij gewoon gevaccineerden uitgezonderd zijn.
Is ook goede motivatie voor vaccin nemen dan.#WeesGeenWhales![]()
Ik vraag me bijvoorbeeld ook vaak af als er niet werd thuis gewerkt of dan dit topic ook bijna 24/7 door dezelfde mensen werd gevuld.![]()
Die mondkapjes slaan nu al nergens meer op. Ik ga volgende week naar Frankrijk. Blijken kapjes ook buiten overal verplicht te zijn, maar dit is kennelijk op lokaal niveau besloten en niet landelijk geregeld. Moet je je voorstellen dat burgemeesters hier op eigen houtje mondkapjes buiten zouden verplichten (zelfs nu nog). Bizar.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:26 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Lijkt mij ook. Net als de mondkapjes.![]()
Het gaat over de endemische fase, die is toch voor eeuwig?quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:26 schreef Tijn het volgende:
[..]
Je kunt je sowieso kalmeren met het idee dat geen enkele politicus dingen "voor eeuwig" kan afdwingen. Zeker crisismaatregelen niet.
Alle uitspraken die worden gedaan gaan over maximaal een termijn van een paar maanden. Daarna kan de situatie er weer heel anders uitzien en moet ook het beleid weer worden herzien.
Zie ik het te zwart wit?#WeesGeenWhales![]()
Hahaquote:Op donderdag 10 juni 2021 15:28 schreef Spablauw214 het volgende:
[..]
Die mondkapjes slaan nu al nergens meer op. Ik ga volgende week naar Frankrijk. Blijken kapjes ook buiten overal verplicht te zijn![]()
Komt niet goed. Voor Rutte en Grapperhaus is een ideale wereld, een wereld zonder grote groepen.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:21 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Fair enough, en het is natuurlijk ook zo dat dit geen corona debat is, dus met een interruptievraag "wanneer wordt daar naar gekeken" is "daar gaan we dan en dan over debatteren natuurlijk samen met deze twee andere dingen, nu terug naar de inhoud" op zich een redelijk antwoord. En het wordt natuurlijk idd onderdeel van de discussie in de kamer wat hij zei... dat zegt niets over wat hij ervan vind. Dat hij dat niet zegt verder is logisch in een antwoord op een korte interruptievraag in zijn termijn in een debat wat er helemaal niet over gaat....
Je hebt gelijk. Thanks voor de kalmering... het komt wel goed.
Geduld zelf. 😌
Voetbalstadions en andere evenementen vinden ze alleen maar lastig. September is een bewuste keuze, want daarna krijgen we heel snel besmettingstijging door middelbare scholen/basisscholen en winterseizoen, waarna pers weer om maatregelen zal vragen.
Er moet sneller een opening worden afgedwongen dan 1 september door andere landen, anders wordt het niets.- verwijderd door admin -![]()
Ja. Het gaat niet over de endemische fase, het gaat over het begin van de endemische fase direct na de zomer. Als Rutte iemand in de Kamer beantwoordt, wil-ie iets zeggen waar-ie niet al teveel op terug hoeft te komen, dus dan kijkt-ie naar de komende maanden en houdt-ie z'n opties open. Een uitspraak doen op basis van vele jaren doet niemand, dat is gekkenwerk.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:29 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Het gaat over de endemische fase, die is toch voor eeuwig?
Zie ik het te zwart wit?![]()
Ja, je ziet het het te zwart.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:29 schreef eragon2890 het volgende:
[..]
Het gaat over de endemische fase, die is toch voor eeuwig?
Zie ik het te zwart wit?![]()
dat ligt vooral aan jouw kutcollega's dan, hier loopt het al een jaar gewoon goed.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:27 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Thuiswerken is echt de nagel aan de doodskist voor efficiëntie. Ik heb daar dagelijks last van dat er niemand bereikbaar is, dingen slecht uitgevoerd worden etc.![]()
Laatste update: 10-06-2021 - 15:16
Totaal aantal besmettingen: 1607
Gemeentes met +10 besmettingen:
81 Rotterdam
71 's-Gravenhage
63 Amsterdam
28 Enschede
26 Amersfoort
22 's-Hertogenbosch
22 Nijmegen
21 Utrecht
19 Tilburg
18 Arnhem
17 Breda
16 Maastricht
16 Ede
16 Leiden
14 Venlo
14 Zaanstad
14 Delft
14 Zoetermeer
13 Apeldoorn
13 Eindhoven
12 Geertruidenberg
12 Zuidplas
12 Vlaardingen
12 Hoeksche Waard
11 OosterhoutSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Daarnaast zijn er:
63 gemeentes met 0 besmettingen
63 gemeentes met 1 besmettingen
117 gemeentes met 2-4 besmettingen
70 gemeentes met 5-9 besmettingen
Deze update is ook dagelijks om 15:16 te vinden op https://rivm.wegmetdetestwet.nl of voor een volledig gemeenteoverzicht op https://rivm.wegmetdetestwet.nl/total.php
Versoepel maar wat eerder![]()
![]()
wegmetdetestwet.nl / wegmetdetestmaatschappij.nl voor een gratis subdomain DM me.![]()
De 1,5 meter bestaat in feite niet meer. Wie houdt er nu 1,5 meter afstand op visite? Op terras? Op het werk? Niet te doen joh.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:20 schreef Questular het volgende:
Die 1,5 mtr stop toch vanzelf als iedereen die een vaccin heeft gehad schijt gaat hebben aan die maatregel?
Hij is slechts effectief als dusdanig dat hij wordt ingezet als reden om bepaalde dingen niet te mogen doen/organiseren.I'll give you something to do![]()
Ja shit happens. In heel Zuid-Europa is de aanpak al vanaf het begin strenger dan hier, zoals vorig jaar met die totale lockdowns enzo. Bevolking heeft daar ook wat minder moeite met autoritair overheidsoptreden dan hier.quote:![]()
Haha, ik heb geen collega's. Ik ben ondernemer en werk alleen. Maar met de instanties waar ik mee te maken heb is het ruk (belastingdienst, banken, verzekeringsmaatschappijen, etc.).quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:31 schreef Nielsch het volgende:
[..]
dat ligt vooral aan jouw kutcollega's dan, hier loopt het al een jaar gewoon goed.![]()
Dan vraag ik me echt af in wat voor soort bedrijf je werkt.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:27 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Thuiswerken is echt de nagel aan de doodskist voor efficiëntie. Ik heb daar dagelijks last van dat er niemand bereikbaar is, dingen slecht uitgevoerd worden etc.
Echt geen enkele van de punten die je noemt herken ik.stupidity has become as common as common sense was before
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Travel Is Fatal To Prejudice, Bigotry and Narrow-Mindedness![]()
Ik betwijfel het.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:28 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik vraag me bijvoorbeeld ook vaak af als er niet werd thuis gewerkt of dan dit topic ook bijna 24/7 door dezelfde mensen werd gevuld.
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:28 schreef bloodymary1 het volgende:
Ik vraag me bijvoorbeeld ook vaak af als er niet werd thuis gewerkt of dan dit topic ook bijna 24/7 door dezelfde mensen werd gevuld.
Op woensdag 22 januari 2025 19:50 schreef Bugno3 het volgende:
Stukje Pelle, stukje Cannavaro, stukje Totti.![]()
Ik werk alleen dus. Met kantoor aan huis nog wel. Maar het gaat me om de instanties en bedrijven die ik nodig heb voor mijn werk.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:34 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Dan vraag ik me echt af in wat voor soort bedrijf je werkt.
Echt geen enkele van de punten die je noemt herken ik.
Wellicht roepen die ook dat het geweldig gaat. Maar dat is dus niet zo.![]()
Dit.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:33 schreef galantis het volgende:
[..]
De 1,5 meter bestaat in feite niet meer. Wie houdt er nu 1,5 meter afstand op visite? Op terras? Op het werk? Niet te doen joh.
Hij is slechts effectief als dusdanig dat hij wordt ingezet als reden om bepaalde dingen niet te mogen doen/organiseren.
Overheid gaat pas handhaven zodra zij achten dat het gehandhaafd moet worden. Dus als zij er pas last van hebben.
Niet eerder.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Mag al lang. Dus ga maar gewoon.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:35 schreef WheeledWarrior het volgende:
Pandemie is over. Op naar de kroeg!'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
dit, nu we allebei antistoffen hebben door covid én gevaccineerd zijn is het ook echt klaar met afstand houden... gewoon weer als vanouds borrelen, kletsen en dansen met vrienden... zeker met dit weer ga je toch niet meer op 1,5 m van elkaar staan bij een BBQ of in 't park.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:33 schreef galantis het volgende:
[..]
De 1,5 meter bestaat in feite niet meer. Wie houdt er nu 1,5 meter afstand op visite? Op terras? Op het werk? Niet te doen joh.
Hij is slechts effectief als dusdanig dat hij wordt ingezet als reden om bepaalde dingen niet te mogen doen/organiseren.
Afgelopen maandag ook weer gewoon de eerste echt teamtraining gehad. Niks in groepjes van max 4 op 1,5 meter afstand maar gewoon 't hele team zonder afstand.
Straks als de festivals weer mogen vanaf 1 juli hoeft de 1,5 meter ook niet meer heb ik gelezen. Dus dan is het echt gewoon klaar. Behalve nog voor de vorm in bioscopen ofzo. Maarja, daar kan ik ook wel mee leven.
[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 10-06-2021 15:43:44 ]![]()
Hopelijk gaat de politiek alsnog overstag om schermen toe te staan tijdens het EK. Ik vind dat serieus echt wel beetje kut dat het niet kan..![]()
Dat zou kunnen hoor. Weet dat het bij ons wel goed geregeld is allemaal.quote:Op donderdag 10 juni 2021 15:35 schreef bloodymary1 het volgende:
[..]
Ik werk alleen dus. Met kantoor aan huis nog wel. Maar het gaat me om de instanties en bedrijven die ik nodig heb voor mijn werk.
Wellicht roepen die ook dat het geweldig gaat. Maar dat is dus niet zo.
Nog steeds gaan er natuurlijk dingen fout, maar dat was voor corona ook al.
En merk dat de instanties die ik nodig heb vanuit werk goed te bereiken zijn. Al kan het zijn dat zij mij ook nodig hebben, dan gaat het soms wat sneller.stupidity has become as common as common sense was before
~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~ ~
Travel Is Fatal To Prejudice, Bigotry and Narrow-Mindedness
Forum Opties Forumhop: Hop naar: